• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky po IVF v září 2008

(Zamčená)
19. dubna 2011 
Bré ranko,
Grej, tak Kačenka fakt vede. A to že se dojídá v noci je naprosto jasné. Být tebou pomalu bych jí to začala odnaučovat, protože jinak ti v roce bude "vyjídat" v noci lednici.
20. led 2010 v 07:08  • Odpověz
Už zase padá ten bílej humus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 v 07:50  • Odpověz
Míšo jo padá, a my za dvě hoďky razíme na rehabku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 v 08:16  • Odpověz
my taky musíme ven. :unamused:
20. led 2010 v 08:18  • Odpověz
Co se asi stane v metru dneska. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já totiž jsem asi deja-vu MHD, v pondělí jedu s mamkou od Tesca a asi 20m od zastávkiy (u největší závěje) řidič povídá - je mi líto, ale dojel jsem. . . (pravděpodobně došel vzduch).
20. led 2010 v 08:21  • Odpověz
ahojte,

Míšo jj, tak jinak byhc si tohle asi moc nedovolila.. ale ani spánek přes den není jistý, takže na něj nelze spoléhat.. něldy čekám moc dlouho než než usne a pak sotva usnu já se Stela vzbudí, takže je to někdy ještě horší než kdybych nešla spát vůbec :grinning: ale jo, jsem ráda, že spí přes den docela dobře.. Ikdyž už začínám mít trochu výčitky jestli ji netrápím hlady, bo dneska se v noci zase od cca 1h do 3 h budila po cca 15 min a pobrekávala, ale pak usla a já si zase řekla že až se vzbudí tak jí dám mlíko a ona spala do 7:30... takže to je asi fakt jenom zvyk..

někdo s emě tu myslím ptal co máme za cvik na lezení.. je to na baloně, chytnu jí z jedné strany (leží na břiše) za pánev a z druhé za nohu kterou jí přitišknu k tělu jako by při lezení a tak ji pohupuju na tom baloně..ona se na těch ručkách napřímí.. tělo by si mělo takhle uvědomovat ten pohyb..

My dneska ven nemusíme ani nepůjdeme, je tu bílo jakože mlha a hnus..

mel tak přeju dobrou cestu na rehabku...
20. led 2010 v 08:45  • Odpověz
autor
my dnes chrupkaly do půl 8 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: v 5 teda bylo kojo... takhle už bych nemusela spát přes den :grinning:
tady teda nesněží... spíš sněhu ubylo...
20. led 2010 v 08:57  • Odpověz
autor
kay
to kino ti závidím :zipper_mouth: :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. led 2010 v 08:58  • Odpověz
Tady taky ubylo, sněžilo, ale je lehce nad nulou, takže se to nedrží.
20. led 2010 v 09:02  • Odpověz
luzzi, jj, taky jsem byla moc nadšená :slight_smile:
20. led 2010 v 09:13  • Odpověz
tak Alex usnul, no jak jinak, když usíme vyrazit na přesný čas ven, že jo. Doufám, že si dá svoji obvyklou půlhodinku, jinak ho musím vzbudit na sváču. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 v 09:15  • Odpověz
Ahoj holky, jdem vas zase pozdravit. Desne to leti, za tyden mame 9 mesicu. Jinak vaha lehce pres 8 kg. Ale ji jak popelnice, co ji dam to zbouchne. Jen mi reknete, kdyz ma svacu a davam treba jogurt a porce je 100g, mam ji dat jen tohle? Hlad jako nema, ale sni treba i velkou presnidavku 190g...
Spani se nam ted ustalilo na 12 h, od pul 8 do pul 8, max tak 2x dudlik, jinak v kuse. Zatim neleze, ale plazi se dopredu jak vojak v zakopu, uz je i rychla..
Jo a od unora jdem na hudebku :grinning:
20. led 2010 v 09:40  • Odpověz
Annie, já myslím, že můžeš dát i víc, když bude chtít a nebude pak blindit z přejedení.
20. led 2010 v 09:42  • Odpověz
Tak z dnešní rehabky jsem mírně rozčarovaná. . . Už nám hrozí i návštěva neurologa. Prostě Luky se nezlepšuje tolik kolik by měl. . . Takže původně jsme měli 3x denně 2x levou stranu a jednou pravou, teď máme 3x denně obě strany a ještě ke všemu inovované, kdy kozama a rukou držím hlavu a ruku a druhou rukou držím patičku. . . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 v 15:48  • Odpověz
mel to mě mrzí, úplně vím jak se cítíš, člověk je naštvanej že nešel dřív a bylo by to všechno jednodušší pro Tebe i pro Lukynka.. :frowning2:
jen ifnormačně, švagrovka byla dneska u doky a ta ji poslala hned na neurologii a na rehabku, protože Denisek pase fakt blbě, to jsme poznala už i já, že prý zapojuje nějaké lopatkové svaly, které by měl až v 8m a přitom šidí to co by neměl, tak manjí jeden cvik z Vojtovky 4x denně.. a to přitom takhle pase už asi 3 měsíce :frowning2: já bych toho debila pediatra fakt nejraději vyfackovala.. tak a teď jsme se naštvala, a jdu napsat něco někam na net.
20. led 2010 v 16:09  • Odpověz
kay, no hlavně začíná být průšvíh, že za chvíli Lukyho nepřeperu a bude to při cvičení 1:0 pro něj. :confused: :sweat_smile:
20. led 2010 v 16:15  • Odpověz
autor
melí
je jasný,že s takovým chlapem už se cvičí blbě :unamused: musí mít už sílu jak bejk!
my začaly ve třech měsících a to už nám řekli,že jsme mohli začít dřív!! ale holky byly mrňavý,takže to cvičení probíhalo úplně jinak a bylo hned s efektem... neumím si představit teď cvičit nelu :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže tě chápu...
20. led 2010 v 16:33  • Odpověz
Mel, tak to je to, co jsem Alexe v žádným případě nedokázala udržet.
podle mýho jste měli dostat Vojtovku hned a ne ztrácet čas na balonu. Tedy snad si Lukyho s někým nepletu, přijde mi, že každej chodí na rehábku.

Kay, ten cvik na balonu jsem si cvičila s Alexkem taky, byl v jedné knížce, ale nebyl tam na rozplazení, ale na vzpřímení pletence ramenního.
20. led 2010 v 16:54  • Odpověz
Míšo nepleteš si to, ze začátku jsme opravdu měli spíše míč.
20. led 2010 v 17:34  • Odpověz
míšo.. jj, vzpřimuje se u toho, ale zároveň má tu nohu jako by při plazení a mozeček by si měl vlastně spojovat tyhle souvislosti dokupy..

mel, taky věřím že to musí být už dost náročný, nedovedu si to představit cvičit s takovým silným mimčem.. občas se mi vysmekne i Stela..
20. led 2010 v 17:58  • Odpověz
autor
mel
tak to my dobře známe :grinning: :grinning: a to mám záclony krátký!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
nela k nim stejně vyleze :grinning: mám je úplně urousaný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
chtěli jsme je oblbnout,tak jsme jim dali do hraček kus starý záclony....ALE... ono je to vůbec nezajímá :sweat_smile: :sweat_smile: !!!
jak záclona nevisí, nevšimnou si jí :angry: :angry:
20. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
autor
jmis
lepší jak hrazdička :grinning:
20. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
No záclonu jsem narvala za topení, puzzle jsme už zrušili, protože ho devastoval a odsunuli ho do středu místnosti, tedy Alexovo hrací plochu, nicméně je mu malá a plazí se mi do otevřených skříní a vyndává věci, nevím, co budu dělat, až se postaví. :astonished:
20. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
autor
plazí se do otevřených??? tak vydrž, bude hůř :wink: nela je i otvírá :wink: už se i skřípla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 ve 20:56  • Odpověz
autor
holky
ty naše kočky jsou tak rozdílný...
myslím,že nelinka je hodně dominantní a eliška pravý opak...
když se nelča rozbrečí, eliška se začne úplně klepat a histericky začne plakat...
když se rozbrečí eliška, s nelinkou to ani nehne, naopak, občas se tomu směje :zipper_mouth: :zipper_mouth:
je to pořád stejný
20. led 2010 ve 20:59  • Odpověz
Jo, to se mu už taky zadařilo otevřít.
Dneska i chvilku seděl, cvičili jsme a u jednoho cviku na boku se přes jeden bok posadí, když mu tedy trochu pomůžu tlakem na ramínko, včera ještě spadl, ale dneska už seděl asi 20 sekund :grinning: A taky se mu daří plazit (je to teda zvláštní styl) i kousek dopředu, ono na koberci mu to tak neklouže.
20. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
Luzz, jsou prostě dvojvaječný :grinning: Každá z jinýho vejce :grinning:
20. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
autor
míšo
z mýho nebo taťkovýho?? :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.