• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky po IVF v září 2008

(Zamčená)
19. dubna 2011 
Jé Stelince to šíleně sluší, no Luky taky zase potkal dneska strojek. :grinning:
5. bře 2010 v 11:54  • Odpověz
mel tak uka :grinning: a děkujeme..
5. bře 2010 v 11:55  • Odpověz
Kay, pak ho vyfotím. . . Teď se snaží usnout, máma ho slušně nas*, nejdříve cvičení, pak stříhání. :grinning:
5. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz
tak to chápu :grinning: Stela spí od půl 11 :grinning:
5. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz
No Luky snad bude teď. . . Nějak ho to zmohlo, a to spal už od 9,30-10,30. A mám pocit, že má stejnak Stelinka více vlasů jak Luky. A možná se to zdá tím, že je má tmavé.
5. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz
no to bude tím, že je má tmavé.. ty světlejší na hlavě tak nevyniknou.. aha, tak Stelouch má tEď dlouhý spánek před obědem a podle toho kdy se vzbudí, buď půjde ještě spát odpo na půl hodiny nebo nepůjde.. ale možná j ipůjdu vzbudit teď ať si pak odpo ješt ěhcvilku zdřímne..
5. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
No jo no, Alex zase od rána nespí a nevypadá, že by chtěl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
Míšo, když ty máš tryskomyš. Já mám malého spícího otesánka. :grinning: :dizzy_face:
5. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz
nápodobně :grinning:
5. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz
No jo no.
Já teď jím. Alex sedí vedle mě v židličce, už je po obědě, a kouká z okna, jak chumelí. A něco do toho vykládá a mlátí tu hračkama.
5. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz
autor
tak já jdu pomalu balit a pojedem na plavání...sejdem se s jirkou až tam...tak abych šla odházet auto :frowning2: pa pa
5. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
5. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz
luzzi, plavání si užijte, my ho museli už 3x zrušit a teď to taky nevypadá, takže budeme muset asi nahrazovat celý kurz :frowning2: docela mě to mrzí
5. bře 2010 v 15:33  • Odpověz
Ahoj všem,

mel,kay :ty vaše ratolesti,úplný modelky a jak jim to sluší to první stříhání :sweat_smile:
Tak už máme za sebou 6N,huráááá :dizzy_face: :dizzy_face: Malá váží 4,5kg a měří 55cm.
Dnes jsme byli na kyčlích,tak nejdřív spustila řev (co normálně vůbec nedělá),pak se mi tam pos... a počůrala :grinning:
Tak na mě ten Dr. divně koukal,on jordinuje jen v pátek a ještě jen hodinu,a my se mu tam takhle zaseknem :grinning:
Jo a taky mi přišel výpis z účtu,a asi mě šlehne.Poslali mi mateřskou za leden 6400Kč!! :angry: To je fakt strašný,bych ty naše politiky postřílela.Sami si jezděj do Toskánska a hrdě to v Blesku prezentujou,ale nám ty peníze seberou :angry:
5. bře 2010 v 16:19  • Odpověz
imisko, tak gratulace k dokončení 6N :slight_smile: a díky za pochvaly.. :slight_smile: z kyčlí si nic nedělej, dyť je to miminko, to ten doktor přece musí pochopit.. a určit se mu to tam nestalo poprvé.. no a mateřská no comment..
5. bře 2010 v 16:24  • Odpověz
imisko, jo páni poslanci sobě hodně a druhým nic. Jinak u Lukyho to už bylo 4té stříhání. :grinning:
5. bře 2010 v 16:25  • Odpověz
Jo a jinak super váha a míra. :dizzy_face: No a Andrejka razí heslo - když musíš, tak musíš. :grinning:
5. bře 2010 v 16:26  • Odpověz
Ahoj holky,
no manža jde občas s bejvalkou na kafe (tak jednou až dvakrát ročně). A oba maj malý děti, tak je berou s sebou.
Tentokrát ale nakonec nechal kačku doma, ona šla taky bez Toníka.
Já jsem se taky jednou za čas s bejvalým sešla, ale co mám malou, tak už ne.

Je to hnus, ten sníh :rolling_eyes: Luzz - to vám vůbec nezávidim. Tady naštěstí zůstal ležet jen poprašek a i ten už je pryč, protože je dost vichr.

pročítám tu co jste napsaly a Kačka mi mezitím sbašitla kus papíru, na kterým je vytiště fotka jejího bratránka... :sweat_smile: Ale docela slušnej kus. Doufám, že jí nebude z té barvy blbě...

U nás spaní pořád katastrofa, usnula večer v osm,ale vzhůru zas asi 6x :rolling_eyes: Nejhorší je, že ona se vzbudí a je naprosto vyspalá... Ale naštěstí jí vezmu do ruky, ona se uklidní, dám dudel, chvíli pošojám a pak položím zpět a ona si chvíli povídá a pak usne. Ale já stejně nespím. A vzhůru tentokrát od šesti :rolling_eyes:
Zato přes den dnes naspala docela rekord - dopoledne třičtvrtě hodiny a odpoledne hodinu a čtvrt! To jsem tu měla tu kadeřnici, tak jsem byla ráda, že jsme měly klid na barvení.

Všechno nejlepší Stele k svátku!! Dnes jsem to zjsitila, že jsem to včera prošvihla :slight_smile: Je nádherná - ty kukadla jak zrcadla :slight_smile:

Kačka má vlasy nějak pořád stejně dlouhý. Jen se jí průběžně zvětšuje a zmenšuje pleš :wink:
5. bře 2010 v 17:45  • Odpověz
Jinak my máme v ložnici taky tak17 - 18. Kačka spí v pytli a když mi přijde větší kosa, tak jí přikreju fleesovou dekou z Ikey. Na sobě má overal. Na léto to vidím taky na pytel, jesti nebude moc vedro... Ale budu jí muset koupit novej, tenhle je takovej tlustší. Mám ho CA, jak mi tehdy poradila Míša. V obýváku máme 22...
5. bře 2010 v 17:50  • Odpověz
grej díky :slight_smile:

holky Stela si normálně dneska "sedla" :grinning: vám ukážu foto večer..

jo jenže těch 17tupňů bylo i v koupelně, kde ji vyslíkám a řebaluju atp.. :frowning2:

musím jít chystat véču..
5. bře 2010 v 18:12  • Odpověz
Kay, no super. Stelinka je šikulka. :dizzy_face:
5. bře 2010 v 18:14  • Odpověz
mel no není to tak horký jak to vypadá, ale já byla úplně paf, a myslím, že Stela taky nechápala v jaké je to vlastně skoro poloze :grinning: mrkněte.. http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3871160&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
5. bře 2010 v 19:03  • Odpověz
no jak na to tak znovu koukám, je to spíš taková skoro šňůra :grinning:
5. bře 2010 v 19:03  • Odpověz
Kay, koukám zvláštní sty sedání :grinning:
5. bře 2010 v 19:08  • Odpověz
míšo, no jo na poprvé žádný učený z nebe nespadl :grinning:
5. bře 2010 v 19:14  • Odpověz
No třeba to bude dělat jen takhle :grinning: :grinning: Individualistka :grinning:

Ale myslím, že pořádně si sedne až se rozleze, to je ten "správný" způsob, pak to bude ráz na ráz. Alex to udělal během dne, první sed a hned "krůčky" tedy lezy :grinning:. Teď si na své podivné začátky ani nevzdechne.
5. bře 2010 v 19:17  • Odpověz
míšo nekaž mi to :angry: já vím, že to není sed jako klasický sed.. ale dělá podle mě velké pokroky..
5. bře 2010 v 19:20  • Odpověz
Kay, já Ti to nechci kazit, šak Alex taky sedal jinak, to je normálka. :wink:
5. bře 2010 v 19:34  • Odpověz
miso, to je fakt uz predzvest klasickyho sedu, Stela ted asi docela pofrci a vsechno rychle dozene.
5. bře 2010 v 19:46  • Odpověz
Já obdivuju, jak jsou ty děti gumové, jen tak si hodí provaz, nohu do pusy atd. :grinning:
5. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.