• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky-Kbely

(Zamčená)
28. února 2010 
autor
dumbice:ani mi nemluv o spanku,ja spim nejdyl v kuse 2-3hodky,vic ne :confounded: Bude zase krasne a teploucko,no me Kbely pripadaji porad jako vesnice,jsem zvykla na mesto a tady je klidek,pohoda :wink:
9. dub 2009 v 09:29  • Odpověz
Taky jsem se divila jak to ze začátku zvládám ale teď už je to krize,ani kaše ho nezasytí na celou noc.
9. dub 2009 v 09:46  • Odpověz
autor
Ani kase nezasyti?Ach jo.Me doktorka rikala ,ze ve trech mesicich uz by melo mimco v noci bez jidla vydrzet,takze je to o tom,ze si proste zvykly na prso a tak ho chteji.Teda,ale jednu noc bych brala spat v kuse 8hodin,to bylo super :wink:
9. dub 2009 v 11:34  • Odpověz
Ahooooj holky... :slight_smile:
tak jak vás tady tak posloucham.. respektive ctu.. tak si budu uzívat toho spánku.. z pocatku jsem mela taky problem se spaním... protoze jsem byla zvykla spat porad na brise... ale ted jsem si uz nejak zvykla a spím celouuuuuuuuuu noc.. Takze musím asi poradne naspat... abych to pak zvlaadla... :grinning:
my uz ve Kbelich bydlíme asi dva roky.. a je fakt, ze se to neskutecnym tempem rozrustá.. jsem zvedavaa za pár let.. jak to tady bude vypadat.. :slight_smile:
Dumbice.. a ty ted bydlís kde???
evikk.. jeste jsem se chtela zeptat.. asi je jeste brzo.. ale resim nejakého pediatra.. nevís neco o zdejsí detstké doktorce?? zatím jsem neslysela snad jediné pozitivum..
9. dub 2009 v 11:37  • Odpověz
autor
bel:brzy neni,ja jsem detske doktorce taky volala mesic pred porodem,aby o nas vedela,ja mam super pediatricku,strasne hodna,ale opravdu moc moc hodna,jsem s ni spokojena,je to Jarmila Kavanova,ordinuje na poliklinice prosek a tady je odkaz na jeji stranky:http://www.poliklinikaprosek.cz/
9. dub 2009 v 11:55  • Odpověz
evikk.. jee.. tak to je super.. děkuji za info.. tak ja ji zavolam.. jestli jeste přibírá :slight_smile:
9. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
evi.. nemas na ní císílko??? na tech stránkách ho zrovna nemá :slight_smile:
9. dub 2009 v 11:59  • Odpověz
evi.. ja jsem slepa..uz to mam :slight_smile:)))
9. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
jee ja jsem dala odkaz blbe,ono si ji na te strance musis vyhledat v seznamu lekaru,doufam,ze jeste pribira pacienty,radsi volej hned :wink: ,ale je fakt moc hodna,ja jsem s ni spokojena :grinning:
9. dub 2009 ve 12:42  • Odpověz
autor
holky jdeme na chvili ven,ale jen na chvili,nejak me boli hlava,jak se vratim pisnu a ty belmir pisni,jak jsi dopadla s tou pediatrickou :wink:
9. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz
Evi.. tak dík moc.. i kdyz to bylo na štíru.. tak me vzala.. Zapsali si me a mam zavolat po porodu.. takze Ti mooooooooc děkuji :slight_smile:
9. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz
autor
belmir,neni zac,hlavne ,aby jsi byla spokojena,ja jsem teda moc a to jsem pekna vybiravka :grinning: ,my jsme byli venku a ted odpocivam,nejak me boli hlava a jsem unavena z toho tepla :wink:
9. dub 2009 v 15:07  • Odpověz
Tak co já vím tak ta dětská ve Kbelých je tam dost dlouho i já k ní chodila a nadšená jsem z ní nebyla :grinning: A kaše ho zasytí nejvíce na šest hodin chodí spát v osm a před třetí se mi zbudí a musím dát prso. Ale to během toho vstává a chce dudlík alespoň dvakrát. Já tam už nebydlím ale naši jo, bydlí kousek od Erka, jsem u nich pečená každý měsíc alespoň na týden, u nich se nemusí topit a u nás v domečku jsem přes zimu každý den čistila a zatápěla krb hrůza
9. dub 2009 v 15:16  • Odpověz
Tak holky dobré ráno... konečně tu máme pátek a vík před námi.. :slight_smile: takze supeeeeeeer:slight_smile: včera jsme byli nakopovat.. takze jsem rychle padla do postele.. boleli me nozicky jako svina.. :grinning:
10. dub 2009 v 08:09  • Odpověz
No já jsem ke konci těhu raději ani nechodila z domu a furt spala. No a mám klidné miminko, tak to s těma nákupama nepřeháněj :grinning: No stejně to tím asi nebylo, ale sama se divim já jsem cholerik a tak mi to příjde divný :slight_smile:
10. dub 2009 v 08:17  • Odpověz
Kdyz ja unavu moc ani nepocituju.. normalne chodím spat az tak kolem pulnoci a vstavam okolo osme.. Akorát vcera jsem fakt dlouho lítala.. a jeste to horko k tomu.. takze me to doooost zmohlo.. heheh
Dumbice.. a kdy más v plánu navstívit Kbelík??
10. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
No chystám se tam 20 a zůstanu tam vždy týden. Ty jsi doma a nebo ještě chodíš do práce? :wink:
10. dub 2009 v 11:35  • Odpověz
ja uz jsem doma :slight_smile: 15.4. mam nastup na materskou:slight_smile:
10. dub 2009 v 11:49  • Odpověz
autor
Ahoj holky,dneska opet nadherne,my se za chvili chystame ven :wink:
10. dub 2009 v 11:52  • Odpověz
evikk.. ahojky.. jj uz jsem byla venku..a je fakt super.. :slight_smile: za chvili jdu ke kadernikovi..tak se tesím.. po dlouuuuhe dobe.. :sunglasses:
10. dub 2009 v 11:57  • Odpověz
Bellmir kam chodíš ke kadeřníkovi , já jsem od porodu nikde nebyla a ve Kbelých bych se objednala když by babička hlídala :slight_smile:
10. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahojky.. tak jsme se konecne vratili z vysociny zpatky do prahy.. a muzu vam rict..ze to byla naprostá parada.. :slight_smile: pocasí uzasne.. takze fakt super..
Dumbice.. ja vzdycky chodila ke kadernici kousek od flory.. ale ted jsem si rikala.. ze pak na to nebude asi moc cas.. tak jsem mrkla tady po kbeliku.. a byla jsem tady kousek od nas.. jmenuje se to Salon Anna a je to v Zamašské ulici.. Muzu ríct, ze jsem spokojena:slight_smile: Takze mohu doporučit :slight_smile:
A co vy?? jak jste si uzívali??
13. dub 2009 v 19:08  • Odpověz
autor
Teda my jsem byli porad venku,dneska po navstevach,vcera na letne a super :wink: ,jinak Kubik se mi dneska zacal pretacet na bok,takze delame pokroky,jdu lezet,jsem mrtva,bylo to narocny ten prodlouzeny vikend :grinning:
13. dub 2009 ve 22:00  • Odpověz
Ahoj no u nás víkend taky pěkně perný. V sobotu jsem byli na velikonočních trzích v Kouřimském skanzenu. Mohu to jen doporučit a v neděli jsme byli u Sázavy ten můj blázen manžel leze po skalách a tak jsme na něj s malým koukali aby nám nespadl:slight_smile: No sluníčka bylo až až. Mě se po porodu začala dělat asi alergie na sluníčko jsem celá osypaná.
Bellmir děkuju, ala už jsem se stihla nechat ostříhat nemohla jsem to už vydržet.
evikk užívej si že umí zatím jen to ten náš už se dostane skoro všude :slight_smile: a kolik už váží ten váš kluk?
14. dub 2009 v 07:15  • Odpověz
autor
dumbice:Vcera jsem ho vazila,ma osm kilo,strasne rychle pribira.Na to se moc tesim,jak zacne chodit atd,to ho neuhlidam :unamused: Jinak bych taky potrebovala ostrihat,pristi tyden mi prijde kadernik domu,uz se tesim :grinning:
14. dub 2009 v 10:23  • Odpověz
Teda osm kilo to je teda macík to se ti pěkně pronese:slight_smile:
14. dub 2009 ve 14:09  • Odpověz
autor
Jo jo, pekne se pronese,vsak me boli vzdycky vecer pekne zada a ruce ,jestli bude takhle pribirat porad,tak budu mit poradny svaly na rukach :grinning:
14. dub 2009 v 16:28  • Odpověz
To mi měli osm kilo až v pátým měsíci :wink: Kojíš nebo dáváte flašku?
14. dub 2009 v 17:41  • Odpověz
autor
plne kojim,mam misto mlika smetanu :grinning: :grinning:
14. dub 2009 v 19:41  • Odpověz
No my taky kojili plně ještě teď kojím, ale na vás nemáme:slight_smile:
14. dub 2009 v 19:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.