• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky po IVF v září 2008

(Zamčená)
19. dubna 2011 
Bré ranko,
imisko klídek. . . . Ono šestinedělí je takové mírně na palici, a já měla na krajíčku furt a streslá jsem byla taky hodně. No a chrčení nemusí být nemoc, ale jen čištění dýchacích cest po porodu. A doma jsem měla svojí mámu, která mi byla opravdu pomocí a né přítěží. Takže skoro celých prvních 14 dní jsem skoro nic nedělala, kromě o víkendu, kdy jsem byla doma s P.
3. únor 2010 v 06:39  • Odpověz
Melíku,
to je výstižné,je to fakt na palici.Ještě že jdu zítra k MuDře,občas tak nějak divně chrčí,ale teď když spí tak má pusu zavřenou a dýchá nosem.Tak máš asi pravdu a snad se jen čistí,bo by mě jeblo.dnes se nám koněčně vrátí tátá,se vyspím :sweat_smile: :dizzy_face: Když je náhodou doma,tak jsem taková klidnější.
Co Luky,už je taky vzhůru?Já jdu budit..
3. únor 2010 v 06:53  • Odpověz
Imisko, Luky vstával v 6,15. A jinak Luky chrčí dodnes! Nejdříve to byl zlatý stafylokok, pak rýma a teď. . . No až budeme mít chvilku klid od doktorů, tak s ním půjdu asi na ORL.
3. únor 2010 v 07:20  • Odpověz
Ahoj.
Imis, řekni manželovi, aby tchýni poslal domů a je to. Musíš být v klidu.

Grej, ono je to právě tak blbě psaný, ale já si napsala přímo výrobci, aby mi to s tou matraci osvětlil a stejně tak i výrobci toho druhého monitoru.

Jo a Alex taky chrčel, docela dlouho. Pak jsem začala stříkat do nosu mořskou vodu nebo vincentku a ono to zvlhčuje a tak to bylo lepší. Na spaní je lepší chladněji, což teď jde, ale v létě se to těžko zařizovalo.

Dneska miláček zase chrněl do 5, pak si dal MM a spali jsme do půl 8. Sice se v noci párkrát vzbudil s pláčem, ale hned usnul, asi se budí tím, jak se přetočí a začne pérovat na kolenou nebo nějaká podobná bejkárna. Ikdyž on vlastně není vzhůru, on to dělá se zavřenýma očima :astonished:
3. únor 2010 v 08:03  • Odpověz
Mel, nenechávali jste si dělat vestavěný skříně při té rekonstrukci?
3. únor 2010 v 08:04  • Odpověz
autor
DOBRÉ RANKO
imisko, tchýni bych poslala domů... zvládnete to i bez ní a s větším klidem... :wink:
mel, to uděláš dobře, najdi lukymu nějakýho dobrýho "orlíka"... budeš klidnější...
holky spaly pěkně do sedmi...ale já byla v noci vzhůru každou chvíli... už mě to štve... nedokážu spát v kuse :unamused:
3. únor 2010 v 08:05  • Odpověz
autor
jo jo jmis, takhle holky taky občas zakňouraj... přitom spěj...
3. únor 2010 v 08:07  • Odpověz
ahojte,

imisko,prosím Tě tchýni v takovém případě slušně vypakuj z baráku.. 6N je opravdu náročné, já sama se málem pak rozváděla a byla jsme dost protivná a na nervy, natož aby mě srala ještě tchýně.. máš být v klidu aby bylo i miminko v klidu.. hele ten monitor, z druhé ruky je naprd, protoženevíš jak s ní kdozacházel.. já osobně ho používám do teď za poslední dobu jsem měla dva poplachy ale protožesi fakt nejsemjistá jestli falešnénebo ne, takho používám dál.. joa ze začátku nám Stelu nebral vůbec, takže jsem měla tu desku hozenopu přímo namatraci pod prostěradlem.. ono pokud máš malou v zavince, tak je to akorát tvrdé a nevadí jim to.. tak to zkus.
3. únor 2010 v 08:09  • Odpověz
Míšo, jj nechávali jsme dělat vestavěnou skříň a pak botník s věšákem. :wink:
Luky hejkal v devět hodin, byl by v klidu i kdyby jsme nenaběhli, protože i bez našeho zásahu byl v klidu a dudlíka měl v puse. A večer před usnutím - plazit se neumí - údajně, ale než usnul, tak se snažil sundat ze šprušlí chůvičku. :grinning: Dejte mu někdo šroubovák a rozebere to. :sweat_smile:
3. únor 2010 v 08:14  • Odpověz
Mel, a jaká firma a spokojenost?

Alexe taky děsně láká ten hlásič monitoru dechu, co je přidělanej na špruslích, nejradši by s ním naložil dle svého uvážení :grinning:
3. únor 2010 v 08:32  • Odpověz
Míšo, Luky už s chůvičkou zatočil dle svého uvážení, sebral ji za kabel a mlátil s ní o šprušle. Takže už asi 14dní je přivázaná z druhé strany šprušlí. :grinning:
Spokojenost je, a firma? Uf. . . já si zkusím vzpomenout, byla někde z Čakovic. . . :confused:
3. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
Jo, takže ne žádná indeco, woodface apod.
3. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
Tý jo, duch svatý mě rychle osvítil http://www.skrinevlach.cz/
Alex musí mít ten monitor taky na druhé straně než leží, jinak by to vyrval, je to děsnej "šikula" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo Luky je šikula jen na co chce, večer jsem ho položila do postýlky, že měl nohy pomalu mezi šprušlema a za chvíli ho najdu vepředu s hlavou mezi šprušlema a lovícího chůvičku a kolotoč. Když se neplazí, tak jak se tam teda dostává je mi záhadou.
3. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
Mel a můžeš mi ještě prozradit, kolik zhruba ta skříň stojí? Je jasný, že záleží na matroši a vnitřním vybavení, ale já teď vůbec nemám představu. Kdysi to bylo cca 10 tisíc za metr skříně, tedy ve standardní výšce v bytovce apod. Ale to už teď bude určo daleko víc.

Já tak nerada něco takovýho řeším a když si představím ten bordel, co je v těch stávajících skříní, co nebude mít kam dát než budou nové a ty problémy s tím, že tu není nic rovného, ani podlaha, ani zdi, něco jako pravé úhly zde nejsou. To už jsme zažili při montáži mříží, oken, obkladech v kuchyni. U nás si každej svůj výdělek fakt zaslouží :grinning:
3. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
Mel, jestli se točí jako hodiny, tak tak nejspíš. Takhle se aspoń pohyboval Alex. No a v postýlce se tahal rukama za šprusle. Oni jen dělají, že neumí :grinning:
3. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
Míšo, hodiny přestal provádět od doby co válí sudy. :grinning: Čéče nás ta skříň přišla na tuším 15tisíc, ale byl v tom i ten botník, kterej už je branej zase jako nábytek na míru. . . Jinak samotná skříň je asi 2,5 vysoká a 80 široká? Tak nějak. . . asi. . . Nejlepší je, zkus zavolat do té firmy ať ti to přijdou zaměřit a spočítat, buď si to od nich vezmeš a nebo ne. Ale já fakt spokojená jsem.
3. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
Tak to už se docela bavíte,když už jsou kluci tak živý,že je lovíte mezi šprušlema a likvidujou chůvičky :grinning:

Jmiso:o ten roztok mořský soli mám doma,já ho používala v těhu,páč jsem měla pořád plnej nos.Ale budete se mi všechny tlemit,já vůbec nevím jak jí tam ty kapky nakapat :unamused:

A luzzik to má stereo :sweat_smile: Já si taky pak přála dvojičky,ale připadá mi že nezvládám jedno natož dvě,v mým případě :wink:

S tou tchýní jsem namydlená,ona je závislá na svým synovi a on na ní.Takže my s Andrejkou máme smůlu.
Je to povinný zlo.A na vánoce ji tu mám vždycky celej měsíc,a to je masakr :angry:
3. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
Jo tak to je normální cena.
Já plánuju, že obvolám víc firem. Spíš jen abych měla tak nějak představu, kdo říká rovnou hodně :grinning:

Jsem si teď zkusmo změřila jeden výklenek a ten na jedný straně má hloubku 36 cm a na druhý jen 34, fakt nádhera :grinning:

Jo a ještě - jak dlouho jim to trvalo? Píšou tam 20 dní, vešli se? Nebo byli rychlejší?
3. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
Imis, ono se prodávaj stříkačky přímo pro miminka, tedy kapky v rozprašovači, má to menší dávkování. Navíc ty kapky bys neměla mít otevřené pro prcka dýl jak 3 měsíce, takže si radši kup v lékárně spešl. Třeba ta Vincentka je vincentka junior a ta mořská voda asi podle značky, ono jich je víc.
3. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
Míšo, bylo to tuším o týden dřív, ale nejsem si jistá. A a těma zdma to máme podobný. ..
3. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
jmiso a máš nějakou vodu ozkoušenou?
3. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
Imis, já mám teď vincentku a jak se jmenovala ta mořská si nepamatuju. Ale jdi do lékáry a řekni, že to máš pro miminko a že chceš s rozprašovačem nebo jak tomu nadávaj - prostě stříkací a oni Ti daj, co zrovna maj.
3. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
Imisko, já mám pro Lukyho od firmy Stérimar tu mořskou vodu. :wink:
3. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
tak jestli mi daj co zrovna maj,tak má malá smůlu :sweat_smile: :grinning: Minule jsem chtěla borovou vodu aj. a baba mě vyexpedovala,že todle prostě neobjednává.Holt u nás na vsi v kérkonoších :grinning:

Melíku:tu mám doma taky,já ji měla v těhu.A přijde mi to brutálně dlouhý a tlustý ten nástavec na tak malej nosík,nebo to maj spešl pro kojence?Tý jo,se chci vidět jak jí to tam stříknu.To bude bulet a já s ní.
3. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
kay:tak toho jsem si už taky všimla,že je to monitor na hoho..2věci :dizzy_face: Asi se mi tchán chtěl pomstít za něco
Kdy jsi Stelince nechála nastřelit náušnice?
3. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
Já mám pro kojence do tří let. A samo se tam nestrká celej nástavec, že? :grinning:
3. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
No jasně, dáš jen na krajíček nebo spíš k nosíku a stříkneš. No a rozhodně, když něco děcku potencionálně nepříjemného děláš, tak se prostě musíš tvářit, že je to velká bžunda a něco naprosto úžasného :grinning:

Alex teď říká - áááách, když mu tam stříkám :grinning:
3. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
imisko, borovou vodu čistějako takovoujsem taky nesehnala ani v Brně, buď v klidu.. :grinning:
to stříkání vicentky nebo čehokoliv je v pohodě,trochu zabrekne, ale Ty budeš vědět, že je to pro jejídobro.. :slight_smile: takže nebreč.. :slight_smile: no a Stelasi vždycky po tonm pčikla a soplíky byli venku, takže to pomohlo i takhle :slight_smile:
naušnicejsmedávali ažve 4 měsících,neníto úplněpozdě, ale možná bych dala klidně o měsíc dřív.. alepokud Ti vadí stříkání vody do nosu,tak s naušnicema fakt počkej :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.