• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky po IVF v září 2008

(Zamčená)
19. dubna 2011 
Dnesk ajsem strašně hodná matka a dokonce jsem Alexkovi udělla domácí slepičí polévku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 v 07:09  • Odpověz
dobré ráno,

tak já snídám, Stleinka si ještě vykládá v postýlce s rákosníčkem a za chvíli jdu pro ni a jedeme na ko na neurologii.. jsme zvědavá co nám řeknou.

lauro, no teda super, gratulace k prvnímu zoubku :slight_smile:

míšo Alexovi taky samozřejmě a doufám, že bud emít brzo klid i s ostatníma :slight_smile:

my máme pořád bezzubé miminko.. ikdyž dneska v noci mě tak scvakla, že mít tam zuby, tak jsme asi bez bradavky.. :angry:
8. bře 2010 v 07:37  • Odpověz
Kay, ty máš tedy hodné dítě. Ten náš vztekloun právě řve, protože zjistil, že už snědl krajíc chleba a tím pádem dosnídal. :grinning:
8. bře 2010 v 07:45  • Odpověz
Ahoj holky, tak nám ty horní zuby rostou už 14 dní. Jsou tam vidět, jen se proříznout.. Chvilku jsem měla pocit, že už má špičky venku a teĎ zas nic. Tkaže se v noci taky pořád budí, ani pít nechce, spíš chce být u mě. Takže od osmi do jedenácti spí sama a pak už mezi náma..

Kay - tak držím palce na neurologii a dej vědět!
8. bře 2010 v 08:24  • Odpověz
autor
ahoj kočky :slight_smile:
my máme tátu ještě pořád doma,takže se moc nehlásím... :wink:
u nás je sněhu jak nasráno!!! PARDON :frowning2:
holky lížou zeď kolem postýlek :angry: :angry: a nela ji dokonce kouše horníma jedničkama,takže tam jsou normálně vyhryzaný dirky :angry: :angry: já se z nich picnu :zipper_mouth:
dnes jdeme k našim na oběd,tak zatím pa pa :wink:
8. bře 2010 v 09:07  • Odpověz
tak hlásíme příjezd.. paní doktorka nás moc pochválila, že prý je to velký pokrok za dva měsíce co jsme byly u ní, že se udrží krásně na 4, resp na 3 :slight_smile: že má krásné reflexy co se týče sedání a že za chvíli bude určitě stoupat.. no nevím :grinning: akorát má prý ještě trochu tendenci se prohýbat, ale to už není nic hrozného.. a ještě jsem jí teda říkala, že Stelinka se někdy z ničeho nic otřepe tak nás poslala ve středu na EEG.. no trochu mě vystrašila, že prý to můžou být nějaké drobné záchvaty, ale prý ten vývoj jde pěkně, tak to nepředpokládá.. no snad to dopadne dobře.

míšo, no jo ale to jsi byla přece Ty, kdo nechával Alexe po ránu v postýlce :grinning: Stelinka si tam prostě hraje a povídá a až ji to nebaví tak začne křičet a já jdu pro ni. :slight_smile:

grej teda vy máte s těma zubama taky dost peklo.. snad už se brzo poříznou..

luzzi, jak to že je Jirka doma? a co neštovice a močák Dominika? už je to ok? a holky to teda nechytly jo? hele já prý taky olizovala omítku jako dítě a to je prý známka toho že dítěti chybí nějaký vitamín.. nějaký Bčko myslím.. dává se na to pantenol cucat..
8. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
Kay, tak pozitivní zprávy, ne? A Stela se přestane prohýbat až začne pořádně lézt a zpevní si zádíčka, vidím to na Alexovi.

No jo, kde jsou ty časy, teď ho nechám v postýlce a mám dojem, že ji zbourá a za chvilku z ní vyskočí, on tam začne děsně vyvádět, chce prostě ven a zkoumat okolí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No jedem ven.
8. bře 2010 v 09:56  • Odpověz
míšo, no to prohýbání mě už asi vůbec netankuje :grinning: já fakt doufám, že každou chvíli to lezení pochopí a bude to už ok..

no tak ho vyndej a nechej ho hrát si samotnýho, to taky nejde? Stleinka je taková spokojená no.. :slight_smile: ale taky jsme to musely trénovat.. teda ona si zvykala sama.. nejdřív to bylo třeba 10min a čím dýl to je, tak si to prodlužuje, ale taky podle nálady.. já jí tam vždycky přihodím pár hraček jak odcházím a ona si fakt vystačí.. někdy ji chci vyndat dřív a drží se medvídka na spirále, že ji ani nemůžu vyndat :grinning:
8. bře 2010 v 10:13  • Odpověz
Kay, super zprávy. . .
No a Lukýsek je nějakej hubenej 10,12kg a 72,5cm. :dizzy_face: No já s P. taky nejsme žádní čahouni
8. bře 2010 v 10:21  • Odpověz
Kay, když ho vyndám, tak odejde :grinning: Otevře skříně, vykrámuje věci, nejspíš spadne na radiátor, napáře koberec atd.

Mel, ty mu nedáváš najíst? Není nějakej malej? :confused:
8. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
Míšo, malej? Normální průměrná délka. . . Váha trochu větší. . . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz
No to teda je asi Alex nějakej dlouhej :grinning:
8. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz
Míšo jo, Alex je čahoun. Luky je zatím trpaslík do zahrady. :grinning: Zase je dobré, že nechodí, musela bych k tomu trpaslíkovy být trochu ohnutá. :grinning:
8. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz
No tak to já bych musela taky :grinning:

Jsem teď kupovala bodyčka v Tescu 12-18 měsíců prosím a to jsou mu akorát na hnusku nebo vv s pulkama :stuck_out_tongue_closed_eyes: na šířku má tedy vůli, ale na dýlku ni.
8. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz
Míšo, v těch zkratkách se moc neorientýruju. Takže česky jo. Já totiž mám allinone, imsevimse, pastelky a pak ještě ani nevím co. . . :grinning: A co se týká teskáckých bodýček, mají divné číslování, látkové pleny prý nejsou moderní. :grinning:
8. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz
vv - vícevrstvé - je to asi jako 1,5 normální čtvercovky.
8. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz
tak jsme doma z vycházky, teda je tam pekelná zima.. kdy už bude to jaro :angry: Stele už jsou malý zimní věci a další kupovat teda nebudu :grinning:
8. bře 2010 v 16:19  • Odpověz
My jsme taky doma, mně zase taková zima nepřijde, měla jsem čepici :grinning:

Alex nemá žádný zvláštní zimní věci, jen fusak, bundička je asi spíš přechodová a pod ní má jen bodyčko :grinning: pak punčošky a tepláčky a čepičku a v tom odjezdil celou zimu, jen v těch -10 měl ještě jednu mikinu navrch, on je horkokrevnej. :grinning:
8. bře 2010 v 16:52  • Odpověz
no jo míšo, chlap.. ženská má odjakživa nižší tlak :grinning: však Stela má taky jen bundičku už dost sepranou a pod tím bodýčko.. jen je jí už malá :grinning: a já čepici neměla ani rukavice a navíc nemám ani zimní boty.. a u nás dost fouká, v Praze je ais líp :grinning: :wink:
8. bře 2010 v 16:58  • Odpověz
Kay, no já jsem vybavena - neprofukavé kalhoty, bunda, trekboty a čapka, páčto mě jinak chytá trojklanej nerv. Trochu fouká, protože Alexkovi slzelo očičko, když seděl a čumákoval, ale jsme zoceleni :grinning:
Ale zima moc nejni, je nula.
Jdem večeřet. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 v 17:03  • Odpověz
autor
kay
tak gratuluju stelince k výkonostním zkouškám :wink: :grinning: :grinning:
jirka si vzal dovolenou... stavba je zapadaná sněhem,takže práce stejně vázne...já jdu zítra k obezitologovi :zipper_mouth: :zipper_mouth: tak bude jirka hlídat, pak máme náhradní plavání, tak s námi zůstal celý týden :slight_smile: je to paráda :slight_smile:
dominik už nemá na sobě ani pupínek a močák ho úplně přestal bolet :slight_smile: holky se zatím neopupínkovaly,ale inkubační doba je 14 až 28 dní, takže máme zatím čas...
jinak holky nám dávaj krásný francouzský polibky :grinning: :grinning: :grinning:
začaly ukazovat na všechno prstem :slight_smile: je to roztomilý :grinning:
taky uměj na mě ukázat : vlásky, zuby a naušnice :grinning:
musíme furt prohlížet knížky, seděj u toho jak přibitý :slight_smile:
máme tolik sněhu, že neprojedu kočárem :frowning2:
zkur...á zima :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
8. bře 2010 ve 22:41  • Odpověz
autor
jo a v pátek jdeme k pediatrovi na desetiměsíční... :slight_smile:
8. bře 2010 ve 22:42  • Odpověz
8. bře 2010 ve 22:45  • Odpověz
Ahoj.
Mladej tyran je deneska hore od půl 5, se picnu.

Luzz, no to jsem zvědavá, co Ti řekne. Stejně to bude na Tobě, musíš nasadit takovou stravu jako je u dr. Kateřiny. Nic jiného dlouhodobě nemá smysl.

Zvláštní, jak jsou holky každá úplně jiná.
9. bře 2010 v 06:04  • Odpověz
Bré ranko,
Luzz, holky jsou bezva. :dizzy_face:
No Luky vstává asi teď. On totiž pán od 2,15-3,15 pásl koníčky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 07:01  • Odpověz
No a nutil Tě pást taky? :grinning:

Na Alexe bohužel tyhle noční okénka vliv nemají, vstane nejpozději v 6, ikdyby byl vzhůru 4 hodiny v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 07:55  • Odpověz
Jsem právě vyšmírovaa, že si Alex dokáže už dát sám do pusinky i malej kousek chleba, jsem si ho položila na pultík u židličky a otočila se a pak tam nebyl, tak jsem to zkusila ještě jednou a šmírovala a on to byl náš žrout :dizzy_face:
9. bře 2010 v 08:08  • Odpověz
ahojte,

tak Stela spala do 5:15 kdy začla pást, jsem se jí hnala kojit a prd velebnosti, byla tma, byla rozespalá a ani se nepřisála.. takže nic, dala jsem ji do postýlky, a zkusila dát jen vodu a ani tu nechtěla stačil dudlík.. ale já furt čekala kdy se ozve a když v 6h nic, tak jsem se jala usínat a v 6:07 se začla zas eona dožadovat. Takže dostala mlíko a od té doby tam povykovala a já se snažila ještě pospávat..
takže jsme se definitivně rozhodla, že to nebudu hroiti a dneškem přestávám kojit :pensive: a dám si po 3/4 roce svůj milovaný mátový čaj... :dizzy_face:

luzzi, jé to je super, že má Jirka dovču :slight_smile: to si užijte a i plavání :slight_smile: My jdeme v neděli po 3 týdnech tak se moc těším, taky budeme muset nahrazovat.. Jo a prosím Tě a holky můžou do plavání, když jsou v karanténě? :sweat_smile:
a jsme zvědavá co Ti řekne obezitolog.. dej pak vědět. :slight_smile:

my máme teď "problém" Stela má pocit že za všema zavřenýma dveřma je M. a tak u každých děsně brečí, jenže ona řve i u linky a tp.. :grinning: je to děs.. Jo a prstíčkem ukazuje už docela dlouho, teď povýšila level na to, že chytne náš ukazováček a ukazuje s ním :grinning:
9. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
autor
zdravím vás všechny :slight_smile:
kay
holky jsou v inkubační době (inkubační doba je časový období od vniku infekce do organizmu do propuknutí choroby), ale infekční je člověk až ve chvíli vzniku prvních pupínků... a ty zatím žádné nemáme :slight_smile:
9. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
luzzi aha, tak to jo :slight_smile: tak si plavčo užijte.. :slight_smile:
9. bře 2010 v 09:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.