• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky po IVF v září 2008

(Zamčená)
19. dubna 2011 
ahoj kočky,

teda luzzi to je hrozné s tou sestřenkou a manželem.. a pro ty děti to musí být naprosto děs.. :frowning2:

zkoukla jsem teda video, ale mě to přijde dost hrozné.. neříkám kdyby to dělaly děti třeba od jednoho roku a výš ale tyhle miminka podle mě fakt ne :frowning2: pokud chcete ale vidět miminka v letu mrkněte na tuhle hrůzu http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=19838-udajne_krest_arabskych_deti.htm (pokud to po vás bude chtít odsouhlasit vstup, tak se nelekněte).

luzzi, no věřím že vy už máte splněno :slight_smile:

Stelinka dneska v noci trochu pobrekávala ale nic hrozného, kojení v 5 a v 7 UM, teď tu žužlá zip na bundě na puzzleti.. :slight_smile:

chtěla jsem se vás zeptat, já furt řeším, od kdy považovat mlíko za snídani a do kdy jkeště za noční kojení :sweat_smile: furt to nějak propočítávám a pokaždé asi jinak.. jak to děláte vy? co když se prcek vzbudí na jídlo v 5h? považujete to za snídani nebo dáte pak ještě v 8h mlíko jako snídani?
8. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
autor
kay
když se holky vzbudí na jídlo v 5,30 (jako dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes: ),tak po osmé hodině už dostaly přesnídávku se sunarka sušenkami...
8. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
Luzzi - to je mi moc lito.
A v rodine manzela tvoji sestrenice jsou pro infarkty v tak ranem veku nejake dispozice?
8. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
luzzi, to znamená že v 11h mají oběd, pak ve 14h další přesnídávku a to by vám vycházela večeře na na pátou? to pak už nic nedostanou?
8. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
Já snídani považuju nejdřív v 7, když se vzbudí kolem páté, dostane prostě prso.
8. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
autor
lauro
právě že vůbec... jeho rodiče žijí a jsou zdraví... navíc to byl policajt a těm dělají i zítěžové ekg... tak to fakt nechápu :unamused: snad se na něm nepodepsal ten stres kolem rozvodu atd... sestřenka si našla jiného chlapa :unamused: ale to je asi blbost...kdyby byl zdráv,tak by to určitě ustál...
8. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
autor
kay
tak v 10,30 je nakojím a kolem 12 h budou mít oběd....
kolem 14,30 hod nakojím a kolem půl 5 snědí kousek pečiva - třeba plátek toustovýho chleba s lučinou... v půl sedmé mají kaši a kojení před spaním...
8. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
luzzi aha tak vy to máte teda úplně jinak :grinning: ty už jim dáváš takhle pečivo? :astonished: já nějak zaostala u těch kaší :frowning2: asi se z místa nehnem dokud nebude moct stela slané.. :frowning2:
8. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
luzzi - to mohl byt jeden z faktoru - dlouhodbej stres je svina.
8. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
autor
lauro
no každej asi na to myslí, jestli to nebylo tím... :unamused:

kay
pečivo dávám teprve týden... a snědí ho jen kousek...ale učej se hezky žvýkat :slight_smile: a lučinu dopručil mudr...
8. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
autor
kay
někdy jim dám odpoledne i kousek banánu, když je do večeře ještě daleko :wink: už měly i melouna a stráášně jim chutnal :grinning:
8. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
Luzzi - zase ale aby si sestrenice nic nevycitala!
8. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
no taky mi přijde aby si to sestřenka nevyčítala, ikdyž ona si našla chlapa že.. :frowning2:

luzzi, hm ale lučina je přece tvaroh ne? nebo to můžou? já nechci naši dr otravovat, už takhle mě má zakodovanou jak úzkostlivou maminku :grinning:
ale chtěla bych už nějak nahradit aspoň jednu tu kaši.. že bych ji zkusila dát trochu rohliku s lučinou a doplnila to kaší.. :angry: já fakt nevím, když ona nic nejí.. před každm jídlem první lžičku nejdřív ochutná na špičku jazyka a když to projde, tak teprve otevře pusu :grinning: mrška jedna..
8. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
kay, ono pečivo slané je.

Luzz, jakou dáváš lučinu? Ve všem je sůl, snad krom té kostky. :confounded:

Se mi podařilo převléct peřiny, trvá mi to desetinásobně dýl, protože Alex všude vleze, otevře skříně, páře koberec a v židličce neskutečně ječel. teď jdem ven, svítí sluníčko, poletuje sníh, je kosa, to je bordel, už chci jaro. :astonished:
8. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
autor
lauro
já mám spíš obavy,aby jí to nevyčítaly děti :zipper_mouth: :zipper_mouth: měly tátu strašně rádi, hodně se jim věnoval... nechtěly se od něj odstěhovat... proto tam holky zůstaly... a malej musel jít s mámou...ale stejně furt běhal "domů" k tátovi a za ségrama...bylo to tam dost složitý... :unamused:
8. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
Kay, no jak která "lučina" a "žervé" - měl by to být prostě čerstvý sýr, kde jsou jen mléko a mléčné kultury, prostě jako jogurt. každá firma si tohle dělá jinak.
Jo a taky ještě lze cottage.
8. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
Já snad neodejdu - rohlík bych dala až jako poslední možnost, spíš bych dala první chleba a nejlíp ještě dělaný doma :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
autor
jmis,kay
dávám tu klasickou, zabalenou v tom postříbřeným papíře... a mažu opravdu slabounkou vrstvu...
mudr říkal, od 9 měs. dávat pečivo a sýry... ale né černý pečivo a né tavený sýry...ze sýrů mi doporučil lučinu klasickou... tak jsme vyzkoušeli a dobrý :slight_smile:

(na neslaný dietě nebudou věčně a trochu toho sodíku už jim bude i třeba)
8. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
autor
jmis
a cottage doporučil také...ale já nevím který... ještě to musím prostudovat :grinning:
8. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
No šak je v tome pečivu.

No já jsem v tomhle střelená, já solím minimálně, takže je pro mě skoro trest jíst třeba u tchýně. takovou polívku nemůžu ani pozřít a oni si do toho ještě nandaj navíc maggi. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
autor
jmis
já taky téměř nesolím,ani v naší rodině se moc nesolí, za to u tchyně je to jak v solnohradě :sweat_smile: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
Luzz, myslím, že cottage jsou snad OK všechny. Osobně mi nejvíc chutná ten "Ja!" co prodávaj v Bille :grinning:

áááá, mladej tlačí.
8. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
Tchánovci přinesli Alexkovi několik konzerv hamánek - ovocný přesnídávky, tak jsem se musela po přečtení složení obětovat a jím je já.
8. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
autor
tak já se na ni v bille mrknu... v čem to je?? v plastu?
8. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
No spíš něco jako bobík nebo takovej obal.
8. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
cottage může už taky? :-d no tak to zkusím rozhodně místo jogurtu a pak bych to když tak dala místo oběda občas, až bych zjistila přiměřené množství...

já solím podle mě ani moc ani málo, jak co.. spíš dávám hodně česneku :grinning: a souhlasím, že děti už trochu soli podle mě můžou, resp v pečivu asi a těch lučinách, sýry jako takové byhc jim ještě asi nedala.. a ještě asi zkusím těstoviny s koprovkou nebo tu rajskou..
8. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
No do koprovky se dává mlíko nebo smetana, já třeba obojí a to bych do roka nedávala.

Jinak sodík je obsažen i v přírodě, nemusí být jen jako sůl. Ale teď jsem v potravinách koukla na cottage a ono je sůl ve všech, co tam maj, to mě udivilo. Se snad ještě kouknu na máslo :grinning:
ikdyž teda minimum soli je pro mě líp akceptovatený než cukr.
8. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
míšo ale koprovka se pro děti dělá zcela běžně a místo mlíka dáš prostě UM, myslím, že všechno moc řešíš :grinning:
8. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz
Já radši obsah nečtu a ten cottage se mi jako nezdá, obsahuje smetanu a ta se prý nemá, ničí ledviny. . . . Ale to je fuk, Luky sní všechno, hlavně když nepotká prázdnou lžičku, to je důležité. Takže ho někdy na něm vyzkouším, pokud se rozhodnu dělit. :grinning:
8. únor 2010 v 15:00  • Odpověz
Kay, no tak to by mě nenapadlo, dělat omajdu z UM, to si počkám, až bude vhodné mlíko nebo smetana.

Řeším neřeším, do tří let zakládáme dětem na tukové buňky, když se kouknu na manžela, tak myslím, že Alex třeba jednou ocení, že jsem ho držela zkrátka. Navíc já sama ráda zdravou stravu, manžovi pokaždý říkám, že doktorku Kateřinu na něj :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 16:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.