• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky po IVF v září 2008

(Zamčená)
19. dubna 2011 
Jé, žofíku, tak to je Vašík stejná baculka jako Kačka :wink: A má i stejný tričko:slight_smile:

My teda máme koberec jen v ložnici. Sice mám pod Kačkou fakt velký puzzle, ale zjistila jsem, že jí to klouže i po nich. Totálně neklouzací jsou takový ty gumový podložky jako má naše rehabilitační. Tam Kačka koukala jak blázen, že to neklouže ani za mák :wink:

Luzz - psici jo, ale ne tu, co máme doma my :wink: Přeci jen 35 kilo je na 9 měsíční mimi trochu moc :grinning: Ale maj k sobě respekt obě. Kačka se bojí, že jí Vendy oblízne, a Vendy se bojí, že jí Kačka chytne za oko nebo za něco hošího :grinning:
2. bře 2010 ve 23:10  • Odpověz
Ahoj všem.

Grej, no Alex nemá respekt ani k psici švárově, což je labradorka, hraje si s ní úplně stejně, akorát ta s ním zamete rychleji :grinning:
3. bře 2010 v 06:36  • Odpověz
Tak mi volali z PPL, dneska přivezou Alexkovi autosedajdu, to už se tu vůbec nehnem, máme tu samou bednu :grinning:
Budeme dělat ty skříně v chodbě, tak tu syslíme velké krabice.
3. bře 2010 v 06:44  • Odpověz
Bré ranko,
Míšo koukám, že děláte doma ráj pro Alexe co? V bordelu si bude určo libovat a hrabošit. :grinning:
3. bře 2010 v 06:45  • Odpověz
No zatím to skládám u manžovo postele, tak to jde, akorát nevím, jak se muž za chvilku dostane do skříně :grinning:
3. bře 2010 v 06:55  • Odpověz
ahojte,
tak Stela dneska noc super, ani na kojení s enevzbudila, což mě na druhou stranu mrzí, protože to by tEď fakt potřebovala.. zkoušela jsme to teď ráno po probuzení a to už nešlo.. takže dostala UM.. Mě je hrozně blbě, krk napuchlej, oči pálí, nos pálí, nemůžu dejchat.. nevím jak ten dnešek přežiju.

Stela má našeho psa hrozně ráda a on ji taky.. dokonce když řve nějaké dítě v tv, tak začne koukat a kroutit hlavou jestli se něco jak oneděje.. taky už ho párkrát blbě chytla, tak si dává chvíli pozor a pakzase drží.. :sweat_smile: S. má nejraději, když do ní šťouchá čumákem.. to se řehtí na celý kolo :grinning:
3. bře 2010 v 07:15  • Odpověz
zdravíme všechny...musíme chodit častějc....

tak Alex už stojí jsme dočetla.....no my jsme na tom asi jak Lukášek a Kačka :dizzy_face:
3. bře 2010 v 08:06  • Odpověz
autor
dobré ranko :slight_smile:
tak holky dnes chrněly do půl osmý :sweat_smile: ... a to jsem myslela,že budou vstávat v šest,páč sousedův pes dostal nějaký štěkací záchvat...asi jim někdo vlezl na zahradu...ale holky to zaspaly :slight_smile:

grej - no to máte teda obra! :sweat_smile: (myslím psici :grinning: i kdyý kačka taky není trpaslík :grinning: )

kay - tak ty máš teda pech :frowning2: snad to nějak ustojíš...třeba ti přijde někdo pomoct...třeba táta...

mel - dnes se mi o tobě zdálo! měla si dvojčata!! dva kluky :sweat_smile: :sweat_smile: jeden seděl v jídelní židličce a druhej lezl po podlaze :grinning: :grinning: a ty jsi říkala, že je to ok, že se to dá zvládnout :wink: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 08:14  • Odpověz
Žofí, no jestli Vaší péruje tak je dál jak Lukášek. :grinning:
Aktuální fotka, popsala bych ji asi: Mámo můžu si zacvičit? http://holubacek.galerie.cz/4429749-10-mesic#62430094
3. bře 2010 v 08:14  • Odpověz
a dvojčátka od Luzz taky stojej, to je parádička teda šikulky :dizzy_face:
3. bře 2010 v 08:15  • Odpověz
Luzz super, tušení, že pokus číslo dvě bude zase s camfrňouskem mám už dávno, ale že to bude dvakrát. No tě pic. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 08:15  • Odpověz
a koukám jak zblońďatel Lukášek ...no jo oni ti chlapáci jsou asi línější bych řekla :sweat_smile:
3. bře 2010 v 08:19  • Odpověz
Tak máme autosedačku doma, bedna je teda řádná kráva. Tak jsem si naivně myslela, že ji třeba z auta budu dávat do kufru, ale je to celkem těžké, tak budeme riskovat, že nám ji někdo čmajzne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mel, proč ho nenecháš zacvičit? Ty bys furt jen lezení, lezení, ale Luky chce evidentně radši jezdit na kole. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 08:31  • Odpověz
Luzz, neprovokuj. Já jsem vzhůru od půl 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 08:32  • Odpověz
Žofí, no Luky zase už pomalu tmavne. Až ho ostříhám, tak blond už nebude. Střídá barvy jak májové kotě.
Já jsem vzhůru někdy taky před šestou, ale vstávala jsem před půl sedmou, chvíli na to se ozvalo zvíře. :dizzy_face:
Míšo, my máme autosedajdu na stálo v autě, ono jaksi kurtovat ji při každém použití. . . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
hmm, jeden by řekl, že už by mohl chtít spát, ale to ne :cry:
3. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
Ahoj,
M el - koukám, jak máte ty puzzle krásně vcelku. Kačka do nich pořád rejpá prstíkem, takže jsou během chvilky rozebraný. Tak třikrát denně jí je skládám, aby měla co rozebírat :grinning:
Doma mám ale jiný než ty. Stejný mám u našich a musela jsem z toho vybrat ty nejmenší kousky, aby to nespolkla. Myslím, že na to, že si na tom maj hrát děti, jsou ty nejmenší kousky fakt mrňavý...

U nás noc poměrně OK. Jakj sem psala včera, spala jen dopoledne v kočáře a pak už ne. Takže zas vytuhla ve čtvrt na osm. Na krmení se vzbudila až v jednU!!! Se dvěma přestávkama na dudel. Takže super. A pak vzhůru ještě ve tři, pět a vstávačka v půl sedmé.

Dnes jdem zase na plavčo, tentokrát s naší cvičitelkou. Tak se těším, rpotože v pondělí to fakt byla nuda.

Taky budem musest pomalu kupovat sedačku. Asi koupím MaxiCosiPriorifix...
3. bře 2010 v 09:37  • Odpověz
My koupili Romer, protože v ní Alex líp seděl. Navíc do MC se musí dokupovat ten podhlavníček, jinak tam hlava má moc prostoru a to není bezpečný. V ceně ho má jen Tobi od MC.

Alex teď sletěl, ale tak strašně, že si odřel nos a na čele má otisk koberce a bude mít pěknou bouli. Ale myslíte, že se poučil? Ne, už zase tu leze a stoupá si o balon. :pensive:
3. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
No my jsme to ještě nebyli zkoušet s Kačkou. Samozřejmě taky uvidíme, co jí líp sedne. Ještě jsem zvažovala Recaro, ale to mi teď naši říkali, že někde četli, že to mělo nějaký špatný výsledky. Budu muset projet internet, co kde píšou.

Dítě usnulo, sláva. Jdu vařit a vytírat. Musíme jíst brzy, když máme to koupání.

Venku už zase pěkěn fouká. Ještě jsem jí přes kočár přehodila deku, aby to měla víc chráněný.
3. bře 2010 v 10:06  • Odpověz
tak Stela taky usla a já jdu do betle taky :frowning2: je mi teda děsně, ale to musím tozvládnout.. tAťku volat nechci, aby to ještě nechytil.. a M. má na odpoledne taky práci.. no ale Stelinka je dneska už hodnější a dopo si vystačila jen s mojí přítomností na puzzleti, takže se to dalo.. jo a trénovali jsme zase kolínka a normálně se 2x za dopoledne na ně sama "postavila" jako by se nechumelilo :grinning: začínám věřit že to bude brzo a bude lozit.. i se na nich tak houpá, je teda ještě vratká, ale couvá statečně a už se i otočí o 45 stupňů kolem hodin na nich.. a dopředu to snad za chvíli pochopí :slight_smile:

s těma sedajdama, já taky přemýšlela právě o romer a nebo té maxi cosi tobi, tak uvidíme, budu to řešit až bude sedět.. navíc vajíčko jí zatím nijakneva takže je to ok..

žofi, no musíš chodit častěji :slight_smile: Vašík je teda taky moc šikovnej :slight_smile: a moc vám to sluší :slight_smile:

grej, no jestli máte to stejný puzzle jako my, tak se nedivím, my máme taky malinký kousky, dokonce jeden kousek - nos tučňáka nemá snad ani cenťák.. nevím proč to tak vyrábí.. taky jsme je vydělala..

nic tak kotě už spí, a já jdu padnout taky..
3. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
Grej, no když koupíš romer nebo maxi cosi, je to jistota. my ostatní ani nezvažovali kvůli testům.

Kay, tak když se Stela do vajíčka vejde, tak nemáš důvod, Alex má od kraje dva centimetry a kousek a při dvou cm se má jít do větší.
3. bře 2010 v 10:20  • Odpověz
No ono tyhle puzzlata jsou taky pro děti od tří let, kvůli těm malým kouskům. Krteček je naštěstí nerozbratelnej, takže ho má na krajích, začal puzzle totiž zvedat a zkoumat. No on Luky není zase tak akční dítě, takže nerozebírá. :grinning:
3. bře 2010 v 10:38  • Odpověz
míšo no tak důvod by byl aby mohla koukat dopředu a já mohla jezdit taky vepředu :slight_smile: ale to prostě až bude sedět no..

mel, jj, máš pravdu že je to od 3 let, ale taky všude píšou jak je to báječná podložka do ohrádky atp.. myslíš že ve 3letech a výš někdo používá ohrádky? :grinning: teda mi to přijde ujeté...

holky, tak Stela spala ani ne 45 min.. ta mi dává.. já jsme s ejí snažila vysvětlit že bude ještě spát, ale nějak to ignoruje, tak já ji zase ignoruju v postýlce.. nedávám to, je mi fakt blbě.. poprosila jsme dědu, tak po o přijde a bude aspoň hodinu s kočárem venku.. :pensive:
3. bře 2010 v 11:22  • Odpověz
Tak já jezdím normálně vepředu, protože řídím a malej sedí vzadu sám nebo s psicí.
Já bych radši, kdyby byl ještě ve vajíčku pro to bezpečí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz
já jsem koupila Britax R"omer autosedačku, protože ve vajíčku už to fakt nešlo...
3. bře 2010 ve 14:36  • Odpověz
3. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz
Ahoj.
Tady nikdo nebyl :confused:
My strašíme od 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 v 05:44  • Odpověz
Bré ranko,
Luky ještě spí. :grinning: Nechápu co to s ním v poslední době je. :dizzy_face:
4. bře 2010 v 06:41  • Odpověz
autor
melí
se ti blýská na lepší časy :wink: :grinning:
4. bře 2010 v 07:29  • Odpověz
bré ranko, my jsme taky vzhůru od 6....
4. bře 2010 v 07:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.