• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky po IVF v září 2008

(Zamčená)
19. dubna 2011 
Grej koukala jsem na Babinec a Mufy je těhulka, jeeeeeee to je krása .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
ahojte,

všechno jsme četla, ale omlouvám se nestíhám regovat..
vítám jen naše "áčkaře" :slight_smile: jsme ráda že vás vidím :slight_smile: a že s emáte fajn..

luzzi, naše trojčátko stelinka posílá hubana, jen jsme zkusila jestli mi dá pusu a ona to umí potvůrka jedna.. je teda fakt že otvře pusu a oslintá mi půlku obličeje ale je to děsně roztomilé :slight_smile:

jo a volala jsme pro jistotu rehabce, jak jsem nevěděla jestli ji na ta kolínka mám dávat nebo ne a ona mi řekla, že je to skvělé, že ji tam mám dávat, často a krátce a že je nestabilní že je v pořádku, že ji mám držet za pánev a pohupovat s ní a že se ta stabilita zlepší :slight_smile: tak jsem ráda, že jsme dostaly pochvalu :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
KAy ahojda,
nám taky říkali na kolínka a houpat, Amy se chvilku udží a pak se rozplácne jako žabka ... ale Mikuláš ... ten řve jako kobyla a nechce a nechce :grinning: :grinning: :grinning: :cry:
17. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
No já když postavím Lukyho na kolínka, tak z toho má hroznou bžundu, docela dlouho se drží - musím ho teda přidržovat za pánev, jinak se rozplácne jak dlouhej tak širokej a má hroznou srandu z toho, jak padne nosem do podložky. :grinning:
17. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
Meli čusík, Lukyno je srandista, viď?? :grinning:
Po kom pak to má?? Máli se taky řehtá, je to prostě prča :grinning:
17. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
Arti nevím po kom to má, tuhle se řehnil jak blázen jenom proto, že vždycky chytil můj palec a já mu ho odtahovala a on ho pouštěl. . . :grinning: To mu pak říkáme, že se asi hodně uhodil do hlavičky. :sweat_smile:
17. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
ahojda všem...musím se jako Arti nahlásit...no snažila jsem se dočíst, ale znáte to...Meli jak Luky? my lezeme po zadu a válíme sudy a sedíme jakžtak....rostou nám zuby, takže malinko vysíráme....
17. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
Žofí, no Luky si válí svoje sudy, snaží se o plazení, ale to je prý moc náročný, takže toho po chvíli nechá. . . :sweat_smile: Ale jinak je to moje zlatíčko. :dizzy_face:
17. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
tak jsem na natom podobně Mel :dizzy_face:
17. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz
Bré ranko. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 v 05:28  • Odpověz
ahojte, koukám, že mel, sleduje hokej od začátku :grinning:
18. únor 2010 v 07:47  • Odpověz
Kay, Luky měl strach aby táta nezaspal hokej a tak straší už od pěti, kupodivu je stále ještě živej. Já pomalu odpadám. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 v 07:47  • Odpověz
Ahoj
Hlásí se mrtvola. Mám jenhorší chlapskou nemoc na 7. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Alex ji má trochu taky, ale jen málo, takže se rozhodl, že spát nepotřebuje. Nejdřív strašil asi od 21, což mi bylo jedno, protože strašil s tátou a já spala, ale pak strašil od půl 3 do půl 5, kdy poblil to okolo postýlky čemu nemůžu přijít aktuálně na jméno, jo mantinel, takže jsem ještě prala, naštěstí naše nová pračka má 15minutovej program :grinning: V půl 5 konečně usnul, ale v půl 6 se probral jekotem, protože si narval nohu mezi šprusle, jak tam nemá ten mantinel, tak jsem ho vzala do postele a spali jsem do teď. Teď sedí ve stoličce a je po snídani.
Já taky snídám, ale nejradjě bych si šla lehnout. Muž si nemůže vzít volno, má v práci půlku lidí nemocných, takže fakt bezva.
18. únor 2010 v 08:13  • Odpověz
tak my klasicky kojení kolem 5h a pak stel anemohla klasicky usnout, takže jsme tam s ní chvilku byla, asi má nějaký ten teď si nemůžu vzpomenout jak se to jmenuje, :grinning: no to co začíná kolem 8m, že se děti lepí jen na maminku.. je fakt, že ji moc zmizet z očí přes den nemůžu a blbě usíná teď..

jinak já vstávala kolem půl 8, Stelinka dostala mlíko a ještě si tam povídá a já stihla 3. třetinu :slight_smile: a jdu snídat.. pak cvičení a žehlení :slight_smile:
18. únor 2010 v 08:22  • Odpověz
Myslíš separační úzkost?
18. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
Míšo, no ty na tu nemoc určo neumřeš. Za to takový chlap. . . Toho by to skolilo.
Hm. . . lepení dítěte na maminku, tak to asi u Lukyho nezažiju, jedině tak lepení na lžičku. :grinning:
18. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
No neumřu, akorát kdyby mě u vtoho nebolela tak děsně hlava, jak mi to přejde do migrény, tak to bude zajímavé. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 v 08:38  • Odpověz
A ještě mě bolej lokty, jsem na odpis jak stará škodovka :grinning:
18. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
Chjo, holka . . . Snad toho neřáda zabiješ dřív než se úplně rozjede. :wink:
18. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
Míšo, mě bolí záda jak prase, nevím zda z tahání Lukyho a nebo z toho cvičení, jak se ho snažím přeprat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
Mel, no to si nedovedu představit, to vaše cvíčo. mně stačí, když musím Alexe přeprat a oblíknout ho.
18. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
jj míšo myslím to.. no snad to brzo přejde, aspoň to usínání..
18. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
hoooolkyyyyy, Stela snědla na oběd 125g zeleninového rizota za skleničky :slight_smile:
18. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
Kay, no super. To je ale žroutka. :dizzy_face:
18. únor 2010 v 15:18  • Odpověz
Kay, no gratuluju, ikdyž Alex by se tvářil, jestli není pro takové množství škoda mazat lžičku :grinning: :pensive: :grinning:

Jsem Alexkovi zkusila dát kousek chleba s průhledně namazanou lučinou. Dala jsem mu necelou půlku, kůrky odkrojila a nakrájela na kostičky, nejdřív koukal, asi mu to přišlo suché, ale pak dlabal jednu kostičku za druhou.Zapil to půl hrnkem čaje a teď se mi tu snaží odpojit PC :angry:
18. únor 2010 v 16:03  • Odpověz
Jo Alex, to je "můj" kluk. . . . :grinning: To víš, když je výdej energie, tak musí být i příjem a nezáleží na tom, co to je, hlavně když se to dá jíst. :sweat_smile:
18. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
ahojky,
tak už umíme vylejzat ze zavinovačky a pěkně se vybarvujem,prudíme dnes od 12hod.Nemůžeme zabrat tak jsme protivný.A vosychaj malý rty.A tchýně tomu mýmu troubovi radila ať jí mažem rtíky měsíčkovou indulonou.
No není blbá?!!!!?? :angry:
18. únor 2010 v 17:10  • Odpověz
Jsem přidala nějakou fotku.
Začátek zde:
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_8.mesic/#DSCN6387.JPG
18. únor 2010 v 17:28  • Odpověz
holky no blbý je že já mám od každého vždycky jen malou skleničku bo jsme jí dávala tak dvě lžičky do kaše.. takže za prvé aninemůžu dát celý oběd zeleninový, kdyby to teda jedla a za druhé jí nemůžu dát ani 2x to samé abych vyzkoušela jestli není alergická.. no zítra zkusím dát nějakou jinou ale třeba jen brambory a mrkví a třeba to zas enebude jíst.. a kdyby jo, tak jí zase docpu kaší :slight_smile:

jmiš.. jj stelinka chleba už jí v pohodě, ale já mám furt pocit že je to suchý :grinning: ale jakmile jí dám lžičku jogurtu, dávám jí kousek toasťáku a pak jigurt s přesnídávkou, tak se na chleba vyprdne a chce jen jogiurt :grinning:
18. únor 2010 v 18:15  • Odpověz
Miso,pekny, je sikulka -))

Hele - na tech fotkach pusobi desne velikej, to je optickej klam, nebo ne??
18. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.