• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky po IVF v září 2008

(Zamčená)
19. dubna 2011 
autor
dnes jsme si dali k obědu žemlovku :slight_smile: pěkně bezmasý den :slight_smile: páč zítra jdem na oběd k našim a to zas bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky sežraly každá misku a ještě řvaly mňam mňam... až se vyspinkaj, razíme zase ven :slight_smile: sice nesvítí sluníčko,ale máme 14 stupňů, to je docela good :slight_smile: půjdem se podívat na koníky... jeden soused tu má takový miniranč :grinning: tak zatím pa pa :wink:
27. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz
autor
imis
jo jo, ve špitále :slight_smile:
manža bydlel na Terase, pak v Malým Březně :slight_smile: a zbytek rodiny je taky taknějak rozeset po ústí :slight_smile: a jak ses dostala do hradce??
27. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz
On je z Ústí přítel,jinak bydlíme ve Špindlu.Teď když už nepracuju tak budem v Ústí skoro pořád.Už jsi byla ve Fóru?Je to supr,ale tak na celej den :sweat_smile: Na severu máte 14stupňů?My 4 :angry: Jak je ten svět malej.
A to jsem se v Pronatalu seznámila s jedněma taky z Ústí a s těma se scházíme na hokeji :grinning:
27. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme myslela že už budeme jen užívat jara a Stele se rozjela rýma a má teplotu.. :frowning2: ještě jsme dneska byli u kamarádky na narozkách a dobrý a večer tohle.. asi se v pátek prochladla, byly jsme na zahradě byla trochu studená, ale asi jen 10 min.. :frowning2: ach jo..

moc vás zdravíme a snad jste všechny k, nemám ani moc náladu a sílu dočíst... :rolling_eyes:
27. bře 2010 ve 22:57  • Odpověz
ok tam mělo být ne k :grinning:
27. bře 2010 ve 22:58  • Odpověz
Ahoj.
Dneska rekord :grinning: Alex spal do půl 8, bohužel podle nového, takže jinak jen do půl 7 :grinning:
28. bře 2010 v 08:10  • Odpověz
bré ráno,
Kay tak ať je Stelince brzy dobře,chudáček malá.My taky pořád bojujeme s rýmou.

My dnes taky ještě spinkáme :sweat_smile: Akorát já si připadám,že nic nebudu stíhat,než si zvyknu na letní čas.
28. bře 2010 v 08:54  • Odpověz
ahojte,

míšo :grinning: i tak dobrý ne? Stela budíček na mlíko v 6:45, možná že kdybych jí dala jen dudel, tak by to stačilo a le zmátl mě ten nový čas :grinning: pak ale ještě spala asi do 7:15 (všechno nového času), takže vlastně jako obvykle.. a možná u jí bylo blbě z té rýmy.. tEď odpadla v 10h, tak snad se trochu prospí..

imis děkujeme, no já rýmu prostě nenávidím.. všechno lepší než rýma.. (teda ještě jsme nezažily průjem a doufám, že to přijde hodně pozdě :grinning:) ale když nemůže dýchat, je to děs.. :frowning2: tak snad vám taky brzo zkončí..
28. bře 2010 v 10:37  • Odpověz
autor
imis
my jsme taky z pronatalu :slight_smile: a jirka hrával hokej, teď už jen rekreačně :grinning: nějak časově nestíhá :grinning: a ty lidi, co jste je poznali, není ona taky sestřička??

kay, jmis
holky chrněly do čtvrt na 9! (nového č.) takže usnuly až teď V 11 :unamused: nevím, v kolik budou spát odpoledne, ale mám strach, že ten nový čas bude pro ně naprd :angry: no jsem zvědavá, jak se zadaptujem...
botky jsme koupili hned tady za hranicema, pár za 9 E... takže pohoda :slight_smile:
už jsme je i testly :wink:
dnes jdem na oběd k našim a pak razíme ven :slight_smile: máme 15 stupňů a sem tam vyleze sluníčko :slight_smile:
takže zatím pa pa všem

a ať je stelíkovi brzy dobře :wink: :slight_smile: ať si může užít jara :slight_smile:
28. bře 2010 v 11:08  • Odpověz
luzzi no to co dělá nevím,ale už maj z pronatalu(v Praze)chlapečka.Jsou mu 4 nebo 5let,nevím přesně.Byli jsme tam spolu v únoru,jim se zadařilo z KETu napoprvé a nám až v květnu.A manža hrál hokej za ústecký lvi?Kdyby Andrejka byla chlapeček a chtěla hrát hokej tak bych se hned přestěhovala do Ústí natrvalo :grinning: Manžovi vyřiď,že dnes dávaj play off I.ligy ,hraje Ústí vs.Chomouti.Nevím jestli to je na čt2 nebo čt4,tak ať fandí :grinning:

Kay,zrovna jsem to dnes probírala ty rýmy s kámoškou a ta mi radila používat stérimar a vincentku dohromady.Její holka když byla malá,tak byla ze zimy 2měsíce nemocná,Dr. z ní dělali astmatičku a bůh ví co.Pak jí někdo poradil tohle a prý je to dobrý.Já se chystám zejtra pro tu vincentku taky.A radila mi,ať na malou dělám prasátko a jako takový to když smrkáme,že jsou děti jak opičky a všechno opakujou a naučej se tak dřív smrkat :dizzy_face: Tak nevím.Ale sousedi si budou myslet že jsem blázen,protože na svý dítě chrochtám :grinning:
28. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz
imis díky za radu :grinning: chrochtání zkusím teda :grinning: no já mám vincetnku i sterimar a střídám i s tím roztokem teď si nemůžu vzpomenout jak se to jmenuje :grinning: a jsmelíná s e zvednou z gauče.. no snad to brzo přejde.. ale je mi líto, že nejdeme ven no.. ale počkám radwěji, u nás dost fučí :frowning2:

luzzi díky :slight_smile: taky užívejte jara i Jirky :slight_smile:
28. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz
ahojky holčiny jak se máte???

my máme šest zubů . vstáváme bohužel každý den max v půl šesté a papame už všecko , ted jsme na skleničkách protože bohužel mu přestalo chutnat to co jsem vařila tak kupujeme ale za měsíc už mu budu dávat i to co jíme my , sstejně je to samá zelenina tak to bude ok.

jinak jsem se chtěla zeptat zda se některá chystáte do dalšího ivf . já jdu v červenci na operaci budou mi brát vše :frowning2: tak už další mimi nebude moc mě to trápí ale horší by bylo kdyby se mi vrátilo to ošklivé co tam ještě před těhu bylo.. nedá se nic dělat

mějte se hezky :slight_smile: a pusinku mimiskům :wink:
28. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
ježiš anitt jak to? cos měla před těhu? endošku? a nejde ještě počkat a zkusit jedno kolo ivf? to mě mrz, ale Davídek vám to určitě všechno vynahradí...

my zatím ivf nřešíme, chceme se snažit o mimčo zatím přirozeně a když to nepůjde, tak někdy v září nebo bych to nechala po novém roce bychom zkusili KET.. máme nějaké mrazáčky.. Ale i tím že Stelinka je trochu pozadu co se týče pohybového vývoje, tak nespěchám :slight_smile:
28. bře 2010 ve 22:14  • Odpověz
Bré ranko,
Anitto :cry: to mě moc mrzí. My půjdeme asi na IVF někdy k podzimu. Dřív to nějak nevychází, mají dělat výtahy a tak nechci po tu dobu být v Praze, tudíž nebude čas jezdit po UTZ a pak případně po ET tahat Lukyho do pátého patra by bylo dost riskantní.
29. bře 2010 v 06:49  • Odpověz
autor
dobré ranko všem :slight_smile:
holky vstávaly až v 8 hod, ale musela jsem vstávat k Domčovi... :angry:

anittko
to je mi líto, že musíš na operaci :frowning2: davídek tě určitě posílí :wink:

mel
pozor na to... víš co se mi zdálo o tvém dalším těhu :wink:

kay
tak jak to s vámi vypadá holky??
29. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
Luzz, no vím co se Ti zdálo, ale holt risk je zisk. :grinning: Luky vstával v šest. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tady se potvrzuje co říkám manžovi už dávno, nezáleží v kolik jde Luky spát, stejnak vstane v šest. :angry:
29. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
ahojky holčiny
no měla jsem rakovinotvorné bunky na čípku a kdybych měla tenkrát mimčo už by mi to vzal předtím takže můžu být ráda za Davídka ale moc jsem chtěla další ale byl by to velký risk :frowning2:

my taky vstáváme stejně at jde spát později stejně je kolem šesté vzhůru ...
dnes se poprvé vykadil i vyčůral do nočníčku :wink: tak z toho máme svátek:slight_smile:))
29. bře 2010 v 09:59  • Odpověz
Anitto, to je blbé. Ale hlavně aby jsi byla zdravá a zvládla operaci, i když je to nepříjemné takhle brzy přijít o vnitřek.
Davídek je šikulka. :dizzy_face:
29. bře 2010 v 10:09  • Odpověz
autor
anittko
je to těžký :unamused: , chápu :unamused:
ale tvoje zdraví je důležitější, než případné další miminko... máš totiž davídka a ten potřebuje zdravou mámu a tvůj muž zdravou ženu :slight_smile: určitě budete šťastní i s jedním děťátkem :slight_smile:
drž se :wink:
29. bře 2010 v 10:14  • Odpověz
autor
my kakáme do nočníku každý ráno :grinning:
holky totiž srajděj každej den ve stejnou dobu... zhruba pět minut po snídani :grinning: :grinning: takže je to trochu výhoda :slight_smile:
29. bře 2010 v 10:15  • Odpověz
anitt aha, tak to chápu, no ale Davídek je fakt kouzelný a určitě Ti to všechno vynahradí :grinning: vidíš už začal s nočníkem :grinning:

holky no tka u nás lepší co se týče vstávání, poprvé Stelinka broukla v 6:15 nebo jsme se teda aspoň vzbudila a pak s eozvala až po půl sedmé, což je výkon.. šla spát před tou 20h resp asi 19:45. no jediná nevýhoda je, že nestihneme ani jedny zprávy :grinning: ikdžy můž zapnout aspoň primu když jí dávám večeři v 19:15.. ale čera jsme sestavovali postýlku - dávali jsme jí pelest dolů, takže už spí úplně na šuplíku :grinning: ale zjistila jsme že je to celé blbě, bo když jsme to sundali, objevily se tam asi 3 zásuvky :unamused: takže jsme postýlku musela otočit aspoň čelem k nim a dát tam desku.. ale nevím teda moc radostná z toho nejsem.. noc byla výborná, ani jednou s enevzbudila, ale ona je asi taky dost unavená z té rýmy. dneska má přijít kamoška, její syn má prý taky trochu rýmu a jí to nevadí tak aspoň nebude S. protivka jen na mě :grinning:

mel a co vy už jste zdraví?

luzzi vzpomínám na vás, stelinka se začla dívat taky z okna, jen je blbé že na přebalováku v koupelně :grinning: u nás teda začlo období že si prostě nelehne na přebalení, takže furt jenom řev, když je jen počůraná tak se to dá zvládnout i v kleče, ale když je posrajděná, jde o blbě :grinning:

nic jdu zavřít oči, snad bude spát aspoň hodinu.. no ale už 20 min spí :grinning:
29. bře 2010 v 10:16  • Odpověz
autor
a pak obdivujou jedna druhý její hovínko :zipper_mouth: :zipper_mouth: :grinning:
29. bře 2010 v 10:16  • Odpověz
Kay, jo zdravý už jsme. A Luky prý dneska vstávat nebude. Chrní od osmi. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dospává to babouznění. :grinning:
Luzz, Luky v poslední době srajdí podle toho jak se vyspí, začíná být nevypočitatelnej. :grinning:
29. bře 2010 v 10:19  • Odpověz
autor
kay
buď klidná :grinning: mě se holky taky přebalujou čím dál hůř :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kroutěj se jak paragraf, utíkaj mi, kopou... no děs :angry:
jediný co zabírá je když jim dám do ruky něco zajímavýho...s čím si ještě nehrály, tak to pak vydrží chvilku na zádech a zkoumají tu věc :sweat_smile: půjčím jim třeba něco z kabelky, nebo náplast, malej cedník, gumičku, obal od foťáku atd...furt nějaký kraviny :angry:
29. bře 2010 v 10:22  • Odpověz
autor
kay
chlapi jsou nevypočitatelný celej život :grinning: :grinning:
29. bře 2010 v 10:23  • Odpověz
autor
oprava--- to mělo být mel :grinning: :grinning:
29. bře 2010 v 10:24  • Odpověz
autor
tak koukám,že máme jen 10 stupňů a docela zataženo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak doufám, že po obídku budem moc vyrazit ven...
jdu tu trochu pofackovat ten náš chlívek :wink: pa
29. bře 2010 v 10:26  • Odpověz
jj holčiny máte pravdu kdyžtak adoptujeme nějakou berušku :slight_smile:

tak o přebalování už u nás nemůže být ani řeč hrůza... fakt se okamžitě pretočí a stoupá si takže ho už přebaluju ve stoje...

luzza :slight_smile: tak u nás jsme obdivovali jen my :slight_smile: a Davídek moc nechápal :slight_smile: :slight_smile:
29. bře 2010 v 10:27  • Odpověz
Hm, Luky a přebalování. . . Sice není žádnej akčňák, ale stejnak se u toho různě kroutí, šahá po všem možném. . . Trochu pomáhá mu do ruky vrazit nějakou hračku.
29. bře 2010 v 10:28  • Odpověz
autor
anittko
taky jsem myslela, že kdyby se vám někdy zdálo,že vás je málo, můžete si adoptovat k dadulkovi ještě nějakou princeznu :wink:
úplně vás vidím,jakou máte radost z hovínka a dáda si říká : abyste se z toho mýho bobku nepos... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.