• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky po IVF v září 2008

(Zamčená)
19. dubna 2011 
autor
tak se nám k tý horečce přidal ještě průjem :unamused: vytéká až na záda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
noc byla hrozná, měla jsem elišku u sebe... měla celou noc narvaný paleček v puse a každou chvíli sténala ze spaní...panadol jsem dávala ještě v 1 hod a pak ráno v 7...
do toho se budila i nelča, páč jsme ji furt rušily :frowning2: nevěděla jsem, ke komu dřív... děs
jsem úplně K.O. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 v 09:31  • Odpověz
Luzz, jé chouďata . . . No ony zoubky jsou prostě sviňárna, a Eliška asi bude z těch, které si to musí "vyžrat".
26. led 2010 v 10:03  • Odpověz
Luzz, tak snad se brzo zub proklube.
26. led 2010 v 10:30  • Odpověz
luzzi teda chuděrka Eliška.. ten průjem asi z horečky.. snad Ti aspoň Domča trochu pomůže.. držte se holky.
26. led 2010 v 11:05  • Odpověz
Dneska bylo krásně. Jsme byli cca 4 hodiny venku :sunglasses:
26. led 2010 v 17:13  • Odpověz
Dík za Vaše drahocenné zkušenosti,co doktor to jinej názor,pak se v tom mám vyznat.Já,vybrkaná prvomatka :grinning: :grinning: :grinning: Jaký máte počasí? Tady na horách je úplný azuro,koukáme na to z okna.
Tak zítra se chystáme vyběhnout na půl hoďky s kočárkem.I když já bych měla běhat preventivně celej den.
Zůstalo mi břicho tak velký,že vypadám jak těhotná :grinning:
26. led 2010 v 17:49  • Odpověz
autor
tak eliška má furt teplůtky :confounded: k tomu se tak osmkrát denně zesrajdí tak,že jí to teče všude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
přes den jí bylo líp, teď večer jsem zase dávala panadol... :frowning2:
ani moc nepapá chuděra :unamused:
ale evidentně jí bolej ty dásničky...

no dominik v noci samozřejmě nepomáhá :wink: pak ráno vystřelí do školy, odpoledne měl hip hop a večer se ryhle koupal,úkoly,něco k véče... takže s velkým hlídáním nemůžu moc počítat...
doufám,že už jí bude líp... jsem strašně unavená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 ve 22:15  • Odpověz
Ahoj všem.

Luzz, tak co noc? Zlepšilo se to? A jakej zoubek El leze?

Alex už je zase ve skříňce pod TV, se na ty dveře jednou pověsí a oni povolej.
Včera se napasoval pod konferenčák a udělal si bouli na čele. Potřebovali bychom holobyt pro jeho bezpečí.

Venku je jen -13,5, tak dobrý, snad se to dostane nad těch 10 abych mohla jít ven.
27. led 2010 v 07:51  • Odpověz
Bré ranko,
u nás vstávačka tak jako v poslední době v sedm. . . Nevím zda je vzhůru už dýl, ale vždycky slyším jen zavýsknutí a ticho. Tak jdu udělat mlíko a Luky je mezitím potichu. Ale jakmile ho vyndám z postýlky a nedala bych do dvou minut flašku, tak by byl řev. :grinning:
Luzz, doufám, že už je Eli lépe.
Míšo, ještě že já tady mám tu sudovou kouličku. :grinning:
27. led 2010 v 08:19  • Odpověz
Ahoj holky,
tak Kačka začíná vstávat v půl sedmé. Jako vaše mimča. Ovšem usíná mezi osmou a devátou... Se divim, že jí ten spánek stačí... K tomu se v noci ještě tak 3x vzbudí.
Pěkně jsem si přeležela krk, jak jsem se snažila jí kolem druhé uspat :rolling_eyes:
Asi budu muset někam na masáž.

Nezbyteně potřebuju kadeřníka a kosmetiku. Vlasy mám jak rousy, přesrostlý, odrostlou barvu, všude samej beďar, prostě nádhera...

My tu máme -16. To jsem zvědavá, jak jí uspím. Ven se mi jí dávat nechce, i když myslím, že když bych jí přes boudu přehodila plínu, aby si to tam zadejchala a nebyla přímo na tom ostrým vzduchu, tak by se taky nic nestalo... A jak známo, doma neusne. Už začíná bejt protivná. Možná se mi to povede u prsa. Půjdu to pomalu zkusit...

Luzz - tak co Elík? To je hrozný, když je dětem zle :frowning2: Snad už je líp...
27. led 2010 v 08:19  • Odpověz
Grej, tak když vstává v půl 7, tak jí dej ještě hodinku ne? A pak usne. Já dávám Alexe spát tak po těch 3 hodinách, to je úspěch docela zaručenej.
27. led 2010 v 08:37  • Odpověz
Ahoj,tak malý se udělali nějaký šupinky a loupe se mi.Nevíte co s tím,mám to něčím mazat?
27. led 2010 v 08:40  • Odpověz
Grej taky si myslím, že je brzy. Já dávám Lukyho spát nejdřív po svačině v deset, musel by být fakt mega mega uřvanej, aby šel spát před ní. Protivnej je totiž jinak pořád, protože se pohybuje jen sudama, místo aby se konečně rozplazil.
27. led 2010 v 08:40  • Odpověz
Mečl, musíš mu pustit nějakej film o zombie :grinning: Aby se poučil jako Alex :grinning: A nebo mu pořïď psa, to je dobrej trenažér a motivace :grinning:
27. led 2010 v 08:46  • Odpověz
Imis, každý mimčo se loupe. Čím ho mažeš? A kde se loupe?
27. led 2010 v 08:50  • Odpověz
Míšo, já mu dávám hračky tak aby musel válet sudy přes neoblíbenou stranu. . . :grinning: Ovšem on je naprosto ignoruje. :sweat_smile: Ke všemu jsem si teď přečetla o DMO a mám z toho strach. . . .
27. led 2010 v 09:11  • Odpověz
Jmiso,loupe se kolem pupíku,kyčlí a v těch záhybech na nožičkách.
Mažem krémem od johnsna.
27. led 2010 v 09:11  • Odpověz
Imis, já myslím se že je to v pohodě. Lukymu se například loupal pindís.
Jo tak dítko mě převezlo a radši se snaží rozebrat nerozebíratelné puzzle na atomy. . . :grinning:
27. led 2010 v 09:13  • Odpověz
autor
ahoj kočenky moje
tak dnešní noc lepší, ale byla vzhůru každou chvíli... a s ní i nelinka :unamused: panadol jsem dala až k ránu...
včera prosrajdila troje punčocháče, tři bodyčka a dva overalky :zipper_mouth: :zipper_mouth: dneska zatím neprůjmuje...
horní dáseň má fialovou,nateklou a prosvítají 2 zoubky... venku myslím ještě nejsou...takže jí zřejmě vyrostou první ty nahoře,jako nelče...

jinak nelík chodí kolem ohrádky a zkouší se držet jen jednou rukou... pokouší se stát i bez držení!! to má pak nohy hodně od seba a pokrčený...jako lyžař :grinning: :grinning: a naučila se pěkně padat na prdel.. už si dává bacha,aby nepadala na hubu :grinning: je fakt poděs :sweat_smile:
a změnila styl lezení, ten musíme o víkendu natočit :sweat_smile: :sweat_smile: připadá mi jako něco mezi jogínem a medvědem :grinning: jedna noha po kolínku,druhá po chodidle... no když jí vidím,tak se musím furt chechtat :sweat_smile:
27. led 2010 v 09:16  • Odpověz
autor
jinak u nás pod sněžníkem -17 C :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 v 09:17  • Odpověz
Imis, to je normálka.
Já teda na ty komerční produkty moc nejsem, mazala jsem obyčejným olejem z lékárny, prodávaj tam rozlévanej - slunečnicovej nebo olivovej, tam je jistota, že v tom fakt nic není a není tak drahej jako weleda např.
27. led 2010 v 09:25  • Odpověz
Luzz, tak snad se zubance proklubou.
My teda nemáme vylezlej ještě žádnej, nahoře mě nenechá kouknout, jen výjimečně, už jsem to tři dny nekontrolovala a dolu vidím, když na mě huláká :grinning:
27. led 2010 v 09:26  • Odpověz
Kačka chodí spát dopoledne ty dvě hodiny po probuzení. Dávám jí spát, když je ospalá. Což teĎ byla.Kdybych jí dala do kočáru, spí okamžitě.
Ovšem teĎ, protože je v postýlce, má už od devíti hysterickej záchvat a řve a řve. Pak ať mi někdo vypráví o tom, že mám nechat dítě brečet, že se uřve a usne.
Asi vyměknu a půjde do mrazu. Potřebuju, aby se vyspala.

Kačka se nikdy neloupala :wink: Jsem ráda, že jí ani nemusím ničím mazat...
27. led 2010 v 09:52  • Odpověz
Grej, ty ji nemažeš po koupání?
Já teda mažu i sebe, tak i prcka.

Alex mi právě v postýlce po dvou hodinách od probuzení neusne, po těch třech už jo. Kočár je o něčem jiným, tam má nějakej Pavlovův reflex :grinning:
27. led 2010 v 09:54  • Odpověz
Nemažu. Ona má "pleť" super už od malička. Slunečnicový olej jsem si dvakrát koupila, pokaždý jí z toho cca třikrát namazala a pak jsem ho vyhodila, protože prošla trvanlivost.
Když se jí udělá trošku suchý místo, tak jí to máznu excipialem a to většinou zabere do tří dnů a je zas pokoj...
V porodnici nám říkali, že pokud není vyloženě suchá pleť, tak mazat nemusíme, aby si na to ta pleť nezvykla... Tak to tak dělám a dobrý... Jen občas jí dám do koupele Linolu a to je všechno.

Po hodině řvaní jsem to vzdala, vzala jí do ruky a byla do dvou minut tuhá.
27. led 2010 v 10:16  • Odpověz
ahojte,
luzzi jsme ráda, že je to lepší, no tak ty horní zoubky teda dávají elišce zabrat... :fearful: snad už vylezou brzo.. a hlavně aby neměla tu horečku a průjem, to je náročné desetkrát..

imiško, já mažu po koupání olejíčkem od Sebamedu, když jdeme z plavání tam mám myslím olej od nivea.. ale je fakt, že Stela se taky nikdy nijak extra neloupala.. měla jen tu dětskou vyrážku a na to jsme dávala heřmánek.. ale ten je na vysušení, takže to teď nepoužívej..

Stela dneska super noc, až na to ráno.. spala jak zabitá do půl druhé, to jsm ejí dala UM a pak po 6h kojení, ale to už se jí moc spátnechtělo tak jen tak pospávala a v 8h už vstáávačka.. :grinning: ale nespaly jsme moc ani jedna od těch 6h..

dávám ji spát taky mezi půl desátou a půl jedenáctou, podle toho kdy vstává.. minimálně jsou fakt ty 2,5 - 3 hodiny.

takže jdu taky vytuhnout :grinning:
27. led 2010 v 10:22  • Odpověz
Tak já Alexe umístila do postýlky, tak uvdiíme, většinou už jdeme vev a chrní v kočíku, tam vydrží ty dvě hodiny chrápat, takhle to bude tak půl hodinka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 v 10:32  • Odpověz
Tak nakonec jsem ho narvala do fusaku z hluboké korby, co jsem ještě nevrátila, narazila mu čepici a otevřela na něj v ložnici auto a během chvilky vytuh. :grinning:
27. led 2010 v 11:28  • Odpověz
Míšo, no já teď uhoupala na míči. Pán přetaženej jak prase. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
Tak Alex spal víc než hodinu, což je u něj úspěch. Za půl hodinky dostane oběd, pak já a kolem druhé vyrazíme ven.

bezva, schodil na sebe obsah druhé police. :angry:
27. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.