• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky po IVF v září 2008

(Zamčená)
19. dubna 2011 
jj to teda doufám že nakonec adoptujeme chtěla bych ještě tu růzovou doma :slight_smile:
29. bře 2010 v 10:34  • Odpověz
autor
anitt
všechno bude :wink: :dizzy_face:
29. bře 2010 v 10:36  • Odpověz
nepřemýšlely jste někdy o zamčené diskuzi??
29. bře 2010 v 10:37  • Odpověz
Ahoj.
Jen zdravím, jsem u našich, takže ve vidlákově, ale mám pro Alexka první botky, je to něco mezi capáčkama a botkama, ale podrážku už maj botkovou a miluju vidlákov, protože botkz jsou za 232 Kč, no nekupte to. :grinning:
Alexek dospává v hale v autosedačce a dneska spinkal do čtvrt na devět, jsem čuměla :grinning:
Tak zase mastím :slight_smile:
29. bře 2010 v 11:15  • Odpověz
Anitto, trochu přemýšlely, ale nějak nedoprobraly. Ke všemu pamatuje si někdo tady kdo by tam měl mít přístup a kdo ne.
A jé, Lukýsek rozebírá puzzle. Jdu mu to zarazit a pomordovat ho cvičením. Dospával od osmi do jedenácti hodin.
29. bře 2010 v 11:33  • Odpověz
luzzi, jj, tak u přebalování mám stejnou techniku :grinning: občas pomůže krabičkaod panadolu, pak vincentka do nosu, klíč ze dveří apod.. :grinning: teda holky jsou moc šikovné s tím nočníkem.. my ho nemáme ještě ani koupený :grinning: stelinka si teda už sedá a kleká pěkně sama, ale nechci a nebudu to hrotit.. :slight_smile:

anitt, přemýšlely, ale nějak jsme to nedořešily.. no s tím kdo tam má být nebo ne je to jednoduché, kdo se bude chtít přidat a my na něj zapomeneme, tak se prostě připíše :grinning: jak chcete, já už jednu soukr skup založila..

jmis, gratuluju k botkám :slight_smile: to je teda cena.. to ani u nás ve vidlákově brně nemají :grinning:

stelinka objevila dvdčka a přehrávače, tak je to teda mazec.. nejhorší jsou asle zásuvky a kvítka, to už dostala párkrát přes plínu ale výsledek žádný.. když vidím jak se blíží tak začnu říkat ať to nedělá a ona se zastaví a začne se děsně smát jako že sranda.. nemám asi buňky na výchovu.. :sweat_smile:
29. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz
kay, já Lukymu taky furt říkám, nech ten řetízek bejt. . . On nahodí kouzelný úsměv a nebo ještě lepší taktiku - neslyším na jméno - a stejnak mě dál škrtí. :grinning:
29. bře 2010 v 15:01  • Odpověz
holčiny já budu kupovat u nás zdravotní botky za 800,- uf... a to jsme taky vesnice sice u Prahy ale přeci...

já bych do té soukromé diskuze šla
nemůže nás nikdo šmírovat ani čumět na fota pár holek odsud má špatné zkušenosti ohledně fotek proto jsem to smazala... tak uvidíte jak se rozhodnete... :wink:
29. bře 2010 v 16:42  • Odpověz
mne to prijde zbytecna paranoia :grinning: :grinning:
29. bře 2010 v 18:15  • Odpověz
Lauro, co ti přijde zbytečná paranoia? Jako soukromá skupina? Mě ani tak ne, protože jsem se rozhádala se třema kolegyněma z práce a kvůli nim musela zaheslovat fotky na galerii.cz. Čekám kdy mě vyšťourají tady a začnou pomlouvat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2010 v 18:17  • Odpověz
lauro, no mi to taky nepřijde zbytečná paranoia, když si krávy od nás z práce u oběda povídaly o mojí redukci... :rolling_eyes:
29. bře 2010 v 18:28  • Odpověz
tak holčiny založíte to prosím?? myslím že je to pro nás i pro mimča bezpečné já nějak nevím jak na to :wink:
29. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
ok, tak je to založené.. jmenuje se to maminky po ivf září 2008, a jsme tam - luzza, kay, anitta, m.e.l, laura29, jmisa, imiska24, grej,

kdyby vás někdo ještě napadl nebo tma někdo chtěl být a není, napište ip :slight_smile: a jinak s ena vás těším tam :slight_smile:
29. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
takže ještě musilka, hanulka, zofik :slight_smile:
29. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz
Ahojky holky tak jsem Vás konečně našla:slight_smile: jak se všechny máte a co mimísci nového, Leonek se furt staví v postýlce a na všechno leze :grinning: čekám, že bude brzo chodit, Vaneska je lenivjější, ale úspěšně ho následuje :wink:
2. dub 2010 v 15:55  • Odpověz
Hanulko, hledej nás v uzavřené skupině http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/halooooo/?collapse=true&page=last&post=last jsme se přestěhovaly, máš tam udělaný přístup.
2. dub 2010 v 17:26  • Odpověz
Jejda já jsem brzda včera jsem navštívila holky co jsme spolu prvně stimulovaly a taky už tam jsou jdu za váma:wink:
3. dub 2010 v 08:00  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu vás po delší době pozdravit, nějak nemám čas chodit na net, vy jste tady takové dračice, že totiž nestíhám dočítat a to pak nemá moc smysl se zapojovat do diskuze :sweat_smile:

Anit, tak to jsem vůbec nevěděla, každopádně je lepší, že se operací předejde jakýmkoli problémům, máte už štěstíčko doma a to je nejdůležitější :wink:

Jinak u nás se plazí o 106 a taky slušně zlobí, ale hlavně že prospívá v pořádku, ječí v jednom kuse. V noci spí dobře, jen občas zazlobí zub. Přes den stále nic moc nenaspí, to ovšem není nic nového.... :dizzy_face: Jo a zub máme zatím jen jeden a taky jezdíme na plavčo, už se těším, až mu bude rok a půl a budeme se moc zapojit do nějakého dalšího cvičeníčka :dizzy_face:

Tak zatím holky čus a snad teď juknu častěji :wink:
7. dub 2010 ve 14:58  • Odpověz
Dobrý den, vážené maminky,
jmenuji se Daniela Škarytková a jsem studentkou Univerzity Pardubice, Fakulty zdravotnických studií. Tímto vás žádám o vyplnění dotazníku, jehož cílem je zjistit pohled na pozdní rodičovství a umělé oplodnění v naší společnosti. Výsledky budou zcela anonymní, poslouží pouze pro účely mé seminární práce z předmětu sociologie a sociální politolika.
Prosím, není-li uvedeno jinak,dotazník prosím zkopírujte do MS Word, své odpovědi vyznačte prosím tučně a odešlete na můj email: Danielka.Z@seznam.cz

Předem děkuji za vyplnění dotazníku a přeji hodně zdraví a štěstí :slight_smile:

1. Váš věk?
a) méně než 20 let
b) 20- 30 let
c) 30- 40 let
d) více než 40 let

2. Vaše nejvyšší dosažené vzdělání?
a) základní
b) středoškolské bez maturity
c) středoškolské s maturitou
d) vysokoškolské

3. Kde jste získávala nejvíce informací o umělém oplodnění?
a) odborné přednášky
b) gynekolog v prenatální poradně
c) rodina, kamarádky
d) knihy, časopisy, internet

5. Kolik máte dětí?
a) žádné
b) jedno
c) dvě
d) tři a více

4. V kolika letech jste měla 1. dítě?
a) do 20
b) 20 - 26
c) 27 - 34
d) nad 35

6. Víte, kam si jít žádat o rodičovské a související sociální dávky?
a) ano
b) ne

7. Myslíte si, že výše příspěvků zdravotních pojišťoven na umělé oplodnění je dostačující?
a) ano
b) ne

8. Informace získané v rámci diagnostiky a lékařské péče hodnotíte jako:
a) výborné
b) velmi dobré
c) dobré
d) spíše špatné
e) velmi špatné

9. Jste celkově se státním ( dávky, pojištění, ...) financováním umělého oplodnění a léčby s ním související spokojená?
a) ano
b) spíše ano
c) spíše ne
d) ne

10. Pokud byste měla možnost něco na organizaci léčby neplodnosti změnit, co by to bylo? ( možno vybrat více možností)
a) lepší komunikace s personálem
b) lepší informovanost o průběhu léčby
c) větší finanční podpora státu
d) neměnila bych nic
f) jiné: …........................................................................................................................................

19. dub 2011 v 10:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.