• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky po IVF v září 2008

(Zamčená)
19. dubna 2011 
Alex je šikulka, fakt na jednu stranu jsem ráda, za toho mého lenocha. :grinning:
27. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
Mel, no jsem ráda, že se aspoň plazí a máme nějaký posun až půjdem na rehábku, ale na druhou stranu je to makačka :grinning: Absolutně nic neudělám, když ho dám do židličky tak ječí, jen by se plazil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
Míšo, no já bych taky byla ráda, kdyby se plazil, ale pán prý ne, radši sudy. :dizzy_face: No hlavně aby jestli půjdeme k neurologovi se z toho lenochodství něco nevyvrbilo. :frowning2:
27. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
mel, od té doby co jsme viděla 13. komnatu Kateřiny Kornové, která tam popisovala jak to půl roku syn ok a pak cvičili a cvičili a má DMO a autismus a epilepsii, tak mi to taky dost nahnalo... ale snad to nebude náš případ.. Lukynek aspoň válí sudy.. Stela jen plácá rukama do země když chce něco před sebou :frowning2: už jsem přemýšlela jestli to není třeba těma plínama, ale má jen jednu látkovou a na tom kalhoty, tak snad ne.. a to mi rehabka tvrdila, že až k ní půjdeme v půlce púnora na kontrolu že s ebude už určitě plazit.. hahaha :rolling_eyes:
27. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
kay, Luky má látkovky a v pohodě, takže klid. :wink: A Luky ani do půl roku nebyl o.k. A sudy má radši jak plazení, o to se moc nesnaží, sudama je kde chce rychleji. :grinning:
27. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
kay - prosim te neplas se! Moji Kamaradky syn taky ve Stelincine veku nic nedelal, fakt nic, jen pasl konicky. Dnes mu je let a hraje judo :slight_smile: A taky byl predcasne narozenej - ve 34. nebo 35. tydnu tusim.
27. led 2010 v 16:07  • Odpověz
nemela jsem zapnuty num lock . je mi dnes 6 let tam melo byt.

A fakt se neplas takhle predem, ja vim, ze se tomu lehce propadne, tomu strachu, ale podle me se stresujes zbytecne.
27. led 2010 v 16:08  • Odpověz
je MU. Dnes pisu fakt jak hotentot, ale tak snad mi rozumis :grinning:
27. led 2010 v 16:09  • Odpověz
mel, jo ale lukynek aspoň ty sudy.. ví, že se ta kněkam dostane.. stelouch se umí otočit na záda když chce, ale že se tím nějak dostala jinam to ji ani nenapdane.. ale díky.. já vím..

lauro díky :grinning: píšeš vtipně.. ale chápu to..

jsem si teď přečetla příběh hluchoslepé holčičky resp její maminky a úplně se stydím jak jsem nedočkavá.. ona čekala 6 let než začla malá chodit a 8let než jedla sama... :rolling_eyes: a tím to určitě nekončí.. a já tu brečím nad pár měsíci..
27. led 2010 v 16:14  • Odpověz
Stelinka je budhistka, vi, ze nema cenu nikam se hnad a medituje si pekne na jednom miste :dizzy_face:
27. led 2010 v 16:17  • Odpověz
Tak jsme doma, venku bylo zase na sluníčku moc pěkně.

Holky, nechci vás utěšovat, ale Mel, raděj se drž svého - "já nečtu". Když jsem četla, tak jsem taky byla dost vyplesknutá.
Kay, do půlky února je času. Alex se jeden den neplazil a druhej jo.

Jsem teď dala řvounovi pohankovou kaši s banánem, už dělám rovnou dvojnásobný množství, abych měla taky, když už se s tím matlám. Máme pak stejnou porci a já už nemůžu a Alex by si dal ještě, nenažranec.
27. led 2010 v 16:21  • Odpověz
lauro no tak to s emi fakt líbí.. ona je buddhistka :grinning: to je suer.. to budu všude říkat a bude klid :-d

no míšo jo vím, že děti to mají skokově většinou, ale nějak si nedovedu představit, že by se zítra probudila a šmejdila po bytě :sweat_smile:

závidím vycházku.. ještě jsem nezvládla ani koupit zimní boty a tady v těch mrazech to v teniskách moc nejde.. :frowning2:
27. led 2010 v 16:25  • Odpověz
No to je výhoda trekovejch bot :grinning: Jsou na léto i zimu :grinning:
27. led 2010 v 16:26  • Odpověz
Míšo, no zkusím se vrátit ke svému zlatému pravidlu. :grinning: Ale to víš, červíček hlodá. . . Jako to, že podle tabulek by dítě na konci osmého měsíce mělo umět samo sníst sousto z ruky, chá chá. Luky si ho tak vezme do ruky, ale pak se vzteká jak ďas, lepší je když prý nakrmí máma. :grinning:
27. led 2010 v 16:27  • Odpověz
Holky. Mates ma dnes pulrok. Zitra mu chcu poprvy zkusit dat mrkev, ale zjistila jsem, ze nevim, jak ju upravit :grinning:
Jak to delate vy? Sestra mi rikala podusit a rozmixovat. Dely (delate) jste to stejne? DIKY!
27. led 2010 v 18:07  • Odpověz
lauro, okrájím, nakrájím, dám do hrnce vodu, pařáček na to mrkev a pokličku a vařím na páře. Když to je, tak to rozmačkám vidličkou. Zkraje jsem do toho vždy párkrát strčila mixér, ale nikdy jsem nemixovala na hladkou kaši.
27. led 2010 v 18:27  • Odpověz
Tak Alex si vzal tu kůrku, co jsem mu dala, ale já z tohobyla nervní, přitom kousky v jídle má, ale tohle je něco jinýho, ale když vezmu, že manža touhle dobou už jedl knedlíky, tak jsem asi vystreslá :grinning:
27. led 2010 v 18:28  • Odpověz
Přidala jsem pár dnešních fotek
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_8.mesic/
27. led 2010 v 19:09  • Odpověz
míšo, jj trekovky jsme si koupila asi před 6ti lety, byly děsně tvrdý, stály asi 2.500,- a všichni mi tvrdil , že se rozchodí.. Ty jo, prd.. nosila jsme je celých těch 6 zim a někdy v létě a nebýt toho, že se mi po těhu rozjela noha tak je musím nosit asi i teď.. :grinning: ale je fakt, že vydržely zase dloooouuuuho :grinning: ale nějak tomu už nevěřím..

lauro, jj, oškrábat, nejlépe nastrouchat na hrubo, když to chceš rychle, přidat do vody trochu olivového oleje nebo másla a pak rozmixovat, hustotu upravíš vodou. buď tou, co to v ní vaříš nebo převařenou. můžeš trochu přisladit glukopurem nebo mléčným cukrem, pokud by to Matýsek nechtěl.. já mixuju většinu pořád. uvidíš sama podle situace :slight_smile: jo a blahopřeju Matýskovi k půl roku :slight_smile: :dizzy_face: a zítra foť ať máte pěkné vzpomínky :grinning:
27. led 2010 v 19:16  • Odpověz
Míšo, Alex bude evidentně veterinář. Jinak takhle to vypadá, když chci Lukyho donutit točit se směrem k oknu. . . http://holubacek.galerie.cz/4348497-9-mesic#60977027
27. led 2010 v 19:47  • Odpověz
autor
ahoj holky moje
tak horečku už nemáme, jen téměř celý den probulela,nebo prokňourala... zub prosvítá, jsou vidět jeho okraje, ale kůže prořízlá není :frowning2:
jediný veselý chvilky byly, když na sebe holky prskají :grinning: :grinning: :grinning: jsou blízko sebe obličejem a prskaj a prděj pusou až lítaj sliny a děsně se tomu chechtaj :grinning: :grinning: jsou asi praštěný :grinning: :grinning:

jinak nelinka se poslední dny děsně prohlíží ve vaně... strká si prst do pupíku, chytá si špek a furt se plácá po břiše nebo po pipině... asi objevuje vlastní tělo :grinning: :grinning: :grinning: já bych to svoje zase raději neviděla :rolling_eyes:
27. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
Kay, tak já myslím, že trekovky musí být tvrdé, aby se v tom dalo bezpečně chodit po horách apod.

Mel, třeba to Luky nechápe, co tím zamýšlíš, já teda taky nepochopila, jak se má otočit :grinning:

Luzz, tak snad se zub vykutá a bude líp. To prskání je děsný, Alex prská každou chvíli.
27. led 2010 ve 20:17  • Odpověz
,íšo, no jo,ale ne tak tvrdé aby Tě po půlhodině v nich bolela celá noha :grinning:

luzzi, to je skvělý že už nemá aspoň tu horečku, snad se to během zítřka nebopozítří aspoň prořeže..a jsou vidět oba nebo ejn jeden? jestlivás to čeká znova.. :sweat_smile: takNelinka je teda frajerka.. Stela se taky plácá po břichu ale jen když je naštvaná a nebo netrpělivá :grinning:
jj, prskání je super.. nestačím utírat slinty.. :slight_smile: aspoň nějaký náznak mluvy :grinning: :grinning:
27. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
No ono je to pevná bota, tak prostě když máš trochu problém s nohama, třeba s klenbou, tak si myslím, že je to hodně o zvyku.
A taky se prodávaj trekovky pro různé využití, ale to teda jen u těch značek, co se tím fakt zabývaj, jsou různě tlusté podešve apod.
Já mám sice teď hi-tec, protože to byla moc výhodná koupě, ale jinak jedu v merrellu, ikdyž jsou jistě lepší, ale tay dražší :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tohle je pro mě tak akorát poměr kvalitaxcena.

Já netušila, že prskání je náznak mluvy, já to beru, že prská :grinning: Dneska pro změnu furt mlaskala, tak jsem si říkala, co to zase vyvádí :grinning:
27. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
autor
kay
prosvítají oba...

jmis
holky mlaskají,když chtějí kozu... :wink:
27. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
Luzz, tak to Alex nechtěl, ten si tu plazolezl a mlaskal si u toho :grinning:
27. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
diky za recepty.
kay - prvni tyden mu tam radej jeste nic pridavat nebudu, ikdyz to asi chutove nebude k jidlu. Nastesti nemaji mimina predsudky, jak ma co chutnat :grinning:
27. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
luzzi, no jo tak aspoň to bude mít za sebou naráz.. ty jsou prý nejhorší.. ježiš nás to teprve čeká.. :sweat_smile:

míšo, tak značku už si nepamatuju, ale pokud to letos vyjde a koupím si nějaké zimní boty, tak jedině nějaké normální třeba od deichmana nebo tak, už do žýdných takových asi nejdu... jo moje ploché nohy by mohly vyprávět :grinning:

lauro jj, jasně, to jen kdyby mu to třeba moc nejelo.. ale já se slazení bránila tak dlouho u zeleniny, až Stela jí jen sladké kaše :grinning: se mi to nějak vymknulo z ruky :grinning:

jj, mlaskání jsme měli taky asi 2 dny na pořadu, ale zase jsme u klasického prskání a momentálně nejvíc frčí pištění takovýám ultrazvukem že mi občas praská v uších :grinning: no jo, je to náznak mluvy, co už má za to považovat..? :slight_smile:
27. led 2010 ve 23:23  • Odpověz
Ahoj.
Kay, takhle pozdě v noci si tu byla? :confused:
Lauro, mně teda přijde mrkev sladká sama o sobě. Ten olej stačí přidat až do hotového, je to kvůli vitamínům a kadění.

Dneska máme rehábku, se zase po dlouhé době těším, budu moci odkývat, že umíme něco nového :grinning:
28. led 2010 v 07:12  • Odpověz
Bré ranko.
Míšo, no měl skončit se sudama u okna a né u konferenčáku!!!!!!!!
28. led 2010 v 07:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.