• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky-Kbely

(Zamčená)
28. února 2010 
Belimir : a v ktere casti Kbel bydlis...?
to ja je mam docela prosly a to tam jeste nebydlim :grinning:
27. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz
Bell, kazda to mame jinak, treba budes mit mlicko hned druhy den :wink: Nechci te nejak jeste stresovat. :sweat_smile:
27. dub 2009 ve 13:13  • Odpověz
presne tak Petru, moje rec.
27. dub 2009 ve 13:14  • Odpověz
nase bejby uz je vzhuru, takze jdu. Jedeme na mimi cvico. Tak kdyztak vecer se objevim. Diky za pokec holky.
27. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz
No já budu muset s malým ven je dneska nějaký nevrlý , asi po mně :grinning:
Bellmir už tě holt považuju za maminu:slight_smile: Jinak já chtěla také nejprve rodit v Praze na Bulovce ale nakonec jsem rodila tady kde bydlíme v Kolíně a taky si nestěžuju.
petruna to já Kbely taky moc miluju když jsem tam vyrůstala je to tam ideální pro děti ty schovky co jsme tam všude měli, ale bohužel bydlím teď jinde.
27. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz
arte, jestli jsem to dobre pochopila, tak jsi mela mliko taky pozdeji....
hele ja taky...maminky co rodily ve stejny den (dokonce ve stejnou hodinu :slight_smile:) mely mliko o den driv nez ja a to same mlezivo...
Nestresovala jsem, vedela jsem, ze se mi mliko taky udela....
ale byla tam jedna starsi sestra a ta nas vzdycky chytla za prso a zmackla :sweat_smile: , jak na tom jsme...docela to bolelo...
jako na to, ze se o Bulovce rika, ze je propagator kojeni, tak se tam fakt moc nevenovali...jen jednou prisla sestra prikladat, zrovna ta starsi a ta byla pekne od rany...nedivim se, ze po jejim uceni kojit, to nektere maminky vzdaji...
na holky, co se mnou byly na pokoji a rodily o 4 dny pozdeji byla vyslovene hnusna....na ne jecela : no takhle teda neeeeee, takhle se nenapije...fakt desny... :angry:
je to o tom, na koho clovek natrefi...hlavne se nenechat vydeptat...

no nic, jdu se naobedvad, Tonika ma tchyne (bydli kousek od nas) a ja mam cas na to, abych dodelala dort pro MM.
Nevim, jestli sem muzu chodit, kdyz jeste ve kbelich nebydlim.... :sweat_smile: abych pak nebyla jeste vic zklamana, kdyz by ten byt nakonec nevysel....
27. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz
naobedvat...fuj to jsou chyby...
27. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz
Petru.. ja bydlím Pod Nouzovem.. :slight_smile:

Artee: Je to jasny.. psychika u kojení dělá asi divy.. no doufam, ze mi to pujde.. Ted plasit kazdopadne nebudu.. heheh :grinning: na to bude dostatek casu potom.. tak co se nerovovat dopredu.. ze.. hehheh

Dumbi: tak to je super :slight_smile: tesím se, az zase vyrazíme na prochajdu :slight_smile:
27. dub 2009 ve 14:57  • Odpověz
autor
arte:vitej,ja jsem taky rodila na bulovce,desny,kravy sestry na novorozeneckym,uz bych tam nerodila a to jsem rodila pres medu,je to soukroma gynekologie a maji od bulovky pronajaty saly,doktori z medy super,ale ty sestry z bulovky des.Absolutne mi neporadily s kojenim,musela jsem se to vsechno naucit sama :wink: .Holky letim s malym ven,pak vas doctu :grinning:
27. dub 2009 v 15:13  • Odpověz
Holky.. tak me napadlo..muzu ty sestry poslat do patricnych mezí.. ??? kdyz se budou chovat jako k...y?? :grinning: :grinning: :grinning:
To si nemusím nechat líbit, ze nejaka trubka ke me prijde.. zmackne na prso a cosi prohlásí?! ne? :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 v 15:49  • Odpověz
Kdyz to bude samozrejme v poho.. tak proc ne.. ale jinak.. hehehehe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 v 15:50  • Odpověz
no já z toho byla tak vyplesklá že jsem si teda nic nedovolila:slight_smile:
27. dub 2009 v 15:59  • Odpověz
ale je pravda že to asi dělají všechny dětský a mě tam teda taky moc neporadili. Až skoro poslední den mi řekli že mám kojit 20 minut , já si myslela že mu stačí pár minut, naivka jsem byla :grinning:
27. dub 2009 v 16:04  • Odpověz
autor
BELMIR:ja jsem teda sestram nic nerekla,taky jsem byla vyplasena,ale stezovala jsem si u svyho doktora te soukrome gyndy a ten tam udelal poradek a pak bylo to chovani lepsi.Ale teda uz jsem se tesila domu,na porodnici nevzpominam rada
27. dub 2009 v 17:07  • Odpověz
cusik holky. je pravda, ze pokud neco chcete, musite se ozvat sami, v te porodnici myslim. Ja ani nevedela, ze tam maji na pujceni odsavacky. Proste, oni reknou jen to, co musi a vic ani tuk. To me taky docela nastvalo. A to kojeni, deset minut z kazdeho prsa ??? to bych teda chtela videt. Mala byla pricucnuta hodiny :grinning: Ted, kdyz uz je vetsi, tak ji staci pet minut,nekdy ani ne a je hotova, ale maly miminko potrebuje teda vic nez deset minut, aspon si myslim. No ja ze zacatku jen sedela a kojila, nic jinyho. Elis rvala a rvala a jen u prsa byla v pohode, takze fatk byla prisata treba hodinu a pul.
27. dub 2009 v 18:46  • Odpověz
tak kdyz o tom tak premyslim, tak jsem vlastne moc spokojena s bulovkou nebyla :sunglasses: i kdyz vsude rikam, ze jo. clovek si pamatuje jen toho prcka a to spatny asi ne :sweat_smile:
27. dub 2009 v 18:48  • Odpověz
Tak jsem teda zvedava na svuj zazitek z vinohrad... pak Vam povypravim.. :grinning: :grinning:
No, já se jen bojím, abych na ně nebyla sprostá.. hehehehe :grinning: :grinning:
27. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
Ahoj holky,kdy zajdeme na prochajdu?Jinak se clovek opravdu nesmi nechat odbyt tema sestrama,ja uz bych se ted taky nenechala,oni jsou tam od toho,aby to vsechno maminkam vysvetlili atd. :wink:
28. dub 2009 v 07:53  • Odpověz
ahoj. rada bych se s prochazkovanim nekdy pridala. jak jste na tom zitra?
28. dub 2009 v 16:41  • Odpověz
tak zitra ma prset :rolling_eyes:
28. dub 2009 v 19:44  • Odpověz
autor
je to naprd s tim pocasim,mohli jsme jit kocarkovat :wink:
28. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz
Teda tady je mrtvo tak jste se všechny maminy poděli? bellmir nerodíš už? :grinning: Tady u mě je krásně, tak ve Kbelích asi taky bude a už jste všichni na procházce:slight_smile: Já jsem doma s mega rýmou a nastřídačku odsávám malýho a skoro sebe:slight_smile: Zkusila jsem to jednou a musím přiznat holky nic moc, se nedivim těm malejm že to moc nemusí.
30. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz
autor
dumbice:taky jsem si rikala,ze uz asi belmir rodi :wink: u nas je taky krasne a vikend ma byt nadherne a my zase frcime na chatu
30. dub 2009 v 16:38  • Odpověz
ahoooj holky.. nenene jeste nerodim.. hehehehe a dlouho asi nebudu.. heheh
ja jen ted nejak porad nekde litam.. a nechci vas zatezovat mýma starostma.. :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska je fakt krasne.. to je pravda... takze doufam, ze to alespon chvilku vydrzííí :slight_smile:)))
30. dub 2009 v 17:42  • Odpověz
No od toho jsme tady aby jsme mohli slyšet tvé starosti :grinning:
30. dub 2009 v 18:12  • Odpověz
autor
Jasne,jsme tady od toho,aby jsme te vyslechly,poradily atd :wink:
30. dub 2009 v 19:21  • Odpověz
Holky.. to jste moc hodne.. ale to jsou takove ty prkotiny co trapi kazdou tehotnou.. kdyz uz to jde do finále...
Takze nic závratného to není. hehhe :grinning:

A co dnes??? vyrazíte nekam???
30. dub 2009 ve 20:23  • Odpověz
bellmir: ahojky tenhle pokec jsem přečetla jen zběžně a chci Ti jen napsat k tomu kojení mě se malej přisál krásně, už na porodnim sále sestřička byla překvapená jak je hned šikulka a tak ač byl porod brrr byla jsem vpoho a čekala na mllíčko jenže mě v porodce dost vystresli skoro 3 hodiny po tom co jsem byla na pokoji s tím, že ho dostanu do 30 minut, nevěděli kde mají mýho mrňouska , takže bylo husto pak celý 4 dny a mě se mlíko celý 4 dny ne a ne udělat, ale jak jsem přijela domu vše ze mě spadlo a během 3 hodin jsem měla na hrudníku snad sedmičky a mlíko mi teklo, až ke kolenům, takže hlavně buď v klidu a všechno bude ok držím palečky, ať máš porod pokud možno vpoho a hlavně zdraví miminko :wink:
1. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
Tak hokky doufám že jste si dnešek užili na 100pro:slight_smile: Manža byl an skákacích botách a hrdě přežil:slight_smile: A mi s malým taky no všem vřele doporučuju:slight_smile:
2. kvě 2009 v 18:41  • Odpověz
autor
Ahoj holky,hlasim se z chaty,je tady nadherne,budeme tady az do utery,protoze nam nepotece doma voda a s mimcem bez vody to je na nic a ani bych nemohla varit,takze budeme tady,ve stredu mame doktory,ale ve ctvrtek by jsme mohli zajit kocarkovat,hm? :wink:
3. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.