• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky po IVF v září 2008

(Zamčená)
19. dubna 2011 
autor
míšo
zatím mají na nohách ty obyčejné capáčky z měkké kůže a podrážku tu zpevněnou bílou pěnu... no to co mají v každém obchodě... ale myslím, že nela by už potřebovala boty...takže se dneska mrknem ve městě...
taky myslím, že by byl alex nadšenej :grinning: holky když je vyndáme z kočáru, tak úplně pištěj, jak jsou rádi... choděj podél zídky v parku, honěj se kolem lavičky nebo ťapou podél kašny :slight_smile: možná by jim ty capáčky zatím stačily :unamused: já fakt nevím...
26. bře 2010 v 10:05  • Odpověz
Luzz, tak to nevím co myslíš. Kolik to tak stojí ty capáčky?
my teda capáčky máme, ale v tom se chodit nedá.
26. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
autor
míšo
máme přesně tyhle......http://e-detska-obuv.cz/prvni-kroky/306-capaky-pegres-modre.html
26. bře 2010 v 10:42  • Odpověz
26. bře 2010 v 10:46  • Odpověz
autor
jirka je koupil přímo ve výrobně v Rokycanech...
26. bře 2010 v 10:47  • Odpověz
Aha, tak ty tady nemaj, jsem se byla podívat.

Jsem na mrtvici. Baba vožrala, co bydlí vedle v bytě a tedy nad kočárkárnou ji vytopila, naštěstí už máme golfky, takže jsme nemuseli tvrdnout doma, ale kočár máme durch promočený, takže jsem ho strčila do pračky a snad mi do rána v sušárně uschne, na sluníčku ho bohužel nemám kde sušit :confounded: Zatím se topí, takže je naděje.
už vytopila kočárkárnu jednou, říkala jsem to jejímu opilci chlapovi, ale prej jim nic neteče, no určitě teče, jenže si vanu obezdili a teď do toho nebudou chtít kopnout :angry: Ale to se ještě uvidí. Jak to nedaj do pořádku, tak volám předsedu sdružení vlastníků nebo jak se to jmenujeme, ať si to s nima vyřídí on.
Ještě musím rozberat střechu kočáru, tak jdu na to.

Jinak tedy velký nezvyk nevidět na Alexka. Jinak se s golfkama jelo celkem dobře, ale jea jsem jen po chodníkách.
26. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz
jmis, no super. Takhle vytápějí sousedi nás a nikdy to neteče od nich!!!!!!!!!!!! Což je zajímavé, když nad námi bydlí oni a mokro je na naší chodbě a v našem bytě. Takže z bytu nad nima to těžko teče. . . Je to k nas*. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz
No já jí taky říkala - jste vytopení vy? nejste! Tak to musí být od Vás.

tak kočár rozmontovaný do mrtě, jestli já to dám někdy dohromady :grinning: Naštěstí mám ty echt krátké prací programy na 15 minut, aspoň je použiju :grinning:

A jdu s Alexkem do druhého patra zkusit poprosit sousedku, jestli bych si tam nemohla na balkon dát kočár uschnout, snad neměla velké prádlo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: V podstatě potřebuju jen, aby uschnulo to vyposltrované, co má pod sebou, nánožník a bouda je sice dvojitá, ale vzdušná a to uschne určitě, to vidím na prvních částech, co už jsem vyprala.
26. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz
Míšo, jo to říkám vždycky. . . Ale od nich to NIKDY není. . . A přijít se omluvit? Ani omylem. . .
Luky dneska dostal kousek pivního rohlíku. . . Kdo bude čistit ten kočár. . .
26. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz
Tak paní je hodná, jdeme s Alexkem a prádlem na návštěvu :grinning:
26. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz
Míšo, ještě že máš hodnou sousedku. :wink:
26. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz
Mel, jj, díky bohu.

Luzz, tak tyhle botičky jsem už na netu viděla, ale zase nevím, jestli za ně utratit tolika penízků, na chození asi nebudou ne? Nebo na ty první kroky u kočáru na jaře by to myslíš stačilo?
26. bře 2010 ve 14:51  • Odpověz
Ahoj holky,
Jmis - koukám, že máte doma veselo... Ještě že máte fakt hodný sousedky:slight_smile:
Mel - já dávám Kačce taky občas rohlík a to je děs :grinning: Ale aspoň je chvíli hodná.

A zatím to vypadá přesně jak jsem říkala. Na lezení to fakt nevypadá (i rehabilitační se s tím smiřuje), ale dneska už se sama vyhrabala při opření o skříňku na kolena a pak i na nohy :wink:

Přikládám pár foto:
První kafíčko venku, první pečení buřtů. Už klečim. A takhle to u nás vypadá, když si Kačka hraje.
26. bře 2010 v 18:44  • Odpověz
Koukám, že jsem to popsala na přeskáčku. Ale vy se v tom určitě vyznáte :wink:
26. bře 2010 v 18:45  • Odpověz
Tak kočár jsem asi na šestý pokus sestavila, nejvíc zabrat mi dala bouda, jsem si nepamatovala odkud jsem jakou výztuhu vytáhla.

Grej, hezký fotky.

Venku začíná bouřka.

Jo a zjistila jsem, že pokud budu chtít golfky používat i na ven, bude nutný slunečník. Clona nestačí, je tam moc vysoko ta bouda :grinning:
26. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
Ahoj holky!!!

Promiňte že Vám sem zase lezu.Chtěla jsem Vás poprosit o radu ohledně s přestáváním kojením.Přestala jsem kojit před třemi dny,kámoška mně ale straší že mi může zatvrdnout mlíko a můžu mít problémy.Nevíte co je na tom pravdy?Mám dělat nějaké opatření?Když budu odstříkávat tak se mi pořád bude tvořit mlíko ne?
Předem Vám moc děkuju za rady.
26. bře 2010 ve 22:11  • Odpověz
Ahoj všem.

Koczurko, já bych řekla, že záleží, jak si kojila před odstavením, pokud 1x za den, tak by nemusel být problém, ale můžeš to podpořit třeba šalvějí - čaj nebo nějaká homeopatika. Odstříkávala bych jen v případě nouze a pouze do úlevy.
27. bře 2010 v 07:08  • Odpověz
Koczurko, souhlasím s Jmis.
Našla jsem dávkování těch homeopatik při odstavování:

Ricinus communis 15 nebo 30 CH, dávkování 5 granulí 2x denně.
Lac caninum 9 nebo 15 CH, 5 granulí 2x denně.
Tyhle dvě homeopatika se mají střídat.
27. bře 2010 v 08:38  • Odpověz
autor
míšo
na to ťapkání u kočáru to myslím stačí... ta podrážka je hold taková ta bačkůrková, nó, ale myslím, že než začne alex chodit úplně sám,tak by to mělo stačit.. :wink:
27. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
autor
holky
čím češete děti?? (nemyslím jmis :grinning: ) tím jemným kartáčkem se to nedá a hřebenem to tahá :unamused: ... máte nějaký kartáč??
27. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
autor
včera jsme ztrávili celý den venku :slight_smile: bylo fakt nádherně :slight_smile: ... byli jsme na plavču, nakrmit u rybníka kačeny, objeli obchody a zbytek na zahradě :slight_smile: ještě jsme teda negrilovali :angry: tak grej závidím :grinning:
27. bře 2010 v 09:52  • Odpověz
My nemáme vlasy, máme jen chloupky, to nečešu :grinning:
27. bře 2010 v 11:28  • Odpověz
ahojte holky..

tak fotky všechny pěkné..

koczurko.. jak píše míša, pokud jsi kojila jednou dvakrát denně, nechej tomu volný přůběh, max můžeš podpořit tou šalvějí nebo mátovým čajem.. hele ten riccinus comunis je ale na tvorbu mlíka, to byhc teda nebrala !!!! pokud jsi kojila často a z ničeho nic jsi přestala hrozí záněty, tak pokud se Ti prsa budou nalévat, tak opravdu odstříkávat ale jen do úlevy...

luzzy, to co máte už podle mě nejsou capáčky a le normální botky.. :slight_smile: capáčky stojí kolem 100,- a opravdu se v otm chodit nedá.. koupila jsme teď v chiccu capáčky a nedovedu si představit, že by v tom stela chodila.. a čeu ji normálně tím kartáčkem, když tochci vzít pořádně tak tím dětským hřebínkem, ale ona i když to tahá neprotestuje.. asi je po mě..

my už teda taky grilovali, ale byla to rychlovka :slight_smile: a taky dobrý :slight_smile:
27. bře 2010 v 11:29  • Odpověz
míšo sousedka teda napytel :grinning: takovou babu byhc chtěla v baráku mít :angry:

stela má poslední dobou zábavu - pustí si vybraci na lehátku a zakousne se do něho :grinning: asi jí to masícuje ty dásně :grinning:
27. bře 2010 v 11:30  • Odpověz
Ahojky,
jaký máte dnes počasí?My už jsme doma a pěkně tu leje.Teď jsem se namlsala jara v Ústí n/L a u nás je tak hnusně.
Byla jsem nakupovat v Tescu Andrejce oblečení na jaro,a je to nespravedlivý,pro kluky toho maj víclu :angry:

luzzi,a Ty seš z Ústí?My tam bydlíme od jara do podzimu.

Jmis ještě že Ti nevytopila byt,nám loni sousedka vytopila byt a ještě dělala blbou že ona nic.Doteď nám nezaplatila ani korunu a radši nás ani nezdraví
27. bře 2010 v 11:51  • Odpověz
Kay - ricinus je buď na tvorbu nebo na zastavení mléka. POdle toho, jaké máš ředění a dávkování :wink:

Já češu tím jemným kartáčem, s chloupkama. Kačka má jemný vlasy, tak jí to stačí.

Tak už jsem nám zarezervovala leten ky na dovču. Už aby to bylo :slight_smile:
27. bře 2010 v 11:56  • Odpověz
autor
imis
v ústí pracuju :slight_smile: teda teď ne :grinning:
jinak mám v ústí rodinu... :wink:
a kde tam pobýváte???
27. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz
Já nečešu vůbec. :grinning: Luky nosí stejný styl jak táta - vstanu a jdu. :dizzy_face:
27. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz
autor
melí :grinning:
když nám pak lidi říkají, že nela má na hlavě kačera :grinning:
27. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz
luzzi,bydlíme na Klíši hned u zdrávky a v Sebuzíně máme chatu.A Ty jsi pracovala v UNL nemocnici?
27. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.