• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky listopad 2007 Boskovice

(Zamčená)
26. března 2008 
Maminky,co jste rodily v listopadu v Boskov.porodnici,ozvěte se. Můžeme pokecat jak nám děti rostou,co je nového a tak podobně. Já rodila 7.11. jmenuji se Jana Havelková a byla jsem na pokoji č.2 s Renčou Sedláčkovou. S pár maminkama jsem se potkala na nožičkách 18.12.07 Tak se určitě někdo ozvěte! :sunglasses:
15. únor 2008 v 11:22  • Odpověz
ahoj Jani, mimi mám sice lednový, ale jsme z Boskovic :wink: tak snad to nevadí :wink:
17. únor 2008 ve 22:21  • Odpověz
autor
Ahoj makelko,dívala jsem se na toho tvého chlapečka,je moc krásný a šikovný! V Bosk.jsem pracovala,znám je docela dobře.Taky jsem tam chodila na školu.
18. únor 2008 v 17:57  • Odpověz
Jé děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: a vy už teď v Boskovicích nebydlíte? Já tu moc nikoho neznám, tak se ráda seznámím, i přes net :wink:
18. únor 2008 ve 21:16  • Odpověz
autor
makelka,my v Bosk.nikdy nebydleli,jen tam oba pracujeme,teda já ted ne,nebot jsem na MD samozřejmě. Taky budu ráda,když budeme po netu kecat,u nás na vesničce je furt liduprázdno,když jdeme s malým ven,všichni jsou někde zalezlý ale nevím teda kde :wink:
19. únor 2008 v 10:55  • Odpověz
ahoj holky já jsem z Knínic u Boskovic a v 19.listopadu 2007 jsem rodila v Boskovicích. Jmenuji se Daniela, mám 2 děti, Hanička bude mít v květnu 4 roky a Kubík - ten se narodil v tom listopadu. Kolikátého jsi rodila ty jjsninko
26. bře 2008 v 07:10  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.