• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky po IVF v září 2008

(Zamčená)
19. dubna 2011 
autor
lauro
no to máš recht :sweat_smile: :sweat_smile: taky mám občas strach, jestli je nepřekrmuju :zipper_mouth: ale snad ne :zipper_mouth:
grej
no to je fakt mazec, to by holky umřely hlady :sweat_smile: ale oni se hlavně hrozně hlídaj...jako co jí ta druhá, takže proto si myslím,že tak žerou :grinning: :grinning: ten chleba držím v ruce a dávám jim kousnout...takhle snědí každá i např. jeden větší kousek štrůdlu, nebo půlku rohlíku s máslem... někdy mi připadá,že spolu soutěžej :sweat_smile: :sweat_smile:
17. bře 2010 ve 22:14  • Odpověz
Tak vzhledem k jejich váze si myslím, že je nepřekrmuješ :wink:

KOusnout, jo? Takt o zkusim... Akorát já když jí chci dát něco kousnout, tak by si to nejradši narvala do pusy celý a pak se bojim, aby se tím neudusila...

Rohlíky Kačce taky moc chutnaj. Dávám jí úplně tvrdej a mám ho nakrájenej na 4 kusy. A ten jeden kus má v sobě docela hned. tak má nárok jen na jeden kousek denně a jen v podvečer, kdy je nejvíc protivná :wink:
17. bře 2010 ve 22:28  • Odpověz
luzzi no ahoj ztracená dcero :slight_smile: já myslím, že když chtějí tak jim dopřej.. Doktorka řekla, dávat co chce a kolik chce.. teď jsem taky navýšila dávky a Stela dobrý. Ráno kolem půl šesté šesté má něco kolem 180ml UM, pak má 130-140g choceňáku s přesnídávkou, oběd kolem půl jedné 200g zeleninomasová sklenička, svačina ovoce, křupky 150ml UM a večeře 230g kaše s přesnídávkou.. a mezitím někdy dostane křupky, ovoce, nebo občas co jíme my, pokud to může.. občas uvařím nějakou zeleninu a přimíchám to se skleničkou, mám strach aby to Stela jedla, když jí skleničky dávám jí skleničky..

Grej, já si taky myslím, že se Kačka rozjí jak bude jíst normálně.. Stele dávám třetinu rohlíku před tím jogurtem, ale jak nemá zoubky, tak to spíš jen tak ožužlá, nebo i chleba, ale drobky jsou naprosto všude.. :grinning: to pak prostě vysaju..

holky tak pěknej čtvrtek, když to zítra nepojede..
17. bře 2010 ve 22:32  • Odpověz
autor
ahoj kay :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
četla jsem,jak je stelík čiperka :dizzy_face: mám z vás taky radost :wink:
17. bře 2010 ve 22:36  • Odpověz
Ahoj.
Tak to vypadá, že už to jede. U nás se půl hodiny spí, muž šel na třídní sraz, tak jsme samotní.

forkids - nic zváštního, o nic si Mel nepřišla.
19. bře 2010 v 18:58  • Odpověz
autor
holky mě ta nová verze teda moc nesedí :unamused: před tím to bylo přehlednější... :rolling_eyes:

foto dnes :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/luzza/album/eliska-a-nelinka-od-3-mesice-/5100686/
19. bře 2010 ve 22:05  • Odpověz
ahojte,

no mě to taky zatím neuchvátilo, ale myslím, že pár vychytávek tu je.. :slight_smile: hele holky moje a oc takhle udělat tu uzavřenou skupinu, aby nás tu nidko nečetl, co vy na to?

luzzi jéžiš těm to sluší kočičkám :slight_smile: no ajikrovi teda taky .-) hele fotky se dají vkládat i do odpovědí, kdybys chtěla :slight_smile:
19. bře 2010 ve 22:13  • Odpověz
ahojte,

no mě to taky zatím neuchvátilo, ale myslím, že pár vychytávek tu je.. :slight_smile: hele holky moje a oc takhle udělat tu uzavřenou skupinu, aby nás tu nidko nečetl, co vy na to?

luzzi jéžiš těm to sluší kočičkám :slight_smile: no a jirkovi teda taky .-) hele fotky se dají vkládat i do odpovědí, kdybys chtěla :slight_smile:
19. bře 2010 ve 22:14  • Odpověz
jé a dají se přidávat komentáře k fotkám :slight_smile:

luzzi a jak jsi vlastně dopadla u toho diabetologa?
19. bře 2010 ve 22:20  • Odpověz
to je otazka zvyku, ta prehlednost, snad :grinning:
19. bře 2010 ve 22:52  • Odpověz
Ahoj
No já mám tu novou verzi pomalejší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska vstávačka zase v 6, ale furt lepší než těch 5 :grinning:

Luzz, hezkýýý popelářky :dizzy_face:
Kay, mně je to tak nějak jedno :grinning:
20. bře 2010 v 07:04  • Odpověz
Hoj,
se v rychlosti hlásím. Odpadl manža i já, takže včera jsem vyhlásila s.o.s a přijela moje mamka.
20. bře 2010 v 07:32  • Odpověz
autor
melí
ještě že mamka je tak schopná :slight_smile: :wink:

jmis
holky chtěj ladit ke svým kamarádům popelářům :grinning: :grinning: rukávy jsou odepínací, takže budou přesný :grinning: :grinning:

my vstáváme klasika v 7 hod... holky, kdy bude ten posun času??
20. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
luzzi posun je příští víkend :slight_smile: já s ena něj moc těším :grinning: taky snad budeme vstávat v 7 :grinning:
20. bře 2010 v 11:54  • Odpověz
ona zase ale Stelinka většinou spí přes den tak 3 hodiny takže pohoda :grinning:
20. bře 2010 v 11:54  • Odpověz
autor
kay
no 3 hodiny holky nedají ani omylem :angry: :angry:

u dietologa super :wink: změřila, zvážila, povídala... :grinning: a já druhý týden dodržuju jídelníček sestavený na míru... jídla je tam poměrně dost,až se divím :sweat_smile: ale nesmím prý snižovat porce...tak všechno dodržuju a 1.dubna jdu na kontrolu..
20. bře 2010 ve 14:02  • Odpověz
Luzz, ono je v těch "správných" dietách dost jídla, navíc bývá dost bílkovin, tak to dlouho zasyít.
20. bře 2010 ve 14:23  • Odpověz
luzzi, tak ot je super.. jj, taky jsme si říkala, že toho jídla mám hodně.. a hlavně jestli máš hodně zeleniny tak to fakt zasytí na dlouho.. tak držím pěsti a hlas výsledky :slight_smile:

ty 3 hodiny jsou na 2x :sweat_smile: někdy třeba jen 2,5 hodiny :grinning:
20. bře 2010 v 16:30  • Odpověz
autor
jmis
přesně jak píšeš...

kay
moje holky půl hodiny dopo a 1 hod odpo...
20. bře 2010 v 17:47  • Odpověz
Nechte si ty spavce, jo? :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
20. bře 2010 v 19:04  • Odpověz
Míšo, necháme. . . I když náš terorista vstává v šest hodin. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska spal cca 1,5 hoďky dopo a pak na procházce s manžou. :dizzy_face:
20. bře 2010 v 19:07  • Odpověz
Jsme dneska byli objíždět golfky. Jeli jsme na Černý Most, jsou tam 3 dětské shopy vedle sebe.
Měli jsme v kufru troje golfky, děs a bída. Něco jsme rovnou vyřadili v prodejně, takže nakonec jsme zkoušeli jen Chicco Liteway, Cam Flip a BebeConfort Vivu. Nakonec jsme rozhodli, že ten poslední je nejskladnější a dokonce jsem ho našla na MMB, tak uvidím, jestli se s prodávající dohodnem. Do auta nám stačí jetej.
Ve dvou krámech naprosto v pohodě s náma šla prodavačka k autu a v jednom chtěli hotově celou částku, přitom jsme stáli přesně před vchodem, takže asi 10 metrů. No my hotovost neměli, nabízeli jsme kartu, OP, mě a malého, ale že ne, že to není možné, a že s náma k autu nepůjde, že tam maj lidi, přitom byla převaha prodavaček nad zákazníkama :angry: tak jsme šli pryč. Těžko s sebou lidi vozí hotovost, co kdyby náhodou, v době platebních karet, že jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: S takovým přístupem těch kšeftů asi moc mít nebudou. To se nám teda ještě nestalo, všude s náma někdo k autu šel a že jsme tam vzhledem k fabce zkoušeli narvat kde co, naposledy jídelní židličku :grinning:
20. bře 2010 v 19:14  • Odpověz
Míšo, no to je dobrý. Jako neřeknu kdyby tam bylo deset zákazníků a jedna prodavačka, ale pokud byla převaha prodavaček nad zákazníky. . . Ale co jejich problém, přišli třeba o kšeft. :wink:
20. bře 2010 v 19:18  • Odpověz
Mel, no bylo jich tam 4+1 seděla v kukani a lidí nás bylo teda 6 - dvě mimča a 2xmanželský pár. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2010 v 19:21  • Odpověz
No tak to jedna klidně s vámi mohla jít. . . . . A když vlastně jste nabízeli, že tam zůstaneš. . . No prostě bylo to o ochotě.
20. bře 2010 v 19:30  • Odpověz
No byla to baba protivná :grinning: Bylo to v Babystaru. Ani zima venku nebyla, že by umrzla :grinning:
20. bře 2010 v 19:34  • Odpověz
Míšo, jo jo baby star, tam se nás ani nezeptaly, zda si něco nepřejeme, když jsme okukovali kdysi kočárky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
autor
míšo
tak u nás na severu čech bych ty prodavačky chápala...tady je to trochu jiný než v praze...ale tohle fakt nechápu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my byli dnes dlouho venku...nela chce do ruky každého psa, kterého potkáme... lidi se jí smějou, bo ona natahuje na psa ruce, :slight_smile: zubí se na něj, směje a hejká...
20. bře 2010 v 19:59  • Odpověz
Luzz, no tady je to myslím normální. Třeba v tom jednom nesl manža dvoje golfky a prodavačka šla se mnou pomalinku k autu, kdyby chtěl, tak zdrhne :grinning: A sama nám říkala, že si je tam můžem naskládat postupně všechny :grinning:

I v tom druhém shopu říkala, že je s kuframa problém, že se golfky skládaj na dýlku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No nic, no. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme se byli podívat na tom Forkids a fakt jste o nic nepřišly. Koupili jsme teda Kačce nářadí na písek a ty nákoleníky, co tu o nich psala Kay. Ovšem Kačka moc nepochopila jejich smysl. Měla se postavit na kolena a lézt, aby jí to jako neklouzalo. OVšem ona je děsně zpruzená, že jí to vadí při plazení, takže se pořád snaží si to sundat :wink:

Taky jsme se byli podívat na větší autosedačku a jasně jdeme do MC Priorifix. Chtěli jsme zkusit ještě Romera, ale Kačka si do něj prostě nechtěla sednout. Řvala jak protržená. A do MC si sedla v klidu. Takže si vybrala sama :grinning: Jen budu řešit barvu, protože každá má jinej materiál, tak se budu muset rozhodnout, jakej vybrat.

U nás dnes vstávačka v šest. Přes den nechce skoro spát, tkže je v sedm úplně tuhá a pak vstává v šest. Když jde do postele až v osm, tak spí aspoň do sedmi... I když stále se třema buzeníma.

Mel - ať je vám brzy všem líp! Vy si to teda vyžíráte...

Golfky taky budu msuet řešit, chceme jet k moři, tak tam Teutonku tahat rozhodně nebudu. Kámoška mi jedny doporučila, jen si nevzpomenu na ten název. Musím se jí zeptat a podívat se po nich...

Tak zas čau. Máme týden doma manžu, tak se sem moc nedostanu.
20. bře 2010 ve 22:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.