• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky po IVF v září 2008

(Zamčená)
19. dubna 2011 
no ona mi tu vločkovku nechce :frowning2: ale to ovoce zkusím..
14. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
Míšo, no a Luky nejtěžší. :grinning:
14. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
Mel - uvidíme v úterý :slight_smile: To máme kontrolu my :grinning:
14. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
není Kačka těžší? :grinning:

Teď to byla prdel, Alex pronásledoval pséku na zemi, dokonce ho donutila válet sudy, jak před ním prchala, zjistil, že tak je to nejrychlejší pohyb a když jí dopadl, tak ji chytil za ocas :grinning: A ta trubka čtyřnohá se začala bránit tak, že ho začala olizovat. To jsem samo už zakročila.

Včera vedle sebe leželi a tak oba klidní a já kouknu a Alex ruku v její tlamě (asi kontroloval zuby nebo nevím) a ona ho tak jemně ožužlávala :grinning:
14. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
Tak jsem jezdila dvě hodiny po sídlišti, mám naposilováno jako za půl dne v posilovně. Několik dní už nepadá a ono to není na uklizenosti vůbec vidět.
14. led 2010 v 15:26  • Odpověz
miso - alex ma kouka jednoho tatinka a dve maminky :grinning:
14. led 2010 v 15:26  • Odpověz
Míšo to je dobrý ta vaše psice :slight_smile:

tak my se vrátili z nákupu, bohužel pro Stelinku mě nepřešla chuť experimentovat, takže jsme koupila jáhly, kukuřičnou instntní polentu a ještě sunarku dobré ráno se skořicí :slight_smile: uvidíme.. :slight_smile:
14. led 2010 v 15:39  • Odpověz
Ahoj, tak jsem na tom jako Míša. Taky mám vytahaný ruce. Navíc jsem musela otočit velký kola dopředu, protože obráceně se absolutně nedalo jezdit.
Už se fkat těšim až bude Kačka sedět. Takhle mám kočár zvedlej jen kousek a to nevidí ven pořádně. Až bude sedět, tak to bude větší pohoda...

Mno, takže Kačka byla těžší než Luky už před měsíce :sweat_smile: 10. prosince měla 9660 g...
Myslím, že co se týče váhy tak absolutně vedem :wink: :grinning: Asi je celá po mě - těžký kosti :grinning: :grinning:

Naše Vendulka se Kačky spíš bojí. Ona totiž když je v její blízkosti, tak by na ní hned šahala, jenže neumí "malá malá" a pořádně do ní mlátí. A pak jí taky šahá do oka. Takže Vendula jak vidí, že se Kačka blíží, tak zdrhá :grinning:
14. led 2010 v 16:28  • Odpověz
tak to náš Bertík Stelu miluje ale taky už párkrát schytal.. takže je opatrný :slight_smile: ale naučila jsme ho aschovávat packy pod sebe v lehu, aby stleu neškrábl.. a nejlpeší to je, když má pes taky hravou a šťouchá do Stely čumákem a aona se může umlátit smíchy :slight_smile: :dizzy_face:
nic jdu ji vzbudit :slight_smile:
14. led 2010 v 16:31  • Odpověz
Já snad budu závidět spací děti ve dne.
Alex chrní v kočárku, chrněl odpo asi hodinu a půl s půl hodinovou pauzou, kdy jsem mu záda přizvedla, sice moc nevidí, ale furt lepší než v korbě.
14. led 2010 v 16:34  • Odpověz
tak my máme ještě korbu a Stele to nevadí, protože jak jsem psala, kočár stejně nemá moc ráda cekově..

míšo, no to spaní je aspoň něco :grinning: jinak jezení na prd, lezení naprd :grinning:
14. led 2010 v 17:47  • Odpověz
Ono má každý dítě něco. Kačka sice spí tak hodinu dopoledne a hodinu odpoledne, ale pak usíná až mezi osmou a devátou a minimálně třikrát se v noci budí... To si nevyberete...
14. led 2010 v 17:49  • Odpověz
Přidala jsem fotky (čištění potencionálních zubů, hrátky s psicí a důkaz, že není jen pro boj ve vysoké trávě :grinning:)
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_7._mesic/#DSCN6262.JPG
14. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
autor
ahoj holky
tak nela nám už stojí i ve vaně...! se z ní poseru, pardon...
a večer usíná pěkně dlouho,protože se tam furt staví a padá...a řve a pak řve i eliška :stuck_out_tongue_closed_eyes: no děs...
14. led 2010 ve 20:47  • Odpověz
Míšo,zítra mrknu, teď tam píšou že máme omluvit výpadek od 23h a už to nefunguje.. :grinning:

luzzi, teda to musí být děsný.. co je proti tomu naše přetáčející se a bořící hlavu do polštáře Stela :grinning:
14. led 2010 ve 20:54  • Odpověz
Luzz, Alex teď taky dlouho usíná, jak se naučil pořádně vzepřít, tak se točí na břicho a vzepře se a kouká přes okraj postýlky a řve a kouká a řve....
14. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
14. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
luzzi, no já padám.. to je prostě malej ďábel :grinning:
14. led 2010 ve 22:08  • Odpověz
Ahoj.
My jsme prej už dospali.
Luzz, to si vylezla sama z toho sedátka? To je teda "pošuk" :grinning:
15. led 2010 v 06:00  • Odpověz
Bré ranko,
my jsme dospali před 15ti minutama. V noci výřvy od 22,30-0,30 pak dudlík 3,30 a ráno. Naštěstí ty výřvy byly docela takové úměrné, jen těch půl jedenácté jsem musela zklidnit na míči, řval jako když ho na nože berou.
Míšo, tak takhle se Luky nevzepře ani omylem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 v 07:03  • Odpověz
autor
míšo
ne ne,ona z toho nevyleze :grinning: když je chci umýt,tak je z toho vždycky vyndám..no a nela seděla chvíli bez sedátka a takhle to dopadlo :grinning: :grinning: ale pošuk to je i tak :wink: :grinning: :grinning:
jinak - alex je fakt moc hezkej kluk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a koukám,že bude zubař :sweat_smile: cvičí se na vaší psici :grinning:
15. led 2010 v 07:11  • Odpověz
Tak v 7 snídaně a spali jsme doteď :grinning:
15. led 2010 v 09:19  • Odpověz
ahojte,

tak my měly dneska kouzelnou noc.. mlíko až ve 23:30, pak byl možná jeden nadhoz dudlíku, ale určitě si to nepamatuju a pak mlíko v 6h a spánek do á:15 :dizzy_face: až na to že jsem jako debil furt čekala na to první mlíko, tak bych byla totálně vyspalá.. ale je to docela ok i tak :grinning: nevím čím to ale může být, že by ta krupičná kaše, začla zabírat?

luzzi, to musí být jirka rád, že je Nelinka celý táta :grinning:

míšo, no taky dobrý :slight_smile:
15. led 2010 v 09:40  • Odpověz
autor
kay
to jo :sweat_smile:
ale hlavně jeho rodina vidí nelinku jako malýho jiříčka :grinning: :grinning: :grinning: a jirka prý chodil už v 10.měs :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: byl velký číslo,pěkně si s ním užili :zipper_mouth: :zipper_mouth: no a takhle zubatej byl taky tak brzy jako nelča... to náš elík nemá zatím ani zoubeček :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 10:10  • Odpověz
Luzz, no to si užiješ. Za chvíli začneš šilhat. :grinning:
Zkoušela jsem, zda zvládne Luky sníst banán bez nastrouhání či rozmačkání. . . Zvládne. . . KOUSL MĚ!!!!!!!!!!
15. led 2010 v 10:13  • Odpověz
tak jsem zkusila na svačinu dát Stele klasik jogurt, na začátku bylo vidět, že to poznala ale pak dobrý.. -na jogurt prostě pusu otvírá.. ale přišlo mi že ho ublinkávala daleko víc než ten choceň..

a ještě od rána nespala, za půl hodiny jedeme k babičce na oběd, tak to bdue asi protivka protivná a snad bude obědvat..
15. led 2010 v 11:19  • Odpověz
Ahoj, tak jsme dnes byly na rehabilitaci. Myslím, že už nemá žádný výhrady k tomu, jak Kačka prospívá, ale asi z nás má body, tak chodíme na kontroly. Ukázala mi jen jak si mám s K. hrát, jak jí stimulovat k tomu, aby šla na kolínka a plazila se nebo lezla. Ona se sice dostane kam potřebuje, překvačí celý pokoj jako nic, ale jen pomocí válení sudů.

Pak jsem jela do TEsca, měli tam akci na pleny. Tři balíky za cenu dvou. Nevěřily byste tomu, ale vyprodáno :rolling_eyes: Tak jsem aspoŇ koupila overaly a body na 9-12 měsíců, vlhčený ubrousky a nějaký příkrmy. A pěnu do koupele. Snad se to bude K. líbit. Taky jsem zakoupila novej bryndák, s rukávkama, ale je bavlněnej a ne šusťákovej. Ten jí při jídle vyloženě rozptyluje, tak snad to bude s stímhle lepší.
Mají tam totiž slevu na kosmetiku, pleny a jídlo až do 26. 1. Tak se tam ještě příští týden stavím, jestli ty plíny nebudou mít. Přeci jen dva balíky za cenu dvou jsou dobrá cena...
15. led 2010 v 18:26  • Odpověz
Teda Luzz, je to divný, koukat, jak každá holčina prospívá jinak,co? Aspoň máme důkaz, jak je každý dítě jiný. I když má naprosto shodný podmínky jako to druhý :wink:
15. led 2010 v 18:27  • Odpověz
autor
ahoj holky
dnes jsme byli na osmiměsíční kontrole plus na druhý synflorix... Nela 8,5O kg Eli 7,54 kg...
ale Eliška má bohužel zpět kýličku - žádná uzlinka to nebyla :confounded: byli jsme na chirirgii... a jsme objednaní na 1.března na operaci... vezmou mi tam naštěstí obě holčičky...
15. led 2010 v 18:31  • Odpověz
Jé choudě Eliška, ale ona to zvládne. A jak já říkám, výhoda u malých dětí je, že si to nebude pamatovat. :wink:
15. led 2010 v 19:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.