• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky po IVF v září 2008

(Zamčená)
19. dubna 2011 
autor
grej
k bejvalce?? to jsem nepochopila :confused: :confused: :sweat_smile:
5. bře 2010 v 07:52  • Odpověz
luzzi, tak Stela je taky nemocná poprvé a to ještě podle mě někde chytla nějakej bacil.. když to vlezlo i namě :frowning2:
5. bře 2010 v 07:54  • Odpověz
autor
kay
holky když maj spacák a jsou přikrytý, tak se moc nezvládnou odkopat :slight_smile:
5. bře 2010 v 07:54  • Odpověz
autor
kay
to jo,to vás asi někdo podaroval :angry:
5. bře 2010 v 07:55  • Odpověz
Alex se zvládne odkopat, ale má spacák, tak to neva. On se v tom spacáku i postaví, čímž mi udělal čáru přes rozpočet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 v 07:55  • Odpověz
Luky spí jen v pyžámku a postupně během noci jak se sune kupředu, tak má občas na půl nepřikrytá záda. . . Tím jak spí na pupku, tak se neodkope.
Tady sněží a zůstává to ležet na zemi. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
tak Stelouch má teda peřinu, ty spacáčky co jsme koupila nám začly být malý asi tka na podzim :sweat_smile: jaké máte teda spacáčky? ne že by to mělo cenu kupovat když bude za chvíli jaro a léto..

luzzi, jj myslím, že nás podaroval bratránek a švagrovka.. :angry:

mel luky spí v pyžámku jako klasickém? no toho já se právě děsím, holá záda, nebo břicho, Stela spí v bodyčku s krátkm a na tom má overálek :grinning: a taky je mi dost nepříjemné ji vidět na zemi bříškem, když mi přijde studená, ale co mám dělat že :unamused:

holky nestrašte co se to na nás od západu žene? :rolling_eyes:
5. bře 2010 v 08:06  • Odpověz
jo a dneska se mi zdálo, že Stela začala říkat táta :slight_smile:
5. bře 2010 v 08:07  • Odpověz
Kay, no on úplně holá záda nemá, má tam to pyžámko, jen deku trochu občas postrádá. . .
No já mám pocit, že slyším u Lukyho občas dide. To by mě namíchlo, když kolem něj lítám já, P. a moje máma, že by začal říkat dede. :grinning:
5. bře 2010 v 08:18  • Odpověz
:grinning: mel no však Stela říká baba a kdo myslíš že jako jediný nejeví zájem ? :grinning:

myslíte, že když jsem teď nemocná já a Stela už je docela ok, že to může zase chytit zpátky ode mě? dostává ještě kapky na kašel jinak už nic a snažím se ji apsoń jednou denně kojit, ale třeba včera to nevyšlo..
5. bře 2010 v 08:38  • Odpověz
kay, no může to chytit a nemusí. Ale spíš si myslím, že nechytí, že je teď tělo v "obraně". :wink:
5. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
teď mi psala jedna kamoška, že byla včera v rizikové poradně a že jí doktorka řekla, že ty děti většinou ani rýmu jako takovou nemají, že to je od zubů, že tím jak slintají víc, že se nějak zahlení a pak chroptí a tak.. a že oni to tak fakt měli.. no to by vysvětlovalo, proč jsme si ze začátku myslela že jsou to zuby, ale na druhou stranu by to nevysvětlovalo to že zuby zatím nikde a ještě jsme to chytla i já :grinning:

no já doufám, že si to nebude předávat dokola :confounded: ale být s ní musím, martin už musí pracovat.. :confused:
5. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
ahojda všem..

grej my máme taky pejska, a prožívám to co ty...od té doby co Vašík všude "vytírá", tak jsem nervní když je někde bordel z pejjska, a ten je skoro furt...
5. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
autor
kay
my máme ty tesco spacáky 6 až 12 měsíců... je jasný,že v nich holky stojí :grinning: ,vždyť jim nic nebrání,aby v nich stály :wink: ale když už zalehnou a usnou, přikreju je dekou (není nijak silná) a protože spěj celou noc na břiše, tak zůstanou v pohodě přikrytý do rána :slight_smile:
jinak pyžamka jsem nedávala ani Domčovi tak do dvou let :sweat_smile: :sweat_smile: měl na spaní jen overaly, prodávají je i pro velké děti,takže s tím není problém...on byl v noci strašnej divoch,takže jsem měla jistotu,že nebude mít holý záda...a ze spacáku už po tom ročku uměl vylézt,takže spal jen s dekou :slight_smile:

jinak s holek jsou šílený povídalky :grinning: krom mama, táta, dede, ny ny (je dominik), ták, jéé, mňam ňam, uměj už BA BA BA (ale to není babička,ale balón :grinning: ) a zkoušej dělat haf haf, ale zní to spíš jako a a a :slight_smile: a mysleli jsme,že neli říká něco jako ežiši :grinning: , ale ona to říká vždycky když kouká na elišku,tak je to asi eliška :grinning:
5. bře 2010 v 09:37  • Odpověz
luzzi, taky doufám, že s overálkama vydržíme dlouho :slight_smile: tak tyhle spacáčky neznám..

jinak u násroběhlarychlo akce, táta vylezl z kanclu a Stela je ostříhaná :grinning: foto přidám později..
5. bře 2010 v 10:13  • Odpověz
Já mám spacáka IKEA jsou od 6 do 18 měsíců. I obr Alex tam má na dýlku ještě trochu místa.

Alex toho nažvaní, ty slabiky taky říká, ale nemyslím, že by věděl, co to značí.
Ale už třeba reaguje - otvírá pusu, když mu řeknu ham :grinning:

Tak jsme doma, pěkně jsme vymrzli, v Kaufáči teda nic moc. Chtěla jsem dýni, nějak jí poslední dobou nikde nemaj, nebo mám smůlu.
Alex si teď dal sváču, tak má desetiminutovku v křesle, pak mu půjdu nakrájet do papina zeleninu, dneska má bezmasový den. To zase bude koukat.

Jo a zjistila jsem, že jako nemusí jablka, asi bude po mně. Jako sní je, ale dělá u toho ksichty a leze to do něj děsně pomalu. Ještě tak, když mu ho podusím, to ho vezme na milost (to mám ráda i já :grinning:).
5. bře 2010 v 10:18  • Odpověz
autor
jmis
tak v tomhle období už holky věci fakt pojmenovávaj :slight_smile: to bezpečně poznáš :slight_smile: počkej pár dní nebo týdnů - alex je přece jen mladší... a pak budeš zírat :grinning: :grinning: :grinning: je to legrace :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 11:02  • Odpověz
autor
jinak jablka u nás frčí jen do vločkový nebo jáhlový kaše jinak taky moc ne...
ale předevčírem holky ochutnaly k svačině štrůdl :zipper_mouth: :zipper_mouth: pořád na nás hladově civěly,tak jsem jim dala kousnout a nakonec sežrala každá jeden celý kousek a u toho hlasitě vychutnávaly :sweat_smile: :sweat_smile:
5. bře 2010 v 11:07  • Odpověz
to měly teda cukrový hody :grinning:
5. bře 2010 v 11:11  • Odpověz
přidala jsem 4 nová fota http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3869668&vReferer=

luzzi, teda Ty jim dopřáváš :slight_smile:
5. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
autor
holky
tady furt PADÁ A PADÁ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
od rána tak 40 cm... soused byl tak hodnej a odházel mi cestu od vchodu k bráně... jirka psal,že je na cestě domů a právě projíždí prahou...jmis,melí,jak to vypadá se sněhem v práglu??
5. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
luzz cože? :rolling_eyes: :astonished: 40cm? u nás zatím slunko a sem tam něco polétne, ale jinak nic..
5. bře 2010 v 11:14  • Odpověz
autor
holky
ten štrůdl nesladím...ty jablka jsou samy jak cecek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: takže jen listový těsto,jablíčka, trochu strouhanky a trochu skořice...žádný jedy :sunglasses: když ty naše žroutky by zblajzly i koně :zipper_mouth:
5. bře 2010 v 11:15  • Odpověz
autor
teda kay - nádherný fotky :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: schovali jste pár vlásků na památku?? já mám ještě od domíse v malý obálčičce :slight_smile:

jo jo 40 cm!!!! je to hnus.... bydlíme pár km po Sněžníkem :rolling_eyes: on se tak marně nejmenuje :confounded:
5. bře 2010 v 11:19  • Odpověz
luzzi no i kdyby tam byl cukr tak co se z kousku nezblázní ne? mi doktorka řekla že do jednoho roku jí mám dávat úplně cokoliv - jako to co může - jogurty, sladký, prostě to co chce..

jj, vlasy jsme schovali, teda martin naběhl a dal je do takové igelitové obálky a já bych je chtěla nějak aspoň svázat mašličkou nebo něco, aby to nebyl jenom chumáč :grinning: :sweat_smile:

aha, no jo tak pod Sněžníkem.. to se nedivím :grinning:
5. bře 2010 v 11:21  • Odpověz
My vlasy asi neschováme, žádný nemáme :grinning:
5. bře 2010 v 11:26  • Odpověz
autor
jmis :grinning: :grinning: :grinning:
niky měl ještě v roce jen takový chmíří :wink: :grinning: :grinning: stelinka je indiánka :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 11:35  • Odpověz
autor
právě jsme koukali na popeláře :slight_smile: milujem pátek :grinning: :grinning: :grinning: a popeláři zase holkám mávali :grinning: :grinning: holky seděly na parapetu :wink:
5. bře 2010 v 11:39  • Odpověz
autor
jinak jmis... ten obrázek chlapečka na ubrouscích babylove mi připomíná alexe :slight_smile: už jsem ti to chtěla říct dávno :wink:
5. bře 2010 v 11:42  • Odpověz
jé luzzi to musí být hezký :slight_smile: no stellinka t oměla fakt urousané a všechny ty vlasy jí lezly do očí a do jídla.. do narozek to trochu povyroste a bude to akorát :slight_smile: a nebojte to nejdelší bylo taky jen to chmýří.. jinak jí to ted auž podrůstá normálně.
5. bře 2010 v 11:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.