• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky po IVF v září 2008

(Zamčená)
19. dubna 2011 
Ahoj holky.

Kay, to já bych jí klidně na ta kolínka pomohla, ale nedržela ji na nich, jen ji přizvednout a nechat být, když bude na to připravená, tak se tam udrží, když ne, tak spadne.
Kámošky holky nelezla a jí to doporučili na neurologii, jak bude na břiše, tak přizvednout na kolínka, ale nedržet jí tam.
15. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
Jo a Olympiáda jde teda mimo mě, v noci se snažím spát. Alex spal skoro do 1, pak si dal UM a ráno se vzbudil s tátou, asi ho chtěl vyprovodit do práce, udělat mu pá pá. Už mu to docela jde :grinning: Pak si dal MM a spali jsme do 8, teď jsme po snídani, půjdu se vysprchnout a musím to tu poklidit, včera manža vařil, tak je zabordelená celá kuchyň, ale už se mi do toho večer nechtělo, dali jsme si bublinky, tak kdo by si kazil večer úklidem.
15. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
autor
jmis
mě o bordelu v kuchyni ani nemluv :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jirka taky včera vařil :zipper_mouth: :zipper_mouth:
15. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
autor
holky už chrněj,tak já jdu trochu uklidit...
jinak - jak je to u vás se sněhem???? :confused: tady je ho furt hromady :frowning2: už mě to se... :zipper_mouth:
15. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
no já ji asi budu občas tak dávat a ať si to zkouší sama... :slight_smile:

holky teda buďte rády že vařili jestli to umí :grinning: Martin to neumí, akorát furt čmí na program s vařením a pak se snaží aplikovat metody na jeho kuchyň :grinning: ale nemá na to cit.. a bordel je po něm teda taky pekelný..
15. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
Muž vařit umí, ale kdyby po sobě nenechával ten bordel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
My už nevíme coby, tak pár fotek:
začátek je tady
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_8.mesic/#DSCN6379.JPG
15. únor 2010 v 15:27  • Odpověz
Tak jsme doma.
Míšo proboha, dej tomu dítěti více jídla, ať nemusí okusovat kde jaký "bordel". :grinning:
15. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
Tsss, já mu dávám, ale nemá ho po mně házet :grinning: :grinning:

A kdepa jste byli?
15. únor 2010 v 16:57  • Odpověz
Byli jsme na rehabce, pak u prababi a nakonec v CaA koupit mé osobě bundu. Dopadlo to tak, že prachy jsem utratila, mám h* a né bundu. Za to "starej" má dvoje kalhoty a "mladej" krásné pláťáčky na jaro a pyžámko. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 17:01  • Odpověz
A co rehábka?

Já už si na sebe nic nekoupila docela dlouho, teda krom té zimní bundy, ale mám dost outdoor věcí, tak s tím teď na rodičovský vystačím. :pensive:
15. únor 2010 v 17:03  • Odpověz
No já nemám na sebe skoro nic. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Rehábka, no máme zase zpátky jeden cvik, protože Luky si navykl při pasení najednou levou ruku kroutit jako by byl postižený. :angry: 25. jdeme na kontrolu k doktorce a 26.ho na rehabku. A ten na břiše máme takový na tři polohy, nejdříve základní, pak přehmátnu a ruku kterou má směrem ke mě mu chytnu, přitáhnu k tělu a přimáčknu pánev a pak znovu přehmátnu, pustím ruku a chytím patičku. . . Vyšší dívčí hadra. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 17:08  • Odpověz
No hlavně aby si ho přeprala:grinning:
My\ máme rehábku 24. pak 25. poradnu a 26 rehabdr. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 17:10  • Odpověz
Ahojky holky jak je? My byli dnes píchat naušničky to byl řev :astonished: :sweat_smile: chuderka malá a už krásně chrní od půl 7 jsou fakt zlatí.
Luzzi ty tvoje slečny jsou takové šikuly jak krásně sedí, to ti naši jsou na sezení zdechlinky, malý sice krásně stojí z oporou a drží se na kolínkách a když před něho dám hračku tak se k ní nějak připlazí, ale na sezení jsou zdechlinky :grinning:
15. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
Hanul, Luky je je na sezení taky zdechlej. . . :grinning: On je vlastně zdechlej na více věcí. :dizzy_face: Vanesska určo brzy na bebí zapomněla. To jen řvala, aby jste jí tam nezapoměli. :wink:
15. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz
Ja snad nemam dite, ale podstrceny mlade divozenky. Je toto mozny? Strcim ho do postylky, ze pujdu obstarat synovce... a on toto:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3808819&vReferer=
15. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
kdyby to videla doktorka, tak se asi zcvokne, uz to, ze sedi, se ji moc nelibilo kvuli pateri. Musim ho nejak krotit, ale nevim, jak.
15. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
autor
lauro
a co chceš dělat??? dát na něj závaží??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
jo a bacha na kolotoč :wink: nela ho pak zlomila :wink: jak se na něj věšela :slight_smile:
15. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
nebo svazovat?? :grinning:

kolotoc asi oddelam, on si do nej pred par dny zamotal dost nafest ruku a pak rval jak tur a mel to fakt dost zarezany...
15. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz
ahojte,

mel, všechno nej lukymu k 9m :slight_smile:

lauro, Ty jo, bledá závist :angry: ne je fakt šikovnej, a tne kolotoč fakt sundej, Stela si ho taky na sebe strhla a to jen ležela :grinning:

hanulko, dvoječky jsou úplně úžasné, jestli Ti tak krásně spí, to je teda skvělý :slight_smile:

Stelinka si dneska strčila asi podruhé v životě palec do pusy, v 9m teda brzo, ale co.. :grinning: bylo to po cvičení, tak neměla plínu.. :slight_smile: hodím fotku.. :slight_smile:
15. únor 2010 ve 22:47  • Odpověz
15. únor 2010 ve 22:51  • Odpověz
jeee, to je pekny, kay -)))

Me facinuje, kolik me Steola vlasu uz od rnyho veku.
15. únor 2010 ve 23:24  • Odpověz
*malyho veku tam melo byt samozrejme :grinning:
15. únor 2010 ve 23:45  • Odpověz
Bré ranko,
Matyho asi budeš muset svázat a položit jako balík na zem. :grinning:
Stelinka a palec v puse. . . . Kdy tohle asi udělá Luky? Asi nikdy. . . :grinning:
16. únor 2010 v 06:55  • Odpověz
dobré ránko,

kdy jste použily odsávačku na hleníky?Malá mi pořád chrčí.Zvlhčujeme Libenarem,ale občas nám to v nosíku zůstane a pěkně chrčíme.Tak přemejšlím že bych testla odsávačku,akorát přemejšlím kterou.Jestli tu obyč nebo tu na lux.Stejně to je brutus že chudinky nemůžou hned smrkat.
Teď tu byla týden moje mamča a ta malý kapala do nosíku.Já kapu taky,ale vždycky mám děsnej strach aby se mi neudusila těma kapkama.

Kay:tak to je bomba fotka.Stelinka krásně pózuje,šikulka :sweat_smile:
16. únor 2010 v 07:49  • Odpověz
Imisko, třema kapkama se Ti neudusí. A luxová odsávačka je nejlepší, je rychle po trápení. :wink:
16. únor 2010 v 07:55  • Odpověz
Ahoj.
Imis, kapkama se neudusí a odsávačku jedině tu na lux, jinak je to na prd.

Alex už si nohy do pusy nestrčí, ono to zase přestávaj v určité fázi vývoje dělat. Tak si to Mel, třeba jen nepostřehla, že to dělal.

Jinak noc děs, asi zavraždím manžela, protože Alexe vzbudil někdy v 9 večer, dělal pěknej bordel v kuchyni, jenže Alex si přetrhl hlavní spaní a strašil do půl 12 a já bohužel s ním :angry:

Jinak stávám se neschopnou Alexe přebalit. Už jsem si podložku dala na zem, aby mi nespadl, ale aplikace pleny mi trvá nejmíň 5 minut, ono se to docela blbě oblíká, když je na břiše, péruje na kolenou, pokouší se sednout a to všechno nejlépe v jednom okamžiku.

Lauro, ten Tvůj malej je fakt fofrník, snad to jeho klouby a páteř ustojí bez následků do dalšího života.
Alex se bohužel taky pokouší o stoj, což nejsem moc ráda. :confounded:
16. únor 2010 v 08:20  • Odpověz
ahojte,

lauro, mel, imisko, děkuju :dizzy_face:

mel, no dyť to nemusí dělat každý dítě.. neboj, dneska se mi o Luknykovi zdálo a plazil se, teda dozadu ale plazil :slight_smile:

a taky se mi zdálo že stela začla lozit a byla jako fakt děsně rychlá :grinning: tryskomyš :slight_smile:

nic jdu balit jedeme ke tchýni, měla včera svátek, což mi připomíná grej, už jsi tu dlouho nebyla tak opožděně hezký svátek :slight_smile:
16. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
Míšo neboj, takovou věc jako žraní nohou bych postřehla. Luky ty nohy tak vysoko a daleko nedá. :grinning:
Kay, hm.. . . Zatím teda Luky umí ty sudy, chvíli na něj nekoukám a pak zaostřím a nemůžu ho najít. . . Místo na puzzleti je na druhém konci obýváku a v úhlu do jakého nechápu jak se mohl dostat. :grinning:
16. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
Přece si teď nebude strkat Luky nožku do pusinky,on si pěkně počká a pak ji vyšvihne až za krk :grinning:

My už začínáme broukat na plyšáky,a vzpírat se když jsme vzteklí.To v ní vobčas tak zachrastí že si říkám že se zlomí :grinning:
Kdy jste začali dávat čajíčky?

Jo,Jmiso,díky za tip s tou meltou,ono to fakt není špatný.A jestli to pomáhá na mlíčko :sunglasses: Pila jsem kakao a to se pořád pít nedá,hl. bych byla za chvíli jak sud :grinning:
16. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.