• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky po IVF v září 2008

(Zamčená)
19. dubna 2011 
autor
melí
ty kšíry jsou zvlášť, nebo součástí golfek?
25. únor 2010 v 07:51  • Odpověz
Míšo jj, ale předtím jsem je nezapínala, protože byl ve fusaku, ale dneska ho dám už jen do deky, takže je zapnout musím.
25. únor 2010 v 07:52  • Odpověz
Luzz, součást golfek. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 v 07:52  • Odpověz
No to je jako máme na jídelní židličce, v kočáře je máme taky. Muž by je i zapnul, ale rozepnout je bylo pro něj dost náročný :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 07:54  • Odpověz
autor
já mám teda tyhle a kšíry jsou jednoduchý...
http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=363846
Tak rozepnutí jsem zvládla na první pokus. :grinning:
Luzz, jo ty máme taky, protože golfky máme chicco.
25. únor 2010 v 07:55  • Odpověz
autor
taky dávám jen deku a na ní nánožník... holky maj kombinézu,takže v pohodě...
25. únor 2010 v 07:55  • Odpověz
autor
melí
fakt?? :sweat_smile:
25. únor 2010 v 07:56  • Odpověz
Luky kombinézu mít nebude, ale jen mikču a bundičku. Na fusak mi přijde teplo a tuhle už v něm byl nechutně spocenej.
Jo a v noci se Lukymu podařilo odplazit cca 5 cm. . . :grinning:
Teď si rozbijí hlavu na přechodu mezi obývákem a kuchyní. :dizzy_face:
25. únor 2010 v 07:56  • Odpověz
25. únor 2010 v 07:58  • Odpověz
Jdu nás oblíkat a razíme na kontrolu, tak držte palce. Zatím pá pá
25. únor 2010 v 07:59  • Odpověz
Luzz, ty je máš z toho shopu, co si dávala odkaz?
25. únor 2010 v 08:02  • Odpověz
Mel, no vidíš, každej centimetr dobrej a držím palce.
25. únor 2010 v 08:02  • Odpověz
Myslíte, že je nutný, aby bylo na golfkách polohování, když Alex sedí? Chtěla bych je jen do auta a chtěla bych co nejmenší, jenže to jsou Quinny Zapp a ty nemaj polohování. Chci to jen do nákupáku a nebo když jdu od auta k dr. nebo na úřad, abych nemusela Alexe vláčet v náručí. A tahat furt sporťák se mi nechce, je sice skladnej, ale musím ho rozložit na podvozek a nástavbu, aby se pěkně vlůezl do kufru. A ten Zapp je fakt pidi, když jedem na nákup, tak jako mít sporťák v kufru je na nic, protože není kam dát nákup. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=668930
25. únor 2010 v 08:06  • Odpověz
Míšo, pokud ho budeš mít jen na takové krátké trasy tak myslím, že stačí bez polohování. Polohování je hlavně spíše když to máš jako já i na procházky a dítě si chce zdřímnout, tak aby se mu spalo pohodlně.
25. únor 2010 v 08:08  • Odpověz
autor
míšo
když mě holky vytuhnou i když jdu jen pro pečivo, takže jsem ráda, že je můžu položit...
ne ne, z tohodle shopu ne, jsou koupený v obchodě s kočárky, objednali mi je, takže nevím odkud... a měli jsme 1000 kč slevu...
25. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
No Alex usdne v autosedačce, ale jak ho přendám, tak se vzbudí a pak bude čučet po okolí. To mi dělá i v nosítku, když ho tam strčím z autosedačky. Takže toho se tak nějak nebojím. On po probuzení prostě neusíná. :grinning: Na to je moc akční.
Polohovací golfky jsou velký krávy a zaberou půl kufru a stejně nejdou do úplnýho lehu, jako mi jde sporťák.
25. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
autor
ty naše golfky by se vešly i do miniautíčka :sweat_smile: :sweat_smile: vejdou se i na sedačku,natož do kufru... když jdu k našim, zklapnu je a vynesu v jedný ruce do 4. patra :wink: maj držák ze strany...je to fakt maximálně skladný...
jinak jezdím sharanem, tak tam se nám vešel i hartan :grinning:
25. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
Luzz, ojno se to vejde, ale zabere to moc místa.
25. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
autor
míšo
ale tobě se v tom případě vyplatí asi ty nepolohovací... vypadá bytelně a přitom lehoučkej a malej... kterou sis vybrala barvu?
25. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
Já bych je asi kupovala z MMB. Nechce se mi dávat plná cena.
Ještě fakt nevím, no. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
autor
a na MMB se dají sehnat?? tak to by bylo dobrý...
25. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
No jenže na MMB jsou pořád za víc než nové chicco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jedem do poradny.
25. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
Tak jsme doma. 1.4. jdeme na neurologii. Jinak Luky má v nohách sílu jak bejk, ale ručičky si prostě šetří a má je šíleně slabé. Takže cvičit, cvičit, cvičit. Psychicky se jeví v pořádku, ale potvrzený to budeme mít snad toho 1.4. Krásně se tam držel na čtyřech. :grinning: Jinak jdeme na neurologii do Thomayerovky.
25. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz
Mel, Alex měl taky slabší ruce, ale jak se začal plazit, tak se to radikálně zlepšilo.

My byli v poradně, byla tam maminka s holkou, sice holka dorbnější než Alex, ale velikostně skoro tak, rodiče žádná tintítka, tak se ptám kolik holčičce je a prej, že 10 měsíců, no Alex byl ještě trochu větší :grinning: V ordinaci jsme ho nemohli poskládat na tu váhu, protože přečuhoval, tak váha byla stanovena na 9150g po odečtu pleny, co měl pod sebou.
Na dovednosti jen dr. konstatovala, že je nějakej moc napřed. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
Ahoj holky, byly jsme venku s kočárem - tam je tak nááádherně!!

Já zatím golfky nezvažuju, i když by to bylo taky jednodušší, když všude jezdím autem. Ale zatím mi to nevadí, tahat kočár do auta a zpět. Ale uvidíme na jaře :wink:

Jmis - nebo zkus aukro nebo sbazar. Tam se dá taky dobře nakupovat.
25. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
No mně neva ten kočár tahat, ale když jedem na nákup, tak tam taky potřebuju dát nákup :grinning: Fabka není bohužel nafukovací.
25. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz
Grej, já golfky taky nezvažovala do té doby než jsem začala jezdit přes celou Prahu na rehabky a potřebovala jsem lehčí kočár do MHD.
Nádherně venku je, Luky teď místo oběda chrní a pak půjde s mojí mamkou ještě jednou ven, zatím co já půjdu na AJ.
25. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz
ahojte, tak Stelinka zase na chvíi usla..

u nsá nic nového, má furt horečky, po čípku teda lepší, sirup byl naprd.. ale je veselejší, tak snad to bude brzo ok.. Ty zuby mi přijdou že tam má jakoby takové dvě bouličky a má to červenější, měla to vždycky bledé, ale co já vím, jestli si to nenamlouvám a není to třeba z horečky.. :sweat_smile:

holky golfky bych taky ráda, ale Stela ještě nesedí, tak to nechci hrotit, ale určo ci dám pak na jaro poradit, protože do auta i naprocházky a vůbec jsou symozřejmě ideální varinta.. ještě v kombinaci s šátkem nebo manducou.. o té uvažuju taky :slight_smile: léto s eblíží :grinning: už to cítím v kostech. škoda, že e udělalo krásně a my nemůžee ven, to je pech po takové době tak nádherné teploučko..
25. únor 2010 v 15:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.