• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky po IVF v září 2008

(Zamčená)
19. dubna 2011 
Mel, jo aháááá. A předvedla si mu to? :grinning:
28. led 2010 v 07:31  • Odpověz
No už kolikrát a hlavně když dorazí ke kojopolštáři, tak by se mohl začít kutálet zpátky ne? A né ho objet a mířit pod gauč. :grinning:
28. led 2010 v 07:46  • Odpověz
A proč by to dělal, když od okna "přišel", tam už byl :grinning:
28. led 2010 v 07:55  • Odpověz
autor
dobré ranko :slight_smile:
tak hlásím,že eliška má první zoubek vpravo nahoře :slight_smile: uf :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2010 v 08:10  • Odpověz
Dobré ráno,
tak včera jsem ještě volala jedné známé a ta mi doporučila ten excipial co o něm píše Grej.Prý je to dobrý,tak uvidíme jestli ji to bude sedět,když ne tak zkusím ten olej z lékárny.Mám ještě nějak uklidňující krém s pantenolem od johnsna a to se mi nechtělo mazat.Teda nejsem si ani jistá jestli to je po koupání krém.To je tak když jde chlap nakupovat :angry: Hlavně že to měl napsaný!!! :angry:
Jinak se už začínáme projevovat,přes den chrápe jak prokoplá a vnoci pořád kňourá,i když jestli to nebylo tím že jsem ji málo nakojila.Ale večer se bojím ji bíc nakrmit,ona se mi přejí a pak blinká.Tak ji vždycky utahá dudlík.Nejsem si moc jistá ještě v tom kojení.Kojím max 10 min z jednoho prsa.střídali jste obě strany,nebo necháváte pít jen z jednoho?

kay:jaký je to plavání,líbí se to Stelince?Já chci po 6nedělí začít s tím plaváním ve vaně u těch básniček a pak od 6měsícú chci taky začít chodit na to plavání.
28. led 2010 v 08:15  • Odpověz
ahojte,

míšo, no jo, já furt jako debil čekám, až se Stela vzbudí na to mlíko a ona teda musím zklepat se budí až kolem té 2h na mlíko.. jinak stačí nahodit dudel.. ale neboj už jsem ležela v posteli s noťasem a hned ho zaklapla a snažila se usnout :slight_smile:
jinak Stela teda dneska kojení v ty 2h a pak až v půl 7 :dizzy_face: snad se blýská na lepší časy :slight_smile: nechci to zakřiknout teda..

luzzi, tak velká gratulace :slight_smile: tak už Eliška není bezzubé miminko..
28. led 2010 v 08:17  • Odpověz
Imis, já kojila jen z jednoho. Alex měl v sobě hodinky, po 10 minutách se odpojil.
Ale občas se stávalo, že se kojil i půl hodiny v kuse. Máš pidi mimčo, to nemá žádnej režim, tehdy jsem kojila v podstatě furt po cca 2-3 hodinách, ve dne i v noci.
28. led 2010 v 08:20  • Odpověz
Luzz, a El má zoubek jen nahoře?
28. led 2010 v 08:21  • Odpověz
autor
jo jo,jen nahoře :sweat_smile:
nelče taky vyrostly nejdřív nahoře...
kašlou na správné schéma růstu zoubků :grinning:
28. led 2010 v 08:30  • Odpověz
Luzz, gratuluju Elišce k zoubku. . . No taky holka neumí číst. :grinning:
28. led 2010 v 08:33  • Odpověz
autor
tak eliška vám všem děkuje za gratulace a šla radši spát :slight_smile: :slight_smile:
nelča chodí kolem ohrádky a říká : ťap ťap ťap...
28. led 2010 v 08:50  • Odpověz
imiško, já teda celou dobu tzn cca 9měsíců kojím z obou prsou.. a nikdy problém nebyl.. jak píše míša, máš opravdu malinkaté miminko, to prostě musíš kojit jak je potřeba režim můžeš zkusit nastavovat tak od 3měsíců.. ale jemně.. :slight_smile: teď to prostě bude nějakou dobu chaos, nebudeš vůbec tušit proč kňourá, třeba to nemusí být vbůbec hlady, třeba jenom potřebuje pochovat nebo pohladit.. :slight_smile:

luzzi, Ty nás tu chceš zase všechny vydepresit co? :grinning: prej ťap ťap.. :angry: Stela tu prská na válec a toho piští až se zakuckává..
28. led 2010 v 09:18  • Odpověz
kay, no a Luky má zase furt své gí gé gá a občas mám pocit jako když slyším de a ne. . .
28. led 2010 v 09:21  • Odpověz
autor
kay
klídek... :sunglasses: je to jak míše melík... ono to teprve začíná... takže v některých slabikách už prostě slyšíš konkrétní věci...jako pá pá, bác mňam mňam nebo ťapy ťapy... ale je potřeba to brát ještě s rezervou... :wink:
ale to že nela už dokáže chvilku stát bez držení mě děsí.... když si prohlíží něco,co visí na ohrádce,tak se normálně pustí a drží tu věc oběma rukama...pak sebou bácne na prdel... ať spadne jak spadne,nikdy ji nesbírám a nelituju...vůbec se na ní nedívám...tak ona se zase zvedne a ťape zase dál...to se mi osvědčilo i u domíse... nesnášela jsem u kámošky holčičku,která při každým karambolu měla záchvaty ječení a celá rodina ji litovala a konejšila... té holčičce to vydrželo až do školního věku...je to šílený... domča vždycky říkal : pojedem za histerkou :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 09:56  • Odpověz
autor
potřebovala bych asi nějak přehradit ohrádku...holky si vjížděj do vlasů... raději tam dávám jen nelču a elča sedí na gauči a hraje se se lžičkou :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 09:58  • Odpověz
autor
když jsou tam spolu,musím být furt ve střehu :angry: ale líbí se jim být pohromadě :sweat_smile:
28. led 2010 v 10:00  • Odpověz
No já taky Lukyho nelituju, jen když se fakt lekne když je zamyšlenej a já na něj promluvím, či mi něco spadne v kuchyni. Ale je to spíše takovým stylem - ale vždyť se nic nestalo, jen mámě něco spadlo atd. . . Když použiju správnej tón tak je hned klid. Jakmile nahodím litující tak řve jak dlouho. . .
28. led 2010 v 10:38  • Odpověz
Luzz, ty máš dvě holky, já bych potřebovala přehradit byt, bo psice a Alex jsou taky rádi pohromadě :grinning:

Alex toho nažvaní, dedede, ta ta ta - to říká skoro šeptem, ba ba, be a tuhle řekl heuréka :grinning:
28. led 2010 v 10:40  • Odpověz
Míšo, hm heuréka? U nás liguréle. . . :grinning:
28. led 2010 v 10:41  • Odpověz
Jsem říkala, že to bude nějakej lingvista a manža poznamenal, že to má z toho, jak furt čte :grinning:
28. led 2010 v 10:42  • Odpověz
Míšo, no a Luky to bude mít od dědečka, ten furt má to svoje liguréle. . . :grinning:
28. led 2010 v 10:47  • Odpověz
jmiso,a to se Alex po těch 2-3hodinách budil sám?Já kdybych Andíka nebudila tak snad prospí půl dne v kuse.
To máte teda šikovný dětičky.Jinak v porodce do mě furt hustili že ji musím budit i když nechce,že si musí už teď zvyknout na nějakej režim.
Taky do nás hustili že se nejdřív musí dítě přebalit a pak teprv kojit.Ale už na to prdím,malá pak byla hrozně vzteklá a rozkousala mi bradavky,takže kojíme přes klobouček.Takhle se míň vzteká.
Ale je to normální že se mi zatím sama moc na jídlo nevzbudí a musím ji občas i půl hoďky přesvědčovat aby vstala?
28. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
Imisko, v porodce nám taky říkali budit. Já nebudila, Luky se málo kdy nechal ošidit o jídlo. Ke všemu měl kapánek i přehozený režim, jak se narodil v noci. Ale pak se to naštěstí srovnalo. A taky jsem po nějaké době nejdříve začala dávat jídlo a pak přebalovala. Za prvé se většinou u jídla pos* a za druhé, kdo měl poslouchat ten hladový řev?
28. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
imisko. no já budila po 3 hodinách max, ale u nás to blo, že mi šlo o každé deko,aby přibrala.. jinak bych asi budila po 3-4hodinách a v noci bych nebudila..
28. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
imis, nám řekli, že budit ve dne a v noci není nutné. Ale Alex se po těch max 3 hodinách hlásil o jídlo sám.
Jo a přebalovala jsem po jídle, protože při jídle se vždy posral.
28. led 2010 ve 13:49  • Odpověz
Jinak mám radost, protože na rehábce máme podmínečně vyloučené všechny cviky, jen mám takový míček na masáž zad, aby ho to nutilo vytahovat tu páteř a mám mu doma dělat překážkovou dráhu, aby to musel přelejzat. Jinak nic a prý uvidíme za dva týdny, jestli půjde dál sám nebo se bude muset zase nastolit tvrdej režim. :grinning:
28. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
Jo a Alex je po mně, zbodl teď bílou Hollandii, neměli jsme doma banán, včera jsme dojedli a další nekoupili. Měli jsme ten 200g kelímek a já z něj měla asi 6 lžic a u každý nesouhlasně řval, hned se mi vybavil Luky :grinning:
28. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
míšo, tak to gratuluju k výsledkům rehábky :slight_smile:
28. led 2010 v 15:58  • Odpověz
Děkuji,já kdybych vás neměla.....jste fakt nejlepší.Vždycky máte na všechno odpověď. :dizzy_face:
Takže když mi nevstane sama tak ji mám budit po 3hodinách a dát pít třeba jen z jednoho prsa(přijde mi to pohodlnější) těch 10min?
Ty kluci jsou na to papání holt lepší než ty holky.
28. led 2010 v 16:08  • Odpověz
imis, já myslím, že když bude váha v pohodě růst a nebude mít hlad, tak není důvod rvát jí obě prsa.
28. led 2010 v 16:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.