• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky po IVF v září 2008

(Zamčená)
19. dubna 2011 
autor
tak holky už chrní... a za chvíli přijede jirka...
dnes byl krásnej den :slight_smile: :dizzy_face: škoda kay, že stelinka stůně :unamused: teď,když je tak pěkný počasí... ale zítra už jí bude určitě dobře :wink:
25. únor 2010 v 19:53  • Odpověz
luzzi díky, no kolikrát já už jí za ty dva dny říkala, že teď už to bude dobrý :cry: já kdž si vzpomenu jak mi je při 39st horečce a že ona to má teď taky :frowning2:
25. únor 2010 v 19:57  • Odpověz
ka,y nezajdes s ni radej zitra pred vikendem k doktorovi? pokud ji to neklesne?
25. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz
lauro, jj jsem domluvená s doktorkou, že kdyby byla noc blbá a měla pořád horečku, tak zítrak ní zajdeme..
to víš že bych byla klidnější..
25. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz
muaím zKLWPt, dala jsm jí večer šípek měla zase 38,5 a spinká úplně v klidu, ale jak přestane účinkovat, tak nevím.. kéž by to opadlo samo no..
25. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz
Bré ranko,
no mě Luky v noci 3x hvízdal na lesy, v jednu pak pásl koníčky - přestěhovala jsem ho na to konto z mý postele do jeho a teď ještě chrní, tak nevím. Kdyby zuby. Tak od dvou hodin bude zase hvízdat, ale od té doby naprostej klid. :confused:
Dneska máme rehabku a pak pojedeme za tátou do práce. :sweat_smile: :dizzy_face:
26. únor 2010 v 06:35  • Odpověz
Ahoj.
My dneska máme taky rehábku, ale doktorku.
Mel, to si tedy cestovatelka, to není zrovna na trati Budějárna - Skalka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

U nás jsou noci děsný, Alex v postýlce při převracení končí pokaždý na 4 a pak ho něco donutí si stoupnout a bulí, pak nemůže zabrat, takže většinou mi kolem druhé ráno dojde trpělivost, protože se taky potřebuju vyspat a končí u mě v posteli, tam se aspoň nezvedne, ale mlátí kolem sebe rukama. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2010 v 08:21  • Odpověz
Míšo, no cestování bylo dneska takové jednoduché. . . :grinning: Letňany - Pankrác - Skalka - Vysočanská (Fénix)- OC Letňany - Letňany. Sháním jaksi plovací kruh - bez šance. . .
Jinak cvíčo Lukyho totálně odrovnalo, půl hodiny se snažili přijít, jak Lukyho mám chytit aby správně točil tu ručičku co si otáčí do pařátu. Byl tak hotovej, že v 10,20 vytuhl v kočáře, nevadila mu zastávka s babí v kavárně, normálka spal na zádech a vzbudil se až ve 12 hodin, respektive jsem ho vzbudila, abych ho přebalila, dala sváču a vyrazili jsme z Pankráce na Skalku.
26. únor 2010 v 17:20  • Odpověz
Jakej plovací kruh? Tedy jak velkej?
26. únor 2010 v 17:58  • Odpověz
Průměr 70cm? To je nějaký velký ne?
26. únor 2010 v 18:08  • Odpověz
No je, ale je to takový s těma dírama na nožičky. Ještě jsem mu objednala s krtečkem, ale ten je bez opěradla. A hlavně si ho do toho můžu položit třeba i ve sprchách při mytí.
26. únor 2010 v 18:09  • Odpověz
Jsem myslela, že Ti pomůžu, mám tu nepoužitej 50cm, co jsem si koupila do porodnice, kdyby náhodou a pak jsem ho nepoužila.
26. únor 2010 v 18:09  • Odpověz
No já chci ten s dírama na nožičky. . . Aby se mi to dítě neutopilo, klasický ještě jakžtakž k sehnání je. . .
26. únor 2010 v 18:13  • Odpověz
26. únor 2010 v 18:25  • Odpověz
ahojte, za chvilku jdu na narozky, Stela odpo zase horečka teď večer jen teplotka 37,4, tak snad už ro bude jen klesat.. s doky jsem se domluvila že tam chodit nebudeme, aby ještě něco nechytla, a snad to přejde no.. a snad se z toho vyklubou ty zuby.. :rolling_eyes:

mel, míšo a jak jste dopadli na rehabkách? nebo jsme blbě četla? :sweat_smile:
26. únor 2010 v 19:23  • Odpověz
kay, no Luky dopadl viz výše. . . Prostě cvičení, cvičení, cvičení a velkej řev a boj.
26. únor 2010 v 19:29  • Odpověz
Kay, tak 37,4 to nic není, ono dětem rychle teplota vyletí.

No a my na rehábce - dr. se líbilo, jak sedí, jak si sedá, že leze jak má, nějaký zkřížený vzorec či co, prostě střídat ruce a nohy a žádnej Meresjev. To že stojí se jí už moc nelíbilo, takže klasika - nepodporovat ho v tom, což je lehce neproveditelné.
Na cvíču se mám domluvit s fyzioterapeutkou, ona si myslí, že už není potřeba, tak jestli nemá jen fyzio nějaký záměr, což si myslím, že nemá, tak snad.... kontrolu máme zase za dva měsíce. Stále má trochu asymetrii šíje, což by se mělo srovnat časem, jak bude víc lézt a pak chodit, no a rozestup břišních svalů, ale s tím se prý nic moc dělat nedá.
26. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
Bré ranko,
Kay, tak doufám, že už má Stelinka klid od teplot.
Míšo, nepodporovat? Super, takže vystěhuj nábytek. :grinning:
27. únor 2010 v 06:35  • Odpověz
Ahoj.
Mel, no nějak to neřeším, spíš se tomu směju.
Ale dneska si jedu pro ohrádku, koupila jsem ji na MMB. Takže tím to spíš podpořím. Ale vzhledem k tomu, že jsem tu celé dny sama, manžel občas stihne koupání, tak jsem rezignovala a zkusím to s ohradou na pár měsíců. já si taky někdy potřebuju dojít na záchod nebo něco udělat v kuchyni, v klidu se najíst apod. No a to s Alexem na volné noze fakt není možný. Navíc mučí psici a tak je tu nemůžu nechat samotné, taky jí někdy může dojít trpělivost. Tož tak. Bude mít velkou pro dvojčata, tak snad trochu prostoru bude, akorát v obýváku se asi nehnem :grinning:
27. únor 2010 v 08:20  • Odpověz
Míšo, máš recht. . . . Nemůžeš ho přeci svázat jak balík aby zůstal na místě. Ke všemu Alex koumák by možná i přišel na to jak se rozvázat. :grinning:
27. únor 2010 v 08:26  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:

tak Stela teda klid nemá, nad ránem zase 38, 2, ale už to není tak hrozné, myslím, že už to bude fakt jen lepší a lepší. jen doufám, že jsem něco nezanedbala, protože zuby stále nikde.. :sweat_smile:

mel, jj blbě jsme četla. Moc si nedovedu pařátek představit, ale věřím, že to rozcvičíte.. Luky už ted amá určitě sílu velikánskou, takže to máš asi dost náročné..

míšo, taky přemýšlím o ohrádece, ale ne takové té klasické, ale rozdělávací, aby mohla být otevřená, když nebude potřeba a Stela si tam mohla chodit hrát když bude chtít.. Taky jsem přemýšlela, jestli třeba není chyba, že mám u nás tolik volného prostoru a že se Stela nemá za co chytat.. ale zase jsem někde četla že by právě dítě mělo mít co nejvíc volného prostoru.. usím se zeptat rehábky :slight_smile:

jo a Stelinka asi 3 dny dělá pusou kapříka a vydává do toho zvuki něco jako abababa.. ale jen občas :slight_smile:
27. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
Kay super, Stelinka dělá ababa a Luky hu hu. . . Zajímavé, vláček se neučí říkat. :grinning:
27. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
mel :grinning: :grinning:
27. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
Ahoj všem,

tak jak je Stelince?

Naše malá vycejtila asi že jsme doma sami a prudí :unamused: Leží v postýlce a pořád vyplyvává dudana a rozčiluje se.Asi nemůže zabrat,pak ji nemůžu vzbudit na jídlo a když se vzbudí sama tak ječí jak tygr a hrozně hltá :angry: Ve čtvrtek vnoci mi u kojení usnula,špatně polkla a začala se mi dusit,myslela jsem že se už nenadechne.Když máme tatínka doma tak takový věci nedělá!! :angry:
27. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
imisko to je možné, že to cejtí, možná i z Tebe, že jsi z toho nervoznější.. :slight_smile: a nebo možná i spurtík?
děkuju, Stelinka nad ránem zae 38,2, ale teď přes den myslím že dobrý.. jen nějak málo jí, ale možná s emi to zdá, protože jsme začla dávat na svačinu k jogurt ještě kousek rohlídku a možná ji to zasytí víc a na oběd sní už jen něco kolem 100g.. uvidíme.. :slight_smile:
27. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz
Kay, no dokud Stela nepoleze, tak stavění nepotřebuje a volný prostor jí nevadí.
Dokud se Alex nezačal stavět, tak jsem to neřešila, ale jak jsem psala, nemůžu mu být celý den za zadkem a tak ho prostě strčím do ohrady na nějakou dobu.
27. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
jmis, jj, já myslím, že ohrádka je docela bezpečné míto pro děti, když v ní nejsou třeba hodinu.. když člověk potřebuje na záchod nebo vyběhnout pověsit prádlo do patra tak proč ne.. já o ní přemýšlím taky ale budu to řešit až bude Stelinka větší ďábel.. :slight_smile:

jinak Stelouch, zatím bez vyšší teploty, ale ještě se bojím ven, někde jsem četla že dva dny po horečce nesmí dítě ven, a s teplotou prý vůbec.. a je tam tak nádherně.. :frowning2: možná bych jí zítra vzala aspoň na zahradu jen tak na pát minut.. :confused:
27. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
Jo a taky jsme objednali autosedačku, vybrali a nakonec vzali úplně jinou než jsem si myslela, že vezme :grinning:
Nakonec vyhrála tato:
http://www.autosedacky-romer.cz/autosedacka-romer-king-plus-trendline-2010-_autosedacky_romer__-456.html

Akorát tedy v jiném shopu.
27. únor 2010 v 19:18  • Odpověz
27. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.