• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky-Kbely

(Zamčená)
28. února 2010 
ja se do Kbel prestehuju za rok...jestli vse klapne a daji nam hypoteku :wink:
25. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz
Ahoj petru.. tak to by bylo super.. a jaky byteček tu máte vyhlídnutý?
26. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahojky holky:slight_smile: jak jste užili pěkného počasí? Asi přijedu zase za měsíc nebo tak:slight_smile: Nevim nevim s tím tvým bříškem jestli tě uvidím ještě pupkatou já si osobně myslím že ta vaše holka na vás koukne dřív:slight_smile: Jinak jedu do Prahy ve čtvrtek k zubákovi ale to jsem tam jen na otočku.
26. dub 2009 v 17:47  • Odpověz
Ahoj dumbi.. jj slunicko bylo paradni.. :slight_smile: vcera jsme delali neco na zaharadce a dneska jsme dodelavali kuchyn.. takze Ti muzu rict, ze jsem nejaka zmozena :slight_smile:) PO pravde bych taky byla ráda, kdyby ta nase kocicka chtela vykouknout drív.. no, ale uvidime.. Kazdopadne budem v kontaktu, tak uvidime.. bud se na prochazku pridam.. a nebo ne :slight_smile: K zubákovi? auuuu.. ja z nich mám děsnou fóbii.. Takze drzím palce, at Te moc netrápí :slight_smile:
A co Ty a víkend? V pohode?
26. dub 2009 ve 22:32  • Odpověz
U nás se hlavně uklízel byt a zajelvali kytky, jak jsem nebyla doma manžel na ně jaksi zapomněl:slight_smile: Taky tady máme velkou zahradu a tak se sekala tráva. Ale byl to teda pěkný fičák ten vítr prádlo mi tu uschlo za chvilinku a naštěstí neodlítlo:slight_smile: A co jste dodělávali v kuchyni? My budeme muset asi zase malovat :slight_smile:
27. dub 2009 v 08:11  • Odpověz
autor
Ahoj holky,na chate bylo krasne,moc jsme si to uzily.Belmir:nam tady taky minuly tyden vrtaly,dekaji tu vodu,je to pekne blby :angry:
27. dub 2009 v 10:29  • Odpověz
ahoj holky. objevila jsem tuhle diskusi. Bydlime ve Kbelich od lonskeho zari a od listopadu mame malou dracici Elenku. Muzu se k vam pridat? jsem tu jak kul v plote. Bydlime u letiste.
27. dub 2009 v 11:27  • Odpověz
Dumbi.. takze taky ses zrovna nenudila..:slight_smile: no, my jsme tam dodelavali takove ty listy, jeste jednu skrínku, a takovy ten rohovy otocny drzák..( ten jsme pridelavali), jen takove drobnosti.. ale trvalo to docela dlouho.. heheh

Evikk: tak to je super.. ze jste si to uzili.. bylo pekny pocasi..takze super.. ne :slight_smile:
No, to mi povídej.. ja myslela, ze z toho vrtaní vyrostu.. no, a my jak bydlíme v prízemí..tak jsem myslela, ze je snad vyhodím.. :grinning: :grinning: V noci jsem nemohla spát.. tak jsem si ríkala, jak to dospím ráno.. a ono od 8 a uz jeli.. fakt hnus.. Desne jsem litovala maminky s miminkama.. to muselo byt peklo

Artee: Ahojky.. jasnacka.. jen se pridej.. vítám Tě :wink:
27. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz
diky. rada sem obcas zaskocim, i kdyz asi ne moc casto, pac nase princezna mi neda tolik volneho casu :sweat_smile: i kdyz ted spi uz hodinu. to je asi rekord. tak spis treba vecer sem vlitnu. zatim ahoj
27. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz
Jasně přidej se já jsem sice jen dojíždějící Kbelačka, ale i tak tě tu vítám:slight_smile:
27. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz
kde budes rodit bellmir? preju hodne stesti, at to mas rychlovku :grinning:
27. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz
ahoj dumbi. Krasny jmeno, Simon. Taky jsme chteli Simona, ale pak to byl Filip, pac Simonu se vyrojilo nejak moc v okoli. No ale nakonec to byla stejne holka :slight_smile:
27. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz
No já Šimona chtěla už strašně dlouho už jako malá holka a nakonec to vyšlo tak legračně vzala jsem si totiž manžela a on je příjmením Matouš a tak máme vlastně doma Šimona Matouše:slight_smile:
27. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz
to je hezky :grinning: pridala jsem si do alba nejaky aktualni fotky Elci. Uz to nejak moc neaktualizuju. Neni cas :sweat_smile: Jinak ja vzdycky chtela Matyase, ale toho mi zabrala svagrova. Na klukovi jsme se nemohli hrozne dlouho shodnout. Byl to docela boj.
27. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz
No máte krásnou holčičku a koukám jak krásně plavete:slight_smile: No já jsem na plavání chtěla chodit ale nějak u nemám kde a taky máme ekzem:( A to máte asi u letiště nějaký baráček ne? Až na ty letadla je to tam celkem klidný
27. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz
Plaveme uz od tri mesicu a nastesti je to v pohode. Libi se ji to. Bydlime v baracku s manzelovym brachou a jeho manzelkou. Ten baracek je jejich a nabidli nam, abych sem sli bydlet. Mame v Holesovicich bytecek, ale jen 40 m2, tam bysme se asi zabili :grinning: A to letiste je na budku, obcas. Uz malou ani nedavam spat ven, protoze vydrzi tak 20 minut a je hotova se spanim. Vzdycky neco kolem proleti. Nejhorsi jsou vrtulniky. S tim ekzemem to musi byt tezky.
27. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz
artee.. me nezbla jiná moznost nez kralovské vinohrady.. pozde jsem to zacala resit a na kveten a cerven bylo vsude plno... ale cim vic se to blizi..tak si rikam, ze je to jedno, kde porodim.. hlavne, ze porodím a mimi bude ok :slight_smile:) a co ty? kde jsi rodila??
27. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz
no naštěstí to má zatím v klidu, ale počítali jsem s tím že holt to chudák po nás zdědí, mi máme s manželem oba ekzem.
Jinak až bude větší třeba se jí zase budou vrtulníky a letadýlka líbit:slight_smile: Ve Kbelých je teď opravdu spoustu mamin. Já tam vyrůstala a jak tam teď chodím nikoho tam neznám:frowning2:
27. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
dumbi.. :grinning: hehhe me uz jako skoro maminu jo hehehhe :grinning: :grinning:
27. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz
ahoj Bell. Ja jsem rodila na Bulovce. Byla jsem se registrovat uz nekdy v 15.tydnu, nebo tak. Mazec. Ale je to fakt asi jedno. Stejne co si sama nezaridis, to nemas. Nebo aspon mi to tak prislo. Nikdo za tebou sam od sebe neprijde a neporadi co a jak. A na porodnim sale jsem stejne byla skoro celou dobu jenom sama s manzelem. Sestra obcas zaskocila, hrabla do me a zase byla pryc. Skoro beze slova. Ale byla jsem spokojena, to neni stezovani. Proste jen vim, ze se priste musim sama ptat co a jak.
27. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz
Dubmi, to je dobre, ze to ma v klidu. A chodite treba nekam na cviceni nebo tak? Nebyla jste nektera tady v tom fitku Fit time co je u rybnicka? Ja bych rada zasla na neco, pac me boli zada a jsem takova cela jenom jednostranne zatizena, kdyz taham malou :grinning: jenom zada porad pracujou.
27. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz
artee.. hlavne, ze jsi to zvladla a jsi ty i mimi v poradku.. :slight_smile: Muzu Ti ríct, ze z toho vítr mám... ale co..
27. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz
Jo, zvladli jsme to vsichni, vcetne manzi :grinning: Nakonec kazda rekne, ze to bylo v pohode, ale prozit si to holt musime. Neboj se, vsechno bude OK. Hlavne nestresovat a nedelat si moc hlavu s kojenim. Ono to prijde vsechno.
27. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz
belimir : kupujeme jeden ze stresnich bytu v nastavbe v Domousnický ul., bude se teprve stavet. Zatim je to ve fazi, ze jsme slozili zalohu, ted budeme podepisovat smlouvu a zadat o hypoteku...toho se trochu bojim, MM nema az tak zavratny plat, tak aby nam ji dali.... :sweat_smile:

ja si Kbely zamilovala uz kdyz jsem si tam pujcovala svatebni saty...Sem prisla domu a rikam manzelovi, ze chci bydlet ve Kbelich...
My jsme ted v Cimicih a jsme tu spokojeny, ale je to tu maly (2+kk), tak jsem se jen tak koukla na byty (zatim nas nic nehoni, dalo by se tu byt i s dalsim miminkem) a slo to raz na raz....na netu bylo, ze se prodava posledni byt v te stresni nastavbe a uz to jelo :grinning:
byli jsme se tam dvakrat podivat a to okoli je proste uzasny...fakt jsem do Kbel zamilovana :wink:
27. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz
artee.. hehe to je naprosto presny.. uz jsem to i nekde psala.. vetsi strach nez z porodu mam z toho kojení.. hehe :grinning:
27. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz
dumbice : Šimon Matouš je super jméno :grinning: :wink:
27. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz
Je to ficak potom. Sestra prijde jenou denne se podivat, zmacke ti prso a rekne.. no, jeste to neni uplne ono, ale dobry.. :grinning: musi se to podporit, to zase jo. Nenechat to jen tak, ze se mliko spusti samo. To jsem zase nechtela tak rict. Jenom z toho nedelat vedu, kdyz to neni hned. Ja jsem to startovala docela dlouho. Odstrikavat, hodne pit, hodne jist a mela jsem i homeopatika na podporu kojeni.
27. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz
Petru: ja sice moc nevím, kde to je.. ale podívam se do mapy.. ja tu bydlím taky jen chvilku.. (no, chvilku.. spís nebyl cas to vsechno porádne projít) a moc to tu nezmam.. nebyt dumbi.. tak ani nevím, kam pak budu vyrázet kocárkovat.., vid Dumbi.. hehe :grinning:
Kazdopádne budu drzet palce.. at Vám to tedy vyjde... kdyz jste si tak Kbely zamilovaly:slight_smile:
27. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz
Artee.. heheh velmi povzbuzíjící :grinning: :grinning:
27. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz
arte : taky jsem rodila na Bulovce. Byla jsem spokojena...a s kojenim je to pravda...hlavne se predem nestresovat, ze to nepujde....kdo chce a nestressuje se, ta vetsinou koji...i kdyz vyjimky urcite jous..to je jasny. ale myslim, ze to je hodne o psychice.
ja kojim doted :sweat_smile: , ale uz jen rano a vecer a chci pomalu zkoncit. :sunglasses:
27. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.