• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky po IVF v září 2008

(Zamčená)
19. dubna 2011 
Alexovo lejno jest slavne, obdivovat ho muze cely siry virtualni svet :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz
No muž je na něj řádně hrdý a tak nedal pokoj, dokud jsem nezdokumentovala :grinning:
27. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz
Bré ranko,
Míšo no teda Alex je šikulka, tak malej a tak velký. . . . :grinning:
28. únor 2010 v 06:41  • Odpověz
Ahoj
No nemá se za co stydět :grinning:

Teď tu huláká v židličce, bo je po snídani a kdybych ho dala do prostoru, tak se zblindí. Dochází nám UM, tak snad zkusím koupit to proti ublinkávání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2010 v 07:15  • Odpověz
autor
ahoj holky,
máme doma tátu,tak moc na netu nejsem... :wink:
v pondělí máme ráno nástup na dětský chirurgii a doma snad budem ve středu...
takže dnes bude velký balení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jirka si vzal na celý týden dovolenou, takže tam bude vždycky přes den s námi...návštěvy jsou od 8 do 20 hod, takže je tam ve dvou snad zvládnem,ještě spolu večer vykoupem a pak jirka pomaže dom...trochu se bojím,jak budou reagovat na cizí prostředí, hlavně s usínáním...taky nevím, čím tam ty děti krměj,takže radši nějaký jídlo berem sebou...
tak kdybych se už neukázala,tak se tu mějte prima a myslete na nás :wink:
28. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
autor
jo a ještě něco... :sweat_smile:
šli jsme si v pátek k pediatrovi pro předoperační vyšetření a náš pediatr má pro nemoc zavřeno...
tak jsme jeli k dr. ,která ho zastupuje a ta nám řekla,že nám předop. vyš. neudělá,že ošetřuje jen akutně nemocný děti :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
tak jsem volala do špitálu,co mám jako dělat :sweat_smile:
byli tam naštěstí ochotný a řekli,že nám předoperační udělaj v nemocnici :wink:
tak jsme najeli asi 50 km zbytečně :sweat_smile:
28. únor 2010 v 09:23  • Odpověz
ahojte,

Míšo, no to bude Alex ve 2éti rád až si bude prohlížet fotky se svou přítelkyní a bude se mít čím pochlubit :grinning:

luzzi, tak se držte holky, i Jirka, věřím že to zvládnete, když tam bude takhle s váma, to spaní, uvidíte, však tam budeš s nima, spíš aby to kočičku moc nebolelo.. :frowning2: budeme na vás s trojčátkem protivkou myslet :slight_smile:

jinak Stela ráno bez teploty, ale nevím jestli to přece jen nebyla nějaká viroza, zuby nikde, jí pořád tak poloviční porce, a ráno jsme měla pocit, že jí to trochu chrčí v nose.. ale teď zase ne, tak nevím. Občas zakašle.. pokud bude celé dopo bez teploty, tak ji vezmu aspoň na zahradu na pár minut..

mel, ty testy teda fakt úlet :grinning:
28. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
Luzzi - ta to vsechno klapne!! Pak se ozvi.
28. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
tak stela víceméně bez teplot, ale pčiká a trochu kašle a v nose jí to chrčí, takže asi přece jen viroza a ne zuby.. odsávala jsme popvé vysavačem, ale nic moc jsme neodsála, kapu vincentku.. nemáte nějaké rady?
28. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz
Luzz, držím palečky ať to v pohodě zvládnete. :wink:
28. únor 2010 v 16:25  • Odpověz
autor
holky
bude se vám to zdát neuvěřitelné... (asi jako nám)...
ale Dominik se osypal a má neštovice (přesto,že je proti nim očkovaný)
takže holky nám do špitálu nevezmou... 14 až 28 dní je inkubační doba...
volala jsem do špitálu, co máme teda dělat a řekli, abychom vůbec nejezdili... dostaneme náhradní termín...
je to vůbec možný????????????? :fearful: :fearful:
28. únor 2010 v 17:30  • Odpověz
luzzi teda to je hrozný, člověk už nachystanej že? hlavně aby to holky nechytly.. to by bylo blbý.. takže za měsíc asi co? držte se.. Jirka si nechá dovču, nebo ji zruší?
28. únor 2010 v 17:32  • Odpověz
Luzz, já mám pocit, že očkování jen chrání před pravýma neštovicema, ale né před neštovicema jako takovýma. :unamused: Ale pech to teda je.
28. únor 2010 v 18:26  • Odpověz
Myslím, že je očkování i proti planým neštovicím.

Luzz, je to pech, ale holky to nejspíš chytnou a malé děti to snáší líp než puboši, tak to aspoń budou mít za sebou.
28. únor 2010 v 19:10  • Odpověz
Jo a náš rychlík už přejde z jedné strany gauče na druhou a minimálně 50% doby už nebaletí, ale jde po celých plochách nohy.
Bohužel tedy nemá pud sebezáchovy a nějak se nedokáže spokojit s tím, že se pustí jednou rukou opory a pouští se do prostoru oběma rukama, takže pokaždý hodí tlamu.

Večer se tu přetahovali s psicí o její uzel, byla to sranda, akorát když jsem vzala do ruky foťák, tak přestali a začali mi pozovat, takže nebylo zaznamenáno. Ale bylo to moc pěkný, psice byla happy, někdo si s ní hrál a přitom jí neškrtil :grinning:

Tak jdu uklidit kuchyň, bo muž vařil. Mladej už 20 minut zařezává. Konečně se vrátil k osvědčenému režimu, co měl do změny času, bohužel docela pozdě, za chvilku se zase bude čas měnit :grinning: V tomhle moc rychlej není.
28. únor 2010 v 19:23  • Odpověz
autor
melí
dominik má očkování proti planným neštovicím... je nepovinné a stojí 1500... :unamused:
28. únor 2010 ve 22:40  • Odpověz
autor
kay
jirka dovču zrušil... :unamused:
28. únor 2010 ve 22:41  • Odpověz
Bré ranko,
Luzz hm dobrý a to chci nechat naočkovat na ty planné neštovice v srpnu Lukýna. . . Má to cenu. :confused: I když třeba pak bude mít zase jen lehký průběh, když je případně chytí. . .
1. bře 2010 v 06:07  • Odpověz
Ahoj.

A proč očkovat proti planým neštovicím? Vždyť jsme je skoro všichni měli a přežili. Chápala bych to někdy v pubertě u kluků, ale takhle u mimin?
1. bře 2010 v 07:28  • Odpověz
Čéče ani nevím přesně proč - ještě to budu probírat s dr., ale normálně se na ně neočkuje až jen v případě, když je dítě nedostane do nástupu školní docházky. . .
1. bře 2010 v 07:48  • Odpověz
autor
holky
my nechali dominika očkovat až v 10 letech na doporučení pediatra... a mělo to určitě svůj smysl...takhle velký děti mají už průběh mnohem horší než ti malí...
spojila jsem se s holkama z dětského a z doktorkou z infekce a řekli mi, že kojenci mají nejmírnější průběh, že se nemusím bát... tak snad to bude ok...
jinak pokud budeš chtít mel očkovat...ted doporučují 2 očkovací látky, že jedna prý je málo... to jsem od nich slyšela ted poprvé...tak jen pro info...je to přímo od doktorky...
1. bře 2010 v 07:58  • Odpověz
No teoreticky před tou pubertou bych to ještě i pochopila.
Naštěstí moje pediatra je v zásadě proti nadstandardním očkováním, tak jsem spokojená, protože já taky :grinning: Zrovna jsem se o tom teď v poradně bavily. Když jsem se ptala na její názor. Ulehčila mi moje rozhodování, když se shodoval s mým :grinning:
1. bře 2010 v 08:08  • Odpověz
No já jsem jak proti kterým očkováním, třeba rotaviry dávat nebudu. Luky má danej prevenar a možná nechám ty neštovice, ovšem pokud budu zrovna těhu tak se odloží a pak kdo ví. . .
1. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
My máme jen povinná očko, to je zatím vlastně tubera a hexa.
Dál jsme se dohodli, že budeme brát Alexka jako průměrně zdravého jedince a ten by měl všechno zvládnout sám. Až půjde do školky, nebo pokud by byl nějak víc nemocný, tak zvážíme jiný postup.
1. bře 2010 v 09:17  • Odpověz
ahojte,

tak hlásím, že ani nevím, jestli jsme vnoci spala nebone.. Každopádně stelinka skončila u mě v posteli, Martin v obyváku na gauči. Celou noc s sebou házela a škubala, nemohla dýchat, pčiká asi tak 20 za minutu :frowning2: dneska to bude asi dost peklo.. ona je taky nevyspaná samozřejmě, ještě jí je blbě.. snad to bude"jen" ta rýma a nepřidá se nějaký kašel nebo něco. Ve čtvrtek jdeme na 10m ko k doktorce..

luzzi, tak jak je Domčovi? shodou okolností mám kamarádku, která má 3 děti - dva kluky 2 a 4 roky a teď má 3 měsíční holčičku a můžu Tě uklidnit, chytli neštovice všichni tři a miminko je prý docela v pohodě, říkala, že má asi jen 10 těch puchýřků.. hlavně ať je tobrzo za váma..

mel rotaviry s emusí očkovat do 8. měsíce.. já bych je klidně dala. a rozhodně chci dát žloutenku. ale ještěsi musím pozjišťovat co se vlastně kdy dá očkovat..

míšo, moje doky je taky proti nějaký očkováním navíc, ale něco si prostě vymluvit nenechám..
1. bře 2010 v 09:22  • Odpověz
autor
kay
domča je v poho, má pár pupenů, nic moc velkých, nemá ani teplotu... ale je bohužel infekční... :unamused:
jestli to holky chytnou,tak to aspoň budou mít za sebou... stejně s tím nic neudělám...

u nás je 7 stupňů, sluníčko, ale děsnej vítr! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 v 09:34  • Odpověz
Kay, tak já jsem ráda, že naopak nemusím nic vymlouvat doktorce.

Tady taky svítí, dáme sváču a jdem ven. Teď jsme s Alexem luxoali, jde to pomalu, protože on mi lux tlačí a tak nemůžu jet moc rychle, aby si nenatlouk kokos :grinning:
1. bře 2010 v 09:52  • Odpověz
Tak jsem zjistila, že Alex fakt sní vše.
Byla jsem v DM a koukám tam na kaše, většinou dělám domácí, ale někdy jsme dlouho venku a potřebujem rychlovku, tak mám instantní. Akorát mi dá zabrat vybrat nějakou bez cukru. No a teď máme doma obilnouBabylove a jási říkala, že tahle fakt nemá žádnou chuť. No a dneska jsem si v krámě všimla že je nemléčná :grinning: A já ji tomu chudákovi předkládám jen z vody :grinning:
1. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
luzzi já bych asi holky schválně nakazila, vím že to zní blbě, ale budou to mít za sebou a když mají miminka hladkej průběh tak to bude pro ně lepší.. a navíc byste neodložily operaci "zbytečně".. Jinak snad bude Domča brzo v pohodě, je fajn, že nemá ani teplotu, hlavně ať se neškrábe :slight_smile:

tak u nás je taky nádherně, už jsme šla pro bundu a čepku, že půjdeme aspoň na tu zahradu, ale vítr teda fučímega, my jsme ještě na kopci.. tak to bohužel nebudu riskovat, aby jí ještě nafoukalo do uší k té rýmě :frowning2:

míšo.. jo já koupila tu jáhlovou baby love a taky jsme si nevšimla že je nemléčná.. tak to vždycky zkombinuju ještě s nějakou hami mléčnou a přesnídávkou a dobrý..

holky používala jste nějaká na kašel ten stodal? tam je dávkování až od jednoho roku tuším, nebo od 3 dokonce.. :confused:
1. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.