• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky po IVF v září 2008

(Zamčená)
19. dubna 2011 
autor
ahojky
máme doma tátu,tak moc nenetuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
ale aspoň odkaz na videjko :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=-ln1SbElhGk
23. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
luzzi super :grinning: hurá viděla jsme Nelinku na živo :grinning: je výborá a to papa je fakt dobrý :grinning: ještě Elišku prosím prosím smutně koukám.. :slight_smile: pozdravuj J. že díky :slight_smile:
23. led 2010 v 19:29  • Odpověz
autor
kay
zítra to napravím :wink: J. zdraví :grinning:
23. led 2010 v 19:58  • Odpověz
Ahoj holyk,
Luzz, taky jsem koukala. Teda, Nelča je fakt drak :slight_smile:
Kačka dnes teda taky udělala pokrok, hrozně se zvedá na rukách a začíná se nahýbat i na kolena, tak třeba z toho lezení nakonec něco bude :slight_smile:

PAPA už dělá asi týden a babičky a dědové jsou z toho na větvi a pokaždé to po ní chtějí dělat :grinning: JE hrozně ukecanaá, pořád si vypráví. Baba, papa, dědě, ťaťa, ajajaj, bubu a tak. Ale "mama" ani náhodou :slight_smile:

A další pokrok, dnes mi snědla i mnou uvařenou bramboru s mrkví. Ale musela jsem do ní přidat hovězí pyré. KDyž to bylo samotný, tak se dávila, jako že to teda jíst nebude. Asi to bude masožravec :D
23. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
Luzzi, Nelca je boziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. led 2010 ve 22:31  • Odpověz
Ahoj.
Alex už taky péruje na všech 4, dělá to furt dokola, plazí se celkem rychle, což je peklo pro psici :grinning: Ale jak rychle se rozleze to nevím, podle mého nejsou ty nohy ideálně postavené, aby mohl lézt.
Jinak máme těžké noci, od půlnoci se furt budí s pláčem, ale je to hrozně bolestivej pláč, ne takovej ten vztekací. No a už asi třetí den vstává v 5, tak jsem fakt mrtvola.
24. led 2010 v 06:30  • Odpověz
jo a koupili jsme sedátko do vany, nakonec od Jané a včera mělo premiéru, ale koupal manža furt měl přípodotky, ono se mu totiž nechtělo sedátko kupovat :grinning:
24. led 2010 v 06:32  • Odpověz
Bré ranko,
Nelinka je úžasná. :dizzy_face:
Míšo, to vypadá na zoubky, takhle vyvádí vždycky Luky. Dneska spal ukázkově do 1,30 a pak si tam hrál s plyšákem, zahazoval dudle. . . A usnul někdy ve 3,15. Vstávačka po půl sedmé.
24. led 2010 v 07:46  • Odpověz
ahojte,

grej no super pokroky.. a to mluvení je skvělý :-d jsem to četla martinovi, říkal, že Ti mám říct, že máš být v klidu, že Stela mama taky neříká :grinning: a to ostatní taky ne :grinning:

míšo a Alex už sám sedí že jste koupili sedátko do vany? :-O já čumím..
24. led 2010 v 09:07  • Odpověz
Kay, no úplně sám bez pomoci se neposadí, to nedotáhne zbývajícíh pár cm a padá k zemi. Ale máme jeden cvik na boku, kdy vlastně je to možnost, jak se může zvedat, tak ten když cvičíme, tak má správně naštelovanou ruku a nohu a tak se posadí a vydrží tak sám sedět, každým cvičením se ta doba prodlužuje, takže jsme sedátko koupili, protože ho nemáme jak koupat, ono je mu to lehátko do vany už malé, teda krátké.
24. led 2010 v 10:53  • Odpověz
Mel, no já nevím, já už si tolikrát myslela, že jsou to zuby, že teď fakt nevím. Ale dlouho to nevydržím, dneska jsem měla děsnou zimnici, tak jsem v 9 dala manžovi malého a spala do čtvrt na 11, pak jsem mu dala jídlo, manža se vypravil a jsou venku s kočárem, ale musím jít dělat knedlíčky do polívky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2010 v 10:59  • Odpověz
Ahoj holky,
u nás noci tky stojej poslední dobou za prd. Usne sice ukázkově buĎ sama nebo u kojení kolem osmé, ale časy, kdy se budila nejdřív ve čtvrt na dvanáct jsou pryč. TeĎ se budí už kolem desáté. Včera jsem jí kolem té desáté ještě uspala, pak znovu v jedenáct. To jsem nakojila. Pak vzhůru o půlnoci a nějak kolem druhé. Pak vydrží a vzhůru až v šest. Ale po té šesté už téměř nezabrala. Tak já nevim...

Kačce už je vanička taky malá. Teda, vejde se do ní dobře, ale pořád se tam mele a já mám takovou tu anatomickou a jak se otáčí, tak z toho pak vypadává a rozčiluje se :wink:

Dneska jí zkusím dát k obědu zeleninovou kaši od Sunaru. Tak jsem teda zvědavá:slight_smile:

Kay - asi bude ukecaná, ale líná :grinning:

Jdu dělat moravskýho vrabce. Po delší době zas vařim něco pracnějšího (jako že musím dělat knedlíky a zelí :grinning:)).
24. led 2010 v 11:22  • Odpověz
My nejdřív koupali v kyblíku, ve 3 měsících si tam začal stoupat, tak jsme kyblík prodali a dali lehátko do naší vany a to je mu už prostě krátké :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
ja kyblik donedavna a pak rovnou normalni vana bez sedatka, nejak na vsechny ty mozny udelatka nejsu :grinning:

Grej - Kacka ma vsechny predpoklady byt uspesna politicka nebo tak!!!

Holky, prosim vas - nektery z vas jeste z vetsi casti kojite, ze? Nemate problem s vypadavanim vlasu?
Mne straslive pada, sestra rikala, ze je to z kojeni, ze to taky tak mela. Beru vitamin B, ale nepomaha to. Nemate nejaky figle, co by na to jeste pomohlo?
24. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
ahojte, tak jsme se vrátili z plavání, tentokrát byl i M. a natáčel, tak jsem zvědavá..

grej, no to je blbá kombinace, líná a do všeho akorát kecat :grinning:
lauro, já naštěstí tyhle problémy neměla, ale prý toto období nastává kolem 4. měsíce a je to normální.. ale bohužel nevím, co s tím..

my koupeme Stelu zatím stále na lehátku, mnyslím, že je i vyfocené v albu, normálně ve vaně.. jednou sjem ji koupala i když ležela na břiše, ale to blbě meje hlava..

jinak Stela si zase rozvzpomněla jak se otáčí na záda a docela to už zvládá.. :slight_smile:
24. led 2010 v 15:01  • Odpověz
autor
jmis
tak to mě fakt pobavilo :grinning: :grinning: :grinning: náhodou se plazí pěkně :grinning: :grinning: :grinning: taky moc zajímavej styl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 v 16:18  • Odpověz
autor
lauro
já kojím třikrát denně plus jednou nad ránem... a vlasů mám taky nějak míň :unamused: a ještě mi je holky škubou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2010 v 16:20  • Odpověz
Mě padaj vlasy hrozně už asi od třetího měsíce Kačky. Udělaly se mi normálně kouty. Už to teda dorůstá, ale pro změnu vypadám jak idiot, protože mám k těm dlouhým vlasům kolem čela asi tak 2cm vlasy, který se kroutěj. No prostě vypadám jak blbeček :grinning:

Myslím, že na to nepomůže nic. Prostě to musí přejít, prý. Já teda brala Panthenol, to jsem změnu nezaznamenala. Teď beru Biosil a přijde mi, že je to trošku lepší, ale otázka je, jesli se to už nezlepšilo časem, než Biosilem...

Na videa kouknu večer, už se těšim :slight_smile:
24. led 2010 v 16:31  • Odpověz
mne je taky prave matous skube, takze asi budu plsetata, kvantum vypada, zbytek vyrve synacek :sunglasses:
Ten Biosil zkusim.
24. led 2010 v 18:32  • Odpověz
Mně Alex taky škube vlasy, hlavně ráno, když si ho dám do postele a přemlouvám, že by měl ještě spát, to mi je rve jak zjednanej.
Teď už od 18 hod. chrápe, tak musím jít žehlit :zvracejícísmajlík:
24. led 2010 v 18:38  • Odpověz
miso - to stejny u nas - jak pres kopirak - to rano - premlouvam a on s neodolatelnou roztomilosti skube, takze ho ted davam do postylky, kupodivu tam rano vydrzi i skoro hodinu v klidu - hraje si atd.
24. led 2010 v 18:43  • Odpověz
lauro,tak u nás je to právě tak, že ráno, když se probudí s dobrou náladou nebo ji hned po probuzení nakojím, tak ji taky nechám v postýlce a ona sitam vejská a povídá s medvídkama někdy taky i hodinu..
24. led 2010 v 18:59  • Odpověz
jo a mel přeju hezký svátek :slight_smile:
24. led 2010 v 19:07  • Odpověz
Kay, díky za přání. :wink:
Míšo, bych spíše řekla, že se Alex plazí jak po obrně. :grinning:
24. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
No jo, dneska je Milena. Ta všechno nej.

Mel, já říkala, jak Meresjev po zásahu elektrickým proudem :grinning:
24. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
Míšo, tak teda Alex má fakt bomba styl :grinning:

Já se dnes snažila vyfotit Kačku jak se vzpírá na rukách a jak se válí na boku. Ale asi z ní bude modelka, protože jen zmerčí foťák, tak se začne sama od sebe ksichtit :grinning:
http://picasaweb.google.cz/gregorova.jirina/9Mesic#5430409559668625538
24. led 2010 ve 21:56  • Odpověz
Grej, hezky sedí a ty "žuby žahnutý nahoooru" :grinning:
24. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
Jo Mel - taky všechno nejlepší!!
24. led 2010 ve 22:05  • Odpověz
Jojo, zuby se vyvedly :grinning: Jsem zvědavá, kdy jí vůbec vyroste další. Už tři měsíce má pořád jen ty dva...

Taky mám pocit, že sedí dobře, ale spíš jí posazuje manžel. Líbí se mu, jak je pak Kačka nadšená, že se jí dobře krámuje v hračkách... Už se hrozně těšim, až si sedne sama...
24. led 2010 ve 22:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.