• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky po IVF v září 2008

(Zamčená)
19. dubna 2011 
20. bře 2010 ve 22:47  • Odpověz
Bré ranko,
jako vstávání v pět - nic moc dle mého gusta. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2010 v 06:36  • Odpověz
Ahoj.
My tedy dneska až v 6, poslední dny se nějak ustálil na té 6, což lepší než těch 5, asi si to s Lukym prohodil :grinning:

Grej, ty jsme viděli, nic moc. jednak se nám nelíbil materiál potahu, druhak ta barva konstrukce je nic pro nás, tře'tak jsou po složení dost dlouhé a čtvrťak dost na můj vkus forové. Ae to teda třeba i ABC design nebo jak se to jmenuje, jenže ty zase stojí a několik tisíc méně. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2010 v 07:26  • Odpověz
ahojte,

grej, to je skvělý jak si Kačka vybírá kočáry a sedačky :slight_smile: aspoň víš že je tam v pohodě.. :slight_smile: ty golfky vypadají docela dobře.. Já je furt ještě nechci kupovat, když Stela nesedí, a taky jsme teda ani nezkusila ještě předělat kočár na sporťák :grinning: ale za to jsme si půjčila na vyzkoušení manducu :grinning:

my vstávaly v 5h, o půl šesté dostala mlíko, a usla a spala a spala a spala až do 8h :grinning: ta sobota s tátou jí teda asi svědčí :grinning: no a nebý našeho poblblýho kňůčícího psa bych se i vyspala.. :rolling_eyes:
21. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
hoj všem,
tak nám už nestačí 15min kojení.Baštíme skoro 30min.Je to normální u 2měsíčního prcka?
Všichni mi teda řikaj že jejich 2m dětičky byly menší :grinning:
21. bře 2010 v 11:31  • Odpověz
Imis, no každé dítě je jiné. Alex se kojil 10 minut a pak se odpojoval. :grinning:
21. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz
Mám asi extrémně žravé dítě :grinning:
21. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz
misko, Stela pila hodně dlouho.. i v půl roc jsme ji kojila asi 10 min z akždého prsa.. takže klid.. vezme si co potřebuje.
21. bře 2010 v 19:33  • Odpověz
Bré ranko. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2010 v 06:14  • Odpověz
ahojte,

tak Stela spala dneska až skoro do 6:45 :grinning: nevím jestli se blýská na lepší časy, každopádně dost pozdě :grinning: když se mění ten čas o víkendu..

mel, tak jak je?
22. bře 2010 v 06:58  • Odpověz
Kay, no když Stelince tu hodinu posuneš, že nebude chodit spát v sedm, ale v osm, tak Stelinka bude spát do osmi. :dizzy_face:
No jinak dobrý, já tubera, manža fit a Luky občas zakašle a ještě trochu odsáváme, ale nic hrozného.
22. bře 2010 v 07:14  • Odpověz
Ahoj.
My klasika - 6 a vstávačka, ale měl v noci jen 3 vzbuzení, jedno mojí vinou, bo mi v kuchyni večer spadla poklička, takže ho to probudilo, další kolem 1 a pak v půl 4, to dostal UM a chrněl do těch 6, pak asi 20 minut vydržel ohlodávat postýlku, ale má tam ten umělý chránič, tak jsem se i vyspala :grinning:

Mel, co ten smajl?
22. bře 2010 v 07:15  • Odpověz
Já vypozorovala, že je jedno, jestli Alex usne večer v 6 nebo v 7 nebo v půl 8, prostě uhodí 6 ráno a je hore. :pensive:
22. bře 2010 v 07:16  • Odpověz
meli no to by bylo v om lepším případě, jenže M. vstává před sedmou a pes tu pobíhá už od půl sedmé, takže jsem stejně vzhůru :rolling_eyes: a ji by to asi taky budilo, takže budu ráda právě za tu sedmou a pak si třeba ještě s ní pospím dopo :slight_smile: ale představa je to krásná :grinning:
22. bře 2010 v 07:18  • Odpověz
Míšo, no mohl třeba Luky spát do sedmi, že? Na to jak byl včera hotovej.
22. bře 2010 v 07:23  • Odpověz
Mel, Alex je hotovej každej den, ani se nedivím, to je furt na 4 na 2, pár kroků, sednout, popolízt, sednout, ulovit psici, lézt za psicí, na 2, pár kroků, sebrat ze země, na dvě, na 4, popolízt, zmizet mámě do kuchyně, vylít misku s vodou, narvat si do pusy zbytek granulí, klika, že kupujeme kvalitní, bez konzervantů a spol. :grinning: Začíná to pro něj být utrpení v kočáře, on by tak chtěl na zem, jenže zatím nejde do prostoru, tak má smolíka, boty jsem ještě nekupovala, ale tuhle jsem s ním jezdila na kolotoči :grinning:
22. bře 2010 v 07:27  • Odpověz
Kay, taky si říkám, že po změně času....
Jenže to spíš vidím tak - bude se dřív rozednívat, takže se zase bude budit dřív, budu ráda, když zůstane u té 6 :grinning: :grinning:
Navíc spíme u otevřené ventilačky, ptáci ječej....
22. bře 2010 v 07:30  • Odpověz
Dneska půjdem s Alexkem ještě okouknout tyhle
http://www.handypraha.cz/index.php?file=detail&id_zbozi=387
Je to kousek od nás, tak půjdem pěšo a zpátky to vezmu přes velké dětské hřiště, tak ho tam třeba povozím :grinning:
22. bře 2010 v 07:32  • Odpověz
Luky když spí, tak ho ani ječící zvířata nevzbudí. :grinning: A taky spí u otevřeného okna.
22. bře 2010 v 07:33  • Odpověz
Alex nereaguje jen na psy, psice doma občas štěkne. Ale jak se rozední, tak je hore, je to ranní ptáče u dvou sov :grinning:
22. bře 2010 v 07:37  • Odpověz
autor
bré ranko :slight_smile:
my vstávačka v 7 hod, jako vždy :slight_smile:
holky jsou v ohradě a já musím po tom víkendu trochu uklidit... je to tu děsný... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pak musíme zajet na poštu s balíčkama...
v baráku je 23 stupňů a od večera jsme netopili...tak to by šlo :slight_smile: v ložnici je teda míň, tam mám taky permanentně otevřenou ventilačku...
ten náš model dominik našpinil o víkendu tolik hadrů, co my všichni za týden :rolling_eyes: se z něj picnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
za hodinu mi přijde kámoška,tak to tu letím trochu pofackovat, zatím pa :wink:
22. bře 2010 v 09:05  • Odpověz
autor
jirka mi oříznul fotku a koukám,že se nám tím ztratily holky :sweat_smile: chjoo
22. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
ahojte, tady nám to nějak uvadá.. :sweat_smile:

luzzi, ake když si na tu fotku najedeš, tak tam holky jsou :slight_smile:
22. bře 2010 ve 22:27  • Odpověz
autor
kay
no to jo :grinning: já vim... :wink:
22. bře 2010 ve 22:33  • Odpověz
Bré ranko,
noc dobrá až na tu krizi mezi třetí a čtvrtou hodinou. . . Ale Lukýno spal do 6,45 tak má odpuštěno. :dizzy_face:
23. bře 2010 v 07:00  • Odpověz
ahojky,
mel tak jak Luky,už je OK?

My máme rýmu jako blbec,od včerejška chudinka tak šíleně chroptí! :frowning2: To mi řekněte,jak to děláte s těma odsávačkama,nám to vůbec nejde odsát.Vždycky něco malinko. :angry: Brečí mi u toho,no hrůza.Ale to vy znáte.
Stříkám stérimar a vytírám nosík tamponkama.Nic jinýho asi s tou rýmou nejde dělat,co?
A to dnes jedem k tchýni :angry: To mě dodělá úplně.Stačí že se hádáme kvůli rýmičce doma.Kdybych byla vdaná tak se snad rozvedu!!Některý chlapy jsou fakt na zabití,viz ten můj.
Ahoj.
Tak nebudete věřit, ale už máme golfky doma. :grinning: Nakonec Jané Sonic Evo, dokonce mají vysouvací rukojeť, takže si to muž může přizvednout.

Ale zlobí mě myčka, asi budu muset povolat servis.

A včera bylo nádherně, celý den jsme byli venku, nádhera. :sunglasses:
Imis, se připrav, že tchýně Tě bude nutit vytírat nos tyčinkama nejlůíp namočenýma v kamilce :grinning: :grinning: . Dřív se to tak dělalo.
Nám tedy v porodce řekli, že moc nevytírat, naximálně takovým tím stočeným čtverečkem, což mně tedy nešlo.
Takže já vystříkávala a odsávala, pokud tekla.
Když měl malej už fakt rýmu, tak jsem měla Physiomer baby. Docela mu to pomáhalo, ale líp se to aplikuje ve dvou. Sama jsem to taky zvládla, ale musela jsem na prcka zakleknout, ale on má sílu jako bejk.
23. bře 2010 v 07:04  • Odpověz
Jmis,u tchýně by mně nepřekvapilo kdyby mi radila vytírat nosík měsíčkovou indulonou :grinning: Jinak nosík vytírám jen tím stočeným čtverečkem.Ono se to na to pěkně lepí.Ale nejde nám to odsávání luxem.Prostě tam skoro nic neodsaju,ale malá chroptí takže to má někde pěkně ucpaný.A co je ten Physiomer baby?Jak dlouho tak trvá ta rýma?A do toho dneska ta cesta do Ústí,od nás z hor.No to bude další teplotní šok pro tak malý dítě :angry:
Golfky od Jané musely bejt asi trošku dražší,ne?Ale zas víš že je to fakt kvalitní.
23. bře 2010 v 07:43  • Odpověz
Imis,
http://physiomer.cz/physiomer-baby.php
No víš jak se říká - rýma léčená trvá týden a neléčená 7 dní :grinning:
Jinak k tomu luxu - mně dr. řekla, že když má v nose jen suché, tak neluxovat, že vysávat, jen když to teče. My luxovali při rýmě vždy po tom physiomeru, nechali jsme ho 10 minut působit a pak vyluxovali.
23. bře 2010 v 07:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.