• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky po IVF v září 2008

(Zamčená)
19. dubna 2011 
Já dávala čaj skoro hned, hlavně na prdíky, on byl Alex dost žíznivej.
Ale někdo u kojení nedává vůbec.
16. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
autor
ahoj kočky :slight_smile:
poslední dny jsou denní teploty celkem příjemný, takže si trochu užíváme sněhu :sweat_smile:
holky se strašně rozkecaly a překřikujou jedna druhou :sweat_smile: :sweat_smile: máma,táta,pápa,tap tap,mnam mnam,jééé,bác...taky mívaj záchvaty smíchu :grinning: :grinning:
palce si teda občas ožíraj i teď, když už jsou velký :slight_smile: hlavně ve vaně :sweat_smile:
dnes jedem s nelou na kontrolu s kyčlema...
paní doktorka asi vyroste,až uvidí,že nelinka sama stojí bez opory :sweat_smile:
tak jdu ze sebe udělat trochu člověka :grinning:
taky furt lítám na poštu :stuck_out_tongue_closed_eyes: prodávám věci po holkách,takže furt něco balíčkuju :grinning:
taky mám strach,že jsem to ještě vůbec nedostala :zipper_mouth: :confused:
zatím pa pa :slight_smile:
16. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
autor
imis
my nedávali nic... až s příkrmama jsem začala dávat vodu... a dávám do teď k pití jen vodu...
doporučil mi to pediatr a o pár týdnů později i zubařka... takže na čajíky úplně prdíme :slight_smile:
16. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
Já ten čaj nemyslím granulovanej, jen čistej fenykl nebo odvar z kmínu. :wink:
16. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
Občas mi přijde že lapá na prázdno,jako když má žízeň.
Jinak fenyklovej čaj nemůžu pít ani já,páč ji hrozně čistí.Co jsem vysadila kojo čaj a fenykl tak máme konečně míchaný vajca v plíně :grinning:
16. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
Tak zkus ten kmínovej odvar.
16. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
k tem noham v puse - matous to treba nedelal nikdy, ani jednou si nestrcil palec od nohy do pusy a vubec se za nohy moc nechytal...
16. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
Lauro, no Luky má velký břišní sval, tak je tak daleko ani nemůže zvednout. :grinning:
16. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
lauro, myslím, že matouš si nohu do pusy ani strkat nemusí, i tak je vidět jak je šikovnej :slight_smile:

mel, vidíš, stelinka zase neválí sudy.. :angry:

luzzi, teda to musí být makačka furt někde lítat na poštu :slight_smile: holky jsou teda ukecaný.. Stelinka taky ale zatím furt jen ajéééééé éééééé atp..

imisko, my u kojení čaj nedávali vůbec a s příkrmy dávám zelený čaj od sunarku, nic jiného mi stle apít nechtěla, ale dělám poloviční dávku čaje než píšou, takže snad jednou přejdeme taky jen na vodu, to by bylo nejlepší.. :slight_smile:
16. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz
matous zacal rikat mememememee a bebebebebeee a mamamamamama. takze ted kdyz je nastvanej, tak za mnou leze, vycitava se kouka a krici "mememememememe", je to fakt srandovni.

Mel :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
Luky má takovou divnou řec, občas mám pocit, že v tom slyším nějakou slabiku, ale jelikož to znovu NIKDY nezopakuje, tak se můžu domýšlet.. . . A hrozně se mu nelíbí, když se přikulí k sušáku, chytí za něj a já okamžitě ho od něj rvu a dávám pryč, to je pak šílenej řev ublíženýho tvora. :grinning:
16. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
J8 dneska rvala Alexe od ubrusu v kuchyni, byl dost nasranej :grinning:
16. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz
Míšo, jak si můžeš něco takového vůbec dovolit, brát mu ubrus. :grinning:
16. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
No ubrus bych mu i nechala, ale to by nesměl chtít ten, co je zrovna aplikovanej na stole :grinning:
16. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz
Tak mě jímá nostalgie, prodala jsem korbu po Alexkovi, chjoooo, to už není moje pidi mimi. :cry:
16. únor 2010 v 15:54  • Odpověz
Ahojky holky, tak děti jsou zlaté dnes už chrní od půl 7 a vstávají kolem té 7 :wink: :slight_smile: a někdy zdřímnou na chvíli i dopoledne a odpoledne je ted dávám po obědě a začly krásně spinkat tak 2h ikdyž se dneska Leonkovi moc nechtělo, nejdřív pásl koníky a pak si hrál až se uhrál ke spánku, Vaneska ta byla utahaná, že usla hned :grinning:
Meli, to jsem ráda, že ti nejsou sami zdechlinky, no hlavně Vaneska, Leonek ten se už aj někam doplazí hlavně, když před něho položím ovladač :grinning:
Jak se tak dívám, tak pomalu budu muset dát matrece dolů v postýlce, aby se mi nezačly stavět a ještě aby mi tak přepadli :astonished:
16. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
Jo a Vani je expert na stahování ponožek a cucání palce u nohy :grinning:
16. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
Čus ženýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :slight_smile:
Jdu to tu omrknout, koukám stejná sestava, já lajdačila ... no tak se omlouvám.
Kouknu na to a zítra snad hodím pár foteček ... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
autor
čus artíííííííííí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no to je dooost :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

ahoj hanulko :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ty máš taky spoustu absence!!! :angry: koukej to napravit :wink:

jinak nelinka dnes dopadla na kyčlích dobře :slight_smile: v roce musíme naposledy...
16. únor 2010 ve 22:29  • Odpověz
Ahoj holky,
jen v rychlsoti, nestíhám.
Kay - díky za přání:slight_smile:

Zítra jedeme do soboty na hory, tak sjem zvědavá, jak to všechno popakuju, abych na něco nezapomněla. A jak tam bude Kačka budit v noci celej penzion...

U nás všechno při starém. Usíná v osm, kojení v jedenáct a ve dvě. Vzhůru v půl páté, půl šesté a vstávačka v půl sedmé.
Nějak jí přestalo jet kojení. Takže už toho přes den sní ještě míň než předtím a v noci už taky nic moc. Jsem zvědavá, kdy začne hubnout :grinning:

hanulko - závidím ti spací děti!!!!!!!!!!!!!!!!

Pa, dopracovala jsem, jdu uklidit kuchyň a napsat si seznam, co budu zítra balit. A ráno umejt hlavu, všechno popakovat a do dvanácti vyrazit. To jsem na to teda zvědavá....
16. únor 2010 ve 22:37  • Odpověz
Bré ranko,
Luky mě nechal dneska spát 7 hodin v kuse. Hodnej to chlapeček, ale stejnak bych spala až bych brečela. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Artep, jé holka, ty ještě žiješ? :grinning:
17. únor 2010 v 06:34  • Odpověz
Ahoj.
Mel, 7 hodin v kuse? Takovej luxus, to jsem spala naposledy někdy v 7 měsíci těhu.

Alex spal až do 5, pak chtěl kojo a teď už se tu zase plazolezí, otlouká si hlavu, demoluje domácnost atd.
17. únor 2010 v 07:25  • Odpověz
Grej, tak dopbře zabal, já bych asi nezabalila :grinning:
Plánuju na přelomu března a dubna tak 3 dny u našich a už teď vidím, že nás nezabalím, přitom budu brát jen kočár a pár hadrů :grinning:
17. únor 2010 v 07:26  • Odpověz
Já se z něj picnu, teď se praštil hlavou o stůl, ječel, ale stačilo pofoukat a bolest je pryč, j to hérečka. No a slyším , že děsně funí, tak se otočím a on trénuje "na medvěda", pořádně to neleze, ale chtělo by to dál :astonished:
17. únor 2010 v 07:30  • Odpověz
Míšo, lezení je prý pruda, tak proč se tím zdržovat. :grinning:
17. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
Tak Alexek usnul v židličce než jsem se vykoupala, tak se bojím, aby nebyl nemocný, to u něj není zvykem. Přijde mi, že trochu chrčí. No naštěstí je tam naše dětská dneska odpoledne, kdyby něco :confounded:
17. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
autor
jmis
třeba ho jen vyřídila ta demolice bytu :wink: :slight_smile:
nelča se teď naučila mlátit rukama do zdi nad postýlkou :angry: dám jí odpoledne spát, a ona prostě stojí v ložnici v postýlce a plácá do zdi... tady v obýváku to zní strašně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: naštěstí se do pěti minut uplácá, padne a spí...
17. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
autor
grej
já bych asi musela vzít sebou kamion :sweat_smile: nevím jak bych to zvládla, jsi dobrá :sweat_smile:
17. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
autor
čekám ségru...tak zatím pa :wink:
17. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
No jsem ostuda, a jinak dobré ranko :slight_smile:
Koukala jsem na vaše dítka, krása krása, jen až po o usnou, tak vám sem taky nasunu pár fotek.
Grej teeeda tě lituju, Kačenka takhle vstává v noci?? A už je přes den hodnější??
Naši draci celkem vše OK, v noci spí od 8 do 6-7 hodin. Odnaučujeme papáníčko v noci a už si i zvykli, max. se vzbudí, nasadím dudlana, popř. dám napít a chrupou dál, takže jsou fakt zlatí.
Přes den je to horší, ale na 2 si myslím že to pořád jde. Amy sedí, Miki se plazí, převaluje - no prostě pohybuje. Včera jsem přes MMB koupila ohrádku, takže jsou v ní a nebo lítají v chodítku. Vím že se to nemá, ale já bych s nima fakt nevydržela ... jsou to strašní aktivisti :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Vše krásně dohnali, Miki měl na 8M 7,55 kg a 72 cm a Máli 7,15 kg a 67,5 cm. Takže myslím paráda, na to že měli necelá 2 kilča.
Tak, mám bábovici v troubě, tak to jdu ojuknou, novinky jsem napsala ... tak pak ještě najuknu :slight_smile:
17. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.