• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky po IVF v září 2008

(Zamčená)
19. dubna 2011 
ahoj, Stela ještěspí, ale zase od tří do 4 jsme jí vysvětlovala že je na mlíko brzo.. a taky v noci dost kašlala takže je asi nevyspaná..

mi je blbě, v noci horečka a zimnice, M. naštěstí souhlsil. že si vezm Stelu dneska na starosti, tak snad to vyležím..
4. bře 2010 v 07:49  • Odpověz
kay, tak se vylež ať je brzy líp.
Luzz, furt čekám pád z "nebe". :grinning:
4. bře 2010 v 07:54  • Odpověz
A na co se mám těšit já? Na horší časy? :grinning: :grinning: Teď jsme ještě hodinu a půl spali, tak aspoň něco. Teď si dal chleba a hrnek čaje, tak bude chvilku klid :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska jdu odpo na gyndu, tak snad muž nezapomene přiklusat v 4 domů :pensive:
4. bře 2010 v 08:33  • Odpověz
Míšo né, ty si počkej až se zase naše dítka prohodí. :grinning: Takže Luky vstávačka v pět a Alex před sedmou. :grinning:
4. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
autor
jo a já konečně dostala první menzes... i když hodně slabě...
4. bře 2010 v 10:33  • Odpověz
Tolik radosti z mrchy. :grinning:
4. bře 2010 v 10:44  • Odpověz
Luzz, no super gratuluju :grinning:
Jsme teď byli hoďku a půl venku. . . Luky chrněl jak zabitej, teď musím v rychlosti pověsit prádlo, zacvičit s ním, dát mu oběd. . . Ve tři razím na AJ. . . A ještě někdo musí umejt nádobí, a dopoledne mi prdl kráječ na knedlíky. :angry: Místo aby jsem měla za chvíli nakrájeno a mohli jsme jít ven, tak jsem se srala s krájením knedlíků nití. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz
Ahoj holky,
teda já se z toho svýho nespavce zbláznim... Vstávala ve čtvrt na sedm, dopoledne si schrupla asi tak 10 minut v autě, když jsme byli s manžou na nákupu a od té doby stále nespí... A já mám takový práce... CHci jí uvařit něco k jídlu, musím bezpodmínečně vytřít, protože jak roztál sníh, tak Vendula nosí z venku v packách děsný věci... A musím pověsit prádlo a umejt si hlavu. A to jsem ještě chtěla dělat koláč. Tak to ani náhodou.

A už zase sněží :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
4. bře 2010 v 15:08  • Odpověz
Grej, Alex spal dopo asi taky tak a pak před chvilkou v kočáře. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak by nespal.
Vařím stylem, že buď mi leze pod nohama nebo sedí v židličce a míchá ve svém kastrolu.
4. bře 2010 v 15:55  • Odpověz
holky,

tak já mám děsnou radost.. Stela se včera 2x sama dostala na ty čtyři, nevím, jestli jsem to už nepsala no a dneska je s ní martin, tak jsme mu to teď říkala, a on říkal, že už to dělá normálně, že se plazila, on se otočil a najednou byla na čtyřech :grinning: a aby to potvrdila tak jsme ji měla zrovna v posteli a šup na čtyři :grinning: to je super..

luzzi, gratuluju k MS :grinning: počkej za chvíli budeš zase nadávat :slight_smile: jakej to byl klid bez ní.

grej, jakej koláč děláš? jo a o zemi mi chvíli vykládej, sice psovi sprchujeme nohy, ale je to děs i tak..

já teda s tím vařením taky moc nemůžu, ikdyž je to lepší a lepší...
4. bře 2010 v 17:26  • Odpověz
Kay, tak mám gratulovat? Už Ti končí poklidné časy - položím a najdu zase tam :grinning:
4. bře 2010 v 19:35  • Odpověz
míšo, no gratulovat je podle mě u Stely k čemu, ale tyhle časy máme už za sebou, vzhledemk k tomu že se plazí a šmejdí kde může.. :slight_smile:
4. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
No Stelinka je prostě akční žena. :grinning:
4. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz
mel, no má na to věk :grinning: na rhb jdeme až myslím 17.3. tak snad do té doby bude lozit jak čert :grinning:a nebo dostaneme nějaký cvičík :grinning: každopádně podle mě je teď zbytečné cvičit ten na plazení, ikdyž teda vzhledem k té nemoci ani necvičíme..
4. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz
jeeee stelinka je mobilni!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
4. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz
Tak nakonec jsem jí uspala po dvacetiminutovým ukecávání a spala celých třicet minut :rolling_eyes: Stihal jsem si jen umýt hlavu a vytřít půlku bytu. Asi jí vzbudily zuby, protože si pořád sahala na dudlík a bylo vidět, že by ještě spala, ale nešlo jí to. Takže byla hodinu protivná tak, že jsem se od ní nemohla hnout na krok.

Koláč jsem chtěla zkusit novej, našla jsem nějaký recept na koláč s jahodama a tvarohem. Vypadalo to dobře. Taky jsem o víkendu u našich dělala borůvkovej, zatímco děda blbnul s Kačkou. To byl nějakej "bleskovej" a byl moooc dobrej.

Kačka sice už plazení umí, ale moc ho nevyužívá. Když je na puzzle, kde by se měla plazit, tak tam si spíš jen hraje a jen se dostane na plovoučku,tak tam se spíš jen přitahuje. A pořád se staví na všechny čtyři, chvilku tam vydrží, péruje a pak jí ty nohy ujedou a sjede zpátky na břicho. Což jí děsně rozčílí a snaží se znovu...
Stelouch bude s tímhle tempem za chvíli chodit :wink:

S tím psem mám fakt nervy. Nikdy mi to tak nepřišlo, ale jak se tu Kačka piohybuje, tak na ní pořád vidím ty chlupy a to bahno z venku :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Vytřela jsem, Vendula přišla a bylo to jakobych se tam půl hodinu vůbec nepotila s mopem. V tu chvíli mě chytne amok, nahlas nadávám a jsem nepříčetná :grinning:
4. bře 2010 ve 21:12  • Odpověz
lauro, holky, co blázmíte, dyt jsme em psala, že s eplazí ne? na těch 4 zatím jen "stojí" :grinning:

grej,no tak hoď nějaký recepty.. mi děláš úplný chutě.. já teda hubnu, ale mohla bych si zahřešit.. ak kačka ej dobrá teda s tím zkoušením na 4.. to je super,tak bude za chvíli chodit :grinning: Stelišík nevím.. když vidím Vašíka nebo Matyho a nedej bože Alexe :grinning: no tak mi nepřijde jako rychlík :slight_smile:
jo a nás pes, stačí když projde, tak "seje" ty svoje chlupi všude kolem sebe.. nedej bože když ho stelišák chytne za chlupy, tak pak jich má pnou ruku :frowning2:
4. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz
Jo a pak šla spát až ve třičtrtě na osm :slight_smile: Jak to to moje dítě dělá, že mu ten spánek nechybí :wink:
4. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz
Hodím zítra, jo? Dneska mě hrozně bolej záda. Jdu si dát pomelo, počkám na kojení a půjdu spát.
Zítra musím dopoledne do práce, bude hlídat manžel. A od dvanácti mám objednanou kadeřnici :dizzy_face: :dizzy_face: Konečně... Už mám ty vlasy naprosto příšerný.

A manžel se jede pochlubit s Kačkou bejvalce :unamused: Blééé.
4. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz
grej cožéééééé? k bejvalce? to je jako normální? :sweat_smile:
užij si kadeřnici.. :slight_smile: závidím.. a recepty fakt stačí zítra :slight_smile:
4. bře 2010 ve 21:33  • Odpověz
Bré ranko,
hm a Lukášek si furt vede v patrnosti jen ty svoje sudy. :grinning:
5. bře 2010 v 06:30  • Odpověz
Ahoj všem.

Dneska jsme měli noc bez kojení, ale od půl 10 byl mladej nakvartýrovanej u mě v posteli, protože jinak nemohl spát, asi ho hrozně bolí ty zuby, protože strašně plakal, ruce mě v pusince, slintal, no děsný. Nakonec zabral tak, že jsem pololežela, ještě, že mi jde zvednout rošt postele a on mi spal na břichu. Nakonec jsem ho asi po třetím pokusu nechala u mě, protože to byl děs. Další řev byl asi ve dvě ráno, to nejspíš už nepůsobil Brufen, ale nakonec jsme to zmákli bez něj a zase mi usnul na břiše a spali jsme skoro do šesti, kdy si tedy vyhledal prso :grinning:

Teď je v ohradě, půjdu mu udělat snídani, až dosnídám já. Už aby měl ty horní venku. Té jedničky už tam má skoro vylezlou špičku, ale ne a ne to rporazit, úplně je tam vidět. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 v 06:38  • Odpověz
Míšo, horní jedničky jsou svině, Lukyho taky dost dlouho trápily než se vykutaly ven. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 v 06:42  • Odpověz
ahojte,

míšo aspoň to budete mít za sebou... vidíš, já myslela že ta hrůza co jsme teď měly aspoň povede k zubům a budeme mít taky klid na chvíli a prd.. ani ty zuby jí nevylezly.. takže nás to ještě všechno čeká.. nebo že by překvapila a vyrostly jí bezbolestně? :grinning: asi ne..

jinak včera jsme tady měli chlápka co se přišel podívat na čerpadlo, bo nám o vánocích nějak blbo.. a v noci už mi tu pišla kosa a ráno se vzbudím a stela má v pokoji 17stupňů :angry: nechápu co s tím udělal.. každopádně po té nemoci a skašlem je to teda super :rolling_eyes: :unamused:
5. bře 2010 v 07:32  • Odpověz
Kay, tak na spaní jí to stačí.
My máme v ložnici taky chladno, kolme 1-19 podle toho, jak moc je venku zima. Alex je ve spacáčku jen v bodyčku, ani kalhoty nemá a je přikrytej a zima mu není. Na spaní je lepší chladno a kor když má kašel.
5. bře 2010 v 07:35  • Odpověz
Kay, Luky má v pokojíčku permanentně 16-17 stupňů na spaní. :grinning: Nemoc nenemoc. :sweat_smile:
5. bře 2010 v 07:36  • Odpověz
autor
dobré ránko...
máme -4 stupně, zachumelený cesty a pořád padá a padá :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: jsem z toho na palici :frowning2:
5. bře 2010 v 07:47  • Odpověz
holky to jo, ona mívá tak kolem 20ti st. ale ona se děsně odkopává, takže někdy přijdu aje úplně na štorc postýlky a nezakrytá.. 17 st je podle mě málo. a navíc těch 17st je po celém vršku, kde jsme chtěla dneska i žehlit, ale copak ji můžu dát na zem a žehlit? :confounded: to nejde.. :frowning2:

luzzi, tak u nás zatím minus 4,5 a sluníčko.. ale včera jsme poslouchala v telce, že is z toho nemáme nic dělat, že je to normální, že to jaro prostě přijde.. ale že je ještě zima a lidi se holt natěšili těma pár dnama co bylo tepleji no..
5. bře 2010 v 07:51  • Odpověz
My máme -2 a venku ten bílej humu poletuje, ale na zemi nic není.

Jedem s Alexkem do kaufáče pro ovoce a zeleninu na víkend. Beru jen kočár a jedem sockou, abych toho moc nenakoupila. Když jedu autem, tak si říkám, že to uvezem :grinning: Tak zatím.
5. bře 2010 v 07:52  • Odpověz
autor
my máme v ložnici taky 17 stupňů :wink: a krom dvoudenní rýmy u elišky asi před 3 měsíci ještě holky nezamarodily...
v obýváku máme tak 22...
takže žádná pec :sweat_smile:
5. bře 2010 v 07:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.