• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky-Kbely

(Zamčená)
28. února 2010 
autor
no kazdej rika,ze je jak pulrocni mimco :grinning: ,je po tatkovi,tatka je kus chlapa :wink:
15. dub 2009 v 07:40  • Odpověz
Ahoj holky.. jak se dneska mate?? já byla na UZ a vse jak ma byt.. máme prý naprosto ukázkovou polohu.. takze mam radost.. :slight_smile:

evikk.. hlavne, ze mlícko prospíva.. to je nejdulezitejsí :slight_smile:))
15. dub 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
belmir:no vidis,kam chodis na gyndu?uz se nemuzes dockat na mimiska,ze? :wink:
15. dub 2009 v 11:23  • Odpověz
evikk ja chodim do gyncetra do hloubetína.. :slight_smile:
a jj uz se nemuuuuuuuuzu dockat.. ale na druhou stranu si zase uzívam toho klídecku.. hehehe
15. dub 2009 v 11:50  • Odpověz
no jo ten klid před je nejlepší, pak už klid není:slight_smile: Náš drobek dneska začal lézt tak už mám po srandě už ho nemůžu položit a čekat že ho tam zase najdu.
15. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz
Dumbice.. tak to je uzasny.. ne? noo.. i kdyz na druhou stranu..ted budes muset mít ocka jak ostříž:slight_smile:
15. dub 2009 v 16:04  • Odpověz
No úžasný to je mám fakt radost, ale zase musíme vše stěhovat výš a dávat fakt pozor:slight_smile:
Bellmir: Kde se chystáš rodit?
15. dub 2009 v 17:50  • Odpověz
Dumbice..jj to je mi jasne.. :slight_smile: já budu nejspís rodit v Královských Vinohradech.. Chtela jsem Podoli.. nebo Apolinare... ale nejak to nevyslo.. nevedela jsem, ze se musím registrovat uz tak na zacatku..
15. dub 2009 ve 20:18  • Odpověz
No ta registrace v Praze je fakt hrozná já jsem naštěstí rodila mimo v Kolíně. Uvažovala jsem o Nymburku a nebo Kolín a manželovi se nakonec víc líbil Kolín. No a nakonec jsem tam nebyla ani tři dny a šla jsem domu, protože už na moje místo čekala další rodička. Těch rodících teda teď je:slight_smile: No o Vinohradech jsem nic neslyšela ale ono to je skoro jedno kde člověk rodí hlavně že jste oba v pořádku po porodu a pak se člověk už těší stejně co nejdřív domu. Nemocnice je holt nemocnice a já je nemám moc ráda.
16. dub 2009 v 07:29  • Odpověz
autor
Ja jem slysela o Vinohradech,ze je pry jedna z nejhorsich porodnic,to te jako nechci strasit,jen rikam,ze jem to slysela a rikal mi to i muj gyndar :wink:
16. dub 2009 v 08:28  • Odpověz
Jj s tema registrace je to uplne na h....o!! ale co mam delat.. kdyz je vse obsazene...
evikk.. ja to prave taky slysela.. ale ted komunikuju s nejakou holcinou, která tam pred mesícem rodila... a není to tak strasny.. myslim,ze kazda porodnice ma neco... Jeste mam v záloze neratovice.. kdyby náhodou..

Na druhou stranu si rikam, ze je to jedno.. uz to tak neresim...jako na zacatku.. jak ríkala dumbice.. hlavne at odrodím a budeme v pohode..
16. dub 2009 v 08:46  • Odpověz
bellmir: a plánujete mít tatínka u porodu? :grinning:
16. dub 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
belmir:vsak jo,hlavne,aby slo vsechno jako po masle :grinning: .

Ja jsem tatku u porodu mela a jsem rada,ze tam byl,sama bych tam byt nechtela :wink:
16. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz
Taky jsem tam měla chlapa a pak na jednou jsem tam měla chlapi dva, malýho a velkýho:slight_smile: No mě tam nejvíce pomohlo to že jak jsi pak ještě dvě hodiny po porodu na sále tak se tam nenudíš a můžeš si s někým o tom popovídat.
16. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz
jj tatínek u porodu bude.. práve bych chtěla, aby tam byl se mnou celou tu první dobu porodní.. doufam, ze ho neposlou domu.. (z toho mam asi nejvetsí strach)
já nemocnice uplne nesnasím.. takze tam potrebuju nejakou psychickou podporu..

Holky a jaký jste meli vy porod???
16. dub 2009 v 15:01  • Odpověz
No já celkem rychlý, máme to v rodině. Čekala jsem že to bude překotný a pak to nakonec tak žhavý nebylo:slight_smile: Ale netrvalo to dlouho v devět večer mě přijali do porodnice, bohužel měli tam hodně mamin a na hekárně nemohl se mnou manžel být a tak ho poslali domu. Ale mě praskla voda a žádný stahy tak se to dalo asi do půl jedný to bylo naprosto v pohodě pak mě začaly stahy a v jednu ráno jsem volala manžela ať vyrazí a v tři padesát byl Šimon venku ta poslední fáze porodu byla naprosto bez problému a taky skoro bez bolesti přišlo mi že vůbec nic necítím a ani nástřih. Ale ty stahy předtím byli dost hrozný, ale po porodu bych do toho šla hned. Chlap by to ale nevydržel :grinning: Hlavně se neboj když to šlo dovnitř ven to taky půjde, já jsem to brala jako normální věc žádný strachy a myslím že je to tak nejlepší nenervovat se. Budu ti držet palce.
16. dub 2009 v 16:20  • Odpověz
autor
Ja jsem mela taky dobrej porod,ve dve mi doma zacali kontrakce,v pet jsem byla v porodnici a v devet byl malej na svete :wink: ,kontrakce po pichnuti plodove vody,ale byli narez,ale nastesti to slo rychle
16. dub 2009 v 17:56  • Odpověz
autor
Ahoj holky,kde jste?Snad uz belmir nerodis :grinning:
18. dub 2009 v 10:53  • Odpověz
Ahooojky.. jeee tak to jste meli teda suprové porody.. jsem zvedava na ten svuj.. heheheh
Dneska vyrázíme na oslavu narozenin.. tak se tesím, ze konecne nekam vypadanu :slight_smile:, protoze to je vlastne poslední moznost, kdy uvidim vsechny znamy pohromade na dlouuuuho dobu.. hihih

a co vy?? co vasi prcínci??? jsou na vás hodní?? :wink:
18. dub 2009 v 11:53  • Odpověz
Ahojky tak mi tu dneska máme návštěvu takže náš prcek jelikož se rád předvádí je ve svém živlu. :grinning:
Bellmir: užij si návštěvu a neboj oni se pak všichni u tebe objeví aby se podívali na mimíska.
18. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
18. dub 2009 ve 14:23 • jirik.k
Ahoj holky tak už jsem u našich ve Kbelích, kdyby jste chtěla jít některá na prochajdu. :slight_smile:
19. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz
dumbice.. ahojky.. a do kdy tu budes??? :wink:
21. dub 2009 v 09:13  • Odpověz
Jsem tu celý týden, včera jsem byla venku skoro čtyři hodiny:slight_smile: pořád koukám kde se tu co změnilo, je to teda síla:slight_smile:
21. dub 2009 v 09:21  • Odpověz
Tak to se muzeme domluvit, pokud Ti nebude vadit, ze se vedle Tebe bude koulet váleček.. heheh :grinning:
21. dub 2009 v 09:37  • Odpověz
neva já byla taky maxi váleček:slight_smile: Ale teď to už kolím před sebou v kočáře
21. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
tak super :grinning: a kdy mas v plánu vyrazit?
21. dub 2009 v 09:54  • Odpověz
No jestli chceš dneska dopoklo nebo až po obědě to je na tobě:slight_smile: Já můžu teď po půl jedenáctý a nebo až po jedný .
21. dub 2009 v 10:02  • Odpověz
oki,taak to nechame po jedne.. musím doma jeste neco udelat :slight_smile: a kde se sejdeme???
Vzala bych sebou psa.. neva??
21. dub 2009 v 10:12  • Odpověz
neva já mám doma taky psa takže mě nevadí, můžeme se sejít tady před krámem.
21. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.