• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky po IVF v září 2008

(Zamčená)
19. dubna 2011 
Přidala sjem pár fotek, tady začínaj.
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_9.mesic/#DSCN6427.JPG

Je tam Alexek těsně po úraze - hlava a nos a na poslední fotce už je vidět jen strup na nose :grinning: Bouli sice má, ale moc se nevybarvila :grinning:
5. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
Luzz, hezká vodnická :dizzy_face:
5. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz
5. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
autor
teda míšo, ty jsi nás vychmátla ještě dřív,než jsem stihla písnout :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
jdu zkouknout ty vaše fotečky :slight_smile:
5. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
autor
jmis
mě a jirkovi se krom odřenýho alexe líbí i jeho černý miminko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
No to mu přivezla ségra černošku po neteři, tak jsme ji svlíkli šatičky a takhle vypadá skoro jako panáček :grinning:
5. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
Luzz, super holky jsou úplné mořské víly. :dizzy_face:
Kay, tý jo, Stelinka je šikulka. :dizzy_face:
Míšo, koukám, že Alex rád uklízí. No a úraz docela hezkej. Takovej "silniční" lišej. :grinning:
5. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
autor
míšo
jo tak vy jste černošku slíkli :grinning: :grinning: :grinning:
mel
luky je kluk od námořní pěchoty :grinning: :grinning:
kay
stelinka se fakt lepší :wink: :slight_smile: a ostříhaná je stejně krásná jako před tím :wink: :slight_smile:
5. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
holky no jo, dky, já tomu ještě moc nevěřím, ale od předevčíra, kdy se na 4 sama dostala se zlepšila o 100% a dneska si na ně lezla už hrozně často :slight_smile:

luzzi, holky jsou super podvodnice.. ježiš teď to vyznělo asi blbě, ale víš jak to myslím. :slight_smile:

no Alex bude asi další lamač srdcí.. :grinning:
5. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz
Kay, klidně věř. Teď nastane období - klečím v postýlce na 4 a tluču hlavou o žbrdlení :grinning: :grinning:
Máš výhodu, že nejste spolu v ložnici, protože mě Alex takhle vždy vzbudil :grinning:

Jo a dneska po obědě v postýlce stát a věšel se na kolotoč, myslím, že ho budeme muset sundat.
5. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz
míšo,no tak já tam mám chůvu, takže pokud bude "tlouct hlavou o mříže.." tak mě asi stejně vzbudí :grinning:
ten kolotoč raději fakt dejte dolů, ikdyž teď by se mu asi už moc nestalo.. myslím alexe :grinning:
5. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz
Bré ranko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Trest za první dudlík až v půl páté se dostavil. . . . V 5,45 jsem musela jít uvařit mlíko, jinak by mladý pán umřel hlady. :grinning:
6. bře 2010 v 06:16  • Odpověz
Ahoj.
Mel, v takovémto případě bych snad i vstala :grinning:
Alex chrněl do dvou a pak se rozhodl, že si dá pauzu a skoro do 4 strašil. Pak spal až do půl 7.

Ty jeho budíčky mě derou. Nedám mu MM a on ho ani nevyžaduje a stejně se vzbudí a dělá bejkárny.
6. bře 2010 v 07:28  • Odpověz
Míšo, tohle mi jednou za čas Luky taky dělá, že v noci dvě hodiny straší. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2010 v 07:35  • Odpověz
ahojte,

tak my dneska budíček v 6:15., snažilajsem se nakojit,ale stejně jsem pak musela uděla tještě UM..člověk se mdlí za to aby dítě spalo celou noc a když spí, tal si pak říká, že by bylo fajn, kdynyse dítko vzbudilo nad ránem na kojení :frowning2: ona mě jinak takhle fakt odstaví..
6. bře 2010 v 07:42  • Odpověz
autor
kay
a stelík už přes den nechce vůbec??
6. bře 2010 v 07:44  • Odpověz
luzzi nechce.. už to ani vlastně nezkouším.. přes den prostě chce koukat všude jinde, tak se jí snažím udržet u prsa, ona se začne vztekat a pak brečet a to já vzdávám.. neteče to holt hned a asi už tam toho ani tolik není.. když je tma tak to docela, ale to s emusí vzbudit nad ránem.. jednou jsme to zkoušela jak byla nemocná odpoledne, tak to vypadalo nadějně, zaštěkal pes a bylo po všem :angry: navíc je tady dneska zase kosa, takže jsme ji musela při kojení zabalitdo deky a to zase bylo něco novýho a rušivvýho..
jdu pro ni, od těch 6:5 di povídá sama v postýlce.. :sweat_smile:
možná jsem si ještě říkala, že bych začla brát ten riccinus komunis na tvorbu mlíka, nebo se pokusila nějak častějiodstříkávat, ikdyž spíš odkapu pár kapek, ale nevím jestli to má cenu, když by to pak stejně nechtěla.. já bych to asi tak už nehrotila, ale chtěla jsem kojit aspoň ještě když jsme teď po nemoci nebo nemocné..
6. bře 2010 v 07:58  • Odpověz
Kay, to nechápu - hodinu si povídat sama v postýlce. Já mám asi nějaký zlobivý dítě. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
Ahoj holky!

Nevím zda si mně pamatujete a omlouvám se že vám sem lezu. :sunglasses: Ráda vás tady čtu protože mám stějně staré dítko a přicházím tu na pár zajímavostí a rad. :wink: Chtěla jsem vás poprosit jestly mi nemůžete některá poradit ohledně kaše.Dávám instantní od nestle mléčnou.Četla jsem že děláte i jáhlovou a podobně,jak se to dělá???A už jste dělaly kaši z obyčejné krupice a z mlíka??? :fearful:
Zatím díky...pa
6. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
autor
kay
já dávám teda holkám v době,aby měly hlad... takže tak 3 hod po jídle... a to fakt cucaj... a pak před spaním, to maj spíš jako rituál k uložení do postýlky... ale možná to tak funguje,protože jsou dvě... páč oni furt hlídaj jedna druhou, aby o něco nepřišly :sweat_smile: :sweat_smile: když dávám jedný vodu z hrnku, druhá hned chce taky...když dávám kousnout chleba nebo štrůdlu, druhá ji hned odstrkává a otvírá pusu...takže myslím,že proto takhle "žerou"...možná kdyby byla jen jedna, tak by to bylo obtížnější... včetně toho kojení...
6. bře 2010 v 08:56  • Odpověz
luzzi, no to víš že já taky dávám jakože na jídlo, když má hlad :grinning: třeba ráno v 6h po noci si myslím, že už to ani víc vyhládnout nejde :grinning: ale ona prostě jak není rozespalá, a je světlo, tak ji zajímá záclona, světlo, krteček - takže na všechno ukazuje a povídá, pak si začne prohlížet ruku, pak zase postýlka.. :sweat_smile: no a když donesu UM tak jak uvidí flašku ta se celá začne radostí třepat no.. :rolling_eyes: ještě to asi nějakou dobu zkusím, hlavně kvůli nočnímu kojení, abych nemusela dělat mlíko i v noci, ale jestli to takhle půjde dál, tak se prostě sama odstaví.. no asi to nemá cenu láma pes koleno.. Na druhou stranu jsem ráda, že se z toho malého závisláčka, který nechtěl vůbec nic jen MM nestal velký závislák :grinning: takže pokud nemá potřebu, nutit ji nebudu..
holky určo budou soutěživé :grinning: ale to tak asi bývá, že si hlídá každý aby nedostal o něco míň :slight_smile:, ikdyž úplně jsme si je představila, jak Eliška klape tlamičkou a strká do Nelinky které lítají drobky od pusy :grinning:

koczurko, já dělala tu krupičnou - pozor děti nesmí normáůní mlíko!! dělala jsem ji tak, že jsem uvařila asi lžívi krupice v přiměřeném množství vody a pak do toho zamíchala UM a dodala troch upřesnídávky.. ale naše Stela to stejně nechtěla a mám pocit, že ji po tom i bolelo bříško, takže jsemji zase vynechala.
6. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
Koczurko, z mlíka až tak v 18 měsících. Jinak, jak píše Kay z vody.
6. bře 2010 v 10:05  • Odpověz
Nikde nikdo.

Tak nevím, ale Alex mě kouše u kojení, tak to asi bude mít smolíka, rozkousat bradavky si nenechám, nevím, jak mu v tom zabránit. Teď večer jsem to zkoušela asi 5 minut a mám ji pěkně pokousanou. Když to zkusil odpoledne, tak jsem ho odpojila a konec. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2010 v 19:02  • Odpověz
tak mates ma konecne prvni zub!
6. bře 2010 v 19:44  • Odpověz
Bré ranko,
gratuluju Matesovi k prvnímu zoubku. :dizzy_face:
Luky v jedenáct řev jak tur, uklidnil se někdy v jednu hodinu a od té doby se mnou spal v posteli. . . Ráno jsem spala téměř na pelesti, kousek a spadla bych z postele. Tak malý to je a tak se to roztahuje. :grinning: :dizzy_face:
7. bře 2010 v 06:52  • Odpověz
Ahoj.
Lauro, gratulujem. :dizzy_face:

Mel, tak já už umím i spát s Alexem, už se utlačovat nenechám :grinning:
7. bře 2010 v 07:57  • Odpověz
Bré ranko,
tak Lukymu asi fakt roste sedmý zub. . . Večer zase hejkal, ale po panadolu usnul a celou noc byl klid až někdy tuším do čtvrt na šest. . . nebo na pět. . . No nějak tak. Teď asi ještě chrní. :dizzy_face:
8. bře 2010 v 06:29  • Odpověz
Ahoj.
No Alexovi rostou naráz horní jedničky a dvojky, jedna dvojka už je venku.
Pořád se v noci budí v ty dvě hodiny, jako by měl budíka v sobě, ikdyž mu MM nedám. Takže ho vysomroval v půl 5, když vstával manža a v 6 jsme definitivně vstali. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 v 06:44  • Odpověz
Míšo pamatuješ? Takhle vlastně rostly Lukymu taky, sice nejdříve to načaly dvojky ale vlastně téměř zároveň šly i jedničky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže soucítím s tebou, ale jak je venku jedna tak bude za chvíli i druhá. :wink:
8. bře 2010 v 06:48  • Odpověz
Tak po mírném násilí zjištěno, že ta pravá půlka zubů už je venku.

Mel, taky se Alex nemusí opičit s každou blbostí, co? :angry: :grinning:
8. bře 2010 v 07:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.