• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky po IVF v září 2008

(Zamčená)
19. dubna 2011 
Tak jsme byli s Alexkem v indecu, tam nás tedy moc nenadchli, pán byl nějakej opožděnej.
Alex už je po O, musel vzít za vděk skleničkou, včera jsem nestihla nakoupit zeleninu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak měl telecí polívku, sice k tomu složení mám mírné výhrady, ale není tam ani sůl, ani pepř, což jsem vyčetla na nějaké konzervě od 6 měsíců, jsem valila oči. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď si tu plive v sedačce a naznačuje, že by jako ven, ale to má smolíka pacholíka, ještě chvilku tam musí zvostat.
4. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
Ahoj. Tak dneska přišel trest za těch prá relativně prospalých nocí. Už od večera se budil s pláčem a pokračovalo to do rána. Nevím proč. Pusu jsem mu prohlídla, nic tam nevidím, tak fakt nevím.
5. únor 2010 v 06:55  • Odpověz
Bré ranko,
třeba jen špatný sny. :wink: Luky spal do sedmi, nebo co tam dělal nevím, ale v 7,10 jsem ho vyzvedla a dala mlíko.
5. únor 2010 v 07:29  • Odpověz
ahojte,
tak Stelinka spala do 4, to jí stačildudlík, pak v6h kojení a spala do cca 7h.. bylabych i vyspaná, kdybych neměla hnusný živý sny o zloději u mé postele.. :sweat_smile:

míšo,no všechno asi zuby být nemusí.. :grinning:
5. únor 2010 v 07:48  • Odpověz
autor
dobré ranko :slight_smile:
my spaly do 7...
holky spaly bez probuzení jak růženky, zato ted mi to chtěj vynahradit a jsou otravný jak rulík zlomocný :angry: :angry:
takže půjdou asi chrápat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a eliška se nám konečně taky rozkecává... je to pořád NENENENE, MAMAMA,TATATA,DADADA,DEDEDE... to všechno začala říkat téměř v jeden den... :sweat_smile: :sweat_smile: takže pro maminky nemluvných miminek- vydržte :wink: :grinning: :grinning: může to všechno přijít najednou :slight_smile:
5. únor 2010 v 08:22  • Odpověz
autor
jirka už je na cestě domů... tak sláva...
dnes odpo máme plavčo...
taky musíme doplnit zásoby jídla :grinning:
5. únor 2010 v 08:24  • Odpověz
Kay, no zuby být všechno nemusí, to vím, ale rýmu nemá, teplotu nemá, nekašle, bříško nemá tvrdé, normálně večer kadil, neprdí , nekroutí se, tak prostě hledám, kde by co mohlo být.
5. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
Jo a včera Alex sundal z konferenčního stolku pytlík s burákama, rozsypal je po koberci, naštětsí jsem akorát vlezla do dveří, tak nestihl nic pojíst, zato psice jo, než jsem odtáhla od hromady Alexe a vytáhla lux. Jen nechápu, jak se k tomu dostal.

Jo a už má za sebou druhé exotické ovoce :grinning: Občas mu vymačkám šťávu z mandarinky a naředím kojo vodou, ale tuhle jsem stála v kuchyni, Alex tu byl s mužem a já si říkám, proč ten kluk tak mlaská. No a vlezu do obýváku, on sedí tátovi na klíně a manža mi hrdě hlásí, že Alex má rád ananas, teda šťávu z něj, že je lepší než odšťavňovač. Muž si nakrájel čerstvý ananas a strkal ty kousky Alexovi do pusy, on je cucal, vysosal z toho šťávu a pak to manžel dojedl. Jsem ho viděla osypaného, přemýšlela jsem, zda preventivně nedám fenistil, ale naštěstí se neosypal. Jsem myslela, že muže bacím do hlavy.
5. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
Míšo klídek. . . Luky tuhle zbaštil půlku avokáda, mandarinky jí docela běžně. :wink: Co ho nezabije to ho posílí. :grinning:
5. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
No avokádo snad neva, to je dokonce psané i v těch prvních potravinách.
Jak se to vůbec upravuje?

A jak mu dáváš mandarinky? Po měsíčkách nebo je nějak meleš?

Dáváte už prckům něco žužlat? Já zkusila tui tvrdší kůrku chleba a jablíčko jsem myslela kvůli dásničkám, že mu to uleví, jenže on si to narve celé do pusy, vůbec nechápe, že by měl žužlat :confounded:
5. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
Míšo, mandarinky většinou rozpůlím na půl, vymačkám šťávu a vyberu dřeň. On ještě taky nechápe že má kousat, takže se mi dusí i banánem. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A že si má z ruky sám dát něco do pusy, to ještě taky nepochopil Avokádo jsem dávala nastrouhané s trochou rozmixovaného hroznového vína a jablka.
5. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
míšokoukám, že ho máš jak rentgenem zkouklýho.. ale špatný sny nepoznáš :slight_smile: já si jen dělám srandu, protože já na zuby svádím všechno už 9 měsíců a prd :grinning:

avokádo se jen oloupe ne? když je to uzrálé, takse to snad ani vařit nemusí..

míšo, kůrku chleba jsem stele dávala taky a zblajzne ji v poho.. na jabko bachaaby jí to nezaskoičilo, ale taky jsme už zkoušeli :slight_smile:

luzzi tak si dneska užijte plavčo.. a gratuluju Elišce.. :slight_smile: Stelinka se asi nikdy nerozmluví,furt jen prská a dělá abú :grinning: ale neva, když se plazí :grinning: teda skoro :grinning: teda jo ale začíná teprve :grinning:
5. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
No já u Alexe sedím,když zkoušíme něco žužlat, ani se nehnut, si připadám paranoidní :grinning:

To avokádo zkusím, až ho uvidím.

Špatné sny - když mně přijde divný, že by se kvůli tomu budil každou hodinu :unamused:
5. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
Míšo, u horních zubů se budil snad více jak týden co hodinu. U spodních asi 4 dny byly nejkritičnější.
5. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
Zuby - to by asi měl oteklou dásničku ne? On to teda nemá, má ji stejnou, jako už delší dobu.

Tak je po O a jsem zvědavá, jestli usne, zatím tam pokníkává.
5. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
Tak usnul, snad si dá aspoň hodinu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz
Míšo, u spodních zoubků nateklou dásničku vůbec neměl. Zkus ji ošahat zda není tvrdší. :wink:
5. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
No zkusím až bude hore.
Ikdyž podle toho jak kouše mu rostou zuby už tři měsíce, docela to bolí, když mi začne hlodat bradu :grinning:
5. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
Míšo, Lukymu ty horní lezly snad měsíc. . . S různýma přestávkama. . . :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ony se můžou postupně chystat a pak najednou vylezou třeba 4. . .
5. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
5. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
Míšo proboha dej tomu dítěti najíst, ať nemusí okusovat žehlící prkno. :grinning:
5. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz
No se tam zapasoval, zjistil, že neproleze, tak se aspoń zahryznul :grinning:
5. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
Jen nepovídej. . . Choudě malý hladový. :grinning:
5. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz
Náhodou, zrovna jsem ho vážila a má lehounce pod 9 kilo :confused:
5. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
Míšo, no říkám choudě hubený. :grinning: Nějaký fotky http://holubacek.galerie.cz/4348497-9-mesic#61374844
5. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz
Ahoj,nemáte někdo váhu na vážení dětí a nechcete se jí zbavit? :wink:

my byli včera u MuDry a malá vůbec nepřibírá.Porodní váhu měla 3700g,při propouštění 3420g.
Od propuštění z porodky uteklo 12dnů malá přibrala 80g. :frowning2: Tak mi váží 3500g.A to už by měla mít por.váhu zpátky,ne?
Mám kojit po 2-2,5hod,což není problém,pije krásně,pak hned vytuhne.A od včerejška mi začala nějak srandit.
Má sra... jak řemen.Mám to nějak hlídat to srandění?

jinak bych chtěla bejt Alex a Luky,takový dobroty jim dáváte..ty se teda maj,závidím :grinning:
5. únor 2010 v 15:32  • Odpověz
Imisko, to teda Andrejka moc nepřibrala. Srandění hlídej a jakmile to přejde v neúnosnou mez - apatie, a kadění spíše voda tak s ní mazej do nemocnice. Tohle není žádná sranda.
5. únor 2010 v 16:06  • Odpověz
Melí,jak mám poznat kde je neúnosná mez a apatii?Ona vypadá spokojeně.Když ji dám napít tak pije,a pak chvíli kouká,začíná si i broukat dneska a jinak pořád spinká.Tak doufám že apatií nemyslíš tu spavost.
Včera měla sranděru 2x,to jako že hořčici a až na zádech.Dnes zatím jednou.
5. únor 2010 v 17:26  • Odpověz
imisko, tak to není sranděra - to je normální produkce každého miminka. :grinning:
5. únor 2010 v 17:32  • Odpověz
Akorát, že některá miminka to hodí po troše 5x denně a Andrejka 2x a pořádně. :sweat_smile: Takže klídek, pokud nepláče, brouká si, hajinká jak mandelinka tak je všechno o.k. :wink:
5. únor 2010 v 17:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.