• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky po IVF v září 2008

(Zamčená)
19. dubna 2011 
Kay, začali jste cvičit dost pozdě, tak to prostě bude trvat nějakou dobu a pokud je fakt hypotonická, tak má prostě ještě tu hypotonii jako překážku. Ale ona to zmákne. :wink:
11. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
míšo já vím, jen bych jí chtěla prostě co nejvíc pomoct, abych jí to usnadnila.... asi fakt hypotonická je,k ona je prostě slaboučká.. třeba mě zase odmění nějak jinak.. bude z ní zpěvačka nebo malířka, na to svaly nepotřebuje :slight_smile:
11. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz
Bré ranko,
to zase byla noc. Tři hodiny v noci vzhůru, furt dudlík. . . Jestli ony nerostou zase nějaké mrchy zuby. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 v 06:36  • Odpověz
ahojte,

mel, tak dneska jsme na to byly docela asi stejně.. od 4h jsme jenom nahazovala.. a to byla kolem půl paté i nakojená.. :frowning2: teď dostala snídani a ještě si tam povídá..
12. únor 2010 v 07:55  • Odpověz
autor
ahoj všem :slight_smile:
holkám se zuby snad neklubou,tak byl u nás klid...
od včerejška máme doma tatínka, tak není na net moc času :wink:
přivezl holkám k devítiměsíčninám pejska a kočičku od fisherprice, tak si u nich šplhnul :grinning:
teď ho holky hlídaj tak,že si nemůže dojít ani na záchod :sweat_smile: furt se na něj věšej a nechtěj se od něj hnout...
on je z toho úplně vyměklej...
a dneska jedem na plavčo...
12. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
Ahoj.
Tak Alex se probral v půl 12, neskutečnej řev, po 10 minutách v náručí se mi podařilo ho ztišit, ale spal se mnou až do rána, takže noc dobrá, protože u mě v posteli spí jako dudek. Vstávali jsme v půl 9 :grinning:
12. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
jé luzzi opožděně gratuluju k 9m :slight_smile: :dizzy_face:

míšo, to kdyby stela spala takhle u mě, tak budeme spolu spávat akždý den :grinning:
12. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
autor
tak holky nám už umějí dát pusinku (otevřená pusa :grinning: ) a taky dělají berany berany duc... :grinning: nelinka to občas přežene, takže musím trochu couvnout :grinning:
12. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
jé luci to je super :slight_smile: oni se učí od sebe co? :grinning: francla si teda dává stela jen s bertem :grinning:
12. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
autor
dnes jsme se poprvé potápěli :slight_smile:
fotograf bude až za 2 týdny, tak zatím jednu fotku, kde ladíme formu před bazénem :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3799298&vReferer=
12. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz
Ahoj.
Tady nikdo nebyl :confused:

Dneska nám dovezli novou pračku. :dizzy_face:
Alexkovi tentokrát fakt rostou zuby, má prořízlé obě jedničky, tedy jsou tam takový otvorky v dásničce, zub se na povrch neprodral, ale je to hodně vidět.
A už se umíme posadit. Pár dnů to dělal jen v posteli a dneska se odvážil i sám na koberci. Dělá to z kleku na 4. Z boku se mu ještě nepodařilo úplně dotáhnout pohyb, tam se musí něčeho přichytit.
Je srandovní, když dosedne, tak se strašně začne smát a rozhlížet se :grinning:
13. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz
autor
jmis
no krása :slight_smile: tak mu začne svět z nového pohledu :dizzy_face:
13. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz
Míšo super, Alex je šikulka. :dizzy_face:
14. únor 2010 v 06:11  • Odpověz
Ahoj.
Díky, no zatím je dost nejistej, dneska to nabral hlävou do špruslí postýlky :grinning:
14. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
ahojte,

míšo to je teda fakt super :slight_smile: Alex je prostě borec :slight_smile:

luzzi, fotečka krásná, těším se na fotky z potápění :slight_smile: jak to holky zvládaly?

mel co lukynek a jeho lezení už ty ručky pochopil?

u nás celkem nic nového snažíme se poctivě cvičit, mám lehce pocit že stelinka díky tomu snad ten zadeček trochu podsouvá, před tím to víceméně ndělala, dokonce byla dvakrát i na 4, ale museli jsme jí zapřít nohy :slight_smile: ale udržela se chvíli :slight_smile:
jinak noci se nám nějak zhoršily, resp celý režim má nějaký rozhozený.. dopoledne spí krásně pořád ty svoje 2 hodiny že ji musím budit ale odpoledne je pak unavená kolem 16 a to už neusne a furt jen křičí, včera byla vzhůru od 12:15 do těch 19h kdy šla spát, ale nebyla teda vůbec protivná.. a v noci od cca 4h do půl šesté povykovala a chodila jsem co 15 min nahazovat dudlík.
14. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
Kay, on ručičky asi hned tak nepochopí. . . . :grinning: Včera kupodivu pochopil k čemu má zuby, takže nabízený banán ukousával a rozkousával, poprvé se tudíž banánem nedusil. :grinning:
My měli teď dvě šílené noci. Dneska sice lepší, ale od pěti do půl sedmé babouznil a pak dvě hoďky dospával. :grinning:
14. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
Alex ty ruce taky hoooodně dlouho nechápal. Teď to sice chápe, jenže nechápe, že ruce a nohy mohou kooperovat :grinning:
14. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
No on Luky ještě nechápe, že se na těch rukou dá vzepřít. :grinning: Prostě reje brázdu, ruce složené pod pupkem.
14. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
mel, no tak vidím, že to jse měly noci podobné :slight_smile: spala dneska do 8:15 jak jsme dospávaly :angry:

no a s tím banánem je dobrej :slight_smile: vidíš to stelinka nezvládne ani kousek :slight_smile:teď teda občas dávám ten chleba s lučinou, ale sní jen asi 1/4 a ještě je to všude rozpatlaný :grinning: no co se dá dělat :slight_smile: jo a zuby teda furt nemáme..

míšo gratulace i k zubům :slight_smile:
14. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
autor
ahoj všem :slight_smile:
kay
no holky to zvládly super :sweat_smile: :sweat_smile: , bylo to moc pěkný :sweat_smile: :sweat_smile:
táta dostal pochvalu,že by mohl vyučovat potápění,tak to teď poslouchám celý víkend :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
holky spějí ťuk ťuk ťuk :confused: dobře :slight_smile: dopoledne hodinu a odpoledne hodinu...jinak přes den už nic jinýho...
v noci spěj od těch půl osmý do 7, takže je to OK.. občas některá v noci začne řvát,ale já to ignoruju a do půl minuty je hrobový ticho...takže asi občas ze spaní...
14. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
luzzi, no ono Stelinka práv většinou spí před polednem 2 hodiny v kuse, tak si říkám, že je to asi moc a že pak s ejí chce spát až kolem půl paté a to už musí holt vydržet do večera.. v půl sedmé koupeme, takže do 19h je v postýlce.. to ranní probuzení nevímjestli nebylo že měla třeba ještě hlad nebo žízeň, ale zase si říkám, že mlíko ještě nějaký mám,jak kojím teď skoro pravidělně po 12ti hodinách, tak nevím co to bylo.. Zuby teda nee :grinning:
Jo tak Jirka musí mít teď pohoněný ego :grinning: ale je super že mu to tak šlo... Tys byla určitě taky dobrá :slight_smile:
14. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
autor
kay
jirka to předváděl z rodičů jako první a zadařilo se, takže proto dostal tolik pochval :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning: my ostatní jsme děti taky neutopily :grinning: :grinning: :grinning:
jinak nelča je dneska tak protivná :confounded: :confounded: fakt děs... furt se vzteká nebo řve :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám jí dost :angry: :angry:
14. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz
Luzz - co jste ji provedli?? :grinning:
14. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz
luzzi mi je to jasné :grinning: že by se nelince klubaly další zoubvky? :slight_smile:
14. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz
autor
lauro
ZATÍM nic :zipper_mouth: :angry: :grinning:

kay
nevim nevim... spíš se jen tak vztekala... :wink:
14. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz
Bré ranko,
Luky zase v noci strašil, ale dobrý. Asi chtěl taky fandit Sáblikový.
15. únor 2010 v 06:18  • Odpověz
autor
melí :grinning: :grinning:

dobré ranko všem :wink: holky nefandily, naštěstí chrápaly :grinning: a já taky... jako dudek :slight_smile:
a jsme zase samy :unamused: holky hledaly tátu v posteli... to pondělí je vždycky takový smutný...
15. únor 2010 v 07:58  • Odpověz
dobré ránko,
tak já teda fandila až do půl jedné :stuck_out_tongue_closed_eyes: a stela se dneska rozhodla že bude pro jistotu vstávat ještě dřív, takže v půl sedmé byla vzhůru na mlíko po dvou hodinách kojení :angry: a pak už tam jen vřískala, takže jsme za půl hodiny fakt vstávaly.. :slight_smile: teď se tu prohrabuje hračkama.. njo a na kolínkách se hrozně směje, moc teda nepéruje a je ráda že udrží stabilitu, ale pokrok pro mě velký.. myslíte že ji mám dávat co nejvíc na ty kolínka, nebo si to musí sama nějak ošéfovat?

luzzi, no jo, to je smutný.. a nevypadá to že by to tam třeba už dostavěli? tak se Nelinka včera asi jen blbě vyspala :slight_smile: a dneska už bude hodňoučká :slight_smile:

mel no tak vidíš jaký je Lukášek sportovec :slight_smile:
15. únor 2010 v 08:04  • Odpověz
Kay, hm pérování na kolínkách. Tak k tomu má Luky daleko. A Stelinku bych nechala, ať se na ně zkouší stavět sama. :wink:
15. únor 2010 v 08:09  • Odpověz
mel no pérování to bylo asi 2 sekundy :grinning: jinak byla ráda že se drží :grinning:
15. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.