• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky po IVF v září 2008

(Zamčená)
19. dubna 2011 
Vítejte v našem novém koníkovském domečku :wink: :slight_smile: :slight_smile:
12. led 2010 ve 22:08  • Odpověz
ahoooj :slight_smile:

luzzi, nelinka je super šikulka, je to ale zvláštní že jsou holky taaak rozdílné co? :grinning: věřím že teď nic moc nestíháš :slight_smile:
12. led 2010 ve 22:12  • Odpověz
autor
kay
nelča je fakt šikovná..to jo..ale mám fakt co dělat... :sweat_smile:
jsou každá úplně jiná :dizzy_face:
12. led 2010 ve 22:51  • Odpověz
autor
tady nikdo...jdu chrápat :angry: :grinning: :grinning: :wink:
12. led 2010 ve 23:37  • Odpověz
Bré ranko, jsem na správné adrese? :grinning:
Luzz, Nelinka je šikulinka. :dizzy_face:
13. led 2010 v 06:37  • Odpověz
Ahoj.
Tak možná jsem ráda, že Alex nestojí a neleze :grinning:
Mně stačí, že se kutálí a otáčí kolem dokola. On se i stylem hodiny dokáže přemístit dost daleko.
13. led 2010 v 07:40  • Odpověz
Míšo, no když to tak vezmu, i Lukyho půl sudama a sudama mám občas úplně jinde než chci. Tuhle se dosudil k lehátku a zašprajcoval si pod něj hlavu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 v 08:07  • Odpověz
Luky fakt dřív poleze než se poplazí. Začíná suprově dávat kolínka pod sebe, ovšem ruce má přitom podél těla. :grinning: Vypadá jak žížala. :grinning:
13. led 2010 v 08:20  • Odpověz
Mel, tenhle styl má Alex asi 2 měsíce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 v 08:24  • Odpověz
No a když ho dám jako by na čtyři, tak se chvíli udrží na natažených rukou a pak žuch na čumák a má z toho hroznou prču. :grinning:
13. led 2010 v 08:25  • Odpověz
No to já s Alexem taky zkouším, ale tomu se nejdřív propadne pupíček.
13. led 2010 v 08:28  • Odpověz
No tak to Lukymu ne, ten přímo na čumec. :grinning: Člověk by čekal řev a ono ne, on se řehní. Zatím co když zapnu vysavač tak řve jak tur. Ono taky mě už musí mít plné zuby - cvičení, vysávání nosu, kapičky do nosu. . . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 v 08:29  • Odpověz
No já dala Alexkovi od cvíča pauzu. Zítra jdem k neuroložce, tak jsem zvědavá, jestli bude říkat, že se Alex vylepšil, protože jsme vůůůůbec necvičili, krom tak 10x za celou dobu.
A v pátek máme rehábku.
Já ho nezvládám v tom cviku na břiše, já mu tu hlavu už nedokážu naštelovat, má sílu jak bejk, když narovnám hlavu, tak mi pohne rukama, když narovnám ruce, uteče mi hlavou, takže to jako nemá smysl. Tak uvidím, co rehábka vymyslí, protože tohle nemá cenu, to je přetahovaná a ne cvíčo.
13. led 2010 v 08:32  • Odpověz
No tak to já Lukyho zvládám, zatím. Zalehnu ho pupkem, kozama a nemá šanci. Horší, že mě bolí ruka, jak jsem ho minulou noc chovala, takže při cvičení na pravou stranu, chcípu bolestí, tu naštěstí máme vždycky jen jednou, levou dvakrát. Včera jsem mu nechala klid, kvůli rýmě, ale dneska už nee.
13. led 2010 v 08:41  • Odpověz
No to já tělo taky zalehnu, ale jednou rukou mu nenašteluju hlavu, potřebuju obě a když pustím ruce, tak se pohne, když hlavu, tak se pohne, no prstě mazec. Dřív mi to taky šlo. Ale mám pocit, že už na to zase vyzrál a nebo jsem mu tak posílila zátylek, že to nezvládám :grinning:
13. led 2010 v 08:46  • Odpověz
Míšo a nebo má Alex delší tělo než ty ruce. :grinning:
13. led 2010 v 08:50  • Odpověz
No on je jak z hadích ocásků, ale i muž říká, že je strašně silnej.

Jo to jsem četla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 v 09:03  • Odpověz
No Alex je mrška hbitá. :grinning:
13. led 2010 v 09:06  • Odpověz
ahojte

tak Stela dneska už klasicky kojení v 4:15 a pak vstávačka v 7:15, ale ještě si skoro hodinu vydržela povídat v postýlce..

tak my cvičení neflákáme, ale já mám prostě neodbytný pocit, že to dělám špatně.. nebo rychle nebo co..

holky která dáváte jogurt, ohříváte ho před tím? Stelouch když hosní, tak je pak celá studená.. :sweat_smile:
13. led 2010 v 09:10  • Odpověz
Kay, ráno jogurt vyndám a dávám jako odpolední sváču. Takže se trochu "oteplá".
13. led 2010 v 09:11  • Odpověz
jo a prosím vás na čem cvičíte nebo jste cvičily? Já mám Stelu na stole a na tom deku a přebal. podložku, ale ona ji vždycky počůrá, tk máme děsnou spotřebu a taky mě hrozně se.e že se to furt točí a musím to furt upravovat a Stela to furt chytá a cvičení je poloviční možná i kvůlu tomu.. na zemi jsme to zkoušela na puzzleti, ale to s emi zase lbě cvičí, když j imám pod sebou.. :frowning2:
13. led 2010 v 09:12  • Odpověz
mel podle mě je úžasný, že tak cvičíte..

míšo a myslím, že alex to už snad potřebovat nebude, je fakt podle mě šikovnej..
13. led 2010 v 09:20  • Odpověz
Kay, cvičíme v plíně a normálně na jídelním stole. Protože na přebalováku mám hranu, přes kterou bych mu nemohla při jeho cviku dát nožičku mimo stůl.
13. led 2010 v 09:28  • Odpověz
kay, cvičím na starý karimatce, kterou mám na stole a že u toho děti čůraj je normální. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Proto cvičím v pleně :grinning: Ale u rehábky to Alex vždy pochčije komplet :grinning:

Jo a cvičení podle nich určo potřebovat bude, ono na každým něco najdou, když chtěj. Další kontrolu u rehabdr máme až koncem února.
13. led 2010 v 09:49  • Odpověz
aha, holky super díky, kalimatka mě nenapadla, chtělaq jsem tam dát to puzzle ale přišlo mi to škoda.. :sweat_smile: no my musíme tu reflexní cvičit bez plíny..

jmis, počkej vy máte kontrolu u rehábky až koncem února? :astonished: my máme skoro co 14dní.. ale je fakt, že já jsme raději, kdybych to mastila moc, tak mě to hned srovná..
13. led 2010 v 10:24  • Odpověz
Ahoj holky,
tak nás nějak rehabilitační nijak nekontroluje. CHce teda ukázat, jak se třeba Kačka otáčí nebo jak nakračuje nebo tak, ale Kačka nikdy nespolupracovala., Vždycky leží jako dřevo, jako by ani neuměla zvednout hlavu :grinning: Takže já jí řeknu, co dělá a co nedělá a ona podle toho změní cvik nebo tak něco...

Za chvíli pojedem na plavčo, jsem zvědavá, jestli tam někde zaparkuju.

Představte si, že nám někdo v noci rozrazil zamčená vrata na zahradě, takže ulomil zámek. Zajímalo by mě, jestli do toho jen někdo třeba naboural (v noci jsem slyšela jak někomu podkluzují kola - škoda, že jsem se nepodívala ven) nebo to byl účel a chtěli nám třeba ukrást auta nebo tak... Te´D to máme svázaný řetězem, tak až vylezu ven, tak to musím řádně omrknout...

Taky mě už druhý den pěkně pálí žáha. Nikdy jsem s tím neměla problémy, kromě těhotenství. A to jen nějak ve druhém trimestru. Ble, mám pořád v puse jak v polepšovně...

Tak papa, my jedem. Snad nezapadnem :grinning:
13. led 2010 v 11:18  • Odpověz
Kay, je rehabilitační doktor a pak rehabilitace - fyzioterapeutka, která s náma cvičí. Rehabdr je po dvou měsících a fyzioterapeutka je po cca 2 týdnech.

Grej, nejsi těhotná? :grinning: :grinning:

Jo a myslím, že nezaparkuješ :grinning: Stačí když kouknu z okna, leda bys měla kliku na místo, ze kterého někdo vyjel. Já si půjčila lopatu a odpo uspím Alexe v kočíku a budu odhazovat sníh od auta, abych mohla vyjet. Muž mi to neodhází, protože nechce abychom s Alexkem jeli.
13. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
Á že by jsme tady měly těhuli? :grinning:
No P. jede zítra k zubaři, tak jsem mu ráno říkala, že by si večer měl odhrabat sníh kolem auta. Naposledy s ním jel v sobotu na nákup. :grinning:
Jinak mi na kontrolu jdeme v únoru, musím nás objednat. A teď k fyzio chodíme co 14 dní, protože máme ty horší cviky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
Mel, no my ho taky máme zaparkovaný od soboty :grinning:
Zvrchu jsem ho odhrabala včera, ale teď mě čeká zem, ale vyhrabu jen abych vyjela.
13. led 2010 ve 13:04  • Odpověz
Teda tak malý dítě a tolik toho vyprodukuje. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě že to bylo do nočníku, být to do plíny tak nevím. . . :confused:
13. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 59
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.