• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky po IVF v září 2008

(Zamčená)
19. dubna 2011 
Imis, Alex kadil furt, přebalovala jsem 10-12x za dne a pokaždý měl nakadíno.
Pokud ho doktorka nevážila při příchodu z porodnice, tak bych to brala jako orientační, každá váha váží jinak.
5. únor 2010 v 17:55  • Odpověz
teda jí :pensive:
5. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
Taky to házela po troškách,ale včera to z ní tak vylítlo,až nám to vyteklo na záda :grinning: Jinak je hrozně klidná,teda zrovna se chruje v postýlce páč jí vypadává dudánek,a to je pak děsně prudérní.
jmis:nevážila náss při příchodu z porodky,tak asi proto byla tak v poho a neprudila.Akorát mi to nejde do hlavy že přibrala jen tak málo.Přitom v porodce byla schopná přibrat i 50g za den.
5. únor 2010 v 18:05  • Odpověz
jmiso,nechceš náhodou tu váhu prodat? :sweat_smile:
5. únor 2010 v 18:17  • Odpověz
autor
melí, jmis
krásný fotky :dizzy_face: :dizzy_face: vždycky se pobavím :grinning: kluci rostou jak z vody :wink:

my jsme dnes po plavču,tak jsme oba vyřízení :sweat_smile: jirka ještě odhazuje kolem baráku sníh a já čučím na Noc na Karlštejně... asi brzy vytuhnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
Imis, já váhu nemám. Ale stalo se nám to taky, v porodce něco navážili a pak u nás na obvodě něco jiného, Alex dokonce měl míň než při odchodu z porodky, tak jsme šli za týden na převážení a už mě normální přírůstek. Takže to stopro bylo rozdílem vah.
5. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz
Ahoj všem.

Mel, Luky Ti tam zkoumá to šuple, počkej až ozkouší jeho nosnost. Alex mi předevčírem zatěžkával dveře od myčky :pensive:
6. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
autor
dobré ranko všem maminkám a jejich miminkům :slight_smile:
my dnes chrupkali do 7 a teď jsme holky zase uložili...
včera odvozil jirka skoro 30 koleček sněhu od nás od baráku na louku pod námi... :stuck_out_tongue_closed_eyes: k čertu se sněhem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes čekáme bráchu se švagrovou,tak tu musím trochu poklidit...
zatím pa :slight_smile:
6. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
ahojte,

imisko, neplaš, jak píše míša, každá váha váží jinak, taže důležitější bude, kolik bude vážit až půjdete na převážení znovu.. Váha je podle mého na nic a to říkám zodpověďně i jako matka předčasně narozeného miminka.. Sama vidíš, že pije pěkně, hlad nemá a uvidíš že příště přibere.. a pokud ne tak budete teprve vymýšlet co a proč..

míšo, mel, pěkný fotky :slight_smile:

já byla včera poprvé sna po roce s Martinem "venku", byli jsme na narozkách a bylo to super :grinning: děda hlídal, všechno proběhlo dobře, akorát bych spala.. Stelinka se teda vzbudila na mlík oaž kolem 6h a pak v 8h a to jsme jí dala UM a teď ji tam od té doby neslyším, tak snad zase nevytuhla.. to jsme mohla ještě spát :angry:
6. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
Kay, ze Stelinky se koukám stává zlatá holčička. :dizzy_face:
6. únor 2010 v 19:57  • Odpověz
autor
jéé kay :sweat_smile: to vám závidím :wink: :wink:
6. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
autor
my dnes koupili holkám pytel plastových balonků!!!
vysypali jsme je do ohrádky a holky úplně šílely :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: byly z toho úplně hotový :grinning: :grinning:
tak jsme jim dali ještě pár při koupání do vany :wink:
a tam to pokračovalo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
prostě dobrá volba :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
měli je ve výprodeji v globusu...
6. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz
Luzz, manža koupil jeden balónek pro Lukyho, nějakej Teletabies či co. . . Luky se na něj začal třepat jako by byl k jídlu a jelikož mu furt utíká, tak ho ignoruje. Zatím co ten můj 65cm míč ho stále fascinuje. :grinning:
6. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz
autor
melí
tak to je dobrý :grinning: :grinning: :grinning: luky dává najevo svoji osobnost :grinning: ten bude dělat jen velký věci :grinning:
no holky když rozpohybujou balonek,tak se jakoby třepou vzrušením :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , pak ho bafnou a chtěj se zakousnout :grinning: :grinning: a furt dokola :grinning:
6. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
Ahoj.

Tak Alex se třepe vzrušením, když vidí kus žvance :grinning:

Dneska se v noci zase vyřádil. večer nemohl usnout, usnul až skoro v 9 a ve 3 byl vzhůru jako za bílého dne a vydržel do 5, plazil se, péroval, otloukal si hlavu atd. Bohužel to neznamenalo, že bude vstávat později, protože v 6,45 rozhodl, že se bude vstávat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2010 v 07:44  • Odpověz
autor
jmis
trénuje až bude dělat noční :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
7. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz
Ha Ha Ha, no ale já na noční chodit nechci, tak nepotřebuju trénovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2010 v 17:07  • Odpověz
Ahoj holky,
tak u nás taky noc nic moc. Ona hezky sama usne, ale pak se nejpozději za tři hodiny vzbudí. To včera bylo v půl dvanácté. Tak nakojím, ona usne. Vzhůru v jednu. A spát nebude. Tak jsem jí nechala řvát, protože jsem na to fakt už neměla buňky a manžel nevstával, tak to šlo. Řvala asi 20 minut, pak usnula. Pak vzhůru ve tři, v pět a v sedm.

Navcí je mi už druhý den blbě. Průběžně přemýšlím jestli se pobleju nebo omdlím. Bolí mě celý tělo. Asi jde na mě nějaká chřipka, byť teplotu vůbec nemám... Tak uvidíme zítra. Je to hnus.

Kačka se taky naučila jakoukoli nespokojenost vyjadřovt ohromným nasraným řevem, tak mám hlavu jak střep :wink:
7. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz
grej a nejsi náhodou těhotná? :grinning:

noci u nás ťukám v poho, včera Stela spala přes den skoro 4h :sweat_smile:.. :slight_smile: no je to zase vykoupené něčím jiným takže každý má něco..

jinak plazeníčko stále na stejném bodě, ale jsme šťastní, uvidíme co řekne rehabka, jdeme tam ve čtvrtek..
7. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
My jdem na rehabilitaci v úterý. Nás určtiě nepochválí. Od minule žádný pokrok. Je vidt, jak hrozně by chtěla lézt nebo se plazit. Je vzepřená na rukou a opřená jen o kolena, ale neví jak dál, tak řve. A když to s ní chci nacvičit, tak je naštvaná a brečí :unamused:

Kay - už mě to taky napadlo, ale nějak nevím, jestli bych z toho měla být šŤastná nebo ne:wink: Další dítě chceme hodně brzy, ale mám pocit, že by moje tělo potřebovalo ještě chvilku na regeneraci :slight_smile:
7. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
autor
grej
ta tvoje chřipka je mi taky nějaká podezřelá :confused: :astonished: :astonished: :sweat_smile:
já už zobu antiko :zipper_mouth: :zipper_mouth: my už máme dětí přiměřený počet :wink: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz
autor
holky
koukal jste někdo dnes na 168 ??? :fearful: :fearful: :fearful:
ta reportáž s těma "létajícíma" dětma???????
málem to se mnou seklo :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
7. únor 2010 ve 22:27  • Odpověz
autor
o víkendu zemřel na infarkt sestřenky manžel :unamused: :unamused: :unamused: 41 let... policajt... 3 děti...
z plného zdraví...
byli 3 měsíce rozvedení... :unamused: on měl v péči dvě starší holčiny a sestřenka nejmladšího kluka...
děti si ještě ani nezvykli, že rodiče spolu nejsou a už přišli o tátu :frowning2:
je to hrozný :cry:
7. únor 2010 ve 22:32  • Odpověz
Ahoj všem.
Luzz, to je strašný :unamused:

ta lítající mimča - no bylo to hodně sestříhané, aby to působilo odstrašujícím dojmem, vybrané hlavně to nejhorší, co v létání je, ale jsou tam i různá pohupování apod. To si myslím není nijak strašný. Ikdyž jsem kompletnímu lítání na chuť nějak nepřišla, tak bych uvítala víc objektivní reportáž.
8. únor 2010 v 07:31  • Odpověz
Bré ranko,
já akorát tak koukala na dítko, které né a né usnout. Usnul ve 21,45. . . :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naštěstí se teda ozval poprvé v půl páté a spal do sedmi. Jinak bych asi padla. Nic jdu něco dělat, byť se mi nechce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 v 07:37  • Odpověz
Ahoj,
tak létací mimča jsem neviděla. Co to bylo?

Luzz, to je děs :frowning2: To si vůbec nedovedu představit a to mám dítě jedno...

Holky já jsem fakt na odpis. Včera mě sice tělo i klouby bolet přestaly, ale zase jsem si k ránu hejbla krkem, takže ho nemůžu moc otáčet doleva. Fakt bomba. Tak nevím co s tím... Snad to rozhejbu. Přinejhorším zkusím zavolat kámošovi, je to masér, tak jestli by mi to nějak nepočochnil.

U nás opět vstávání cca 7x.Po nahození dudla jí nechám brečet, sice tak do pěti minut usne, ale za půl hodiny je vzhůru zase :unamused:
8. únor 2010 v 07:48  • Odpověz
Už zase sněží :rolling_eyes:
8. únor 2010 v 07:51  • Odpověz
Grej, mně to nefunguje, ale to u mého stroje není nic divného, tak zkus ty
http://www.ct24.cz/vysilani/2010/02/07/210411058250207-22:30-168-hodin/

Byla to první reportáž ve 168 hodin a nebo i první v hlavních zprávách v 19.
8. únor 2010 v 07:55  • Odpověz
Díky za odkaz Míšo. JDe mi jen zvuk. Zkusím se pak přestěhovat vedle, tam mám lepší signál, jsetli to nepůjde líp.
8. únor 2010 v 08:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.