• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky po IVF v září 2008

(Zamčená)
19. dubna 2011 
kay, dobrý že ti to Stelinka rozmělní. Luky se občas snaží mělnit, ale radši se dusí, takže polyká celé kusy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
Kay, a ona má pak hlad po těch 130g?

Jinak ona to rozmělní, ono si časem zvyknou. Alex už umí docela pěkně pracovat dásničkama, ty dva pidi zuby sotva vylezlé moc nepomáhaj. Ale tak týden jsem se nervila, že se zadusí :grinning: Teď už žvejká pěkně.

Mel, jestli on se Luky nebojí, že mu to sníte.
23. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz
Míšo, no spíše jestli to není telátko, jednou mi sní banán v pohodě a podruhé polyká kusy a dusí se. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz
23. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
miso, krasny :dizzy_face: :dizzy_face:
23. únor 2010 ve 22:20  • Odpověz
koukam, ze alexek taky miluje vysavac. u nas je to velka laska - mates a vysavac - nekdy ho kvuli nemu uz ani neuklizim :grinning:
23. únor 2010 ve 22:21  • Odpověz
míšo, no třeba ten chleba na svačinu žvejká už pěkně, ale není na to zvyklá v jídle.. jako na lžičce, to plive a dáví se..
no myslím, že 130g na oběd je málo ne? normálně sní 200g kaše.. :sweat_smile:

mel, no ona se taky dusí, dneska jsem zkusila dát kousek jabka aby si žmoulala a ona to rozzmačkala na menší kusy, ale začla se jima dusit.. teda jako zatím to vždycky zvládla sama vykašlat nebo vydávit, ale moje nervy..
23. únor 2010 ve 22:22  • Odpověz
tak jsem nedobrovolně vstávala na hokej :frowning2: Stela má horečku, snad budou moje odhady ze včerejška správné a je to jen od zubů... :confused: před chvílí jsme jí dala paralenový čípek a počkám tak 20 min jestli jí zabere, a za hodinku asi bude kojení, takže asi fakt mrknu na ten hokej.. :sweat_smile:
24. únor 2010 ve 03:58  • Odpověz
Bré ranko,
Míšo hezké. . . Koukám, že při focení byl karambol. :sweat_smile:
24. únor 2010 v 06:33  • Odpověz
Ahoj všem.

Kay, no na Alexe je 130g málo, tak se ptám jak je na tom Stela. Tak už je zub? :slight_smile:

Mel, on se válí furt někde :grinning: Tohle byl jeden z mírných pádů.
24. únor 2010 v 08:12  • Odpověz
autor
dobré ranko :slight_smile:
k těm porcím... holky snědí k s nídani : jogurt hollandia 200g plus přesnídávka 200g... maj to obě půl napůl a každá v tom má rozdrcený 3 sunarka piškoty... pro nelu porce akorát, eliška se dožaduje ještě, takže jí dám rychle napít,aby byl klid...
k těm kouskům... k tomu aby děti začaly s kousky nepotřebují zuby...kousky rozmnělňují jazykem o horní patro..byla jsem svědkem při praxi v jeslích,že dítě,který mělo pusu plnou zubů, nedokázalo pozřít víc než řídkou jemnou kaši a oproti tomu bezzubé dítě baštilo kousky masíčka a měkké zeleninky naprosto bez problémů...
mě se holky taky občas dáví, nebo zaslzej oči,když jim něco uvízne :grinning: ale patří to k učení na pevnou stravu...
jinak jablíčko není na učení nejvhodnější..ono se při zaskočení nerozmáčí..nejlepší je banán nebo hruška...ta je měkkčí :wink:
jo a nela má na hrudníčku takovou hrubou krupičku...snažím se to furt něčím mazat...ale efekt nic moc...má to už asi měsíc...nevíte čím to mám zkusit mazat?? :unamused: po namazání se to zjemní a není to ani vidět...ale během dne to zase zhrubne :angry:
jinak severní čechy hlásí 5 stupňů po ránu... to je paráda :sweat_smile:
24. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
Luzz, no jak říkám, Luky je prostě hltoun, někdy v pohodě rozmělní - vypadá u toho hrozně důležitě jak špulí pusu, a jindy čekám zda začne dejchat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
Luzz, nám pomohl Atoderm od Biodermy. Teď už doma nic jiného nemáme ani pro nás.
24. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
http://www.lekarna.cz/bioderma-atoderm-creme-500ml/#utm_source=zbozi.cz

Jako je to pálka, ale kupovala jsem před vánoci, matláme se všichni a máme ještě půlku lahve, ono je to velké.
24. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
My máme +7.
24. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
míšo, koukala jsem ale po zubech ani památka, ani nic nateklýho, tak nevím, ráno má zase horečku 38, 2 po odečtu, počkám do zítra a když se o nezlepší a neobjeví zub, tak pojedem k doktorce..

luzzi a to mají holky na svačinu? :astonished: banánem se mi právě taky dusila..

nic musím za stelou, dneska asi moc nebudu..
24. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
autor
teda míšo, to je fakt cena :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale já už zkoušela mastí, že ta částka za ně určitě přesáhla tuhle :sweat_smile:

kay
noo, to sežerou dopoledne (už před 9 hod)... to jim vydrží do oběda... připadá mi,že ráno maj hroznej hlad,tak je nakojím (v 7h),ale vypadá to,že po hodině a půl na mě pořvávaj mňam mňam... :unamused: tak nevím,jestli to MM je ráno uspokojuje :unamused:
když se občas dáví,tak se nelekej,ono to jinak nejde...za pár dní to bude umět rozmnělnit,že budeš překvapená :wink: :slight_smile:
eliška teda první zub taky prohorečkovala a navíc strašně průjmovala... trvalo to skoro 3 dny... ale vůbec nebrečela... to nelča neměla horečku ani průjem,ale byla strašně protivná a furt bulela...
24. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
Kay, snad bude brzy lépe. :wink: U Lukyho se zuby projevovali třemi ruznými způsoby. . .
Luky je už druhej den taky protivnej a furt pořvává. . . Že by zuby. . . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
Luzz, ono to vlastně nevychází ani na 100 Kč za 100 ml, což je obvyklá velikost mastiček.
24. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
ahojte,

tak hlásím, že odpolední horečka 39,3 po odečtu sražena díky sirupkům a zábalu na 37,6, takže snad už to bude dobré.. Myslím, že to budou horní zoubky.. Stleinka se asi taky neřídí klasikou, že první mají rlst ty spodní :sweat_smile: uvidíme zítra. Denska celý den pospávala a vzhůru byla max 3 hodiny dokupy..

mel jak se zuby projevovaly u Lukyho? kromě toho že je protivnej :slight_smile: to byla Stela ty první dva dny..
24. únor 2010 v 18:59  • Odpověz
Kay, jak jsem zjistila, tak ono růst těch horních zubů jako první není zase taková výjimka. Tak hlavně, aby to už bylo venku. Ještě by to mohla být šestá nemoc, tam jsou tři dny horečky bez ničeho a pak se dítě osype a je pokoj.
24. únor 2010 v 19:03  • Odpověz
Kay, vlastně jenom špatnýma nocema. Tuším, že spodní byly i s trochou řídka v plíně. . . Horní jednička s hroznýma nočníma výřvama. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Míšo, přišly ti už taky vstupenky na For Kids?
24. únor 2010 v 19:08  • Odpověz
Mel, jj, dneska.
24. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
míšo, jj taky jsme si ještě říkala, že 6. nemoc, al edivný je že jsme nikde nebyly mezi lidma, akorát tu byla kamarádka s mimčem, ale to je zdravé..

mel, hm, tak noci docela ok, ale ty dny :grinning:

no snad se to rozhodne co nejdřív..
24. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
Tak jsme dneska měli cestovatelský den.
V 11 jsme měli rehábku, fyzioterapeutka nebyla moc nadšená, že Alex už stojí, ale určo to byl slabý odvar toho, co přijde v pátek od rehabdr. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pak jsme jeli do děstkého ráje, omrknout golfky, pak do IKEA pro chránič na postýlku proti okusování :grinning: Tam jsme si dali oběd, potvrdila jsem si, že jsem učinila správné rozhodnutí stran jídelní židličky, protože na té normální by Alex nemohl existovat, je na ní moc živej, furt na ní visel a kejval se v tom, zlatý chicco. Byla jsem docela na prášky, než se mi ho tam podařilo nakrmit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2010 v 19:46  • Odpověz
mz mame normalni zidlicku a muzu potvrdit, ze nekdy ho na tom proste nakrmit nejde, lovim tu jeho hlavu vsude mozne, jak sebou komiha
24. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
Bré ranko,
Míšo super výlet, co takhle příště nahlásit a třeba se jako stavit na návštěvě? :wink: A řekla ty fyzioterapeutka co máš jako dělat? Přivázat ho?
25. únor 2010 v 06:39  • Odpověz
Ahoj.
Mel, to bylo takové okamžité hnutí mysli, protože Alexkovi se zrovna včera v autě líbilo :grinning:

To neřekla, jen že mohl ještě dva měsíce počkat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 v 07:19  • Odpověz
Tak to Alexovi vysvětli.
Teď jsem prošla vysokou školou - přijít na to, jak se dávají kšíry v golfkách, mě docela zaměstnalo.
25. únor 2010 v 07:49  • Odpověz
Tam máš pětibodové ne?
25. únor 2010 v 07:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.