• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky po IVF v září 2008

(Zamčená)
19. dubna 2011 
Jo a já dneska vyrvala Alexovi z tlamy oko nějakého zvířete z puzzle. Našel, kde jsem je schovala a hospodařil. Naštěstí mě napadlo zalovit mu puse. Ale stejně jsem pak všechno pro jistotu poskládala, jestli něco nechybí :angry:
16. bře 2010 v 19:22  • Odpověz
Kay, jsem zvědavá, jestli to malá na rehábce předvede. Alex tam nikdy nic nechce ukázat, dělá, že umí jen ležet na zádech :grinning:
16. bře 2010 v 19:22  • Odpověz
Luzzi, Nelinka je rychlik. Co na to rika Eliska, ze segra chodi?? :slight_smile:
16. bře 2010 v 19:29  • Odpověz
kay - super!!! ted to bere stelinka hopem!
16. bře 2010 v 19:30  • Odpověz
míšo díky :slight_smile: no ono ten sed z boku jakoby trénujeme už asi 3 měsíce, ale poslední dobou s eu toho jen rpopíná a řve, takže jsme to vzdala. Ale když má náladu tak si z něho v pohodě sedne, kdžy ji jako chytnu.. No mylím, že jí to neukáže, stačí když to rhbce vysvětlím, myslím, že to pochopí :grinning: a taky jsme zjistila, že na koberci (mí ho martin v pracovně kde je mezi bordelem jen úzká ulička ode dveří k pc) docela normálně i leze, ne nijak rychle a kousek ale ví co jako má dělat.. kdežto jinde kde je jen lino nebo to puzzle se prostě jen plazí.. asi budeme muset jet třeba na den k našim, aby se rozlezla..
já tyhle malé kousky schovala taky ale do skříňky nahoru na lince.. :slight_smile:
16. bře 2010 v 19:30  • Odpověz
Kay, gratuluju Stelince k sezení. Je to šikovná holka. :dizzy_face:
16. bře 2010 v 19:32  • Odpověz
autor
lauro
eliška se drží čeho může a chodí za ní :grinning: :grinning:
16. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
lauro díky :grinning: no ono je to jen takové zatím na začátku :slight_smile: já to možná přeháním.. :sweat_smile:

meli díky :slight_smile:

luzzi, no tak to musí být pro elišku pěknej trénink :grinning: za chvíli budou lítat obě dvě :slight_smile:
16. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
Ahoj holky,
no Kačka si bude mít těžký kosti po mě. Mel, pamatuješ si to dobře, měla 2640 g. Na to, že byla jen kojená... TeĎ má UM jen ráno a večer. A sní tak třetinu toho než holky od Luzz...

Luzz - gratulace:slight_smile: Máš ty holky opravdu šikovný :slight_smile:
Mel - Luky je kus chlapa, určitě se s tím vypořádá i bez ATB...

Imisko - já jí tam dávala až když neměla hysterák pokaždé, kdydž jsem jí položila. Takže až nějak kolem čtyř měsíců. Proto se taky začala později obracet i pást než ostatní děti.

Jinak ta moje kámoška strávila v Motole s malou celou noc a dnes je pustili domů s tím, ž edoufaj, že už jí to téct znovu nezačne. Tak snad...
16. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz
Ahoj.

tak noc dneska šla, spal nakonec až skoro do 7. Ale vypadá to, že se asi vyprdnem na kojení, zase :grinning:
Od půlnoci se budil po dvou hodinách, ale v půlnoci a ve dvě mu stačil čaj, napil se, narval si dudla a usnul, ovšem ve 4 už ne, dostal MM z obou prsou a tvářil se furt hladově, tak ještě vyžah UM ze 180ml vody a usnul. Tedy já nevím jak, protože jsem ho dala do postýlky a usnula dřív než on, si tam něco vykládal nebo žabákovi, nevím :grinning:

Mel, co marod?
17. bře 2010 v 07:21  • Odpověz
Bré ranko,
Míšo marod v noci bliťour. . . . Noc plná vášní. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 v 07:55  • Odpověz
Hmmm, to si tedy užíváš. :fearful:
17. bře 2010 v 07:56  • Odpověz
Míšo, naprosto. Luky zakašlal, tak jsem myslela, že jen ztratil dudlík a on zblitej jak amina. Pak se mi podruhé zblil na klíně a potřetí na puzzle, to jsem naštěstí včas zareagovala a nadzvedla ho, takže pyžámko zůstalo čisté. Do toho něco leze i na mě. . . . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 v 08:11  • Odpověz
Mel, tak to by bylo s podivem, kdyby si v nemocné rodině nic nechytla. Ty hleny jsou blbý no, neumí se jich zbavovat, jdou do žaludku a tam je to nutí k blindění. Ale zase se to aspoń dostane ven, ikdyž cesta není moc vábná :grinning: Alexovi se pokaždý ulevilo, jak měl tu rýmu a vyblindil to. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 v 08:32  • Odpověz
Míšo, no nevím zda se Lukymu ulevilo. Ale rozhodně pračce né. . . Pomalu každý den peru. :angry:
17. bře 2010 v 08:34  • Odpověz
Přidala jsem asi 4 fotky. Snažila jsem se vyfotit zuby, ale bohužel, ukazuje jen spodní, tři horní jsou v ilegalitě.

Začínaj tady
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_9.mesic/#DSCN6463.JPG
17. bře 2010 v 11:57  • Odpověz
holky tak jsje zpět z rehabky, dostali jsme obrovskou pochvalu, že to jsou začátk y aže je všechno ok, akorát máme koupit protiskluzové tepláky nebo punčochy, aby loozila i na linu, kde jí to klouže.. nic jsem bohužel ale neobjevila.. :frowning2:

mel tak snad to blinkání brzo přejde..

jmis, zuby jsou asi u dětí nevyfotitelné :grinning:
17. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz
U nás to maj normálně v obuvi.
A myslím, že i běžně H&M nebo C&A apod.
17. bře 2010 v 15:26  • Odpověz
Tak jsem teď vypátrala, že se včera Musilce narodila Sofinka 3550g a 50cm. :dizzy_face: Porodila ve 42tt a na svoje narozky.
17. bře 2010 v 15:32  • Odpověz
jmis díky, ale tohle přece znám :grinning: já myslela punčochy nebo tepláčky, které by měly protuskluz na kolínkách aby jí to neklouzalo když leze na plovoučce nebo linu.. to se nedá nikde sehnat.. :frowning2: vypátrala jsme jen nějaké návleky od Farlinu, asi budu muset koupit to..

mel, jééé to je super, a jsou v pořádku? to je krásné miminko..no to je neuvěřitelné, mě běhá mráz po zádech :slight_smile: :dizzy_face:
17. bře 2010 v 16:18  • Odpověz
Kay, aha, já nepochopila, že to chceš na kolínka. :grinning:

Musilka to má tedy pěkné. :grinning:
17. bře 2010 v 16:45  • Odpověz
Mel, zítra asi vyrazím s prckem na forkids, to u Tebe nejspíš nehrozí, co? Nad náma budou totiž dělat okna, tak by tu byl pěknej bordel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 v 17:16  • Odpověz
Míšo, to u mě opravdu nehrozí. Luky ještě nemá lízt do prostoru, kde je více lidí a já jsem taky nakřáplá. Takže asi tak, pěkně mě to s*. :angry:
17. bře 2010 v 18:16  • Odpověz
Tak hlavně, abyste byli brzo fit, když přijde to jaro. :sunglasses:
17. bře 2010 v 18:42  • Odpověz
autor
ahoj holky, moc vás zdravím :slight_smile: :slight_smile:
tak jsme si užili tátu :wink: bylo to super :slight_smile: přebaloval,krmil,blbnul s holkama... no prostě si jich užil :grinning:
doufám,že vy a vaše dětičky jste všichni v pořádku :slight_smile:

my byli dnes na kontrole s nelinkou na neurologii... naštěstí naposledy :grinning: mudra řekla,že už nás nechce vidět :grinning:
do zprávy napsala : střídavé vyzrálé lezení, sed, stoj, počínající chůze, VELMI ŠIKOVNÁ :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
tak nás moc potěšila :slight_smile: k tomu,že začala chodit vůbec nic negativního neměla, naopak :sweat_smile: řekla, že je šikulka :sweat_smile:
takže se tím netrápím :slight_smile:

jinak u nás vše při starém... sníh už nám roztává,tak snad konečně dorazí jaro :dizzy_face:

a co vy?????? moc jsem na vás myslela... jdu vás trochu pročíst :wink: ale je toho moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže vás jen prolítnu...
17. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz
autor
jééé tak ta hlavní zpráva je teda MUSILKY SOFINKA :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: paráááda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a co malej luky?? :fearful: ještě blindí?? chudák :frowning2:
17. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
autor
teda grej, kde ta kačka bere ty kila??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: to není možný :grinning: :grinning: :grinning:

jinak my už neskleničkujeme vůbec... holkám ta porce 200 g prostě nestačila...dožadovaly se furt s otevřenou pusinkou přídavku, takže vaříme a holky doslova žerou...
do dopolední sváči, kde maj bílou hollandii s ovocem musím přidávat každý 3 sunarka sušenky... k obědu snědí 250 masozeleniny... k odpolední sváče snědí každá plátek chleba s lučinou a večer kolem 200 kaše... k tomu třikrát denně kojo... no fakt jedí pěkně...
17. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
luzzi, to by pomalu stridmejsimu dospelymu stacilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
Ahoj Luzz,
no já to taky nechápu. Doufám, že nebude mít chudák nějak zpomalený spalování...
Třeba dneska měla v osm ráno UM ze 180 ml vody. Nevím, kolik je toho dohromady :sweat_smile: Pak oběd cca v půl dvanácté, mnou vařená mrkev - květák - hovězí - rýže. Mohlo toho být tak max 100 ml. Pak už mi to tlačila jazykem ven. Pak sváča po plavání v půl třetí - půl lahvičky velký přesnídávky. Protože jedla takhle brzy, tak dostala ještě po šesté trochu kaše, tak ze 100 ml vody, ale naředila jsem jí to, aby to dala z flašky. A pak ještě před spaním po osmé UM ze 150 ml, aby byla najedená na noc.
Už se těším, až začne chodit. Aspoň uvidím, jestli to zhubne nebo ne...

Jak dáváš holkám ten cbhleba s lučinou? To jsem jednou zkusila, ale chleba byl rozdrobenej všude a lučina rozmazaná po polovině kuchyně... Jak jsem jí to dala do pusy, taks i to vyndala a zkoumala to a mačkala...
Ale dneska jsem jí zkusila dát u mámy bramborový knedlík a to jí chutnalo moc:slight_smile: Tak myslím, že až bude moct normální jídlo, tak to taky bude lepší... Jak se ze všeho dělá kaše, aby to snědla, tak jí to asi nejede... A na to, abych jí krmila po kousíčkách z ruky nemám moc čas...
17. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.