• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky po IVF v září 2008

(Zamčená)
19. dubna 2011 
Lauro, jsem zvědavá zda mu láska k vysavači vydrží i do dospělosti. Nic jdu přebalit toho mýho posránka, jsem ho po svačině přebalila, jdu si umejt hlavu a pak slyším tlačení. :sweat_smile:
9. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
Tak jsem Alexovi připravila jablíčko a neskutečnej řev, on ho nechtěl, nechtěl ani lahvičku, nakonec si vzal až prso a během dvou minut vytuh, tak jsem zvědavá jak se probudí, snad na něj něco nevlezlo. Nebo že by konečně ty zuby? :grinning: :grinning:
9. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
Míšo, to spíše vypadá, že byl tak utahanej. Luky kolikrát taky šílenej řev, jídlo pak prská všude kolem, takže ho pak bafnu, vrazím do postýlky a za chvíli neví o světě.
9. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
No tak to se nám ještě nestalo :grinning:
9. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
tak Stela se vysavače děsně bojí :frowning2:

lauro to děláš dobře.. :slight_smile:
9. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
Luky se vysavače bál, když bylo "luxování" nosu, včera mě fascinovaně sledoval a díky tomu i pásl ukázkově koníčky, zapoměl nějak na pěstičky. :grinning:
9. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
Byli jsme dnes na prohlidce, doktorka byla za matouse desne vytsihovana, ze pry to by jeste nemel delat, to, co dela, a aby se mu neco nestalo, kdyz je tak divokej a zvedavej, at ho furt hlidam, a at hp vypoklada kdyz sedi, coz jsem ji rekla, ze je neralizovaleny, kdyz je furt v pophybu a uz si stoupa na kolena, tak to se skripenim zubu uznala.
Predstavila jsem si, jak za matesem pobiham po byte s polstarkama k vypodlozeni a je to fakt komicka predstava :grinning: :grinning:

Ale ona je obecne hodne uzkostliva. Mimo jine mi kladla na srdce, ze v techto mrazech bych s nim nemela chodit ven, coz ale chodim.

Jinak jsem dnes koupila v Albertu bio dyni a matousvi teda desne chutnala (i mne, kdyz jsem to testovala), takze muzu doporucit!
9. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz
Akorat moc nepribral, za mesic jen 100g, asi ho malo krmim na to, jak se hybe...
9. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz
Tý jo to fakt moc nepřibral, I když Luky měl naposledy 300g za měsíc. Teď se děsím desetiměsíční, protože mám pocit, že nějak více přibral. A do kontroly je více jak měsíc.
9. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
No ale jestli se Luky ted zacina a zacne vic hybat, tak to taky tak rychle nahoru uz nepujde.
9. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz
Lauro, no on se hejbe hodně těma sudama, ale plazení se musí prý promyslet, na to by musel použít ručičky a ty mám pocit, že má jen na ozdobu. :grinning:
9. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
Tak jsme v našem 2+1 prostě ztratili dudlík. Naštěstí jsem měla ještě jeden novej. :angry:
9. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
Alex si drží přírůstek těch 600g za měsíc, myslí, že to bude i teď na osmiměsíční.
100g je teda dost málo.
9. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz
Dneska Alex prosral s prominutím už tři bodyčka, nechápu, přitom jedl míň než obvykle a nic, co by ho mohlo prohnat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
Jo a přidala jsem pár fotek svého nohsleda, tady počínaj
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_8.mesic/#DSCN6372.JPG
9. únor 2010 v 16:50  • Odpověz
autor
jmis
mě takhle srajdila elí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: byla to hrůza... prosrajdila x bodýček a punčocháčů... a do dvou dnů byl ten první zub!!!!
9. únor 2010 v 17:14  • Odpověz
autor
jmis
krásné fotky :wink: alex má kladný vztah k nádobí :grinning:
9. únor 2010 v 17:14  • Odpověz
Jo a myčka ho inspirovala ke kleku na dvou, to byla novinka :slight_smile:
9. únor 2010 v 17:18  • Odpověz
autor
lauro
my chodíme ven do těch -2, -3 C... jinak eliška stejně řve :sweat_smile: takže jsme hodně zaprdění doma :unamused: a předpovědi moc optimistický nejsou :frowning2: tak já nevím,jak to budem provozovat...
9. únor 2010 v 17:18  • Odpověz
lUZZ, TO by mě kleplo, takhle furt doma :unamused:
9. únor 2010 v 17:19  • Odpověz
autor
jmis
jsme zvyklý :wink: jdem maximálně do obchodu, nebo na poštu... a to jsme za půl hodinky zpátky...
9. únor 2010 v 17:31  • Odpověz
autor
holky mají vztah k vysavači asi jako matoušek :grinning: ted u nás hodně frčí plastový červený cedník...
9. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
Luzzzi, on je asi zaky rodzil byt zavrena v baraku (vy) a v panelaku (my), ja bych tu taky nevyrdzela - pokud jsme zdravi, ven chodime. ja su takova venkovni :slight_smile: :slight_smile:

Miso - jojo, je to malo, tech 100g, musim ho vic krmit, a to jsem mela pocit, ze jo hodne.
9. únor 2010 v 18:52  • Odpověz
autor
lauro
dávám je po obědě spát do pokoje pro hosty... tam netopíme... otevřu tam okna, dám holkám čepice a kombinézy, hodím do peřin a chrněj...my tomu říkáme, že jsou venku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
a s tím přibíráním...holkám se střídaj období, kdy přiberou málo a kdy hodně...doktor mi vždycky říká KLID :sweat_smile: :wink: rostou si svým tempem...eliška jeden měsíc přibrala 200g a druhý měsíc skoro kilo...
9. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
nojo, to je prave luxus toho baraku :slight_smile:
9. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem vás v rychlosti dočetla.
Já Kačce rohlík dávám, miluje žmoulat úplně tvrdej. Jsem ráda, že jí i něco jinýho. Ona toho fakt jí nějak málo. Ještě že má zásoby :grinning:

Roste jí další zub, čtvrtej. Zase dole.

Včera začla hrozně chraptit a dnes ráno to bylo jako by byla celou noc v hospodě. Jen sípala. Tak jsem vyrazila k Mudr. Ta jí prohlídla a nezjistila nic nezávadnýho. Tak nás radši poslala na ORL. Tam se doktor zeptal, jsetli náhodou hodně nekříčí. Tka jsem řekla, že od mala křičí dost a teď poslední dobou trochu víc. Tak řekl, že to je vidět, že má ty hlasivky hodně unavený a podrážděný, že to má z toho, protože jinak má nález naprsoto OK.

Takže mám potvrzený lékařsky, že mám doma uřvánka :grinning:

Včera fjsem si taky hejbla s krkem, takže už se druhej den nemůžu moc hejbat. Bolí to jak čert. Snad mě to brzy přejde, už to trochu povoluje.

Jo a dostala jsem první regulérní MS od porodu. Takže jak mi bylo v neděli blbě, tak to asi bylo všechno z toho.

Tak já jdu makat, než se mi zas vzbudí. Pa
9. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
Luzz, holky jsou srandovní :grinning:
9. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
luzzi, jsou fakt roztomily :dizzy_face: :dizzy_face:
9. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz
Šetřit se musí, co, Luzz? :grinning: :grinning:
Proč podporovat vyžírky z telefonních společností :wink:
9. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.