• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky po IVF v září 2008

(Zamčená)
19. dubna 2011 
Kay, no já mu to udělám s UM, když o tom teď vím :grinning: :grinning:

Já měla na kašel pro malého Sinecod, Stodal jen pro sebe.
1. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz
No já si právě všimla té jáhlové a říkám si, že tu vezmu a pak kouknu pořádně a vidím, že je nemléčná, tak vezmu do ruky tu 3korn, co máme doma a čumím jak puk, že taky nemléčná :grinning:
1. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz
Míšo s očkováním já taky doktorce nemusím nic vymlouvat - se jí jen zeptám co se dá v tomhle věku očkovat a oznámím ji co chci. Nic mi nevnucuje, nic mi nevymlouvá. Prostě nechává to na mém rozhodnutí. Rozhodně nechám naočkovat žloutenku a asi dřív jak do nástupu do školky, protože kdo ví co kde až bude chodit sebere a vrazí do pusy.
Normálně jsme byli venku, Luky od půl šesté spal akorád doma sotva půl hodinu a v kočáře vůbec, teď po obědě se ho snažím přemluvit, aby konečně usnul.
1. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz
míšo, tak sinecod mám, tenjsem jí dávala.. teď jsme koupila jitrocelový sirup.. tak zkusím dávat ten... ona asi spíš kašle jenom kvůi těm hlenům v krku..
tak teď šla spát po hodině a čtvrt vzhůru.. je naprosto grogy.. já teda taky, ale jdu aspoň něco poklidit.

no ty kaše jsou dost ošemetný, musí se to pořádně číst, ale nemají to moc dobře označené :rolling_eyes:
1. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz
Tak jsem to nějak prokaučovala a Alex měl na sobě látkovku zrovna v době, kdy se řádně posral. Asi mu rostou horní zuby, má tam dáseň takovou opuchlou. No a měla jsem tedy co dělat, abych v sobě udržela oběd. Musel ajsem Alexka hodit do sprchy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz
Kolik by teď měli prcci mít za den kojo nebo UM? 3x?
1. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
Míšo to nevím, Luky má UM 2x . . 1x ze 180ml a 1x z 210ml. . .
Mimochodem máme v Letňanech krásný lesopark, ale dostat se k němu nemůžeme, jaksi k němu nevede žádný slušný chodník podél silnice a ani tam není přechod. Zato z Kbel mají normální přístup mezi domky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz
Mel, no jo no, co naděláš, tak musíš hezky do Kbel a pak do lesa.
My tu máme kousek obr dětské hřiště, bohužel přístup je do něj jen z Jižního města, takže ho musím celé obejít, když tam chci vlézt, přitom by stačilo udělat k těm x vchodům ještě jeden. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz
Snažila jsem se nahrát Alexe, když pochoduje u gauče, ale pokaždý stihnu jen půlku, no aspoń něco.
http://www.youtube.com/watch?v=gAPILCeMb4I

zvuk to nemá.
1. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz
Míšo, takže autobusem do Kbel a pak se projít až k druhému konci lesoparku, pak zase zpátky a na bus? No díky za radu. Přitom by stačilo pár metrů asfaltu či chodníku a bylo by to o.k., ani by nemuseli ten přechod tvořit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdu kouknout na Alexe a pak možná schrupnu, Luky předtím ztratil v rámci usínání dudlíka, tak se tam začal přitahovat za šprušle a bimbat hlavou o spodek kolotoče. :grinning:
1. bře 2010 ve 14:14  • Odpověz
Míšo, Alex je úžasnej. Ale máš teda u něj asi pěkný mínus, že ten gauč nemá pokračování. :grinning:
1. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz
míšo, alexje fakt šikula :slight_smile: já bych raději ještě viděla pokračování s psicí :grinning:

stelinka se vzbudila v 12:10 a ve 13:30 už zase spala a spí ještě.. ááá ne, už se budí...
1. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz
Nechte si ta vaše spací děcka, to je provokace.
Alex spal teď hodinku a jen z důvodu, že jsem tam byla s ním, takže je mi teď zima a jsem jak praštěná lopatou.

By asi potřeboval gauč kolem dokola místnosti, protože zatím nepřišel na to, že se může vrátit zpátky :grinning:
1. bře 2010 v 15:46  • Odpověz
Ahoj holky,
jojo - jděte do prčic se spacíma:slight_smile: Kačka je vzhůru od půl sedmé. Ducla si 10 minut v autě cestou z plavání. Teď jsem se jí snažila uspat a ani náhodou.
Takže jak to tak vidím, začne být protivná v pět a to jí zas nebudu chtít dávat spát, protože by nespala večer. Takže budeme mít asi fajn večer.

Dneska jsme byly na náhradním plavání a teda - zaplať pámbu za naší instruktorku. S tou je sranda, je vtipná, zabavná, pořád se potápíme a tak. Tahle? Nuda, nuda, šeď, šeď. Navíc voda byla nějak teplejší, takže jsme tam usínaly. Kačka ani nebyla unavená jako obvykle, takže ani pořádně neusnula.

Koukám, že jste řešily očkování... My máme povinný a prevenar, kvůli zánětům ucha, na který manžel trpěl. JInak zatím nic nezvažuju... Popravdě, spíš bych dala na radu doktorky. Když by mi to doporučila, šla bych do toho. Nerozumím tomu a radši si nechám poradit.

Kay - chudák Stela :frowning2: Snad jí to brzy pustí...

Luzz - teda to je smůla. Mohly jste to už mít za sebou. Dcera mojí kamarádky taky chytla neštovice od svý starší ségry. A bylo jí půl roku. A pohoda.
1. bře 2010 v 16:03  • Odpověz
míšo tak zase neprovoku s chodícím alexem jo? :grinning: hele ona spí, protože je nemocná aje jí fakt blběa v noci skoro nespala..

grej viz výš :angry: co bych dala za to kdyby byla vzhůru a zdravá.. :rolling_eyes:
1. bře 2010 v 16:17  • Odpověz
No mě Luky spal jen odpoledne. A já blbec nešla s ním, jsem totálně mrtvá. Noc byla taková docela divoká, dvě předtím úžasné a ta dnešní. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 v 16:34  • Odpověz
Nebuďte smutné, Alex nespí nikdy :grinning: Ale aspoň není nemocný.
1. bře 2010 v 16:44  • Odpověz
Kay - vždyť já vím, že Stelča spí kvůli nemoci. Vždyť to byl jen takový "básnický obrat".

Mimochodem Kačka nespí doteď. Jsem zvědavá, jesli bude spát líp v noci, ale nevěřím tomu. Zas to vidím na patero vstávání...
1. bře 2010 v 18:50  • Odpověz
grej já vím, žes to nemyslela :wink: hele pro Tebe je jediná možnost, nechat ji prostě vyřvat.. :pensive:
1. bře 2010 v 19:05  • Odpověz
grej taky bych řekla, že prostě Kačenka začíná být kapánek rozmazlená a noční babouznění je zvyk a prudění Tvé osoby. :pensive:
1. bře 2010 v 19:14  • Odpověz
Když já jsem zas ráda, že jí můžu kojit aspoň v noci, když přes den nechce. Takže teĎ mi to neva. Naštěstí je to tak, že když jí dám jíst, tak hned usne. A když se vzbudí brzy po tom, tak jí dám dudel, pochovám a zase usne, takže NAŠTĚSTÍ neponocuje.

Taky jsem ráda, že mi začala pít UM (dávám Sunar) k snídani a k večeři dostává naředěnou kaši.

Pomalu se začnu dívat po botách, co bude nosit až začne chodit. Ne, že by to teda nějak hrozilo, zatím se pořád jen plazí a to jen tehdy, pokud opravdu něco hodně moc chce. JInak válí sudy nebo prostě jen sedí a hraje si.
Chci jen vědět, co jí pak budu dávat na doma, až bude pochodovat nebo se stavět...
1. bře 2010 v 19:18  • Odpověz
No taky budeme kupovat botičky, sice Luky má do chození daleko, ale nebudu ho na jaře dávat do kočáru bos. . .
1. bře 2010 v 19:19  • Odpověz
Ale kdyby se vzbudila jen dvakrát na jídlo, tak by to bylo lepší než třeba pětkrát:slight_smile:

Mel - v tom případě je rozmazlená už devět měsíců. Ne že by "začínala být" :wink: Holt některý děti spěj celou noc už od šestinedělí a některý se buděj. Už jsem se s tím smířila. Kamarádka měla holčičku, která se takhle budila do svých dvou let. Pak jako když utne začala spát celou noc.
Věřím prostě, že to je nějakým způsobem daný. I když věřím, že se to dá třeba trochu ovlivnit. Já jsem prý jako malá spala opravdu od malička celou noc bez buzení a můj brácha vstával několikrát do noci. A výchova byla stejná...
1. bře 2010 v 19:21  • Odpověz
grej, no 5x za noc by jíst nemusela. To už zavání "pruděním". :grinning: Luky spí jakžtakž celou noc, ale jednou za čas si hraje dvě tři noci za sebou na Kačenku a je vzhůru, hejká v postýlce, pase koníčky a prudí po dudlíku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
1. bře 2010 v 19:25  • Odpověz
Ona ale nejí 5x za noc. Jen dvakrát. A mezi tím se tak třikrát vzbudí a to stačí dudel nebo pochovat. Někdy usne znovu i sama. Naštěstí už neřve jako to dělala dřív...
A jak říkám, jsem teď ráda, že se budí na jídlo. Aspoň má nějaký MM, kdydž ho přes den nechce.
1. bře 2010 v 19:33  • Odpověz
grej, tak to jó. Dudlíka taky nahazuju. . . Někdy jen 2x a jindy bych mohla zůstat spát na židli vedle postýlky. :grinning: Teď byly dvě noci, kdy byl dudlík o půlnoci a v půl šesté, za to ta ze včerejška na dnešek. . . Se vždycky namlsám a pak padám z hrušky dolů. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 v 19:36  • Odpověz
Ale sousloví "hraje si na Kačenku" je dobrý :grinning:

zatím nejlíp spala jak jsme byli na horách a pak v pátek u našich. Měla jsem třídní sraz, tak jí ukládali oni, protože manžel byl v práci dlouho. Vykoupali, nakrmili, dali spát. Prý se jí moc nechtělo, ale nakonec usnula a pak vstávala až o půlnoci a pak dokonce až v půl šesté. Takhle dlouho v kuse nikdy nespala. ALe je fakt, že to asi bylo tím, že spala celou dobu u mě v posteli, protože se tátovi povedlo jí o té půlnoci polejt čajem (akorát se vzbudila, kdydž jsem se chystala do postele), takže byla úplně mokrá a musela jsem jí dát na sebe body a punčocháče. A ona byla tak vystreslá z toho, že usínala beze mě a pak z toho šoku, že jsem jí nemohla dát z ruky. tak jsme spaly spolu a byla to pohoda.

Táta pak měl trauma, že už jim jí nikdy nepůjčím :grinning:
1. bře 2010 v 19:41  • Odpověz
Holky, mně rehabdr. důrazně řekla, že boty až se Alex pustí sám do prostoru, dřív rozhodně ne. Takže nedoporučuju něco kupovat. Ničí se tím klenba a taky získávají špatný návyk a jelikož jsme tu samej rehabilitér, tak bych si moc nehrála.

Alex má takový ty capáčky do autosedačky, je to v podstatě jako ponožka, nic pevného. Doma chodí bosky, tedy v punčoškách. A v kočáře má nánožník, takže tam má jen ponožky.
1. bře 2010 v 19:41  • Odpověz
Jinak Alex se prostě v noci budí, řekla bych, že se bude budit do doby, než ho odstavím. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přitom jako mimčo chrněl docela hezky.
1. bře 2010 v 19:44  • Odpověz
Míšo, no teď má Luky taky jen ponožky v kočáře, ale až se oteplí, tak nánožník asi nosit nebude. :wink:
1. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.