• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky po IVF v září 2008

(Zamčená)
19. dubna 2011 
Lauro, no v 7 měsících měl asi 74 cm, teď jsme ho neměřili, je trochu delší.
18. únor 2010 v 18:49  • Odpověz
Bré ranko,
teda Alex je ale šikovnej kluk. Za chvíli bude běhat jak čečetka. :dizzy_face:
19. únor 2010 v 05:50  • Odpověz
Ahoj.
No běhat může, ale dřív aby nevstával :grinning:
19. únor 2010 v 06:06  • Odpověz
Chce koukat na hokej, víš? :grinning: Luky v noci zase hejkal, nevím co ho to bralo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 v 06:23  • Odpověz
Hokej nebude, půjdem spát.

Jsem se otočila a stál u konferenčního stolku, stihla jsem doběhnout akorát, už se řítil k zemi. Tohle období asi nepřežije.
19. únor 2010 v 06:38  • Odpověz
Míšo neboj, přežije. . . Každé dítě to přežije. :wink:
19. únor 2010 v 06:38  • Odpověz
autor
dobré ranko :slight_smile:
venku máme 4 stupně :dizzy_face: takže parááda :dizzy_face:
dnes máme plavčo, tak se těšíme :slight_smile:
holky jsou hodný, spaly skoro do půl osmý :sweat_smile:
jinak jim taky moc chutná chlebík s lučinou :grinning: :grinning: dávám jako odpolední sváču...
a dost si oblíbily bramborovou kaši se sunarem :slight_smile:
v poslední době nemám tolik času, musím je furt hlídat,aby si neublížily...
nelinka se začala pouštět a malý vzdálenosti se rozhodne přeběhnout bez držení - myslím tím pár cm... prostě se pustí a udělá krok aby se chytla něčeho jiného...takže už mockrát spadla, koza jedna moje malá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a eliška má modřinku nad okem,ale ta se klepla ovladačem :grinning:
19. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
Luzz, jsou to našči urychlenci.

Alex měl prvně kiwi, smíchané s banánem. On musí mít na sváču dva banány, nebo banán a něco k němu. Tak jsem mu tam rozmačkala kiwi, když mám tu rýmu, tak aby měl hodně vitamínů a šmakovalo mu to. Ono to kiwi bylo už pěkně zralé a sladké, byla jsem celá opatlaná. :grinning:
19. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
autor
míšo
holkám taky jen banán nestačí, takže jim k tomu rozdrobím sunarka piškoty, nebo strouhnu kousek jablka...
jinak kromě lučiny dělám i mrkvovou pomazánku a ta jim taky jede :wink:
objednala jsem jim nějaký gumový knížky a jednu látkovou... holky se daly na čtení :grinning: :grinning: bane :grinning: spíš je baví,když to otáčím já a popisuju obrázky... tak doufám,že jim to vydrží a nebudou jako domča...ten čte leda návod k PC hře... :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
No já na ty sušenky nejsem :grinning: Ani to doma nemáme, krom jednoho balíčku těch pohankových křupek, který dostává pes za odměnu :grinning:
19. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
My máme gumový knížky 3 :grinning:
A pak ségra přivezla takový ty klasika leporela po dětech, tak Alexkovi večer vždycky čtu, pokud tedy neusne u jídla. Jasný, že tomu nerozumí, ale poslouchá můj hlas a uklidní se.
19. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
autor
holky
spěj vaši prckové pořád bez polštáře???
19. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
Luzz, máme takovej úplně placatej.
19. únor 2010 v 11:28  • Odpověz
jj, mates bez postare
19. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
Luky spí taky bez polštáře, neumím si představit jeho aby spal na polštáři, čumákem zabořeným v něm. :sweat_smile:
19. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
ahojte,

luzzi hoď recept na mrkvovou pomazánku prosím :slight_smile:
stela spí od narození s tím placatým polštářkem.. a má na tom plínu, když ublinkne nebo slintá :slight_smile:

já teda včera zkoušela dát S. kousky banánu a tím třetím se málem udusila, pak se poblila a bylo.. dala jsme to teda na odpo svačinu, protože mám strach že jí MM nemůže stačit.. max na napití.. ale už je docela děsná :grinning: jak uvidí jídlo už s ežene.. kde jsou ty doby, kdy jsem mohla sedět u ní a talíř s jídlem mít na zemi :grinning:
jinak já furt tápu co se týče velikostí porcí, včera se asi trochu přejedla, ale kupovidu sala až do 5:45 a to stačil jen dudlík a pak až kojení po 7h.. :sweat_smile: tak nevím jestli jí fakt nedávám málo.
19. únor 2010 v 15:19  • Odpověz
Kay, já myslím, že by Ti Stelinka dala dost najevo, že má málo. . . :wink:
19. únor 2010 v 17:40  • Odpověz
mel, no ona vždycky pak řve když jako už dojíme... ale za chvíli přestane :sweat_smile: dneska třeba odpo svačina spíš neproběhla, já ji prostě přes den už nenakojím.. pořád s tím bojuju že bych chtěla tu odpolední svačinu vydržet ještě s MM, ale ona prostě vůbec nesaje, neteče to hned, tak prostě párkrát cucne a pak sebou mrská a kouká všude kolem a vlastně ji nutím násilím a někdy pak začne brečet, no děs.. :frowning2: mám strach že má málo tekutin, ale nechci to ještě vzdát, ikdyž by bylo asi jednodušší jí dát UM.. jo a švagrovka mi teď říkala, že dělá večer kaši z 240ml vody :rolling_eyes: :astonished: a že eště pak malej někdy řve že je konec..

meli Ty už moc na tu druhou diskuzi nechodíš co?

jo a dneska druhý den jsem měla tu čest vyzkoušet ten menstruační kalíšek a dojmy jsou zatím teda rozporuplné :unamused: za prvé mě to nandávání trochu bolí, za druhé stejně trochu "špiním" takže musím mít slipovku a za třetí už vím, že si ho nesmím měnit ve sprše, bo pak to nefunguje vůbec :rolling_eyes:
19. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
kay, no já na noc dávám UM, kaši nee. Luky jak je večer už unavený, tak by kaše byla všude jenom né v něm. Um dělám z 210ml a začala jsem s tím teprve asi před měsícem. Do té doby měl 180ml.
Na tvůj dotaz máš odpověď v IP. :wink:
19. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
Já dělám UM taky z 210ml vody a dělám to tak od toho 5 měsíce. Ale teď v zubním období v noci ještě kojím, takže se domlaskne MM.
Kaši dělám někdy na oběd a nebo odpo svačinku a tam to naleju od oka a zahustím taky od oka, když použiju tu instantní, jinak domácí dělám, jak se mi smekne ruka a když to nesní, tak to dojedu já :grinning: Ale už poznám, kolik ho asi zasytí a tolik mu nandám na mističku.

Kay, zkus jinej sklad toho kalíšku, zkus jinou polohu při zavádění, zkus ho tam víc zasunout, míň zasunout a zkus třeba ho před zasunutím propláchnout v horké vodě, on pak změkne a líp se usadí, aspoň já mám tu zkušenost.
Jinak teď po porodu musím první dva dny mít taky slipovku, ale i tak je to pohoda. Někdy ji mám zbytečně, někdy je trochu potřeba.
19. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz
autor
kay
vařená mrkvička, jogurt, žloutek... jednoduchá rychlovka :wink: holky to žerou :grinning:

dnes na plavání byl fotograf... fotil a natáčel... holky udělaly ponor spolu, vedle sebe, tak jsem zvědavá :sweat_smile:
19. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz
luzzi, díky určo zkusím, ty máš samý dobrý recepty :slight_smile: a zkoušelas tu koprovku už? ta pomazánka by chutnala i mě :grinning: na fotky jsme zvědavá.. teda holky jsou fakt šikovný, když už se takhle potápí.

míšo, díky za tipy, teplou vodou omývám vždy, bo zatím tomu moc nevěřím a zavádím a vyndávám na bidetu.. ty sklady ještě projedu, zapamatovala jsem si jen ten co ho přeložíš uprostřed a on ajk se pak rozvine, tak to zabolí a chvíli to ještě cítím.. je možné že tEď mám i silnější MS po dvou měsících tak uvidíme. Ustřihla jsem si ten čaplík na konci bo ten mi teda vadil a bolelo mě to, ale zasouvám to co nejvíc můžu, tak zkusím možná míň..
19. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz
Jestli to cítí po zavinutí, tak bych spíš řekla, že je potřeba to šoupnout hloubš. Tyčku jsem ustřihla ihned, nemohla jsem s ní fungovat.
A taky to možná bude chtít trochu jiný úhel, možná mu vadí čípek, musí se to jakoby "nasadit" na čípek :grinning:

To jsou popisy.
19. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
Bré ranko,
to jsou tady teda popisy. . . :grinning:
20. únor 2010 v 06:32  • Odpověz
dobré ránko :grinning:

sorry za popisy :grinning:
20. únor 2010 v 07:57  • Odpověz
Ahoj.
Noc děsná, Alexek to dostal ode mě, tak nemohl spát, furt pčíkal, kašlal, 2x jsme odsávali, sousedi nás musí mít rádi :grinning: Tak je docela protivnej, já nevyspalá, spal u mě v posteli, furt se po mně plazil, takže super :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ráno jsem mu dala Sinecod, má ty hleny i v krku, tak snad mu to rozpustí.

Jinak máme další "poprvé" - poprvé udělal do nočníku bobek, on tam normálně jen čůra, ale dneska to bylo ho*no, že jsme na něj byli patřičně hrdí a jásali jsem tu s manžou jakoby udělal státnice :grinning:
20. únor 2010 v 08:08  • Odpověz
Míšo, no Alex je šikulka. P. dneska dostal za úkol koupit nočník, protože mám jen ten čínskej a nad tím se mi už hrózně blbě drží a hlavně už má taky o dost větší zadek. :grinning:
No já si odsávačku včera rozbila, takže musíme koupit novou. :angry:
20. únor 2010 v 08:10  • Odpověz
By jeden neřek, jakou radost udělá ho*no :grinning:
20. únor 2010 v 08:15  • Odpověz
Míšo, no mě vždycky udělá hroznou - lepší než čistit zadek a plínu. I když teď s Lukyho ukázkovýma bobkama je to opravdu - vysypat plínu a může pokračovat. :grinning: :sweat_smile:
20. únor 2010 v 08:16  • Odpověz
Tak Alex má rýmu jako trám, ale aspoň už to neteče z očiček.
Ale odsáváme skoro každou hodinu, už to nesnáší, přitom ve dvou je to rychlovka.
V lékárně mi doporučili Physiomer baby, a to je teda masakr, jak to teče ven tou druhou dírkou :confused: Snad to nějak zvládnem za víkend, protože sama Alexe nepřeperu, takhle máme co dělat dva.

Jo a máme druhej zub, druhou spodní jedničku :slight_smile: Tedy nevím, jestli nemáme něco nahoře, tam mě nepustí a já ho nechci teď ještě víc nervit, když ho furt "operujem".

No a taky jsem prodala korbu, dneska šla z domu.
20. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.