• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky po IVF v září 2008

(Zamčená)
19. dubna 2011 
tak já jsme dneska totálně vyčerpaná, stela dneska předvádí opravdu divy. od rána jenom brečí.. kvůli všemu, nejdřív že M. šel do kanclu, pak stačilo že prošel brigádník a udělal pápá, kdykoliv ji chci uklidnit a utěšit tak mě začne mlátil do obličeje a propíná se.. až jí z toho praskla žilka v oku. Naše dítě nemá fixaci a matku ale na otce a toje prostě děs.. hlavně když pracuješ doma a občas projde..
9. bře 2010 v 15:30  • Odpověz
Kay, nic si z toho nedělej, Alex má fixaci na dráty a el. zásuvky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 17:14  • Odpověz
míšo, to Stela taky :grinning: furt je v nabíječce :grinning: no odpoledne se to trochu zlepšilo, ale jsem teda dnesak naprosto vyšťavená.. a to jsem na dnešní večer slíbila manželské povinnosti.. :sweat_smile:
9. bře 2010 v 18:48  • Odpověz
Kay, teda copak to má Stelinka za období? Snad ji to brzy přejde.
9. bře 2010 v 19:23  • Odpověz
mel no doufám, že je to jen období.. :unamused:
9. bře 2010 v 19:28  • Odpověz
Kay, určo. :wink:
9. bře 2010 v 19:33  • Odpověz
Ahoj.
Tak dneska se tyran probral ve 4, tak dostal MM a ještě se mi ho podařilo umluvit do 5, ale to už zase definitivum. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 v 06:00  • Odpověz
Bré ranko,
náš tyran tou dobou pásl koníčky. Ani nevím zda spal a nebo tam jen ležel. Ale definitivum v 6,15. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sakra a já potřebovala aby aspoň spal do sedmi. :angry:
10. bře 2010 v 06:31  • Odpověz
Já bych brala i těch 6 :grinning:
10. bře 2010 v 06:34  • Odpověz
Já normálně taky, ale čekám návštěvu a najela jsem na nový režim. Jeden spánek po dvanácté hodině. To dneska prostě nemůže vydržet. . .
10. bře 2010 v 06:36  • Odpověz
ahojte,

koukám, že se Stela začla opičit po těch nepravých :grinning: vstávačka v půl šesté.. ale psopávala a kecala si tam do půl osmé :grinning: ale už jsme teda nespaly ai jedna.. :frowning2: a vypila v půl šesté 90ml mlíka a v šest dalších 150ml :confused:

holky jak to budete dělat se změnou času? budete děti přenaučovat nebo ne?
10. bře 2010 v 08:22  • Odpověz
Kay, asi Lukyho přeučovat nebudeme. Prostě se půjde místo v půl sedmé mejt třeba ve čtvrt na osm. Třeba pak ráno bude spát déle. :grinning:
10. bře 2010 v 08:35  • Odpověz
Kay, jsem poučena, nic nebudu přenaučovat. Navíc to bude teď pro mě třeba pozitivní, když se hodiny šoupnou dopředu, tak vlastně bude vstávat až v 6 :grinning: :grinning:

pro můj klid je lepší uzpůsobit režim Alexkovi než opačně.

Mel, hmmm, tak to je pro mě sci fi, jeden spánek, páčto, prvně usne dopo v kočíku. To snad leda až bude chodit.
10. bře 2010 v 08:36  • Odpověz
jo no já asi taky nebudu přeučovat a místo v půl sedmé s epůjde koupat třeba v sedm, to pak stihnu ještě možná i zprávy na nově :grinning:

ale nepředpokládám, že by pak spala dýl :-´D možná si to pak nějak sama upraví.
10. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
Alex se po změně zimního čassu srovnal asi za 4 měsíce :grinning: :grinning:
10. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
míšo aha .-D stelinka docela v pohodě za asi 14 dní..
10. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
No šak říkám, že mám potížistu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
Hm, Luky si režim srovnal asi během dvou dnů? :grinning:
10. bře 2010 v 09:15  • Odpověz
Asi upadnu do deprese - nespí, vstává brzo, budí se v noci, režim si neumí rychle srovnat, radši srovná matku :grinning: :grinning: :fearful: :fearful: :fearful:
10. bře 2010 v 09:18  • Odpověz
Míšo, nikam neupadej. Nebo upadnu já. Neplazí se, neleze, nejde do druhého vzpřímení. . . . Roste mu sedmej a osmej zub. . . :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 v 09:20  • Odpověz
Kdy jdete na tu neuro?
10. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
1.4. na apríla. :grinning:
10. bře 2010 v 10:08  • Odpověz
holky tak my za hodinu razíme na to eeg, tka na nás myslete prosím.. sice to prý asi nic není, ale přece jen aby to stelinka zvládla :frowning2:
10. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz
kay - tak co?? jak to dopadlo??
10. bře 2010 ve 14:50  • Odpověz
tak jsme zpátky, dopadlo to skvěle, prý všechno v pořádku, tak jsem ráda, máteda zapatlanou hlavu od gelu, tak jsem si dělala srandu že začíná s tím fintěním a gelováním brzo :grinning: a paní doktorka byla svělá furt jí zpívala a ukazovala hračky a tak, takže krize byly jen dvě poslední minuty asi :slight_smile:
10. bře 2010 v 15:08  • Odpověz
Ahojte holky, jsem vás nějak nemohla znovu najít :wink:

Tak jen krátce pro Kay : nikdo neví proč se nedaří, vše je ok, až na spermio, ale není to žádná katastrofa, která by vylučovala otěhu....no ještě nám chybí imunologie a na tu jdem za měsíc, tak snad ještě ta něco prozradí...jinak máme úplně všechna možná i nemožná vyšetření :wink:
Teď měl proběhnout KET, ale mražáčci to nezvládli, takže 3. IVF na obzoru :wink:

Tak se tu holky mívejte krásně a ať jste všechny i s ratolestma zdravé a v pohodě :slight_smile:
10. bře 2010 v 15:31  • Odpověz
kay - to su rada!! :slight_smile:
10. bře 2010 v 15:35  • Odpověz
Kay, tak super.
Par, držím palce.

My byli s Alexem na mammo, šlo to, začal ječet až když jsem se oblíkala.
No ale na to, že celé dopo nespal, toho moc nenaspal, tak půl hodiny, se z něj picnu. :fearful:
10. bře 2010 v 15:38  • Odpověz
Kay, super že je vše o.k.
Já měla na návštěvě jednu holčinu z druhé diskuze, návštěva v pohodě, kluci si krásně po obědě zdřímli, Honzík si pak zaskotačil v blátě a Luky se na konci návštěvy totálně zblil, to jsem ještě u něj nezažila, takže jsem mu změřila teplotu a výsledek 38,3 po odečtu, přitom se tváří jako by mu nic nebylo, tak nevím. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 v 17:28  • Odpověz
no už jsem vyšmírovala fotky :grinning:
10. bře 2010 v 18:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.