• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky-Kbely

(Zamčená)
28. února 2010 
Jo Praha je v tomhle směru na dvě věci :wink: já jsem v Pze rodit nechtěla, protože jsem měla hrůzu z dopravní špičky a hlavně jsem chtěla klidnou malou porodnici, kde to nejede jak na běžícím pásu :wink:
:slight_smile: já jsem rodila v Nerátkách, a až bude druhý mimí, tak jedu na 100% zase tam, se mi ani nechtělo domů jak se mi tam líbilo, být na Tvým místě, neváhala bych a jela tam, je to tam super, hrozně fajn personál, pokoje super, prostě jsem byla max.spokojená :wink:
2. dub 2009 v 08:45  • Odpověz
fakt? zní to dobre.. ale jak je to s tím... kdyz mas v prukazce uz napsano, ze jsem zaregistrovana na tech Vinohradech?? Nekde jsem cetla, ze se to zmenit neda.. nebo ano??? :slight_smile:
2. dub 2009 v 08:53  • Odpověz
bell..to je uplně fuk :wink: v těch Nerátkách hlavně není žádná registrace, akorát od 36tt tam můžeš chodit na monitora k nějakým dr. Já jsem koncem nechtěla už ke svýmu dr, protože jsem chtěla aby o mě něco věděli před porodem a kdyby se něco dělo :wink: teď jsem zase zpět u svýho dr...
2. dub 2009 v 09:03  • Odpověz
Aha.. ja myslela, ze to prave nejde.. tak ja si to jeste rozmyslim a uvidim.. koneckonců..cas jeste mam.. hihi a co prcek?? jak roste?? :wink:
2. dub 2009 v 09:10  • Odpověz
se tam můžeš jet podívat, nezávazně a uvidíš..prohlídky jsou v pondělí, akorát jim musíš předem zavolat, aby tam neměli třeba nějakej fofr...se mnou se tam byl juknout manža a byl nadšenej z těch sester a dětských dr...
malá roste jako z vody, to není ani možný jak to letí :sweat_smile: jsem koukala na fotky a to není možný jakej to byl cvrček :wink:
2. dub 2009 v 09:18  • Odpověz
Jeeee tak dekuji za informaci... :slight_smile: podívat se tam urcite pojedu :slight_smile:) Dneska je tak kraaaaaaasne.. uplne se rozplývám.. hhihih Koukala jsem Ti taky na fotky.. a Natálka je naprosto uzasnééé miminko.. je moc krásná :slight_smile:
2. dub 2009 v 16:45  • Odpověz
bell...moc děkuju :wink: jsme si dali záležet :grinning:
2. dub 2009 v 17:39  • Odpověz
autor
Ahoj Devcata,dneska bude zase krasne,uz se tesim na prochazku,vcera jsme byli u dr a mame 7780g a 61cm,pry jsme cvalici :grinning:,dostali jsme hexa vakcinu a padily domu :grinning:
Bellmir:vidim,ze mame stejny bydliste :grinning:
3. dub 2009 v 08:05  • Odpověz
Ahooojky:slight_smile: jj dneska bylo tak kraaaaaaaaasne.. ja se pri tomhle pocasí uplne rozplývám.. fakt super :grinning:
Evikk.. jj to máme :slight_smile:))) tak to je super.. ze Kubík takhle roste :slight_smile:)) asi vydatné mlíčko :slight_smile:)
3. dub 2009 v 19:07  • Odpověz
evi...teda to je Kubík pořádnej kus chlapa :dizzy_face: tak to má bejt :grinning:

my byly dneska s holkama ve Stromovce, úplně úžasná prochajda..celej den, malá si to užívala, ale doma padla za vlast .-D
3. dub 2009 ve 22:11  • Odpověz
autor
bellmir:ja myslim Pod nouzovem,vis :grinning: ,no pocasi je bomba :wink:
sluninka:Tak to jste meli pejnej vylet,co? :wink:
4. dub 2009 v 09:52  • Odpověz
evikk.. Ty bydlís přímo Pod Nouzovem??? jeeeeeeee tak to je super:slight_smile: :slight_smile: Tak az se mi narodí drobecek, tak muzeme vyrazit s kočárkama.. hhihih :sunglasses:
4. dub 2009 v 09:55  • Odpověz
autor
Belmir:jo jo,primo :grinning: ,to muzeme,co vybavicku,uz mas nachystanou?
4. dub 2009 v 10:02  • Odpověz
evikk: jjj relativne ano.. jeste mi neco malo chybí.. ale to uz jsou jen takové drobnosti.. Nemuzu se vubec dockat.. az budu mít toho drobecka u sebe :slight_smile: a hlavne, az ty kila budou doooooooooole :grinning:
4. dub 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
belmir:neboj dockas se,mas to za par :wink: az budes mit mimiska,vyrazime kocarkovat :wink: Mas vybrany jmena?Kila ti pujdou rychle dolu,ja uz mam vahu jako pred otehotnenim
5. dub 2009 v 18:10  • Odpověz
evikk:slight_smile: ahooojky.. to jsme meli kraaaaaaasny víkend, ze :slight_smile:) Já tohle pocasí proste miluju :slight_smile: Jména? heheh to také je dilema.. hihi máme vybranou Natálku nebo Nelu.. tak uvidíme, které jméno vyhraje :slight_smile: JJ más pravdu, uz je to za par.. ale cím víc se to blízí.. tím víc bych to chtela mít uz za sebou.. ale na druhou stranu jsem rada, ze tam mimi jeste je.. a ze je v poradku.. No a s tema kg, taky doufám, ze to pujde rychle... Ty jsi pred tehu vázila kolik??
A to je jasné.. uz se tesím..az budeme kocárkovat.. hihi :slight_smile:
6. dub 2009 v 11:42  • Odpověz
autor
belmir:ja jsem vazila pred tehotenstvim 55kg v tehu jsem pribrala 17kilo a ted tri mesice po porodu mam 58kg,kila jdou rychle dolu,neboj :wink: Natalka je pekny jmeno,a jaky mas kocarek? :grinning: Ja jsem se ke konci tehu uz taky na porod tesila,vsechno me bolelo,byla to hruza a pak se mi pekne ulevilo po porodu :grinning:
7. dub 2009 v 08:05  • Odpověz
evikk :slight_smile:) ahoojky.. jeee ty jsi byla takovy hubenourek :wink: .. to ja to budu mít s tím shazováním asi tezsí.. hihih, ale co.. :grinning: A kočárek.. stále jeste váháme.. máme mít od známé.. tak uvidime, zda pujdeme do nej nebo si koupíme nový.. a co Ty?? teploučko je.. takže si to venku užíváte,ne?? :wink:
8. dub 2009 v 07:55  • Odpověz
autor
bellmir:jo jo,uzivame,ale skoda,ze tady neni nejaky park,tam by se pekne kocarkovalo :grinning: Neboj ,kila pujdou kojenim a behanim kolem mimi dolu :wink:
8. dub 2009 ve 13:47  • Odpověz
evikk.. jj to jsem si taky ríkala.. :slight_smile: a kam chodíte..?? tady po okolí?? Dneska jsem byla u dr.. a nejak jsem podcenila obleceni.. takze jsem malem chcípla vedrem.. hihih :grinning:
8. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
Jo jo tady po okoli,nic jinyho nam nezbyva :wink: ,kontrola v pohode u dr?Dneska je teplo,my pujdeme za chvili ven,tak za hodku :wink:
8. dub 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ahoj, já jsem teda rodilá Kbelačka, sice už tam nebydlím, ale jezdím tam na vtírací návštěvy k našim. Takže jeden týden v měsíci jsem ve kbelých. Můžu se k vám připojit? :slight_smile:
8. dub 2009 ve 14:45  • Odpověz
autor
dumbice:Ahoj,ucite se k nam muzes pripojit :wink: ,kde presne mas rodice v Kbelich?
bellmir:divala jsem se ti do albumu a teda taky jsi hubenourek,tak neprehanej :grinning:
8. dub 2009 v 15:32  • Odpověz
autor
Tak mame po prochazce,zacalo prset :unamused:
8. dub 2009 v 15:48  • Odpověz
Rodiče bydlí kousek od Erka to byl ten hotel co teď předělávají na byty.
8. dub 2009 v 17:48  • Odpověz
evikk: ahojky.. nejak nam dneska nesel net :slight_smile: hubenourek? hehehehe pred tehu jsem vazila 74kg :grinning: takze zadnej hubenourek, ale baculka.. heheheheh
jj dneska to pocasi bylo docela zajímavy.. hehehehe u dr. to bylo v pohode.. jen mam asi nejaky zanet porad.. antibiotika nezabraly a leukocyty se stale zvysuji.. takze tam musím v patek.. tak uvidime..
dumbice.. Ahojky.. vitám Te :slight_smile:))) jasnacka pridej se.. alespon nás bude víc.. hihi a kde ted vlastne bydlís??
8. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz
téda holký, co se to v těch Kbelích děje za přestavby? jsem tam včera jela autem a to jsem si naběhla, takovou dobu jsme stály na semaforech, totální dopravní kolaps :confounded: :angry:
8. dub 2009 ve 22:16  • Odpověz
autor
bel:no na fotce teda nevypadas jako baculka,ja jsem mela v tehu taky zanet,ono je to telo na to nachylny,mela jsem i streptokoka,to pry ma kazda druha tehule :wink:
sluninka:je to cely nejaky rozkopany ,my jsme to minule museli objizdet,byl zakaz vjezdu hned za semaforama :grinning:
9. dub 2009 v 08:22  • Odpověz
Dobré ráno:slight_smile: To bude dneska zase pařák:slight_smile:
9. dub 2009 v 08:24  • Odpověz
Co já bych dala za osm hodin spánku bez přerušení :slight_smile: Se sama divim že jsem se z toho nočního vstávání nerozsypala. :frowning2: Já takový milovník spánku.
Co se týká výstavby ve Kbelých tak z mého pohledu je to dost šílený já si Kbely pamatuju skoro jako vesnici všichni se znali s každým a teď když jsem tam u našich je tam takových maminek a skoro nikoho tam neznám :frowning2:
9. dub 2009 v 08:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.