• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky po IVF v září 2008

(Zamčená)
19. dubna 2011 
Kay, nee, on chodí jen podle nábytku, akže za ruce ho nevodím, navíc nemá botičky na chození. Na nožkách má jen capáčky a to jen zapozoval.
24. bře 2010 v 19:20  • Odpověz
autor
holky
to je prima, že se sem dají vkládat ty fotky přímo do diskuze :wink: alex je model :grinning:

my už teda chceme koupit chodící botičky :confused: nelinka už capká na vydlážděném plácku u baráku nebo v parku kolem lavičky :slight_smile: to se jí moc líbí :slight_smile: a eliška chce za ní :sweat_smile: takže pořídíme botičky i jí... no uvidíme... v pátek to omrkneme...

jinak elča s nelčou teda fakt chrněj celou noc jak mrtvolky a vstávaj v těch 7 hod..jsem za to neskutečně šťastná, páč i když jdu spát pozdě, stihnu si odpočinout...

holky
můžu přidat do přesnídávky trochu ovesných vloček? těch jemných... nebo je musím provařit? potřebovala bych jim tu přesnídávku trochu nastavit ... do teď jsem přidávala sunarka piškoty, ale chci zkusit i něco jinýho...
24. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska zase hrůza noc.
Já nevim , proč to musí takhle střídat. Dvě až tři noci super a pak takováhle rána.
USnula sice super v půl deváté a vydržela spát až asi do dvou!! (to neznám), ale pak mi to dala sežrat a nespala téměř do pěti. Asi se vyspala a už se jí nechtělo, když spala bez přestávky pět hodin...
Vstávačka ve čtvt na sedm.

DNEs máme rehabilitaci. To jsem zvědavá, co nám poví.
25. bře 2010 v 07:31  • Odpověz
autor
grej
a nemá kačka naspáno z odpoledne?? to musí bejt jinak strašně unavená :fearful:
tak držím palce na rehabku :wink:
25. bře 2010 v 08:02  • Odpověz
Naspáno z odpoledne? Chachachaááá :grinning:
No, včera byla výjimka. Spala mi hodinu a čtvrt venku v kočáře. A dopoledne asi dvacet minut. Takže možná fakt byla přespalá:slight_smile:
Jinak poslední dobou spí max hodinu a půl přes den dohromady. A to ještě musím mít kliku...

TeĎ poslední dva dny to bylo tak, že vstávala v šest a v půl osmé byla kantáre. Tak se mi jí podařilo uspat v posteli se mnou a ještě si hodinu ducla. Jenže ona než zabere, tak sebou pořád mele, kope nohama, mlátí sebou... Jestli ona není nějak hyperaktivní... To mi dělala i v noci. Vzala jsem jí nakonec k sobě a jsem okopaná jak píšťalka. Válí se tam a zpátky Kope střídavě mě a manžela, pak se praští do hlavy, pak jí tam překážim a nejradši by se válela po mě - a tak pořád dokola :grinning:

Nevím, jak jí naučit spát odpoledne v postýlce. I když je unavená ajk blázen, tak mi tam stejně klidně hodinu řve a to fakt nemá smysl... Je pak přetažená, uřvaná, naštvaná a pak i půl hodiny trvá než ji uspím v kočáře.
25. bře 2010 v 08:17  • Odpověz
Bré ranko,
no tak Luky chtěl vstávat v půl šesté, nekompromisně jsem ho šla vyzvednout až v šest. Luky chrní tak 2,5 hodiny denně. Spával méně, ale jak má to cvičení a je po nemoci tak zase spí trochu víc.
Grej, no ona Kačenka je dost zvyklá na uspávání mám tak pocit, takže bez toho během dne neusne, viď?
25. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
Neusne ani s uspáváním. Já nevím, večer usíná v pohodě bez uspávání. Když spávala na terase, tak jí pomalu stačilo dát do kombinézy a spala... Kdyby to bylo o uspávání, tak bych byla ráda že aspoň něco...
25. bře 2010 v 08:29  • Odpověz
Mě spíš napadlo, jestli jí spaní přes den nepřijde jako ztráta času. (to by měla po mě :wink: ). Je hrozně zvědavá, pořád by všude šmejdila, koukala, lezla...
Já taky přes den neusnu...
25. bře 2010 v 08:32  • Odpověz
Ahoj.

Luzz, vločky musíš vyzkoušet, někoho prohání. Můžeš je jen orestnout na sucho na teflonce, to si dělám já sobě a pak když je necháš chvilku v jogurtu nebo přesnídávce, tak změknou. Nebo je můžeš spařit vroucí vodou a nebo budeš muset povařit, záleží, jak na ně holky budou reagovat.

Alex teď večer usíná naprosto dokonale, po těch uspávacích několika týdnech se zase vrátil k pohodě. V noci se budí kolem půlnoci na dudlík a pak kolem 4 na UM, pak ještě spává ty dvě hodinky, ale dneska to zapích v 5,15 a vstávali jsme.

Ve dne usne, ale nemá cenu ho dát spát dřív než po 4 hodinách, spíš už to jde k 5. Jak dám dřív, tak se vzteká a tak to neřeším, prostě jde když se začne šmrdlat. Teď je ještě v kondici, počítám, že tak za hodinku bude hotovej.
25. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
No právě já Kačku taky dávám jen když se šmudlá, ale ona takhle dopoledne moc nevydrží (asi jak spí blbě v noci). Takže když dnes vstávala po šesté, tak teĎ je už tuhá. Protivná, pobrekává, oči jak králík. ALe neusne...

Asi si půjdu vysušit vlasy a půjdem na prochajdu. I když by se mi to spíš šiklo až odpoledne. TeĎ bych tu ráda taky něco udělala...
25. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
Tak jsem si jí vzala do koupelny do lehátka, že si vyfénuju hlavu a půjdem ven. A ona mezi tím totálně vytuhla. To se mi ještě nestalo, aby mi usnula v lehátku/židličce. Asi to byl ten zvuk fénu, co jí uspal:slight_smile: Tak jsem jí přenesla do postýlky a uvidíme, jak dlouho to vydrží :dizzy_face: :dizzy_face:
25. bře 2010 v 09:16  • Odpověz
Grej super, tak příště víš jak na to - pusť lux. :grinning:
No Luky mi odpadl před hodinou a kousek, tak jsem aspoň uvařila a umyla nádobí. Až se vzbudí, tak dám svačinu a půjdeme ven. . . A nebo půjdeme až po o, uvidíme.. . Protáhl by pak procházku ještě s babí.
25. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
Tak jen pro info: Spala dvacet minut. Pak se mi jí ještě podařilo udrndat a pak spala už jen čtvrt hodiny.
Moje dítě je prostě nespavec :rolling_eyes:
Přitom takový podmínky! Nádherně zatemněno, čerstvý vzdoušek z větračky...

Mel - lux nefunguje - ten má jako zábavu :grinning: Budu muset používat fén :grinning:

Taky jdem dát sváču. Dovařím oběd a ten dostane až po rehabilitaci.
25. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
Grej, já mám spavce. Ale myslím, že to dost souvisí s tou hypotonii a tím, že je prostě krutej pohodář. Proč by se o něco snažil, když takhle mu to stačí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
25. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
Co takhle poslouchám, tak kluci obecně spí asi líp... (nepočítám Alexe). Beru to z okolí:slight_smile:
Jí to očividně nestačilo. Je protivná jak činže :unamused:
25. bře 2010 v 10:15  • Odpověz
já jsem vyrazila lehce po deváté ven a Alex chrněl do půl 12 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pak ho tu hlídali naši, byla jsem u zubaře, naštěstí to přežil, byl hodný, ani neplakal. Nikdo krom manži ho ještě nehlídal. :dizzy_face:
25. bře 2010 v 17:25  • Odpověz
Ahoj.
Koukám, že všichni užíváte krásných dní, když se to má zase pokazit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2010 v 06:38  • Odpověz
Bré ranko :dizzy_face:
26. bře 2010 v 06:39  • Odpověz
A koukám, že dneska si se hezky vyspala podle smajlu :grinning:
26. bře 2010 v 06:45  • Odpověz
Míšo, no v rámci možností. :grinning:
26. bře 2010 v 07:04  • Odpověz
naše snídaně
26. bře 2010 v 07:26  • Odpověz
Míšo dobrý, Luky by si to takhle bral a hrál si s tím. místo aby to jedl.
26. bře 2010 v 07:36  • Odpověz
No já mu většinu nastrkám taky do pusy, zůstávají mu jen ty kousky s kůrkou a než to strčí do pusy, tak to zežmoulá a prohlídne ze všech stran :grinning:
26. bře 2010 v 07:39  • Odpověz
Míšo, no Luky právě prohlíží, max dá do pusy, ale jen na kraj, takže mu to vypadne. No a nebo sebere a okamžitě zahodí. Teda kupodivu rohlík nezahazuje a snaží se "zužitkovat".
26. bře 2010 v 07:41  • Odpověz
Matousovi by hlavne talir nezustal na tom stolecku, vsechno by pohazel na zem. tro je aleek teda sporadanej :slight_smile:
26. bře 2010 v 07:43  • Odpověz
No Alex má natrénováno :slight_smile: Třeba banán mu už jen ulamujeme. A taky hlavně je to hladovec hladová, tak se snaží ani trochu jídla na zmar :grinning: Co kdyby mu to psice sežrala :grinning:
26. bře 2010 v 07:45  • Odpověz
Hele, ale to je projev velke inteligence!! Kdyz uz v 9ti mesicih je schopen provest uvahu: nesmism to shodit dolu => sezrala by mi to psice!! On uz chape celkemmsofistikovanou kauzalitu Alexek!!!! :grinning: :grinning:
26. bře 2010 v 07:53  • Odpověz
:grinning: :grinning: to jsou týdny a týdny zkušeností :grinning: :grinning: :grinning:

Jsem se předevčírem smála - naše psice je loudil obecný a tak když jím, tak sedává u mě a čeká, jestli náhodou něco neupadne. No a teď u mě sedávaj oba dva a čekaj.....
26. bře 2010 v 07:55  • Odpověz
Míšo :grinning:
26. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
Luzz, v čem necháváš malou chodit venku? Alex by určitě taky chtěl chodit, máme u hřiště plůtek a tam by se mu to chodilo. Ale nevím co bych mu dala na nohy. :unamused:
26. bře 2010 v 08:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.