• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky po IVF v září 2008

(Zamčená)
19. dubna 2011 
A asi bude stačit těch 10min.Ona jak hodně saje a občas chytne hysterák,začne si cpát do pusiny pazoury tak se asi naloká hodně vzduchu a pak mi ublinkává a nebo má škytkuVáha snad poroste jak má.Na KO jdem přesně za týden.
28. led 2010 v 17:01  • Odpověz
imisko, no sice jo, ale každá máme svůj názor a své zkušenosti, takže nakonec si stejně musíš vybrat Ty :slight_smile:
28. led 2010 v 19:01  • Odpověz
To ma Mates matku, chudak :grinning: Prvni mrkev jsem dnes spalila, jelikoz jsem na ni behem dodelavani veci do prace zapomnela. Druhy pokus nespalen, ale nejak mi to neslo namoxovat do hladka, tak jsem mu to dala hrubsi a zacl se davit. Takze jsem mu to okamzite odebrala, vybrala z pusy, co se dalo a nakojila :grinning: A zitra dojde sestra, tak ju poprosim, at mi da lekci vareni. Plus jsem pro jistotu koupila dva sklenicky do zasoby - mrkev s bramborem od ukonceneho 4. mrsice. Zlaty kojeni teda :grinning: :grinning:
Tak jsme aspon vyfotili vecerni kasi.
28. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
Bré ranko,
tak dneska vstávačka v šest. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lauro, teda ty jsi ale máma. :wink:
29. led 2010 v 06:33  • Odpověz
Ahoj.
Mel, tak my už před půl 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 v 06:34  • Odpověz
Míšo, no mám pocit, že byl vzhůru už dřív, ale teprve v šest se nas*, že déle na mlíko už čekat nebude. :grinning:
29. led 2010 v 06:47  • Odpověz
Tak Alex vstával v 5 s mužem, jenže do půl 6 ho muž nějak pohlídal, pak odcházel a já musela otevřít víka.
Ale před sedmou jsem mu narvala prso a ještě u něj usnul a spali jsme do teď. Teprve dostane UM :grinning:
Bude mít jako včera přehozený jídlo :grinning: Pak hned oběd, pak jogurt, pak ovoce a pak večeře - UM. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Děláme v tom bordel.
29. led 2010 v 08:49  • Odpověz
Ahojky holky do nového? Hodila jsem aspoň nějaké fota do alba, když už vás tak zanedbávám :sweat_smile: :confused:
29. led 2010 v 18:48  • Odpověz
Vidím, že probíráte vstávání dětí, tak moje už spí a vstávají kolem 7-7:30 :wink: :slight_smile:
29. led 2010 v 18:49  • Odpověz
Neprovokuj, Hanulko, jo?
Kačka usíná v půl deváté, vstává v sedm, a v noci tak 6x vzhůru...
29. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
zapomněla jsem na smajlíka :wink: :wink:
29. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
Grej, tak potom co jsi napsala si teda myslím, že mám fakt zlaté děti :grinning: :wink: jsem strašně ráda, že se vyspím :slight_smile:
29. led 2010 ve 22:10  • Odpověz
autor
ahoj všem :slight_smile:
hanulko,super fotečky :dizzy_face: broučci krásně rostou... jsou slaďouncí :dizzy_face:

my máme doma taťku,tak užíváme...
Nelinka mu předvedla, jak dělá paci paci pacičky a taky si umí najít pupíček,když jí ve vaně řeknu : kde máš pupíček :grinning: je fakt šikulka... eliška to zatím neumí... jako se vším :grinning: :grinning: ale ona ji zas dožene :wink: :grinning:
taky už jsme koupili nové autosedačky... a vajíčka prodáme... Nelince hodně koukaly nožičky a měla je už moc zabořený do sedadla... (jo holky měřej 69 a 74 cm)
dnes jsme byli na plavání...a jsme všichni K.O. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
tak zatím pa pa
29. led 2010 ve 23:16  • Odpověz
Ahoj.
Já se poslední dobou moc nevyspím, dneska ve 4 dostal už UM a spal do půl 9, tak se obávám, že má prostě hlad. Zatím jsem ho v noci kojila, ale zase za každou cenu ho kojit nemusím, vstávání každou hodinu není nic pro mě.
Nejsem zodpovědná matka kojička.
30. led 2010 v 10:15  • Odpověz
ahojte,

nějaknestíhám, snažímseco nejvíc věnovat Stele, mám mindrák z toho jejího nelezení a vůbec všeho, takse aspoň co nejvíc s ní hrát.. ikdyž moc už nevím jak.. asi ji nikdy nenaučímnějaké paci paci nebo indiána nebotak, nemám na to buňky.. nebo ťapi ťapi.. prostěasi co neokouká to nebude umět, vůbec nevím jak byhc ji to měla učit..
Musím ji moc pochválit (/doufám, že to nezakřiknu :angry: ), má čím dál lepší noci, cca3x nahození dudlíka a kojení kolem 4-5 h :slight_smile: takž jsem byla včera pařit :grinning: a příští pátek jdeme dokonce s M. :slight_smile:dědabude hlídat..
jo a od zítřka hubnu, už ten svůj vyvalený špek a ta kila nemůžu ani vidět, tak držte pěsti :sweat_smile:

hanulko, dětičky moc krásný, jak se smějou, super. zaskoč častěji :slight_smile:

grej,no joj budeš muset prá nocí vydržet a nedat a ono se to fakt vyplatí.. :slight_smile:

míšo,tak to nehroť,já teda ještěv nocikojím a pak odpoledne,ale odpoledneje tak roztržitá, že sepodle mě nemůže moc napít, tak to máspíš asi na žízeň a někdyráno jsem se ještě snažila, ale to nešlo, takže takydávám už UM..

luzzi, užívej Jirky, doufám, že Eliška užje v pořádku a zoubky vylezlý, ani Ti nebudu psát, že švagrová objevila synátorovi vrchní pravý zub úplně bez příznaků :grinning: mybudeme asi vajíčko používat ještědlouho, Stelestačí a na léto je to ideál, navíc nesedí že :grinning:
30. led 2010 v 19:50  • Odpověz
autor
kay
ale eliška to taky neumí :sweat_smile: :sweat_smile: a to se k nim chovám úplně stejně... myslím,že každý mimi je nastavený jinak a ty dovednosti projevěj,až maj ten správnej čas :wink: :slight_smile: já být tebou, tak se raduju,že mám zdravý KRÁSNÝ miminko a v noci pěkně spinká :wink: :dizzy_face: :astonished: :astonished: :grinning:

s tím hubnutím mi mluvíš z duše :frowning2: :frowning2: ale já už to asi sama nezvládnu, potřebovala bych nějakou odbornější pomoc :unamused: hledala jsem něco na netu,ale nevím kam a na koho se obrátit... tak jsem z toho smutná :unamused:
30. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
Kay, Luky neumí paci paci, jídlo si do pusy sám taky nedá. . . . Uchopí sušenku a zahodí ji. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Za to špendlík žere důkladně. :sweat_smile:
Luzz, najdi si obezitologii. :wink:
30. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
holky, jj, já se raduju to je jsaný, jenmám strach že dělám něco špatněažeostatní ženský todětikrásněnaučí,já na to nemám ani fantazii asi..

luzzi,mel,no já zatímchci zkusit tenjídelníček podle cajthamlové, snad budu mít pevnou vůli.. no a jakpřestanu kojit, což plánuju tak v květnu,tak chci zkusit to Alli jestli to bude potřeba.. obezitologie je zatímna mě moc.. myslímjako že bych se nedokopala někam jít. navíc tajně doufám, že jak bude jaro, tak to budei s pohybem lepší a lepší..

nic jdu spát..
30. led 2010 ve 21:46  • Odpověz
autor
melí
jsem asi střevo,ale nemůžu nic takovýho najít :fearful: :unamused: ale rozhodně potřebuju pomoct :unamused:
30. led 2010 ve 22:27  • Odpověz
Luzz... Koukni třeba sem...

www.stob.cz
http://www.obezitologie.cz/
http://www.prevence2000.cz/nase-sluzby/obezitologie/

Kay - zanech depresí.. Kačka taky neleze... Ani se neplazí. Myslím, že u holek od Luzz je nádherně vidět, jak je každý dítě jiný i když mají naprosto stejné podmínky i výchovu. Takže klíííííd :slight_smile:

Jdu taky spát. Jsem poslendí dny vyřízená. Kaččino vstávání před sedmou s tím, že se v noci neustále budí, mě trošku vyčerpává. Myslím, že jí taky začínaj růst horní zuby. Má to tam takový zduřelý...

Tak dobrou všem.
30. led 2010 ve 23:13  • Odpověz
Bré ranko,
Lukýsek byl asi přechválen či co, poslední dny je vzhůru v půl šesté. Ale má smůlu, dříve jak ve čtvrt na sedm ho nevyzvedávám. :grinning:
31. led 2010 v 08:34  • Odpověz
ahojte,

grej, jj,já se to snažímbrts klidem, ze Stelinky mám radost, ale ze sebe moc ne.. ona ale ani tysudy neválí, furt jenom křičí a plácá rukama a nohama ve vzduchu když chce něco co není v jejím dosahu.. a to je trochuvyčerpávající a mrzí mě to spíš kvůli ní..

luzzi, ale dYť Ty kojíš dvojkyještě,takopatrně s hubnutím, ikdyž doktorka by měla zohlednit i tohle.. ale hlavně setím netrap..

mi se dneska zdálo o mém obr špeku :grinning:

já musím Stelinku tedaopět pochválit, asi 4x nahozený dudlík a mlíko až v půl šesté, pak spala do půl osmé a povykovala v postýlce do půl deváté :slight_smile: nebýt toho, že měl M. koncert a vzbudil půlku barákupři příjezdu a pes mě občas vzbudil, takbych byla i vyspaná :slight_smile:
31. led 2010 v 08:59  • Odpověz
Ahoj,
Kay, prĎ na to. Však když nebudeš na básničky ty, tak jí to naučej příbuzní:slight_smile: U nás to taky tak funguje:grinning:

Tak jsem měla nemocný miminko.
Už v noci mi to přišlo divný, protože se na kojení vzbudila jen o půlnoci a pak vydržela spát až do pěti!! To snad zvládla 2x v životě. A to jí stačilo pohoupat a ani nepotřebovala nakojit. A spala do půl deváté! Nemyslitelná věc.
Ale pak jsem na ní šáhla, přišla mi horká. Tak jsem změřila a měla v prdce 39. Nasadila jsem nuforen a kupodivu jí ani moc nechutnal. Ani pít nechtěla, ráno si vzala jen z jednoho prsa a to vlastně nejedla od půlnoci.
Pak jsme seděly u počítače a pouštěla jsem jí chňapíka. U toho mi usnula, tak jsem jí vrzla do postýlky. Usnula na půl hodiny, ale pak se vzbudila naprosto fit. Bez teploty a zas už řádí jak černá ruka. I se teď najedla.
Tak jsem ráda.. Asi to bude k zubům, protože slintá jako ďas...
31. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
Ahoj,
tak už zase špatně. Odpoledne se jí začala zvyšovat teplota a zas bez nálady:frowning2: Dostala dlší dávku nurofenu. Sice se jí teplota snížila jen minimálně, takže v prdce má stále 38,7, ale má dobrou náladu. Tak jsem zvěddavá na noc a pokud to nepřejde, tak zítra jedu k doktorce. At radši vyvrátí něco horšího. Myslela jsem, že zuby, ale do pusy už si nešahá, nic na zuby neukazuje....
31. led 2010 v 17:43  • Odpověz
Grej, ono se nedá na zuby usuzovat jen z toho, že si dává Kačenka ruce do pusinky. Luky je tam má furt a další zuby zatím na řadě nejsou. A jak bernardýn slintá od šesti neděl.
31. led 2010 v 18:43  • Odpověz
ahojte,

tak Stelinka už je v posteli, byla úplně mrtvá, dneska jsme se v plavání potápěli, tak asi i z toho :slight_smile: ale byla šikulka :slight_smile:

grej,teda no snad to budou ty zuby, aleraději zajdi, kdyby to do zítra nebylo lepší..
31. led 2010 v 18:52  • Odpověz
Slintá mnohem víc než obvykle. Do pusy si šahá mnohem víc než obvykle. Popravdě myslím, že horečka zničeho nic bude 90 % způsobená zubama.

Zub jsem našla večer. Dvojka vpravo dole.
31. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
:slight_smile: grej tak hurá :slight_smile: to bde ono.. gratulace k třetímu zoubku :slight_smile:
31. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
Bré ranko,
Grej gratulace ke třetímu zoubku.
No a já nás jdu balit na rehabku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 v 08:11  • Odpověz
Ahoj.
Tak my zuby zatím stále nemáme :grinning:

Dneska byl Alex milostiv, spal až do půl 5, kdy vstával muž, tak si chvilku hrál, chvilku povídal s mužem, v 5 jsem mu narvala prso a spali jsme až doteď. Takže očekávám nějaký trest z Alexkovo strany. POrospalá noc musí být po zásluze potrestána :grinning:
1. únor 2010 v 08:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.