• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky-Kbely

(Zamčená)
28. února 2010 
ok, tak v jednu tam predtím obchudkem s potravinama.. u toho altánku.. ok?
21. dub 2009 v 11:18  • Odpověz
21. dub 2009 v 11:45  • Odpověz
autor
Jee holky,skoda,ze to ctu az tedka,sla bych taky,my dneska teprve na prochajdu pujdeme :wink:
21. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz
evik.. tak treba zitra.. dneska jsme se pekne prosly a muzu ti rict, ze jsem zasla, jak jsou vlastne Kbely velký.. hehehe.. Vubec jsem nemela tušení, že tu něco takového je.. :slight_smile:
21. dub 2009 v 19:22  • Odpověz
evikk jestli chceš může me jít třeba zítra bude nás víc nebudeme se bát vlka nic :grinning: jinak já jsem dneska tak uťapaná že je o hrůza jak mě bolí nohy.
bellmir tě teda obdivuju jak i s takovým bříškem dokážeš chodit velký prochajdy :wink:
21. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz
dumbi.. taky jsem unavena jak cert.. dneska pujdu asi brzy spat.. a verim, ze budu spát jak drevícko.. hihi :grinning:
21. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
Teda holky,kolik jste toho nachodily?Ja jsem myslela taky,ze Kbely jsou maly a ze se tady nikde neda chodit s kocarkem :slight_smile: ,dneska jdete zase?My mame dneska doktory,tak nevim,kdy se vratime,asi nejak kolem druhe :wink: Belmir:taky te obdivuju tolik chodit a v takovych vedrech,ja jsem ke konci tehu moc dlouho chodit nemohla,strasne mi tvrdlo brisko :wink:
22. dub 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahoj holky.. ja bych s váma taky dneska vyrazila.. ale budu moct az po tretí :slight_smile:
Dneska jsem si rekla, ze udelam velky uklid :slight_smile:
22. dub 2009 v 11:29  • Odpověz
No jestli teda chcete můžeme vyrazit, třeba v třičtvrtě na čtyři? :grinning: Mě je to celkem jedno pokud se mi neozve kamarád tak jsem volná :slight_smile:
22. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz
Holky, nevim jestli budu dnes schopna.. heheh.. :grinning: jak jsem se pustila do toho uklidu..tak fakt beru vsechno kompletne.. a uz ted jsem nejaka vyrizena..Kdyby to nahodou dneska nevyslo..tak zitra se mnou pocítejte.. kdyby jste sli :slight_smile:
22. dub 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
Holyky my jsme prijeli teprve pred chvili a jdu uklizet a pak varit veceri,takze ja dneska nestiham,a zitra jedem na chalupu az do nedele,takze me stve,ze to nevyjde :unamused: ,Belmir jakyho mas pejska? :slight_smile:
22. dub 2009 ve 14:33  • Odpověz
autor
dumbice:do kdy tady budes? :wink:
22. dub 2009 ve 14:33  • Odpověz
no my jsme dneska taky nějaký mrtvý tak snad zítra. já jsem tu celý tento týden:slight_smile:
22. dub 2009 v 15:35  • Odpověz
koukam, ze jste to tedy vyresili..:slight_smile: zrovna jsem vam chtela napsat.. ze dnes uz asi nikam nejdu.. jsem k.o. a to nemam vsechno hotový :confounded:
Dumbi.. zítra muzem kazdopadne nekam vyrazit :slight_smile: ale budu moct zas tak okolo treti :slight_smile:
Evikk.. koukala jsem, ze jsi pridala fotecky.. moc hezký :slight_smile: a my máme takovou smes.. rekla bych..hehehe bydlime v kacku a na zahrade pobíha takovy cernohnedý uštěkaný pejsek :slight_smile:
22. dub 2009 v 15:49  • Odpověz
autor
belmir:no ja dneska totiz tady videla jednu tehuly s pejskem,tak jsem si myslela,ze jsi to ty :grinning: ,jo jo,dala jsem fotecky nejaky do albumu,budu davat dneska dalsi :wink: .Skoda,ze jedeme na tu chatu,sla bych s vama,tak muzeme jit po vikendu,ju? :wink:
22. dub 2009 v 16:17  • Odpověz
evi.. nene ja dneska byla doma.. delala jsem centralni uklid.. a jsem dead.. boli me zadiska jako svina.. :slight_smile:
Jasne, muzeme.. tak se pak ozvi a nekam vyrazíme :slight_smile:
22. dub 2009 v 17:04  • Odpověz
autor
Ahoj holky,tak se nam to pocasi pekne pokazilo :frowning2: ,my odpoledne jedeme na chatu,zitra ma byt uz zase krasne :wink:
23. dub 2009 v 11:18  • Odpověz
evikk tak si to na charěalespoň užijete když bude zase svítit sluníčko. kdepak až máte chatu?
Bellmir půjdeme dneska ven?
23. dub 2009 v 11:35  • Odpověz
ahoj holky,
jj dneska to pocasí nic moc teda..
Evik.. uzijte si to tam :slight_smile:
Dumbi: muzeme :slight_smile: dame sraz nekde po tretí? :wink:
23. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz
jj můžeme dát po třetí snad nezmoknem:slight_smile:
23. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz
to doufam, ale kdyby prselo, tak na to prdíme, jo?
23. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz
Zítra ma byt hezky.. tak bychom to prinejhorsím presunuli na zítra na dopoledne, co ríkas??? :sweat_smile:
23. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz
Jo jo tak nevim dáme to rovnou na zítra a dneska budem asi válet šunky, teda ty ještě můžeš já jdu zase lovit toho svého raracha:slight_smile:
23. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz
jojo tak jo..tak to nechame tedy na zitra.. :wink:
23. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz
Ahojky.. sorry, ze jsem nenapsala driv.. posledni dve noci stály za prdlačku :angry: vubec jsem nemohla spat... a vcera tu zase neco vrtaly.. takze jsem pred chvili vstavala.. Jak to vidís dneska dumbi? :slight_smile:
24. dub 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahojda, no moc ráda půjdu na prochajdu. Kdy ti to vyhovuje?
24. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ahojky.. ja myslela, ze uz to dneska neklapne.. tak si manza zaridil, ze prijede driv domu.. a pojedeme nakupovat.. :frowning2:
24. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz
neva tak pěkný nákupy a uvidíme se snad příště, jen nevím jestli budeš pořád 2 v 1 nebo už ne. :grinning:
24. dub 2009 v 15:34  • Odpověz
Ahoj dumbi :slight_smile: tak uvidime :slight_smile: treba budu porad 2v1 heheheheh
25. dub 2009 v 11:49  • Odpověz
Dumbi a kdy zase prijedes??? :wink:
25. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.