• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky po IVF v září 2008

(Zamčená)
19. dubna 2011 
Kay, super zpráva. Neboj, ona na to přijde a pak budeš litovat dne, kdy se to naučila. :grinning: Luky otočení na záda přes pravý bok ukázal jen jednou a od té doby si zase hraje na to, že tuhle stranu nezná. :grinning:
18. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
Stelouch zase jen z levé :grinning: ale to neva. hlavně aby se někdy nebouchla do hlavy aby se pak nebála..
18. led 2010 v 15:01  • Odpověz
kay, Luky už si zašprajcoval hlavu pod lehátko a stejnak si furt nedá pokoj. Takže čekám kdy jednoho dne na sebe shodí sušák, který teď v zimě mám rozprostřený v obýváku u okna. :sweat_smile:
18. led 2010 v 15:26  • Odpověz
čau holky, to je dnes teda den...
V noci Kačka pobrekávala co hodinu. Dopoledne spala necelou půl hodinu a od té doby nic. Je protivná jak šváb. Asi nám porostou další zuby. Taky má kadění dozelena. Navíc mi v autě do práce brečela téměř celou cestu, což neznám. Obvykle brečí chvilku a pak vytuhne...
V práci ovšem zase házela na všechny úsměvy. Asi aby nabrala síly na řvaní celou cestu domů :grinning:

Jela jsem ještě do Tesca, jestli už nebudou mít ty plíny. Opět neměly. Tak jsem aspoň koupila misku s přísavkou a voňavý pytliky na plíny.

Jen jsem tam neměla vůebc jezdit, protože jsem si o sníh utrhla kus předního nárazníku :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: A to jsem schválně parkovala dost daleko od vchodu, abych mohla využít dvě parkovací místa dát to šikmo, abych nemusela do toho ssněhu tak zajíždět. No, nevyšlo to. Takže chudák M. mi to ještě bude msuet večer spravovat místo aby konečně z dílny vylezl a šel si dáchnout :frowning2: :frowning2:

TeĎ jsem zkusila Kačku opět uspat a opět bez úspěchu. Brečela jak blázen. Ale teď jsem jí prdla na zem a hraje si, tak snad chvilku bude hodná. Jdu uklidit v kuchyni a pomalu chystat kaši. Ani toho moc nejí...
Ráno při kojení nevycucla téměř nic. Pak dostala asi tak deset lžiček jogurtu s banánem a pak se začala dávit. K obědu 120g zeleniny s masem. Pak k sváče kojení (ovšem ne všechno co tam bylo). A teĎ snad sní trochu tý kaše... Aby mi chudinka ještě nezačala hubnout :sweat_smile: :grinning:

Kay - gratulace!!! Mel - tobě taky :slight_smile: Kačka se ze začátku obracela zas jen doleva. Pak najednou asi po 14 dnech začala i doprava a teĎ válí sudy jeden za druhým přes celý pokoj a je jí jedno na jakou stranu...

Kačka se naučila chytře nadzvedávat při otáčení hlavu, takže se nebouchá... Oni nejsou blbí, naučej se to :slight_smile:
18. led 2010 v 17:19  • Odpověz
Luky hlavičku velice opatrně pokládá!!!!!!!! Nejdříve hlavička a pak zbytek těla, už od začátku. :grinning:
18. led 2010 v 19:23  • Odpověz
Tak Alex je asi blbej, protože ten mlátí hlavou o zem a cokoli každou chvilku, dneska měl zase šlinc na čele, nejspíš, jak nám vlezl do skříňky pod telkou a rozhodoval, co za DVD si pustíme. Většinou se tváří, že se nemůže pohnout ani o píď, ale jen zmizím z dohedu, tak se přesune přes půl obýváku.

Teď teda hodně mlátí tou hlavou o zem, leží na břiše, nadzvedne zadek, ale už se neopře rukama a přetočí se a jen to zaduní. Kdyby viděla rehábka jeho nový styl, tak z jejich spárů nevyjdeme. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 v 19:26  • Odpověz
Jo a jinak bezva, dopo se mu šprajcnul nerv v zádech a zůstala jsem ležet na koberci, naštěstí Alex taky ležel na zemi, doplazila jsem se s vypětím všech sil pro mobil a volal manžovi, že musí hned domů, nemohla jsem se ani zvednout. Tak manžel přiletěl během 10 minut, no celou dobu jsem docela trplěa, nejdřív se Alex poblindil, pak se v tom vyválel, když se ke mně plazil a pak mě začal tahat za vlasy, no nezmohla jsem se na nic jiného než auuuuuuu.

Takže jsem sežrala nakonec mydocalm a diclofenac, manža mi namazal ono místo nějakým krémem, pak jsem si na to pustila horkou masážní sprchu a nějak to naskočilo z5, ale bolí to jako sviň. Tak Alex bude mít v noci MM nejspíš se zbytkem mydocalmu, ikdyž není otestováno, jestli vůbec prostupuje do MM.
18. led 2010 v 19:29  • Odpověz
grej díky.. :slight_smile: já za to ani tak nemůžu :grinning: teda to byl den.. Kačka zase blbne? :unamused: no asi ty zuby.. já byhc u nás na zuby netipovala už podle toho e dva dny sice kadí zelený, ale v noci spí nejlíp za posleních pár měsíců :sweat_smile:

míšo :grinning: promiň ale u skřpnutého nervu jsem se smála.. :grinning: doufám, ale že už je Ti líp.. znm to a je to hnus velebnosti.. :unamused:

Stela zatím opatrně otáčí na levou stranu, ale někdy to nevyměří a bouchne hlavou o zem, nebo přepadne dřív no.. ještě je to vzačátcích :grinning: ale naučila se pěkně si pokládat hlavičku na bok, když odpočívá, to je hezký,.. .-) a taky ted všechno zkoumá ukazovákem, tak si prstíčkem do všeho dloubá.. :grinning:
18. led 2010 v 19:43  • Odpověz
Kay, no nejsem uskřípnutá a už je to jen taková ta následná bolest postižené oblasti, kde se vytvoří otok, muž mi říkal, že tam cítí pěknou hrču.

Já si dneska taky všimla, že Alex začal mít šikovnější prstíčky, už ho na hračkách zajímaj i detaily, co dřív vůbec nevnímal. záměrně točí kolečkama apod.

A jinak spí na boku a nebo na břiše, už je to velkej člověk, natočí se, jak je mu libo. :grinning:
18. led 2010 v 19:46  • Odpověz
tak to asi jedině zkusit rozmasírovat... no jo, tak stela teda usíná na boku ale spí pak na zádech, myslím ale že se moc nepřetáčí, když spí..
18. led 2010 v 19:48  • Odpověz
autor
ahoj kočky
já dnes večer trochu poklízela a balila nějaký balíčky ... co prodávám po holkách... tak zítra musím zajet na poštu... :unamused:
dnes se nám sesunul sníh ze střechy... jen kousek to minulo auto :fearful: :fearful: to je štěstí, jinak nevím, jak bych ho vyhrabávala :sweat_smile:
nela si celý den špacíruje podél ohrádky i podél gauče...je to cvok...my s eliškou to s hrůzou pozorujem :zipper_mouth:
holky...jak často používáte pro mimča mýdlo?? A jaké??
18. led 2010 ve 22:46  • Odpověz
ja vubec nemydlim. kdyz koupu, tak mu akorat do vody kapnu olivovej olej, a v mezicase oplachuju pod vodovodem :grinning:
18. led 2010 ve 22:56  • Odpověz
ahoj luzzi, tak už prodáváš :slight_smile: :wink: no co, vzala bys lopatu a šup šup.. já používám šampon na vlasy každý den, bohužel u Steoucha to jinak moc nejde.. a mádlo má, tekuté a to vše od té jedné firmy na kterou si teď nevzpomenu.. ale to mýdlo používám tak obden dva.. a pak mažu olejíčkem.
18. led 2010 ve 23:09  • Odpověz
Bré ranko,
teda Míšo, ty záda, nic hezkého. :confused:
Luzz, já používá Veledu či jak se to jmenuje, ale jen vlastně Lukymu na prdel a pišišvora (nechápu kde jsem k tomuhle výrazu přišla). :grinning:
19. led 2010 v 06:48  • Odpověz
Ahoj všem.

Já mýdlo nepoužívám vůbec. Občas udělám odvar z řepíku a šoupnu ho do vody, občas odvar z vloček a do vody, výjimečně pěnu, co má od ségry z Oriflame a 2x do týdne Linolu fett koupel.
19. led 2010 v 07:57  • Odpověz
Ahoj holky,
tak pardon Míšo, Alex k tomu nadzvedávání hlavy musí dojít :grinning: A nebo je to pořádnej chlapák a je mu buřt, že se bouchá do hlavy :wink:

Dnesšní noc docela šla, buzení v jedenáct, v jednu, ve čtyři, v půl šesté a v půl osmé...

Za chvíli pojedem na osmiměsíní konrolu, tak jsem zvědavá, kolik nám naměří a naváží...

Já používám nějaký tuhý dětský mýdlo, myslím Batole... Ale jistá si nejsem. Naučila jsem se jí mydlit, protože vl étě, jak se potila a blindila, tak měla v záhybech hroznej bordel a jinak než mýdlem to nepustilo. Lépe řečeno - nedalo se to smýt jen vodou.
Takže mydlím skoro pokaždé, ale jen ťapky, ruce (pořád je strká do pusy, tak ať je má čistý aspoň večer:wink:), podpaždí a pod krkem.
Občas do toho stříknu Linolu.

TeĎ jsem jí pořídila pěnu do koupele od Nivey. Ale kouká na pěnu jak zjara, moc se jí nelíbí. Navíc je zvyklá pořád ve vaně cucat nějaký hračky a ty jsou pak celý od pěny. Teď se jí udělaly takový suchý místa na rukou, stejně jako to mám já (chudák, taky po mě zdědila snad všechno...), takže pěnu přestanu používat a uvidim...

Jinak jí ničim nemažu, jen když najdu sušší místo, tak jí napatlám Excipialem...
19. led 2010 v 08:49  • Odpověz
Jo a jedeme na hory, holky.
Naše cvičitelka z plavání pořádá "zájezd" na Mísečky. S plnou penzí, dopoledne plavčo, odpoledne volný program (lyžování, sáňkování, masáže, výřivka, pedikúra...) a možnost hlídání dětí :slight_smile:
Tak se už nemůžem dočkat :slight_smile:

www.horskezatisi.cz
19. led 2010 v 09:35  • Odpověz
Grej, on od něj upustil, nejdřív se nebouchal, ale teď jak se pokouší o všechny čtyři nebo sed nebo nevím co, tak prostě zvedne prdel do vzduchu a když se z té pozice překulí, tak to občas vezme i hlavou prudčeji. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. led 2010 v 09:36  • Odpověz
Luzz ja mam vsechno od sebamed a jsme moc spokojeny. Pouzivame to od narozeni - nejdriv mydlo (syndet), ted gel, tak 2x tydne sampon a obcas trosku peny. I pletove mleko a krem na oblicej..
19. led 2010 v 11:50  • Odpověz
jj sebamed se to jmenuje :slight_smile: taky máme a jsme spokojení :slight_smile:

puzzle má jedinou nevyhodu, že ty sliny na něm zůstávájaí a Stela si je vždycky vytře trikem :grinning: :angry:

chtěla jsem jí dneska udělat na oběd brkaši s mrkví, jestli by to jedla, ale nakonec jsem vyměkla a bude instantka s mrkví..:frowning2: včera jsem zjistila že ve všech hami je cukr, tak už vím proč jí to tak chutná.. :rolling_eyes: momentálně děvče posiluje a snaží se na sebe převrhnout košík s hračkama..
19. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
Ahoj, tak jsme zpátky od doktora.
Konečně se mi taky povedlo uspat dítě. Poslední dny má nějak nespavý :( Já bych spala jen bych lehla, ale máme tu takovej bordel, že s tím musím něco udělat.
Zrovna tu má armáda nálety vrtulníků, tak doufám, že jí to nevzbudí :rolling_eyes:

U doktorky dobrý, zas byla nadšená. Takže: 10340 gramů, 72 cm, hlavička 44 cm :slight_smile: Takže myslím, že váhově vedem bezkonkurenčně :wink:

Mě dnes překvapilo, že ve sváče od Hami, je to banán s mléčnou rýží, je na férovku plnotučný mlíko... Ale snědla to a žádný problémy...

Tak jdu gruntovat nebo tu usnu. Páčček
19. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
grej Ty jo, tak to je fakt slušná váha :slight_smile: no jo nebude to žádnej prcík. :slight_smile:

tak my za chvíli razíme na rhb na kontrolu.. akorát Stela asi před 15 min usla a za 10 min ji musím budit :frowning2:
jo a dneska jdu večer s kamoškou do kina :grinning: jupí.. M. bude večer hlídat..
19. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
autor
grej
a ty se furt bojíš,jak ti kačka málo papá :grinning: :grinning: má váhu ročního dítěte :grinning: :grinning:

tak já používala celou dobu weledu.. tu měsíčkovou koupel...měla jsem zásobu...dávala jsem dvakrát týdně...
ale už skoro měsíc ji nemám,,došla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: navíc do velké vany jí je velká spotřeba :sweat_smile: :angry: tak používám Johnsona, ale moc mi nevyhovuje, tak nevím, co koupit... po koupání mažu obden weledou olejem a na opruzeniny mám taky weledu..tu rozhodně neměním!!! :grinning: :grinning: :grinning: je skvělá :slight_smile:
19. led 2010 v 16:56  • Odpověz
tak my u rehabky dopadly skvěle, říkala že je vidět jak Stela udělala pokroky, dostaly jsme jedno cvičení na balonu na rozplazení a máme přijít za měsíc, prý už se bude 100% do té doby plazit :dizzy_face:
a ve čtvrt valím do toho kina, se tak těším :grinning: :dizzy_face: takže pro dnešek čao :slight_smile:
19. led 2010 v 18:57  • Odpověz
Kay - tak to je super zpráva:slight_smile: Jaký máte cvik na míči, jstli se můžu zeptat?
Užívej si kino:slight_smile: Taky bych šla...

Luzz - já asi musím fakt nějak extra výživný mlíko když tak přibírá i při těch miniporcích co sní...
19. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
autor
grej - to jó :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: mě holky baštěj přímo skvěle :sweat_smile:
ráno snědí celou přesnídávku a v ní rozlámaný 2 sunarka sušenky...
pak kojo
k obědu snědí 200 g zeleniny s masem...
pak kojo
k večeři 220, 230 kaše...
před spaním kojo
spinkaj celou noc...jen nad ránem chtějí ještě nakojit a pak ještě do sedmi spinkaj...
a to maj jen 7,54 a 8, 50 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak nevím...asi máš v prsou SALKO :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
No tak to asi fakt mám...
Ráno kojo, sváču nemáme. Oběd max 120g zeleniny s masem. Pak kojo, večer do ní zkouším nacpat kaši, ale spíš jen tak ze zvyku. To dělám ze 60 ml vody a do toho trochu přesnídávky. Před spaním kojo. V noci kojím cca 2 - 3x :slight_smile:
Stejně je super, že pořád kojíš :slight_smile: Když jsou na tebe dvě :slight_smile:
19. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
autor
grej
kačka je fakt případ :wink: :wink: :sweat_smile: :grinning:
jo jo,holky prsíčko rádi :grinning: když je jdu kojit, tak na mě mlaskají :grinning: mají jazyk ven z pusinky a skrz zuby pouštěj syčení :sweat_smile: :sweat_smile: je to srandovní :grinning:
19. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
ahojte,

teda grejn, fakt máš plnotučný.. ale trochu mi to připomíná Stelu, že nechtěla jíst nic, dokud byla závislák na mě a stjeně jako Kačka to pak doháněla kojením v noci.. než jsem se naštvala avysvětlila že v noci se spí a nejí :sweat_smile:

luzzi, no ty Tvje kočky jsou teda vtipný :grinning: mlaskaj na Tebe a syčej ? :grinning: to je fakt úlet..

film byla naprosto vynikající.. Sherlock Holmes super, vynikající, jsem naprosto unešená, nečekala jsem od toho moc a výsledek fakt skvělý.. musím někdy zase s kamoškou zopakovat :slight_smile: :dizzy_face: a ještě jdu se psem a spát.. dospím to snad zítra :sweat_smile:
20. led 2010 v 00:07  • Odpověz
Ahoj všem.

Kay, to máš dobrý, že můžeš něco dospat ve dne. Já co nenaspím v noci, tak ve dne nemám šanci. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 v 06:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.