• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky po IVF v září 2008

(Zamčená)
19. dubna 2011 
Asi pracují telepaticky :grinning:
12. bře 2010 v 16:13  • Odpověz
Jinak my na rehábce - Alex si hrál na miminko, který se ani nehne a jen se na něj fyzioterapeutka okem koukla, tak spustil srdceryvný pláč :grinning: No komedie stará. Pak teda přelezl stůl za mnou, ale musela jsem mu za ním zmizet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Cvik nám nedala, mám mu jezdit míčkem po zádech a když ho budu chovat, tak takovej chvat, že mu protáhnu krk. To ani nezaregistroval.
Jsem myslela, že už tam nepůjdem, tak jo, máme jeden termín než půjdem zase k dr.
12. bře 2010 v 16:19  • Odpověz
grej jo a ten koláč - to těsto s vůbec nesolí?

mel, míšo, hm, tak ten výzkum dělal určitě chlap :grinning: je teda fakt, že se stará o odpadky sám, a nákupy zařídí buď on nebo jedeme spolu, a o Stelu se stará 8,5 hodiny týdně, když to vyjde, ale v porovnání se zbytekem činností které jsou okolo baráku potřeba je to torchu málo.. v létě se teda stará o zahradu, což je dost náročné a je fakt, že to dělá pořádně.. ale v zimě zahrada není.. :grinning:
12. bře 2010 v 16:24  • Odpověz
Mel - taky závidím mamku. Jsme na tom sstejně jako Kay. Švagrový kluk má taky hroznej chrchel, ale vyloženě takovýto že vykašlává hleny a tak. Doktrka prý řekla, že to nic není. Má to s malýma přestávkama celou zimu. Tak teda nevim...

Kay - nene, nesolí. Já popravdě snad žádný koláč nesolím... Teď jsme odpoledne s mámou zkoušely ten druhý koláč a teda - lahoda!!! Napíšu vám to zítra. Fatk super:slight_smile:

A ten článek??? Bez komentáře. U nás taky vynese koš jen když mu ho postavím za dveře - do cesty. JInak bude klidně přetejkat, ale nenapadne ho vzít a vynést. Musím mu to říct.
Když poprosím, pověsí prádlo.

A asi pětkrát za tu dobu co jsme spolu luxoval a asi tak 2x vytíral (když jsem byla těhotná). A že by to dělal rád? No tak to fakt sorry...

Ale kolem baráku dělá, to zas jo. Seká trávu, vykope mi díry na jiřiny, spravuje co se rozbije a vyměňuje žárovky a tak :slight_smile:
12. bře 2010 v 19:34  • Odpověz
Tak jsme se právě vrátili z pohotovosti, Luky mi 3x vyblil ATB. . . Už nemám jediný čistý prostěradĺo do postýlky, přehoz na gauč je poblitej, já jsem zblitá, P. je zblitý, Luky má na sobě poslední čisté pyžámko. . . . A je vysmátej, teď teda usnul, brouček můj malej. :cry:
12. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
chudacek lukasek :cry:
12. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz
Ahoj všem.

Mel, tak jak noc? Co mu dali na pohotovosti? Injekci?

Já si pamatuju, že když jsem byla malá, tak moje mladší ségra měla taky ATB, byl to takovej růžovej sirup a jednak to nechtěla a druhak to blila a já jsem mámě nosila stále čisté košilky, plínk atd a jen nám rostla halda špinavého prádla. To je můj útržek, pamatuju si to doteď.
Alex takhle moc blil, jak měl tu rýmu, během chvilky jsem měla plnou pračku a měla dojem, že nebude mít co na sebe. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2010 v 06:17  • Odpověz
Míšo je mu dali paralenové čípky, a něco mu nechali vdechnout. Pračku už plnou mám a další mě čeká. Protože prostě včera to byla kalamita. No a prostě jídlo jí po troše, žádné mléko - to bylo včera asi příčinou toho zvracení po ATB, dostal ráno pár lžiček výživy a už začal nadavovat, když jsem mu další nedala, tak se začal vztekat. Ale nedá se nic dělat. Noc docela o.k.
13. bře 2010 v 07:12  • Odpověz
ahojte,

teda mel, tak co na té pohotovosti? snad je mu už líp.. musí se hlavně asi vyspat taky že? ach jo..

grej, no tak to jsme na tom fakt podobně, občas když ho poprosím "pověsí" prádlo. jenže to vypadá tak, že to prostě namrská na šňůru a ani to neroztřepe a tak je to pak akorát tak požvejkaný, že se to nedá nosit (naše oblečení nežhlím, bo když se to normálně pověsí, tak je to jakš takš slušně vypadající). No a Stelinčiny věci nemluvě, to s epak nedá žehlit.. takže už ho o to spíš neprosím. Ale on zase hodně pracuje no a vydělává.. Ale je fakt, že když jsme byli dva ajá chodila normáně do práce , tak to bylo úplně jiný kafe, to jsme měli domácnost skoro napůl, po tvrdých bojích ale bylo to lepší..

tak stela vstávala ve čtyři, to stačil ještě dudel, v pět dostala 120ml mlíka a pak vstávala v 6:40, tak jsem naklusala s flaškou 210ml UM a vypila asi tak 20ml a už nechtěla.. já vůbec nevím jak to mám dělat. každopádně si ještě povídá v postýlce a svačinu dostane až v půl desáté jako obvykle.
13. bře 2010 v 07:18  • Odpověz
holkyyyyy!!!! Stela pochopila lození :slight_smile: :dizzy_face: takže uleze třeba tak metr, nejistým leč krásným stylem :grinning: doufám, že to nezapomene až se vzbudí.. :grinning:

jo abyli jsme na obědě u našich, i přesto že mě všichni ujišťovali, že malej od bráchy už nekašle tak chrchlal jak tuberák a dýchal jak starý vodovodní potrubí.. moje nervy. Stela i já jsem si luply pro jistotu jitrocelovej sirup a snad to nikdo nechytne.. ikdyž teda to má dlouho tak myslím, že to nakažlivé být může... :frowning2:
13. bře 2010 v 15:33  • Odpověz
Kay, no gratulka. Tak hezky nahrát :slight_smile:
13. bře 2010 v 19:34  • Odpověz
míšo, jj zkusím zítra, jestli to do zítra fakt nezapomene :slight_smile:
13. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz
Bré ranko,
Noc byla plná vášní. . . Luky furt hvízdal, možná už měl taky i obr hlad, kdo ví. Šel po zvracení spát bez večeře, plus se mu prořezává zoubek. . . Na jedno prtě více než hodně. . . Teď posnídal kousek chleba s máslem a medíčkem. A tubera je na vzestupu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2010 v 06:53  • Odpověz
Ahoj.
tak Luky si už dává medíček jo? Tak hlavně, aby se ještě po něm neosypal, aby to měl jako do třetice. :pensive:

Náš tyran tu leze a řve u toho jak pavián, jako radostně (zatím), ale to za chvilku přejde do pláče, se někde praští :grinning:
14. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
mel no, Ty už dáváš lukymu med? :astonished: dyť ot je alergen jak prase... :sweat_smile: já vím že to většinou tak neřešíš, ale tohodle bych se fakt dála i já..

tak stela usla včera kolem 20h, a vstávačka v 6h.. :pensive: tEď jsem ji dala do postýlky ale zatím na spánek nevypadá.. Dneska jdeme po 3 týdnech na plavání, tak se těším :slight_smile:
14. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
No jeden minikrajíček s medem ještě nikoho nezabil a Luky je alergickej maximálně na prázdnou lžičku a injekční stříkačku na ATB.
14. bře 2010 v 10:13  • Odpověz
Mel a vykašlává už aspoń trochu?
14. bře 2010 v 10:34  • Odpověz
Míšo, no začíná se mu to trhat, ale blbý že to neumí vyplivnout. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2010 v 10:37  • Odpověz
Hmm, to je blbý, to pak zase může blindit kvůli hlenům.
14. bře 2010 v 10:43  • Odpověz
Míšo blindí jen večer po tom debilním sirupu. . . ráno ho snese v pohodě.
14. bře 2010 v 10:57  • Odpověz
autor
ahoj kočeny moje :slight_smile:
tátu máme až do úterka,takže jsem zvědavá,jak vás pak dočtu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
udělala jsem velikonoční výzdobu :slight_smile: holky furt na všechny ty vejce a zajíce ukazujou :slight_smile: ale velikonoční úklid k nám zatím nedorazil :zipper_mouth: :zipper_mouth: přijde mi,že tu mám furt bordel :confounded: :confounded: prostě to nějak nestíhám :frowning2: asi pořádně uklidím,až budou chodit holky do školky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. bře 2010 ve 22:29  • Odpověz
autor
zkoukla jsem jen,že je lukýnek marod :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak snad už mu je líp, šmoulínovi :slight_smile: a mel už má snad vypráno, chuděra...
14. bře 2010 ve 22:33  • Odpověz
Bré ranko,
Luzz, vypráno mám, ale zase už se mi to hromadí, večer prostě do Lukyho ATB nedostaneme, cejtí je na jazyku a bleje jak amina. . . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teď P. vyjel pro mamku do Milovic, protože má chřipajznu jak prase a dr. tady v Praze. Odpoledne ji zase odveze domů. A já jdu vyhrabat roušku, abych to ještě nechytla já. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tchýně prý je taky nějaká nastydlá, minulý víkend byl tchán. . . Super, zdravé osoby jsou teď akorát já, P. a můj táta. :dizzy_face:
15. bře 2010 v 06:05  • Odpověz
Ahoj všem.

Tak my dneska spali "až" do 5,45. Ale na mlíko se vzbudil už ve 4, ale to si dal MM a zase usnul, tak to bych mu i odpustila :grinning:

Mel, tak snad to nechytnou muži též, samej nemocnej chlap, to by bylo na jednu ženskou moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A dneska jdete na kontrolu s prckem?
15. bře 2010 v 06:33  • Odpověz
Míšo, na kontrolu jdeme ve středu. Dneska jen zavolám dr. co s Lukym, když večer ATB prostě cítí a už bleje.
15. bře 2010 v 06:52  • Odpověz
Mel, aha. No třeba mu je vymění, ale ono to asi bude stejnej blivajz všechno. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 v 06:54  • Odpověz
Míšo, no nemusely by být třeba hořký. Co měl ATB na stafíka, tak ty mi neblil.
15. bře 2010 v 07:01  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:

tak Stela teda nemohla večer usnout, byla přetažená a přes den málo spala.. alepak spala do 5h to dostala jen dudlík a schrupla si ještě do 6h.. já už se fakt nemůžu dočat toho posunu času :grinning: jen aby to ještě zabralo ale :grinning:

mel, tak držím pěsti, a jez hodně vitamínů, ať to fakt nelapneš Ty.. a napiš co doktorka řekla..

luzzi, užívej J., však pak Ti třeba uděláme nějaký souhrn :slight_smile: já na velikonoční výzdobu teda kašlu, a na úklid už úplně, dneska jsme navíc nějaká totálně mrtvá a vůbec nic se mi nechce a nic dělat ani nebudu.. jo až budou holky ve škole, tak budeš Ty v práci :grinning: takže s úklidem si nedělej hlavu :grinning:
15. bře 2010 v 08:12  • Odpověz
My velikonoce nedržíme, pro nás je to jen den volna navíc :grinning:
15. bře 2010 v 08:17  • Odpověz
Míšo, no my je taky nedržíme, možná jen po třech letech upeču beránka. . . :grinning:
15. bře 2010 v 08:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.