• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky po IVF v září 2008

(Zamčená)
19. dubna 2011 
autor
holky
kdyby ta fotka byla se zvukem,tak oni fakt telefonujou :grinning: :grinning: :grinning: vydávaj u toho takový zvuky,jako kdyby si volali mimozemšťani :grinning:
holky maj po sedmé večer volání mezi sebou zdarma :wink: :grinning:
9. únor 2010 ve 22:21  • Odpověz
Bré ranko,
Luzz dobrý. Holky jsou úžasné.
Grej, lékařsky ukřikánka jo? :grinning:
Luky vždycky hrozně sprchu chce, tak mu ji dáme do ruky a on si leje do pusy, plive a kouká na nás, proč ho chceme "utopit". :grinning:
10. únor 2010 v 05:39  • Odpověz
Ahoj.
Koukám, že Mel zase vstávala brzo :slight_smile:

Se nějak oteplilo, máme jen -2,5 :confused:
10. únor 2010 v 07:27  • Odpověz
autor
jmis
aspoň půjdeme po obídku na prochajdu :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 08:05  • Odpověz
Míšo, já bych spala až bych brečela, to zase byla noc. A Luky budíček v půl šesté. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tady je -5.
10. únor 2010 v 08:07  • Odpověz
autor
elí spala do sedmi, nela do půl osmý...
spěj už jen dvakrát denně, ale asi jim to svědčí...
nelča mi okusuje nabíječku na telefon a eliška sedí pod sušákem...
já mám šílenou chuť na kafe, tak si udělám aspoň nescafe bez kofeinu :frowning2:
10. únor 2010 v 08:09  • Odpověz
autor
melíku
a co je v noci lukýnovi?? nemůže spát, nebo ho něco bolí??
10. únor 2010 v 08:10  • Odpověz
Luzz, nevím co mu zase bylo. Ale furt ztrácel dudlík, je taky možné že se někde klube zub. . . :stuck_out_tongue_closed_eyes: To pak furt lítáme totiž nahazovat.
10. únor 2010 v 08:11  • Odpověz
Luzz, myslím, že klidně můžeš kafe s kofeinem.
10. únor 2010 v 08:14  • Odpověz
autor
holky
nelinka sama stojí... tak rychlej nebyl ani domíno...a to mě domča ještě straší : maminko,nelča bude hyperaktivní po mě! ale tomu moc nevěřím...ona je sice rychlá ve vývoji,ale jinak v noci hezky spí, což domča neuměl do dvou let...byl to noční pták a já byla troska :zipper_mouth:
i s dvojkama mám míň práce, než jsem měla s ním :sweat_smile: :sweat_smile:
10. únor 2010 v 08:15  • Odpověz
autor
melí
kdyby elí měla dudlík,byli by sme taky furt vzhůru... ona si furt cucá palec,ale ten naštěstí najde sama :sweat_smile: snad si ho nebude cucat ještě v pěti letech :confounded:

jmis
MYSLÍŠ???? :fearful: :fearful: :fearful:
já viděla jednou cajthamlovou, jak kárá kojící maminku, co pije jedno kafíčko denně :frowning2: :frowning2: :frowning2: že mu prý poškozuje šedou kůru mozkovou :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: i když mi to přijde přitažený za vlasy :rolling_eyes:
já jsem milovník kávy :frowning2: :frowning2: :frowning2: a trpím čím dál víc... závidím i lidem u benzinky co ji pijou z automatu :zipper_mouth:
10. únor 2010 v 08:20  • Odpověz
No Nelinka je prostě šikulka. Za chvíli začneš šilhat, Eliška si totiž vše řádně zapisuje a pak Ti to předvede naráz. :grinning:
10. únor 2010 v 08:20  • Odpověz
Luzz, jo a to pití kafe se projevilo na mozku tý cajthamlový co?
10. únor 2010 v 08:22  • Odpověz
10. únor 2010 v 08:22  • Odpověz
autor
melí
eliška mi přijde od nelinky o dva měsíce mladší, neumí ani půlku toho,co tu předvádí nelouch... my jí říkáme NAŠE MIMINKO :wink: :grinning:
10. únor 2010 v 08:23  • Odpověz
autor
mel
to je možný :grinning:
10. únor 2010 v 08:23  • Odpověz
Luzz, no mě Luky přijde tak šestiměsíční. Teda jak čím. . . . :grinning:
10. únor 2010 v 08:26  • Odpověz
autor
nela dokáže najít knoflíček, zipík, pupíček i nánu...
eliška rozumí jen slovu mňam mňam-to je miska s jídlem nebo cici-to je prso...
10. únor 2010 v 08:27  • Odpověz
Luzz, no Luky rozumí prázdné lžičce . . . Na tu je setsakramentsky háklej. :grinning: Jinak zatím až tak že by něco poznával nepozoruju.
10. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
autor
mel
já bych řekla,že to je normální...to nela je cvok
jeden slovenskej doktor při kontrole na neurologii řekl, že je nela s vývojom VOPRED...
od té doby jí tak občas říkáme :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
Luzz, já četla, že 3 kafe za den neva. Já piju kafe celý těhu i teď, teda piju rozpustný a s mlíkem a když si dám někde venku, tak si dávám latté.
10. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
autor
když ta CAJTHAMLOVÁ MĚ TAK VYDĚSILA :unamused: :unamused:
10. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
Luzz, odpověď doktorky z Krče, kde jsou na kojení fakt úchylní:
Milá maminko,
v rozumné míře můžete všechno. Nevím, kde se vzala pověra, že perlivá voda by měla dělat dítěti obtíže, když ji pije matka. Velké množství kávy (to ale znamená několik skutečně silných káv denně) může působit neklid a horší spaní dítěte a u vás pokles tvorby mléka. Takové zvyky u nás nemá moc běžných lidí. Podotýkám, že kofein obsahují i kolové nápoje.

Zdraví M.Paulová
10. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
ahojte,

tak my měli dneska taky noc nic moc, po cca dvou hodinách dudlík a v půl páté kojení a v sedm vstávačka.. teď šla spát..

holky s tím kafem, já ho teda nepiju ani normálně, al eměla jsme ráda kofolu, a nedm si jí.. přijde mi docela reálný, když ta cajthamlová říkala, že kofein se hrozně rychle dostává do mlíka a pak do dětí a nepřijde mi to dobrý.. pak jsou i děti aktivní zbytečně nad jejich normál.. ale třeb aluzzi jedno kafčo bych si být tedbou občas dala, třeba po kojení... když budeš mít nějakou delší mezeru.. 3 kafe za den mi přijdou moc i když člověk nekojí teda :confused:

grej, teda úředně potvrzenýkřikloun :grinning: no teda, aspoň ti to budou teď všichni už věřit, když se na návštěvách chová jako andílek :grinning:

jinak Stelinka rozumí hami hami to je jídlo, světlo umí ukázat, teda jako se na něho podívá, když to řeknu, krtečka pozná, tátu už taky :grinning:, a bertíka najde, když řeknu.. a brm brm, to je pití.. nedávno udělala i pápá ale asi to byl omyl :grinning:

jinak zítra jdeme na rehabku, jsem zvědavá co řekne na to její "plazení" a co budeme cvičit.. Stelinka to moc nezdokonalila ani se nezrychlila nebo nezlepšila, je na to moc slaboučká.. funí u toho děsně a plazí se jen když něco opravdu chce, tzn bertíkův balonek, moje už dost pokřivené brýle :slight_smile: a nebo dudlík..
10. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
Kafe taky piju - davam teda pul hrnku kafe, pul mliko, ale bez kafge vych nevydrzela.
Luzzi, osobne si myslim, ze si klidne muzes dat.

Jo, a Domca je fakt vtipnej - "hypeaktivni po mne" :grinning: :grinning:
10. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
ikdyzb teda snazim se pit jedno denne maximalne...
10. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz
autor
holky moje :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
já si dala normálního turka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to byla parááááááááááda :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
Jak málo stačí ke štěstí. :grinning:
10. únor 2010 v 17:53  • Odpověz
luzzi, no super, vidíš, člověk je pak naprosto spokojený než se držet zpět a být akorát nervní :slight_smile:
10. únor 2010 v 19:04  • Odpověz
jinak dneska je na čt2 ta naše povaha česká a má název dítě jako bůh, jsem na to zvědavá, když tak mrkněte.. :slight_smile:
10. únor 2010 v 19:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.