• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky po IVF v září 2008

(Zamčená)
19. dubna 2011 
Šmíráku. :grinning:
10. bře 2010 v 18:59  • Odpověz
holky díky :slight_smile:

mel, no snad to bude jenom z rozrušení nebo zuby..

paraplí, no Tebe si pamatuju :slight_smile: teda, moc držím pěsti, ať to 3. IVF je to šťastné.. a dej určitě zase vědět :slight_smile:
10. bře 2010 v 19:12  • Odpověz
Ahoj.
Tak já si snad na tu pátou i zvyknu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to o půl hodiny dýl, než jsem vstávala do práce :grinning: Ještě kdyby spal hezky celou dobu, bylo by to super. Ale furt pobrekává, vrtí se atd. Musím ho přeprat a prohlídnout pusinu :grinning:
11. bře 2010 v 05:59  • Odpověz
Bré ranko,
no vidíš si krásně zvykneš. Já na Lukyho noční pasení koňů taky. :grinning: Jen na tu teplotu ne. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 v 06:31  • Odpověz
Má i teď ráno?
11. bře 2010 v 06:53  • Odpověz
jj 37,7
11. bře 2010 v 06:56  • Odpověz
Tak snad z toho nic nebude.

SJsem vyšmírovala, že i malá od gucci spí dýl než Alex, no to se picnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ikdyž kdysi Alex taky spával krásně, ale od dob zubů, to stojí za los prdos.
11. bře 2010 v 07:11  • Odpověz
No Gucciovic Leu nemůžeš srovnávat s ostatníma dětma, to je něco inčího. :grinning:
Tak Luky usnul, bylo to teda napínavé. Nejdříve musel pos* další plenu, pak jsem musela hladit a konejšít než zabral brouček můj malej. :cry:
11. bře 2010 v 08:02  • Odpověz
ahojte,

míšo Ty seš teda pěknej šmírák.. malá gucciová je něco jinýho, navíc je malinkatá.. v jejím věku spala Stela nonstop bez nahození dudlíku od 19h do 5h a pak ještě dýl..

já už si začíná zvykat na tu půl šestou, asi už nás zachrání jenom posun času.. :grinning:

mel, no snad to budou jenom zuby..
11. bře 2010 v 08:43  • Odpověz
Kay, snad jo no. . . . Zaráží mě, že 6 zubů bylo jen s nočním hejkáním a sedmej že by s teplotou? :confused:
11. bře 2010 v 09:14  • Odpověz
mel, to může být u každýho zubu jinak.. já teda nemám co kecat,al evím, že mi říkala švagrvoá že lezou malýmu teď 4 - horní jedničky i dvojky a vždycky půlka je v poho a druhá půlka je děs..
11. bře 2010 v 09:57  • Odpověz
kay, no my o horních dvojkách skoro nevěděli, horní jedničky byly děs, spodní jedničky asi 4 blbé noci. No a teď dvojky jsou porod. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
autor
kay
to jsem ráda s tím eeg :slight_smile: :wink: :slight_smile:
u nás vše ok :slight_smile: užíváme tátu :slight_smile:
holky dobře jedí i spěj, musím je pochválit :slight_smile:
zítra jdeme na desetiměsíční a na plavčo :slight_smile:
tak se tu mějte a opatrujte dětičky :slight_smile:
11. bře 2010 ve 22:32  • Odpověz
Bré ranko, :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to zase byla noc plná vášní. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 v 05:23  • Odpověz
Ahoj.
Mel, u nás to vypadá i na den plný vášní. Teď se vzteká v kleci. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 v 06:23  • Odpověz
Míšo no u nás to taky tak bude, za hoďku nás začnu chystat k dr., protože mírná teplota se Lukyho furt drží a přidal se kašel hodný tuberáka.
12. bře 2010 v 06:45  • Odpověz
My dneska jedem ještě na rehábku, měli jsme to naplánováno od ledna, tak snad nám už jiný termín nedá. No stejně necvičím :grinning: Nějak nejsou síly.
12. bře 2010 v 07:44  • Odpověz
Míšo, nevím, kdyby se mi Luky stavěl, tak taky cvičit nebudu.
Na rehabku jsme jít měli taky dneska, ale vzhledem k Lukyho nemoci, jsem ho přeobjednala na 22.3. a necvičíme od středy.
12. bře 2010 v 07:47  • Odpověz
ahojte,

tak stela si to "protáhla" lehce po 6h, ale 3x jsem u ní v noci byla, ikdyž nevím, jestli oprávněně, protože si vlastně jen tak povídala, a ani nekřičela.. tak nevím jestli by zase třeba neusla i beze mě.

luzzi, užívejte J., však sito zasloužíte :slight_smile: Jsme zvědavá na 10M ko :slight_smile: a my snad už jdeme taky v neděli na plavčo po 3 absencích..

míšo, a v kolik teda malej vstává..?
12. bře 2010 v 07:49  • Odpověz
Kay, dneska jsem vylezla v 5. Ale jako mlel se už od 4. Před pátou už to byl řev. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 v 07:51  • Odpověz
míš,tak to mu říkám peklo.. a co takhle ho dávat spát později?
12. bře 2010 v 08:21  • Odpověz
Kay, no to nehrozí, on prostě je v 19 totál mrtvej. Od 18 prudí.
Navíc pozdější usnutí jsme vyzkoušeli, nemělo žádný efekt, spíš naopak, byl tak přetaženej, že nemohl usnout a prudil tu do skoro půlnoci.

Ono kdyby tu noc fakt měl klidnou a spal do 5, tak se to dá, ale on se stále budí, nepřišla jsem na to proč. Už jsem na něj prubla kde co.
12. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
Ahoj holky,
tak zas jen na skok. Moje dítě spí druhou noc už do osmi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Teda samozřejmě se třema vstáváníma, ale nádhera:slight_smile: Když byly zuby, vstávala v šest.

Co vylezly ty prokletý horní jedničky, tak spí o 100% líp...

Včera jsme byly u Gucci, Lea je super. Ovšem na jinou ligu bych to netipovala, je to stejný mimčo jako byla Kačka, jen brečí o trochu míň. Ovšem věnování se vyžaduje hodně podobně :wink:
A jak vzpomínám, Kačka měla kolem těch tří měsíců taky období, kdy mi usnula po deváté a poprvé se budila až kolem páté. Ovšem rychle toto úžasné období přešlo :slight_smile:

My máme kontrolu příští týden, tak jsem zvědavá na váhu. Jestli se jí to přibírání zpomalilo, když skoro nejí...
12. bře 2010 v 08:56  • Odpověz
Tak jsme tu od doktora. . . :cry: Luky má zánět průdušek a přijít v pondělí, tak by z toho mohl být i zápal plic a 14 dní v nemocnici. Jdu se někam zahrabat. :angry:
12. bře 2010 v 09:52  • Odpověz
Mel, to bude dobrý.
Co mu dala?
Kup mu kašlací čaj, Alexovi dokonce i chutnal a myslím, že si poo něm hezky odchrchlal.
12. bře 2010 v 10:51  • Odpověz
12. bře 2010 v 10:51  • Odpověz
Ahoj holky,
Mel, chudák Luky... Kde to chytnul? To je z toho, jak jsou lidi bezohledný a choděj venku nemocný :frowning2:

Mě na ORL doporučovaly takiy megafyt, ale ten kačce moc nechutná. Nebo hedelix... Snad bue brzy líp...

Já teda mimo mísu - jeden z těch receptů:

OVocný fofr koláč:
300g polohrubé mouky
1 prášek do pečiva
180g pískového cukru
250 ml mléka
4 lžíce oleje
1 až 2 vejce
máslo nebo olej, hrubá mouka, drobenka

Do mouky s práškem do pečiva přidejte cukr, olej, mléko a vejce. Dobře promíchejte, rozetřete na tukem vymazaný a vysypaný plech, na povrch rozložte jakékoli ovoce, posypte drobenkou a ve středně předehřáté troubě pečte asi 20 až 30 minut.

Dělala jsem to z mražených borůvek a bylo to super. Těsto bylo super mokrý, nemám ráda vysušený, tak jsme byli spokojený.
Ten durhej recept je složitější, na to teĎ nemám čaS to napsat. Tak snad o víkiendu:slight_smile:

Mel - drž se!
12. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz
grej, snažím se držet. No a chytil to buď, že venku prochladl a nebo od mojí mamky, když hlídala v době kdy chodím na AJ. Byla minulý týden dost nastydlá. . . Ale taky vím, že asi minulý týden Luky prochladl v kočárku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže nemůžu říct nic proti mamce . . . Protože prostě nevím. . . A mamka u Lukyho měla dokonce roušku, aby na něj bacily neprskala. Snažila se od něj držet co nejdál.
12. bře 2010 ve 14:36  • Odpověz
mel teda tak takovou mamku bych taky chtěla mít :slight_smile: ta je aspoň zodpovědná.. my měli jít zítra k našim na oběd ale malýmu od švagrvé se furt vrací kašel.. no a když tam nebudu chtít jít tak jim budu připadat jako úzkostlivá matka.. to přece nic není že.. :frowning2: prej když ho dáme do druhýho koutu a nebudou si ocucávat hračky, tak je to oukej.. no mi to moc nepřijde..

grej díky za recept, určitě vyzkouším :grinning: te´d jsem dělala tiramisu na zítřek a pak mám v pácu bábovku, ale poté určitě přijde na řadu Tvůj koláč :slight_smile: já teda držím dietu :grinning:
12. bře 2010 v 15:34  • Odpověz
Ty voe na tohle přišli kde? http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/194587-muzi-pry-v-domacnosti-pomahaji-zeny-to-ale-ignoruji.html Hlavně to že muži rádi vynáší odpadky, P. je vynáší jen proto, že na něj pytel čeká za dveřmi. :grinning: A na nákupy zase proto, že má větší strach o auto jak o mě. :dizzy_face:
12. bře 2010 v 16:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.