• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky-Kbely

(Zamčená)
28. února 2010 
To bude určitě v pohodě uvidíš. Mimina tak blinkají a přitom jsou naprosto v pořádku, prostě nemají ještě pořádně dovyvynutý trávící systém. Určitě bude líp a nic jí není, hlavně se snaž být v pohodě šestinedělí je fakt psycho.
8. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
Dumbi, dik.. ja jsem v pohode.. jen nas to vydesilo..tak jsme to rikali prave ve ctvrtek doktorce.. a ta rikala, ze kdyby se to jeste objevilo,tak mame jet na pohotovost.. tak jsme jeli.. protoze to byl vazne mega oblouk.. tam ji vysetrili,delali ji ultrazvuk a poslali nas na detsky.. tam ji prohlidli.. ze zatim ok, ale porad se ten problem s dvanacternikem nebo jak muze objet..proto jdeme v utery na tu kontrolu.. rekla nam ruzny antirefluxovy opatreni.. ale i pres to rano hodila opet oblouk jako prase.. tak doufam ,ze to bude v poho.. pry se to tak obcas stava..
8. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
holky platí ten dnešek? že tu nikde nikdo není :confused:
8. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
jeee Dumbi, tak to je super. my jsme byli v Bystrem u Policky (v hotelu) v breznu a ted za 14 dni jedem do Hartmanic. Tam jsem jeste nebyla, ale tesim se. Budem bydlet v nejakem domecku, tak jsem zvedava. Ted jsme byli na vikend v penzionu na Seci a byl to horor. Rev z hospody byl slyset az v pokoji a Ela nemohla poradne spat, takze jsem ji chodila utesovat snad kazdych deset minut. V tech Hartmanicich snad budeme mit svuj klidek :grinning: tak dneska holky. cusik
8. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
bell, at to vsechno zvladnete. a vazne bude lip. u nas se vsechno zacalo zlepsovat kolem 8. tydne. blinkani jsme taky prozivali, ale obloukem to nastesti nebylo. a kdyz prospivala dobre, tak to dr. ani neresil.
8. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz
autor
Ahoj holky,jaka byla prochazka?Ja jsem dneska nestihala,ted jsem si sedla,jsem mrtva Belmir:ono to sestinedeli je fakt o nervy,vydrz,bude dobre ,vsechno se spravi :wink: ,pani doktorka je hodna,ze?Vsechno vysvetli a je super.Mimca tim obloukem zvracivaji,nemaji vyvinutou tu zaklopku,rika se tomu reflux a samo to prejde,bude to dobry uvidis,ja jsem byla v sestinedeli taky porad z neceho na nervy,pak se to po druhym mesici vsechno dalo do normalu,tak se drz :wink:
8. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
prochazka byla priiiima. sedli jsme si v parku na travicku. ted nam to asi zkazi zase na nejakou dobu pocasi. :frowning2: tak holky diky za hezky odpolko a budem se tesit priste. packo
8. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
Teda vy se máte, já budu ve Kbelíku až asi příští týden, tak když bude hezky připojím se k vám. Jinak Artee v Hartmanicích je úžasný klid a doufám že tam taky půjdete do bazénu?:slight_smile:)
9. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
Ahoj holky.. mam na vas dotaz.. tak jsme se dozvedeli.. ze Natalie to blinkani ma z toho, ze toho moc vypije 100ml.. nekdy vic.. nekdy min.. Doktor nam rekl.. ze ma pit 60ml.-... ze to mam hlidat.. Tak si predstavte.. ze ji u kozenky musím nechat jen dve az pet minut.. protoze za tuhle dobu ona to vypije.. kdyz bych ji nechala dyl.. tak da zase tech 100ml a da oblouk.. kde 40ml vyzvraci.. Jenze po tom nasem kojeni.. strasne place, ze chce jeste.. a je k neutiseni.. zkousela jsem ji osidit dudlikem.. a to je spokojena.. sice nespi..ale neplace.. jenze kdyz ji vypadne.. tak je rev jako prase... Volala jsem laktacni poradkyni.. a ta mi zase rekla.. ze tech 60ml je moc malo.. ze proto place.. a ze ty dve az pet minut neni dobrej po tvorbu mlika v mych kozenkach.. a ze at ji ten dudel klidne davam.. kdyz se tak dobre prisaha..
Jenze ted babo rad.. .. co mam delat.. mam ji nechat napit se tolik, kolik bude chtit ona.. s tim.. ze tam obcas oblouk bude.. nebo ji mam trapit a po dvou minutach ji od prsa odtrhnout a nechat ji plakat.. pripadne ji teda davat ted dudel.. ???,, Stalo se to nekteré z vás???
9. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
ahoj bell. no tezko radit. hazi ten oblouk casto nebo jen obcas? ja osobne bych ji nechala vypit koliik potrebuje. mam doma vahu, kdybys ji chtela pujcit. a tech 60 ml se mi zda opravdu malo. Dite by melo za cely den vypit asi 1/6 svoji vahy. Ja jsem ji jednou vazila v prubehu celeho dne, abych zjistila kolik toho za cely den vypije. predpokladam, ze ma uz tak kolem 4 kilo? tak by asi mela vypit kolem 700 ml za den, takze treba 7 kojeni po 100 ml. Tech 60 ml mi vychazi na 11 kojeni za den??
Jeste existuje Nutriton za zahusteni MM, aby tolik nezvracela, ale zase pry zpusobuje trochu zacpu. tak nevim, co je lepsi.
doktori obcas maji rady, ze by se z toho clovek zblaznil. mne taky dr. radila, at Elu sidim, aby tolik nepila, ale ona rvala cely den a dudak nevzala do pusy. takze u prsa byl klid.
zalezi na tobe, jestli vydrzis to blinkani nebo je pro tebe lepsi ji davat ten dudak. proste se rid svojim vlastnim usudkem a intuici. ty urcite vis, co je pro tvoje mimi nejlepsi.
kdybys chtela tu vahu, tak ti ji rada pujcim. a drz se
M.
9. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
jo a Dumbi. Do bazenu urcite pujdeme, 2x denne :grinning: je to plavackovsky pobyt. tak se tesime.
9. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
Já si teda myslím že takhle malý mimi toho za 2 minuty moc nevypije, já bych jí nechala dýl, můj malej někdy sál třeba třičtvrtě hodiny nikdy neblinkal a to se jednou pustil a mlíko teklo samo aniž by musel sát., takže toho musel taky vypít hodně. Laktační poradkyně má pravdu že pro tvorbu mlíka to není moc dobrý. Takže já bych jí nechala dokud se nepustí sama a holt po každým kojení hlídat odříhání a když u toho ublinkne tak si tam prostě ten žaludek rovná. A co zkusit nějakou jinou polohu na kojení? V jaký poloze kojíš?
9. čer 2009 v 16:17  • Odpověz
holky..k tomu Nutrilonu AR - proti ublinkávání..my ho taky musíme mít a zácpu rozhodně nemáme, naopak.. kajdí jak o život, obsahuje to nějakou látku kterou musí vyloučit :wink:
9. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
Holky.. ja doma vahu mam.. vazim ji pred i po.. a prisaham.. ze to fakt da za dve minuty.(nekdy za pet). nekolikrat jsem to zkousela nechat i na ni.. ale ona se sama proste nepustí.. jinak Matalie ted vazi 3100g takze by mela vypit neco okolo pul litru.. takze to na tech 60ml vychazi..
Ona zvraci prave kdyz toho vypije hodne.. Dneska ji teda musim pochvalit.. delala jsem to tak.. ze jsem kojila po minutovych intervalech a nechala ji odrihnout.. a to trikrat za sebou.. vypila teda 90ml, ale nezvracela.. tak to budu delat asi takhle.. ale bojim se.. ze kdyz saje tak kratce.. tak abych prave neprisla o mliko..
Kojím fotbalovou metodou.. kolebku nebo tanečníka :slight_smile:
O tom Nutritonu mi to taky rikala ta laktacni poradkyne.. zítra si ho koupím.. a uvidime..
9. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
no tak super, takze pokrok? ja jsem Elu taky nechavala odrihavat nekolikrat v prubehu kojeni. natalka je pekne silna holka. ja kojila vzdycky tak hodinu, nekdy i dyl a vypila pekny prd asi :sweat_smile: ze zacatku jsem tu vahu nemela. objednala jsem ji asi az nekdy v 6 tydnech, kdyz uz jsem byla fakt zoufala, ze nevim, kolik vypije a ona porad rvala a rvala, ale jestli to bylo hlady, to nevim dodnes :sunglasses: ted uz staci taky max. pet minut a je hotovo.
tak se opatrujte holky.
9. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
Čauko, Martínek taky ze začátku občas blinkal obloukem, a pak řval, že má hlad Ale asi tak 1x za 2 dny asi 2 týdny. Byla jsem trochu vyděšená, tak jsem se ptala zkušených mamin a řekli mi, že toho moc vypije. Tak jsem mu začala během jednoho kojení obě prsa a hlídala jsem čas, aby nebyl u jednoho prsu víc jak 5 minut. Pak se to nějak upravilo a přestalo to. Napadá mě, že jsem to doktorce ani neříkala...
Jo, procházka byla super. Díky holky! Martínek pak večer vytuhnul jako nemluvně :slight_smile: No, ale dneska ráno jsem si našla na noze klíště. Tak holky bacha s posedáváním v trávě, vyskytují se tu tyhle potvory :angry:
Pa a mějte se, IVA
10. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
kliste jo? to je des, kam se ty potvory vsude rozlezou. jste holky nektera na icq nebo skype? ze bychom se mohly domlouvat na prochazky trochu flexibilneji. Ivus, na tebe mam mobil, tak davam do placu i svuj. muzem se treba domluvit i pres sms. takze Martina 605 858 007.
ja jdu asi jeste ven pred koupanim a spanim, i kdyz elis je zabrana kramovanim hracek.
tak zatim packo
10. čer 2009 v 17:37  • Odpověz
Ahoj holky. .ja jsem na skypu denne :slight_smile:, muj nick: bellows_d :grinning:
10. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
supr. tak ja si te pridam ju? ja jsem martina_h283
10. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
teeeeda, nikde nikdo. to bude asi tim hezkym pocasim :grinning: tak hezky vikend
13. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj tak jsme dorazili s prckem do kbelíku, tak doufám že zítra bude nějaká prochajda:slight_smile:
14. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
Holky ja nemam skype,ale icq,tak napiste cisla a ja si vas tam najdu :wink:
15. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
cusik. ja mam icq 250869915. tak dumbi, tebe jsem propasla. ale dneska jsem mela na prochazkovani tchyni, takze by to stejne neslo. no a zitra ma asi prset, ale kdyby bylo pekne, tak by nekdo sel? zase kolem ctvrty?
15. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
evi: 337541357
16. čer 2009 v 05:23  • Odpověz
Holky.. tady se to zase nejak zaseklo :slight_smile: to pocasí se faaaaaaaaaakt desny!!!!!!!!!!!
pridala jsem nejaké fotecky Natálky :slight_smile:
23. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
No krásná opravdu jste si jí pěkně upekli:slight_smile:)
23. čer 2009 v 16:07  • Odpověz
Holky.. kde jste vsechny?? :slight_smile:
Dumbi a dík.. snazili jsme se :grinning: :grinning: :grinning: a vcera ten dortík byl super.. tak az dorazís príste..tak dej zase vedet.. :wink: , skoda jen, ze tak porad prselo :slight_smile:
25. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
autor
Ahoj holky,je tady nejak mrtvo,bel:mala je krasna.To pocasi je posledni dobou na nic,ani nemuzeme jit na poradnou prochazku.vcera jsem pekne zmokli,at uz je hezky :wink:
26. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
ahojky. tady se to teda za ten tyden moc nepohnulo. my jsme se dnes vratili z plavackovskych Hartmanic a bylo to naprosto uzasny, i kdyz pocasi bylo na prd, ale tam to vubec nevadi. Tak jak v tydnu, budete nekdo prochazkovat? Sice ma jeste prset, ale snad uz to nebude tak hrozny. Jdu juknout na Natalku a asi do pelechu, protoze jsem totalne vyrizena :grinning: packo
28. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.