• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky-Kbely

(Zamčená)
28. února 2010 
Dumbi.. mooooc dekuji.. :slight_smile: a muzu ti rict, ze by mi ani nevadilo kdyby to byl chlapecek.. ale uz jsem si tak nejak vzykla na tu Natalku.. ze nevim jak bych se pak preorientovala.. :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
Myslím že by sis zvykla i tak:slight_smile: Dej nám pak vědět že už to máš za sebou :grinning: Ale řeknu ti že v tomhle vedru ti to bříško vůbec nezávidím,já jsem v těch největších vedrech seděla doma s mokrým hadrem na hlavě a funěla jsem a funěla :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz
autor
taky ti to nezavidim ve vedrech s briskem,ja jsem nastesti mela nejvetsi bricho v zime,ale taky to bylo hrozny,v bunde jsem byla jak tank a nazuovat boty,no des,taky preji bezproblemovy porod a hlavne nam dej pak vedet :grinning:
21. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz
Holky.. me to nejak nevadi.. je fakt, ze v tech nejvetsich vedrech taky nevychazim.. ale jinak ok.. Akorat mi dneska zacaly otíkat nozicky nebo co.. pali me jak svina.. :angry:
21. kvě 2009 ve 23:03  • Odpověz
cau holciny. co nejaka vychazka pristi tyden? pondeli nebo utery? ma byt krasne.
22. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
arte:ja bych sla zitra na prochazku,dneska uz neco mam :grinning:
25. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
oki, tak zitra. ja uz jsem dneska taky nejaka vystavena. sla jsem pesky od metra Letnany az domu. snad bude zitra jeste hezky. kdyztak si napisem co a jak. tak zatim pa
25. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
autor
jo jo,dame si vedet,ja jsem mela dneska moc uklizeni a odpoledne navstevu a ted jsem si konecne sedla :wink:
25. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz
ahojky. ja jedu s Elou ted na plavani. Budeme doma nekdy po obede (asi kolem druhy hodiny), tak kdyztak pisni v kolik a kde by se ti to hodilo a my se prizpusobime. Ja mam cerveny sportak X-lander a snad z fotek z alba me poznas :grinning:
26. kvě 2009 v 07:59  • Odpověz
autor
my jedeme k doktorce,malej ma rymu a trosku zvysenou teplotku,tak dam vedet,hned jak dorazime od doktorky :wink:
26. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz
tak jo. at vam to dobre dopadne. ja uz jsem doma. venku je jak v saune. zatim pa
26. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
Takze mame rymecku a teplotku,tak ven s teplotkou nemuzeme :frowning2:
26. kvě 2009 v 15:09  • Odpověz
tak at se brzo uzdravite. a snad priste uz to vyjde :slight_smile:
26. kvě 2009 v 15:49  • Odpověz
autor
dekujem,odsavam a odsavam,ak snad bude ryma brzy pryc :wink:

Holky,uz tady dlouho nebyla belmir,asi uz rodi :grinning: konecne se dockame :grinning:

Jinak jsem nejaka mrtva,jdu chrupkat,doufam,ze se zase malej nebude moc budit v noci :angry:
26. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
Ahoj holky..taak uz to mam za sebou.. Natalie se narodila 25.5. ve 2.30hod (3105g,49cm) :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
Velká gratulace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a takový obřík jak si se bála to nebyl:slight_smile:
28. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
autor
Taky moc moc gratuluji ,jaky jsi mela porod? :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz
bell... jé taky se přidávám ke grtulacím :dizzy_face: my máme taky Natálku,měla 47cm a 3110g :grinning:
tak ať vám dělá jen samou radost

evikk..my taky marodily, rýma,kašel..odsávaly jsme celý dny i noci..ale už je to konečně dobrý, to trápení bylo hrozný,malá se pořád snažila dejchat nosem a nešlo jí to :sweat_smile:
28. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz
autor
Taky odsavame,porad bezi vysavac,ale uz se mi zda,ze to ma lepsi,asi to chytnul ode me,taky jsem mela rymu :wink:
28. kvě 2009 v 17:19  • Odpověz
Holky dik moc.. obrik to neni.. to je pravda.. dr.zase kecal.. :grinning: :grinning: :grinning:, ted teda vazí 2840g, ale to snad rychle dozeneme.. :slight_smile: a co porod? no ani mi nemluv.. byla to tragedie.. ale spis kvuli personalu... jinak jsem ho mela fakt rychly.. .v osm vecer to zacalo a 2:28 byla Natalka na svete..(ty fakt brutal bolesti trvaly asi hodku a pul, jinak to slo)
No holky.. mam hroznej problem s kozenkama.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: mame mlika na rozdavani.. ale Natalka to nestaci zpracovavat.. tudiz musím odstrikat pred i po a bolest teda neskutecna!!!! mam snad sedmicky :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 ve 23:52  • Odpověz
Tak to může být zase nadšený manžel z těch sedmiček:slight_smile: Tak hlavně odstříkávej ať se ti neudělá zánět to je pak taky pěkná bolest:slight_smile:Neboj ono se to časem upravý ta tvorba mléka musíš počkat pár neděl.
29. kvě 2009 v 06:48  • Odpověz
autor
presne jak rika dumbice,ono se ti to upravi,ze zacatku je to naliti bolestivy,vydrz a bude to dobry.Dozenete to,neboj,mala to rychle nabere,ja se taky bala,aby malej nabiral a nakonec nabira kilo mesicne :wink: .To je dobre,ze jsi mela rychly porod,ja mela taky takovy,manzel byl u porodu?Az pujdes kocarkovat dej urcite vedet :wink: ,my uz mame rymicku lepsi,tak uz ven muzeme :slight_smile:
29. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem taky ze Kbel a konečně jsem našla tuhle diskusi. Bydlíme tady už 2 roky, Martínkovi máme skoro rok a ještě jsem se tady skoro s nikým neseznámila. Můžu k vám? Iva
29. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
pavelaiva to víš že můžeš, proč bys nemohla?:slight_smile: Já jsem ve Kbelých sice jen jednou měsíčně ale jinak sem tam vyrůstala:slight_smile:
29. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
cusik. tak obrovska gratulace k mimiskovi Natalce. Bell, muzes zkusit homeopatika pri zvysene tvorbe mleka, pry moc pomahaji. ja jsem taky odstrikavala, ale to se neda do nekonecna. cim vic budes odstrikavat, tim vic mlicka se ti bude delat a tak to nikdy neskonci. ja odstrikavala kazdy den a byla jsem z toho uz fakt vycerpana, ale pak jsem postupne ubirala, odstrikala jsem min a min a pak se to upravilo. ale jedna holcina opravdu musela vzit ty homeo, aby se to spravilo a pomohlo to. jinak jsme svolne k prochazkovani :grinning:
1. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
artee779 procházka je super nápad. Chodíme ven každý den a většinou sami. Dopoledne míváme nabitý, ale po odpoledním spánku rádi vyrazíme ven. Je to tady většinou až okolo čtvrté... jsme tak trochu spáči (aspoň přes den :slight_smile:) Co třeba ve čtvrtek?
1. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
hojky. ve ctvrtek mam zrovna odpolko program. tenhle tyden to mam vlastne skoro porad. co zitra? ve stredu nemuzu a ve ctvrtek taky ne. ale pristi tyden jo, krome toho ctvrtku teda. taky chodime ven spis odpoledne.
1. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
Ahoj holky.. tak kozenky se daly trochy do kupy..uz v nich nemam to horko a myslim, ze i toho mlicka je trochu mene.. predtím jsem musela odstrikat pred i po kojeni.. ale ted to staci tak dvakrat..max. trikrat denne.. ale hrozne me pali bradavky.. :frowning2: :frowning2: , tak doufam, ze se to spravi.. nekde jsem cetla.. ze to muzou byt nejaky kvasinky nebo co.. mate s tím nekdo zkusenost??
Dneska jsme byli poprve venku a v kocarku se Natalce teda libi.. :slight_smile: Jinak je hodna.. akorat s uspavanim mame problem.. kdyz ji dame po kojeni do postylky.. tak rve a rve.. takze se manzou stridame a uspavame..jakmile usne a dame ji zpatky do postylky.. tak spinka jak andilek.. Myslite, ze takhle malej prcek uz nas zkousi? Nebo proste potrebuje citit maminku nebo tatinka?? Nechtela bych, aby si na to nejak moc zvykla.. a pak neusla jinak..
1. čer 2009 ve 23:37  • Odpověz
autor
belmir:to je jeste malinkata a potrebuje te citit,takze zatim vas nezkousi,to treba az ji bude kolem pul roku ,to uz muze zacit zkouset jako nas malej :slight_smile: .O tech kvasinkach jsem taky slysela,ze se to jmenuje moucnivka a pali pri tom bradavky,vic nevim,zkusim kouknout na netu,jestli neco najdu.A mala ti spinka celou noc nebo se budi? :wink:
2. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
Bellmir: tak naštěstí jsem s tímhle neměla problémy, takže bohužel ti neporadím, a to pálí pořád i když nemáš podprdu? Třeba je to jen jak jsou ze začátku hrozně citlivý tak jak si je dřeš o to prádlo? Můžeš se zkusit zeptat dětský, protože to by to malá musela mít vidět i v pusince.
2. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.